Články k osobnosti

Vladimir Putin

  politik

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Vladimir Putin »
 

Obama se loučil s novináři: Víc než Trumpa kritizoval Putina

 
Odcházející prezident Spojených států Barack Obama se ve středu večer našeho času v Bílém domě po osmi letech ve funkci rozloučil s novináři a ocenil jejich význam pro americkou demokracii. Zdržel se příkrého hodnocení názorů svého nástupce Donalda Trumpa, který má podle Obamy jako vítěz voleb „právo na svou vizi, na své hodnoty“. Pro ruského prezidenta Vladimira Putina ale Obama důvod k pochvale nenašel.
18.01.2017 23:05 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (2608 článků) , Donald Trump (1801 článků) , Barack Obama (2280 článků)

Putinův pudlík Trump. Vážné varování Jefima Fištejna

 
Publicista Jefim Fištejn se ve svém komentáři pro Český rozhlas zamyslel nad tím, zda prezident Donald Trump bude jen pudlem ruské hlavy státu Vladimira Putina.
16.01.2017 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (2608 článků) , Donald Trump (1801 článků)

Trumpův skandál s prostitutkami a špinavý kompromat jako Putinova zbraň

 
Donald Trump si před pár lety objednal do hotelu v Moskvě prostitutky - pravda nebo lež? Nakolik je pravděpodobné, že Rusové skutečně shromáždili kompromitující materiály na vítěze amerických prezidentských voleb, od kterého si mnohé slibují? Odpověď by mohl naznačovat téměř dvacet let starý sexuální skandál, který dostal ruského vůdce Vladimira Putina k moci.
14.01.2017 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (2608 článků) , Donald Trump (1801 článků)

Přestaňte už konečně fňukat. Obamo, ty mlč, dělal jsi jen ostudu. Černošský aktivista zaútočil na levičáky

 
Afroamerický konzervativec Armstrong Williams vyzývá levicové americké voliče a novináře, aby přestali „fňukat“ a smířili se konečně se skutečností, že je Donald Trump prezidentem země. Ve světle zveřejněné zprávy CIA o údajném ovlivňování voleb Ruskem konstatuje, že Trumpa zvolili američtí voliči, a nikoli Vladimir Putin.
13.01.2017 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (2608 článků) , Donald Trump (1801 článků)

Trump Trumpovič Trumponěnko. Obviňování prezidenta USA z vazeb na Rusko se prý již stalo naprosto směšným

 
Když se o sblížení s ruským prezidentem Vladimirem Putinem pokoušeli George W. Bush nebo Barack Obama, bylo všechno v pořádku. Obama se o to za velkého zájmu médií pokoušel dokonce v Praze a nikdo nebil na poplach, píše páteční MF Dnes. Ale když se o totéž pokouší Donald Trump, mnozí politici nejen v USA slyší zvonit zvon zrady.
13.01.2017 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (2608 článků) , Donald Trump (1801 článků) , Barack Obama (2280 článků) , George George (300 článků)

Zvrácenost a záhuba. Nelituji svých slov o gayích. Mediální šikana. Islám je velká hrozba. Propaganda, že za vše může Putin. A Chovancův úřad… Poslankyně, která odešla z ČSSD, hovoří

 
ROZHOVOR Poslankyně Pavlína Nytrová, která nedávno vystoupila z ČSSD a vzbudila pozornost zmíněním souvislosti mezi homosexualitou a pedofilií, svých slov nelituje a občané jí vyjadřují podporu. Teorie genderu je podle ní zvrácenost, která podporuje záhubu společnosti. Islám považuje za velkou hrozbu. „Za komunistů jsme byli krmeni ruskou propagandou a vše na západ bylo špatné, dnes je dobré jen to, co jde ze západu a z Ameriky, a společnost je denně ujišťována o tom, že za vše může Vladimir Putin,“ říká.
13.01.2017 04:50 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (2608 článků)

Armáda USA není dost silná, sdělil senátorům Trumpův kandidát na šéfa Pentagonu

 
James „Šílený pes“ Mattis má být příštím ministrem obrany v administrativě 45. prezidenta USA Donalda Trumpa. Zkušený generál v penzi však musel napřed podstoupit slyšení před americkým Senátem, kde v tuto chvíli drží většinu republikáni. Mattis před politiky prohlásil, že sice vítá volání Trumpa po dialogu s Ruskem, ale to nic nemění na faktu, že se Kreml snaží zničit jednotu NATO, což se Vladimiru Putinovi nesmí dovolit.
12.01.2017 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (2608 článků) , Donald Trump (1801 článků)

Důležité: Co Rex Tillerson sdělil americkému Senátu ve věci Ruska a Ukrajiny

 
Trumpův kandidát na pozici amerického ministra zahraničí Rex Tillerson byl včera „grilován“ senátory. Vysvětlovat musel zejména své postoje k Rusku a Vladimiru Putinovi, z jehož rukou převzal v roce 2013 Řád přátelství.
12.01.2017 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (2608 článků)

To jsou věci: Vladimir Putin si s sebou vozí komparz, který se převléká za obyčejné občany, uvádí Echo24

 
Ruský prezident Vladimir Putin s sebou na cesty zřejmě vozí komparz. Naznačují to informace, které zveřejnil server Echo24.
12.01.2017 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (2608 článků)

Nedokážu pochopit spoustu věcí, co Zeman dělá, vykládal na ČT Šimon Pánek. Pak zúčtoval s Ruskem i s dezinformátory

 
Ve středečním Interview ČT24 si proti moderátorce Zuzaně Tvarůžkové sedl ředitel neziskové organizace Člověk v tísni Šimon Pánek. Pořádně se obul do ruského prezidenta Vladimira Putina, který prý není vycvičen ke hledání kompromisů, ale k dosahování vítězství. Skepticky hodnotil i osm let prezidentství Baracka Obamy. Poslední prezident, který to od Pánka pořádně schytal, byl Miloš Zeman.
11.01.2017 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (2608 článků) , Barack Obama (2280 článků) , Miloš Zeman (15942 článků) , Zuzana Tvarůžková (50 článků)

Donald Trump zuří! Je to kompro řízené McCainem? Čurání na prezidenta, dětské porno, spiknutí s Ruskem, schůze v Praze... Trochu jiné informace o nové palbě tajných služeb USA

 
Americké servery ve středu ráno žijí zprávou, která má prokázat koordinaci volební kampaně Donalda Trumpa s ruskými tajnými službami a Moskvou organizovanými hackerskými útoky. Pětatřicetistránkový kompilát měl vzniknout z iniciativy republikánských odpůrců Donalda Trumpa, klíčové materiály měl předat tajným službám senátor John McCain. Později se k nim měli ochotně přidat i lidé stojící za Hillary Clintonovou. Zpráva je zajímavá i z českého pohledu, hovoří se v ní totiž o „pražské schůzce“ Trumpova vyslance se zástupcem Vladimira Putina. Díky tomu se kauzy nadšeně chytl i Jakub Janda.
11.01.2017 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (2608 článků) , Donald Trump (1801 článků) , Jakub Janda (295 článků) , John Rusk (22 článků)

Tak z vás si Trump sedne na zadek. Schwarzenberg, Vondra či Dzurinda projevili lásku k USA a už je zde ohlas

 
Varování před ruským prezidentem Vladimirem Putinem, které dorazilo do rukou nově zvoleného amerického prezidenta Donalda Trumpa, podepsal mimo jiné i bývalý ministr obrany Alexandr Vondra či čestný předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg. Celou záležitost už okomentoval také šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl.
11.01.2017 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (2608 článků) , Jaroslav Plesl (126 článků) , Donald Trump (1801 článků) , Alexandr Vondra (1100 článků) , Karel Schwarzenberg (3555 článků) , Karel Schwarzenberg (414 článků)

„Dej si pozor na Putina.“ Vondra, Schwarzenberg a další politici píšou Trumpovi

 
Evropští politici varovali v dopise budoucího amerického prezidenta Donalda Trumpa před ruskou hlavou státu Vladimirem Putinem. Na rozdíl od evropských spojenců podle nich Putin nechce, aby se USA dařilo, informoval dnes list The Washington Post. Mezi signatáři dokumentu jsou bývalý český ministr zahraničí Karel Schwarzenberg a český exministr zahraničí a obrany Alexandr Vondra.
10.01.2017 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (2608 článků) , Donald Trump (1801 článků) , Alexandr Vondra (1100 článků) , Karel Schwarzenberg (3555 článků) , Karel Schwarzenberg (414 článků)

Že Švédsko nezvládá imigraci? To jsou lži, napsal signatář Charty 77

 
Česko-švédská novinářka Kateřina Janouchová vykreslila Martinovi Veselovskému Švédsko ve velmi neveselých barvách. Země prý přestala zvládat problémy s uprchlíky. Mnozí policisté jsou natolik nespokojení, že uvažují o změně práce, a někteří Švédové jsou údajně natolik zoufalí, že chtějí opustit zemi. Chartista Jiří Pallas dámu obvinil, že nepokrytě lže. Zmínil navíc i jméno ruského prezidenta Vladimira Putina.
10.01.2017 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (2608 článků) , Kateřina Janouchová (8 článků)

Tajné služby USA: Kampaň, která měla ovlivnit volby, nařídil Putin

 
Kampaň, která měla ovlivnit loňské prezidentské volby ve Spojených státech, nařídil ruský prezident Vladimir Putin. Jejím cílem bylo podkopat demokratický proces v zemi a pošpinit demokratickou kandidátku na prezidenta Hillary Clintonovou. K tomuto hodnocení dospěly americké tajné služby ve zprávě o ruském vměšování do amerických voleb, jejíž odtajněnou část v pátek zveřejnily.
06.01.2017 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (2608 článků)

Katastrofa drastických rozměrů: Co má na stole Vladimir Putin a jeho lidé. Bez příkras

 
Válečná rétorika doposud ruské vládě pomáhala tlumit projevy ekonomické krize. S neustále klesající životní úrovní, hrozící klimatickou katastrofou a stále početnějšími teroristickými útoky by ruská vláda mohla ovšem již brzy čelit velmi závažným problémům.
03.01.2017 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (2608 článků)

Šok hned na začátek roku: Vladimir Putin navržen na cara Ruska

 
Vlivný moskevský duchovní Vsevolod Anatoljevič Čaplin se podle serveru britského deníku Daily Mail zamýšlel nad tím, co bude dál s Ruskem, a dospěl k několika možnostem dalšího vývoje v zemi. Konzervativní arcikněz navrhuje, že by se mohli k moci vrátit vládci z rodu Romanovců a nad Ruskou federací by znovu vzlétla carská orlice. Další možností je, že by se novým carem mohl stát sám Putin.
02.01.2017 06:45 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (2608 článků)

„Obtíže nás semkly blíže.“ Putin v novoročním projevu děkoval Rusům za důvěru

 
Ve vlastenecky laděném novoročním poselství v sobotu ruský prezident Vladimir Putin poděkoval spoluobčanům za podporu v letošním roce, který označil za nelehký.
31.12.2016 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (2608 článků)

Vladimír Putin dokonale zmátl CNN. Přečtěte si, co se v televizi odehrávalo po jeho posledním kroku

 
Někdejší vedoucí moskevské kanceláře CNN Jill Doughertyová možná překvapila celou řadu Američanů, když ve vysílání vychvalovala počínání ruského prezidenta Vladimira Putina. Předvedl dle jejích slov další mistrovský tah.
31.12.2016 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (2608 článků)

Známý americký deník píše o "Putinovu příteli Zemanovi". Představili jej Karel Randák a Ivan Gabal

 
Server deníku New York Times pro čtenáře zachytil cestičky, kterými se Rusové snaží uplatňovat svůj vliv na Západě. Končící prezident Barack Obama sice nařídil posílení sankcí vůči Kremlu, ale podle deníku to samo o sobě nestačí. Prezident Ruské federace Vladimir Putin má totiž v Evropě mnoho přátel, kteří mu pomáhají. V textu mnohokrát padlo jméno českého prezidenta Miloše Zemana. Došlo i na chystaný odbor pro boj s propagandou na ministerstvu vnitra.
31.12.2016 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (2608 článků) , Barack Obama (2280 článků) , Miloš Zeman (15942 článků) , Ivan Ivan (417 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »