Články k osobnosti

Vladimir Putin

  politik

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Vladimir Putin »
 

Putin podal majetkové přiznání: Nejbohatší muž světa?

 
Ruský prezident, pán největší země světa, se vykresluje jako skromný muž, jemuž jde jen o blaho poddaných, vlastně spoluobčanů. Vladimir Putin (65) si však tajně užívá luxusu hodného carů.
24.02.2018 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (2946 článků)

Ruská krev v Sýrii? Tereza Spencerová dodává překvapivé informace, směje se „západnímu lháři“ a má fór na nepřátele Putina

 
„Ano, zdá se, že nějací ruští žoldáci v Sýrii americkými bombami a raketami opravdu zabiti byli. A byla to nejspíš první ‚ruská krev‘, kterou Amerika v Sýrii prolila. Ale zatímco ruští nacionalisté, kteří by si to s Amerikou nejraději ‚rozdali bez rukavic‘, měsíc před prezidentskými volbami čísla přifukují a mluví až o šesti stech mrtvých, Kreml ani nedutá a tváří se, že se ho to nijak netýká, neb se soukromou armádou přece nemá nic společného. Osobně si ale myslím, že nejblíž jsou ruské expertní zdroje, které mluví o maximálně dvaceti zabitých žoldácích,“ uvádí editorka Literárních novin a analytička Tereza Spencerová k informacím o účasti soukromé armády kolem společnosti „Skupina Wagner“ na bojích v Sýrii. V rámci pravidelného shrnutí týdenních událostí na ParlamentníchListech.cz komentuje i přiznané lži o Vladimiru Putinovi.
15.02.2018 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (2946 článků)

Dvě zásadní zprávy o Vladimiru Putinovi

 
Kolem ruského prezidenta Putina je stále živo. V úterý odstoupil z funkce nizozemský ministr zahraničí Halbe Zijlstra, protože lhal o tom, co údajně osobně slyšel od ruského prezidenta Vladimira Putina. Ve stejnou dobu zveřejnil server britského deníku Independent zprávu, že je Putin nemocný.
14.02.2018 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (2946 článků)

Putin bájil o obsazení části Evropy, tvrdil nizozemský ministr. Schůzku si vymyslel

 
Jediná lež stačila k tomu, aby v úterý rezignoval nizozemský ministr zahraničí Halbe Zijlstra. Přiznal se, že lhal o svém setkání s Vladimirem Putinem v roce 2006, na němž měl ruský prezident hovořit o plánu na vytvoření Velkého Ruska.
13.02.2018 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (2946 článků)

Putin opět prezidentem? Chce ho volit 71 procent lidí, hlavní opozičník kandidovat nesmí

 
V březnových prezidentských volbách chce stávající hlavu státu Vladimira Putina volit 71,4 procenta Rusů. Vyplývá to ze zveřejněného průzkumu ruské státní agentury VCIOM. Putin je považován za jasného favorita, což dokládají dosavadní výsledky anket.
08.02.2018 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (2946 článků)

Ovčáček před lidmi odhalil informaci o tom, jak Zeman porazil Jiřího Drahoše

 
Symbolické červené minitrenýrky předal novinář Jaroslav Kmenta hradnímu mluvčímu Ovčáčkovi na veřejné nahrávce Českého rozhlasu Plus v Plzni. K tomu poznamenal, že hlava státu má nulovou sociální inteligenci a degeneruje. Přítomní diváci si také poslechli, že lhát v politice není zas až tak nic strašného a že Miloš Zeman rozděluje společnost, která „díky“ němu hrubne. Od řečníků zaznělo i to, že Tomio Okamura je „hardcore“ ultrapravičák. Miloš Zeman je prý jako medvídek Pú, plný překvapení. Úplně odezírá z úst Vladimira Putina, jak se hrbí před Ruskem a Čínou! Také „pražskou kavárnu“ si podruhé zvolený prezident České republiky vymyslel, aby měl s kým bojovat.
08.02.2018 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (2946 článků) , Tomio Okamura (1957 článků) , Miloš Zeman (19871 článků) , Jaroslav Kmenta (97 článků) , Jiří Drahoš (943 článků)

Dědic Putin: Bývalá učitelka němčiny mu odkázala byt v Tel Avivu

 
Ruský prezident Vladimir Putin získal byt v izraelské metropoli Tel Avivu. Odkázala mu ho jeho bývalá učitelka němčiny Mina Judickaja, informoval v pondělí server listu The Jerusalem Post. Judickaja emigrovala do Izraele v roce 1973 a s Putinem se znovu setkala v roce 2005. Poté se spřátelili a on jí prý byt koupil.
06.02.2018 06:55 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (2946 článků) , Aviva Aviva (180 článků)

Chudák dcerka Putina: Muže jí přebrala sexy Žanna!

 
Netrvalo to dlouho, než se provalilo, proč krachlo manželství dcery ruského vládce Vladimira Putina (65) Jekatěriny (31) a Kirilla Šamalova (35). Miliardáře a člena nové ruské »šlechty« podle agentury Open Media uhranuly půvaby v Londýně žijící ruské krásky Žanny Volkovové!
04.02.2018 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (2946 článků)

Putin žehlí dopingovou aféru. Ruským sportovcům slíbil vlastní zimní hry

 
Ruský prezident Vladimir Putin se omluvil ruským sportovcům, že je vláda nedokázala lépe ochránit před důsledky dopingové aféry. Šéf Kremlu to řekl při včerejším setkání s členy výpravy, jež bude pod olympijskou vlajkou startovat na únorových hrách v Pchjongčchangu. Všem ruským sportovcům také slíbil, že pro ně vláda uspořádá zvláštní zimní hry v Soči.
01.02.2018 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (2946 článků)

Utajovaný život dcer Putina: Princezničky ve vatě

 
Rozvod Jekatěriny Tichonovové (31) znovu rozpoutal velkou vlnu zájmu o dcery ruského vládce Vladimira Putina (65). Co vlastně dělají a proč jejich otec šíleně běsní pokaždé, když se někde objeví jejich fotky?
31.01.2018 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (2946 článků)

Trumpova vláda zveřejnila seznam Putinových oligarchů. Nové sankce neuvalila

 
Americké ministerstvo financí v pondělí místního času zveřejnilo seznam desítek ruských oligarchů a 114 politiků. Všichni mají mít úzké vztahy na ruského prezidenta Vladimira Putina, americká administrativa proti nim ale nové sankce neuvalí. Seznam je zveřejněn v souladu se zákonem, který umožňuje postihnout Rusko za jeho údajné vměšování do amerických voleb v roce 2016, za porušování lidských práv a anexi Krymu.
30.01.2018 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (2946 článků)

Putinova dcera Jekatěrina se v tichosti rozvedla a...Z miliardáře je »chudák«!

 
Když se rozvádí dcera Vladimira Putina (65), hádejte, kdo odejde od soudu kompletně oškubaný? No, miláček neomezeného ruského vládce asi ne...
29.01.2018 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (2946 článků)

Policie vtrhla k opozičníkovi Navalnému. Je tu bomba, tvrdili při zatýkání

 
Ruští policisté v neděli v centru Moskvy zadrželi opozičního předáka Alexeje Navalného, který se krátce předtím připojil ke svým přívržencům. Navalného stoupence, kteří protestem vyzývali k bojkotu voleb, policisté vyzvali k rozchodu. Agentura Interfax odhadla počet demonstrantů v Moskvě na několik desítek, agentura TASS na několik stovek. Podle serveru Newsru.com se nepovolených protestů v Moskvě a Petrohradu účastní několik tisíc lidí.
28.01.2018 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (2946 článků)

Putin gratuloval Zemanovi k opětovnému zvolení prezidentem ČR

 
Ruský prezident Vladimir Putin pogratuloval Miloši Zemanovi k opětovnému zvolení prezidentem České republiky. Informovala o tom tisková služba Kremlu, kterou citovala televize NTV.Zprávu převzala ČTK.
28.01.2018 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (2946 článků)

Putinův nepřítel číslo jedna nám vyprávěl o Rusku: Milion kriminálníků tam ovládá sto čtyřicet milionů dobrých lidí

 
PŮLNOČNÍ ROZHOVOR Vladimir Putin vytvořil situaci, ve které je každý konkurent buď zatčen nebo vypuzen ze země či zavražděn. Kontroluje celý tisk, takže šíří výmysly o svých schopnostech, své lásce k obyčejným Rusům a terorizuje každého, kdo se mu postaví. To říká americko - bristký finančník Bill Browder, jenž napsal knihu Rudý zákon. V ní líčí, jak mu rozvědčíci v Rusku zničili velkolepé podnikání a zavraždili právníka, kvůli čemuž vznikl takzvaný Magnitského zákon, podle nějž je vrahům zamezen vstup na Západ a zmrazeny konta.
28.01.2018 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (2946 článků)

Putinova dcera se rozvedla s miliardářem. Prezident mu „za trest“ vzal půlku jmění

 
Mladší dcera ruského prezidenta Vladimira Putina Jekatěrina Tichonová se rozvedla se svým manželem a Putin zajistil, aby přišel o většinu akcií petrochemického holdingu Sibur. Šamalovo jmění tak kleslo o 11,6 miliard korun. Informovala o tom agentura Bloomberg s odkazem na anonymní zdroje. Kreml rozvod stejně jako všechny ostatní informace z Putinovy rodiny nepotvrdil.
27.01.2018 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (2946 článků)

Prezidentský kandidát dostal roli v divadle. Premiéra bude těsně před volbami

 
Známý bouřlivák ruské politiky Vladimir Žirinovskij si zahraje jednu z postav divadelní hry Hoře z rozumu. Představení se má odehrát v Moskvě krátce před prezidentskými volbami, ve kterých Žirinovskij kandiduje. Politik, jemuž některé průzkumy slibují druhou příčku hned za Vladimirem Putinem, ani v divadelní hře nedostal roli hlavní postavy, ale zpátečnického carského byrokrata.
20.01.2018 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (2946 článků)

Ceny benzínu a nafty rostou. Kdy a kde se zastaví?

 
Kartel ropných šejků s Vladimirem Putinem funguje. Proto benzín i nafta zdražují. Ještěže je brzdí posilující koruna.
19.01.2018 22:55 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (2946 článků)

Putin odhodil kožich a skočil do díry v ledu. Venku bylo sedm stupňů pod nulou

 
Ruský prezident Vladimir Putin si stejně jako další pravoslavní křesťané koupelí v ledové vodě připomínal svátek Zjevení Páně, slaveného v Rusku podle pravoslavného kalendáře s třináctidenním zpožděním za příchodem Tří králů jinde v Evropě. K díře vysekané v zamrzlém jezeru Seliger přišel v kožichu a chlupatých botách. Nehledě na teplotu pohybující se kolem -7 °C se prezident vysvlékl a skočil do vody, oznámila televizní síť První kanál.
19.01.2018 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (2946 článků)

Putin za den získal 200 000 podpisů pro kandidaturu. Usiluje o 4. mandát

 
Čtvrtou kandidaturu Vladimira Putina na prezidenta podpořilo během neděle podpisem 200 tisíc Rusů. Putin totiž oficiálně kandiduje jako nezávislý. Jeho tým již dříve oznámil, že má přes půl milionu podpisů. K registraci kandidatury jich přitom ruskému prezidentovi stačilo 300 tisíc.
14.01.2018 22:30 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (2946 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »