Články k osobnosti

Vladimír Sobotka

  hokejista

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Vladimír Sobotka »
 

Zdeněk Zbořil: Sobotka tajně s Kalouskem? Všichni se mi smáli a teď to máme. Vladimíra Brabce jsem potkával jako svého souseda...

 
ROZJEZD ZDEŇKA ZBOŘILA „Nevím, zda jde ‚o všechno‘, ale jistě jde o hodně.“ V dnešním Rozjezdu komentuje politolog Zdeněk Zbořil volební program hnutí ANO. Konstatuje také, že „Sobotkovo vedení ČSSD pracovalo systematicky krok za krokem na uchvácení moci ve státě a nezanedbávalo ani kontrolu nad silovými ministerstvy, v čemž jim pomáhala naivita některých ministrů koaliční vlády.“ A cesta kancléřky Angely Merkelové k volebnímu úspěchu? Ona to zvládne, ale co my? Zbořil k událostem uplynulých dnů v českém veřejném prostoru také dodává: „Snad u nás nedojde k zákazu posledního rozloučení českých a slovenských herců s právě zesnulým Vladimírem Brabcem, jejichž seznam pan Blažek v ÚSTRu má už prý také připravený.“
04.09.2017 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (1950 článků) , Vladimír Sobotka (91 článků) , Zdeněk Blažek (21 článků)

Vladimír Pelc: Krize skončila – nezapomínejte!

 
Pražský hrad oznámil konec vládní krize: A. Babiš byl z vlády odvolán, nový ministr financí jmenován. Krizi, kterou začal B. Sobotka, t. č. předseda vlády, proto, že volební preference ČSSD se propadají, prezident ukončil. V prezidentských volbách mu to bude přičteno k dobru.
26.05.2017 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Sobotka (91 článků)

Vladimír Pelc: Kompropolitika

 
Příčinou tzv. vládní krize jsou radikálně se snižující volební preference sociální demokracie (ČSSD; soc. dem.). Za nedlouhou dobu se z pětadvaceti procent snížily na méně než polovinu. Bohumil Sobotka a další členové vedení nejsou schopni kritické sebereflexe. Proto kopou kolem sebe. Provádějí kompropolitiku. Jejím základem je protizákonné vytváření kompromitujících materiálů a jejich publikování.
15.05.2017 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Sobotka (91 článků)

Vladimír Pelc: Sobotka v demisi

 
Bohuslav Sobotka, t. č. předseda vlády ČR včera oznámil demisi vlády (do konce týdne). Protože vicepremiér vlády Andrej Babiš je prý podnikatelský a daňový lotr. Jak rozhodnutí číst? Co bude dál?
03.05.2017 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (10209 článků) , Bohuslav Sobotka (9289 článků) , Vladimír Sobotka (91 článků)

Vladimír Pelc: Sobotku nechtějí

 
Informační server Seznam zprávy přinesl rozhovor s Bohuslavem Sobotkou, t.č. premiérem. Rozhovor útočný. Jihočeská organizace socdem si ho totiž dovolila neschválit jako nominanta na předsedu ČSSD pro nadcházející sjezd. Nechtějí ho. A tak Sobotka, místo diskuze se členy krajské organizace, zaútočil na jejího předsedu Jiřího Zimolu.
04.02.2017 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9289 článků) , Vladimír Sobotka (91 článků)

Vladimír Pelc: Se sudetskými Němci se spojovat nelze

 
Bohuslav Sobotka, t. č. předseda vlády a ČSSD, po šesti měsících odpověděl na poslaneckou interpelaci týkající se vztahu současné české vlády k tzv. „Sudetoněmeckého landsmanšaftu“. Potvrdil, že souhlasil s účastí D. Hermana na sudetoněmeckých dnech. Převzal několik sudetoněmeckých lží.
11.01.2017 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9289 článků) , Vladimír Sobotka (91 článků)

Ještě chvíli nám budou lhát, a pak přijde výbuch. Ekonom Pikora tuší opravdu brutální kolaps světové ekonomiky

 
ROZHOVOR „Jsme v naprosto nenormální situaci. Pod pokličkou to vře jako v papiňáku a přijde výbuch,“ popisuje situaci eurozóny analytik finančních trhů a makroekonom Vladimír Pikora. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz se vyjadřuje k „šíleným zprávám o stavu Deutsche Bank“. „Je to banka globálního významu. Nepoloží jen německé nebo evropské banky, zasáhne banky na všech kontinentech,“ upozorňuje s tím, že ať se němečtí politici s ohledem na její stabilitu rozhodnou jakkoli, všechno bude špatně. Připouští, že eurozóna se může časem rozdělit, a v příštím roce očekává recesi. Zároveň vysvětluje i to, proč si premiér Bohuslav Sobotka oblíbil „lakování narůžovo“: „Čeká nás rok ekonomických lží. A pak tu budou politické lži, kdy doma budou politici říkat to, co chtějí slyšet voliči,“ varuje Pikora.
10.10.2016 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9289 článků) , Vladimír Sobotka (91 článků)

Za koženou tváří Sobotky se skrývá velký technolog moci. Nejen profesorka Dvořáková hodnotila vládu

 
Profesorka Vladimíra Dvořáková a analytik Hospodářských novin Jindřich Šídlo v úterním Hyde Parku České televize hodnotili koaliční vládu ČSSD, ANO a KDU-ČSL. Kabinet vydělává především na tom, že toho vlastně mnoho nedělá. Bohuslav Sobotka (ČSSD) se ukázal být velmi schopným technologem moci a Andrej Babiš (ANO) si spočítal, že se mu nevyplatí svrhnout vládu.
20.10.2015 21:16 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (10209 článků) , Bohuslav Sobotka (9289 článků) , Vladimír Sobotka (91 článků)

Chtěla Kobzanové zničit vztah! Přítelkyně hokejisty Sobotky měla zálusk na Michaela Frolíka

 
Modelka Nicole Novotná randí s hokejistou Vladimírem Sobotkou. Před ním ale měla zálusk na jinou hokejku. A to konkrétně na přítele Diany Kobzanové - Michaela Frolíka. Chtěla ho odloudit, i když byla Kobzanová už těhotná.
26.06.2015 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Sobotka (91 článků) , Diana Kobzanová (528 článků) , Nicole Novotná (15 článků)

Tahle drsná slova vzkazuje Kobzanová dívce, která se snažila odvést otce jejího dítěte

 
Už jsme vás dnes informovali, že se do vztahu Diany Kobzanové  (33) a Michaela Frolíka pokoušela vměstnat jistá Nicole Novotná , která v minulosti prošla náručí několika profesionálních sportovců a aktuálně by měla randit s hokejistou Vladimírem Sobotkou. Slíbili jsme, že vám přineseme reakci hlavní aktérky příběhu Diany Kobzanové, která konkurenci dravější kolegyně musela čelit v pro ženu křehkém období, kdy pod srdcem nosila svou nenarozenou dceru Ellu.
26.06.2015 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Michael Frolík (167 článků) , Vladimír Sobotka (91 článků) , Diana Kobzanová (528 článků) , Nicole Novotná (15 článků)

Ta se nezdá. Tahle blondýna se prý snažila odvést Kobzanové během těhotenství otce jejich ještě nenarozené dcery

 
Média odhalila informaci, že modelka Nicole Novotná randí s mladým nadějným hokejistou Vladimírem Sobotkou. Na tom by nebylo asi nic tak zvláštního, kdyby díky tomu nevypluly na povrch další zajímavé skutečnosti. Dcera hokejového internacionála Jiřího Novotného totiž o vztahy s úspěšnými profesionálními sportovci opřela svůj životní styl. Kromě toho, že chodila například s hercem Vladimírem Polívkou, synem Bolka Polívky, tak prošla vztahy se známými sportovci – mistrem světa v hokeji z roku 2005 Petrem Průchou a zadákem fotbalového nároďáku Michalem Kadlecem.
26.06.2015 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Průcha (44 článků) , Vladimír Sobotka (91 článků) , Michal Kadlec (129 článků) , Nicole Novotná (15 článků) , Jiří Novotný (164 článků) , Vladimír Polívka (72 článků) , Jiří Novotný (164 článků) , Vladimír Polívka (63 článků) , Bolek Polívka (500 článků)

Týden radosti a jednoty napříč veřejností podpořila i Nadace ČEZ

 
Nejznámější a největší romský festival na světě Khamoro má za sebou svůj 17. ročník. Na pražské náplavce například vystoupili Mário Bihári, Vladimír 518 či uskupení Terne Čhave. Koncerty, vernisáže, workshopy i přehlídky probíhaly celý minulý týden, přičemž o víkendu vyvrcholily závěrečným galakoncertem v klubu SaSaZu. Bohatý kulturní program festivalu, nad nímž převzal záštitu například předseda vlády ČR Bohuslav Sobotka, podpořila Nadace ČEZ částkou 150 tisíc korun.
01.06.2015 18:11 |

podobné články

Osobnosti: Mário Bihári (4 články) , Bohuslav Sobotka (9289 článků) , Vladimír Sobotka (91 článků)

Premiér Sobotka podpořil výstavbu průmyslové zóny na bývalém vojenském letišti v Přerově

 
Předseda vlády Bohuslav Sobotka zahájil svoji návštěvu Olomouckého kraje ve čtvrtek 21. května 2015 jednáním s primátorem města Přerov Vladimírem Puchalským a s hejtmanem kraje Jiřím Rozbořilem.
21.05.2015 16:06 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9289 článků) , Vladimír Sobotka (91 článků)

Sobotka: Regionům postiženým útlumem těžby by mohl pomoci sociální fond

 
Regionům postiženým útlumem těžby by mohl pomoci sociální fond. Peníze by měl z vyšších poplatků za vytěžené uhlí. Řekl to dnes premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) po setkání se starostkou Litvínova Kamilou Bláhovou (ANO) a starostou Horního Jiřetína Vladimírem Buřtem (Strana zelených), kteří vystupují pro zachování limitů v současné podobě. Předloni získaly obce z poplatků zhruba 450 milionů Kč a státní rozpočet 150 milionů Kč, přičemž těžaři dosud odváděli 1,5 procenta z tržní ceny uhlí.
30.01.2015 18:36 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9289 článků) , Vladimír Sobotka (91 článků)

Tohle je KHL! Milionář Sobotka jezdí na Sibiř vlakem!

 
Kontinentální hokejová liga je pořádná řehole. Své o tom ví Vladimír Sobotka, který hájí barvy Avangardu Omsk. Jeho tým vyrazil na zápas do Novosibirsku vlakem po věhlasné Transsibiřské magistrále.
03.01.2015 17:11 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Sobotka (91 článků)

Ať Putin přijede, přikyvují Zemanovi Sobotka s Hermanem

 
Pozvání ruského prezidenta Vladimíra Putina českou hlavou státu Milošem Zemanem na oslavu 70. výročí osvobození nacistického vyhlazovacího tábora v polské Osvětimi premiéra Bohuslava Sobotku (ČSSD) ani ministra kultury Daniela Hermana (KDU-ČSL) nepopudilo. Osvětim osvobodila na konci druhé světové války Rudá armáda, takže by prý Putin neměl chybět na seznamu hostů.
18.11.2014 17:36 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9289 článků) , Miloš Zeman (17932 článků) , Daniel Herman (1005 článků) , Vladimír Sobotka (91 článků)

Inženýr Bezděk, známý reformátor penzí, zkritizoval na ČT Sobotku. Rušit druhý pilíř je prý velká chyba

 
Prezident Asociace penzijních společností Vladimír Bezděk, který v minulosti vedl hned dvě komise zabývající se důchodovou reformou, zavítal do úterního Hyde parku České televize. Prozradil mimo jiné, zda si současný systém vystačí pouze s parametrickými změnami. Zkritizoval ČSSD a představil svou vlastní představu důchodové reformy. Došlo i na otázku, kolik peněz by si lidé měli spořit.
21.10.2014 21:46 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Sobotka (91 článků)

Putin je psychopat a Sobotka se chová jako debil! Umělci a fanoušci knížete v akci

 
Už z mnoha starších rozhovorů ParlamentníchListů.cz s umělci vyplynulo, že mnoho z nich podporuje TOP 09, fandí Karlu Schwarzenbergovi a ukrajinskou krizi vnímají optikou mocenských zájmů Ruska. Viníkem této krize je podle nich totiž ruský prezident Vladimír Putin. „Mně prezident Putin připadá jako psychopat, jednání s ním nemají žádná pravidla, on vše dokáže porušit,“ uvedla na vrub Putina v těchto dnech herečka Daniela Kolářová. Ovšem i na právě proběhlou kauzu „komunistického fízla“, jíž rozpoutal ve sněmovně druhý muž "topky" Miroslav Kalousek, má svůj osobitý názor.
27.09.2014 05:17 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Kolářová (126 článků) , Miroslav Kalousek (6149 článků) , Vladimír Sobotka (91 článků)

Arbitráž přiřkla Sobotkovi roční smlouvu v St. Louis

 
Arbitráž přisoudila českému hokejistovi Vladimíru Sobotkovi roční smlouvu v St. Louis, díky níž si má vydělat 2,725 milionu dolarů (55,36 milionu korun). Sedmadvacetiletý útočník nicméně minimálně v příští sezoně v NHL hrát nebude, neboť se na tři roky upsal Avangardu Omsk z KHL. 
21.07.2014 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Sobotka (91 článků)

Sobotka má náhradníka za odvolaného Šterna. Kdysi šéfoval finanční policii

 
Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) si přeje, aby odvolaného Pavla Šterna nahradil ve funkci náměstka ministryně spravedlnosti kriminalista a bývalý šéf Finanční policie Vladimír Zimmel. Napsal to dnes server iDnes.cz s odvoláním na důvěryhodný zdroj z vedení sociální demokracie.
11.07.2014 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9289 článků) , Vladimír Sobotka (91 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 Další »