Články k osobnosti

Světlana Witowská

  moderátorka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Světlana Witowská »
 

Za průtahy se stavbami nemohou aktivisté, ale složitá legislativa. Bývalý ministr a kandidát TOP 09 promluvil o životním prostředí

 
Český geochemik, bývalý ministr životního prostředí, spoluzakladatel ODS a kandidát do senátu za TOP 09 Bedřich Moldan usedl ve čtvrtečním Interview ČT24 proti moderátorce Světlaně Witowské a rozpovídal se o stavu životního prostředí v Česku.
12.10.2017 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Bedřich Moldan (25 článků) , Světlana Witowská (156 článků)

Je lithium české zlato, zeptala se moderátorka ČT Witowská. Ekonom Mejstřík odpověděl

 
Moderátorka Světlana Witowská ve středečním Interview ČT24 uvítala ekonoma Michala Mejstříka. Zeptala se ho, zda je lithium novým českým národním pokladem. A ekonom odpověděl...
11.10.2017 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Světlana Witowská (156 článků)

Tuhle situaci tady vytvořily řetězce! Zemědělský analytik se v ČT rozjel nejen kvůli ceně másla

 
Moderátorka Světlana Witowská ve středečním Interview ČT24 přivítala hned dva hosty. Před kamery České televize usedli výživový specialista Petr Havlíček a zemědělský analytik František Havlát a rozpovídali se o kvalitě potravin v Česku.
27.09.2017 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Světlana Witowská (156 článků)

Volila jsem Merkelovou. Češi vůbec nechápou, co se v Německu děje. Tamní lidé se za AfD stydí, vysvětlovala expertka z ČT den po volbách

 
Novinářka Lída Rakušanová odešla kvůli sovětským vojskům z Československa a začala pracovat pro Svobodnou Evropu sídlící v Mnichově. Jak hodnotí nedělní volby, ve kterých sice jasně zvítězila současná kancléřka Angela Merkelová, ale mnoho voličů ztratila. Asi milion Němců raději volil protiuprchlickou a protiunijní Alternativu pro Německo. Jak to teď bude v Německu dál? Na to se Lídy Rakušanové zeptala v Interview ČT24 moderátorka Světlana Witowská.
25.09.2017 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (1946 článků) , Světlana Witowská (156 článků)

Cena másla láme rekordy. Po Vánocích poklesne, myslí si ministr Jurečka

 
O dvojí kvalitě potravin i o cenách másla hovořil s moderátorkou Světlanou Witowskou ministr zemědělství Marian Jurečka (KDU-ČSL) v pořadu Interview ČT24.
15.09.2017 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Světlana Witowská (156 článků) , Marian Jurečka (587 článků)

Zmetek Juncker, ulevil si poslanec ČSSD. Žehlit to za stranu šel do televize Tomáš Prouza

 
Ve středečním Interview ČT24 usedl proti moderátorce Světlaně Witowské bývalý tajemník pro evropské záležitosti při Úřadu vlády ČR Tomáš Prouza. Okomentoval projev předsedy Evropské komise Jeana-Clauda Junckera. Jeho stranický kolega, sociální demokrat Jaroslav Foldyna, dostal od hosta za uši.
13.09.2017 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Světlana Witowská (156 článků) , Jaroslav Foldyna (359 článků)

Zmetek Juncker, ulevil si poslanec ČSSD. Žehlit to za ČSSD šel do televize Tomáš Prouza

 
Ve středečním Interview ČT24 usedl proti moderátorce Světlaně Witowské bývalý tajemník pro evropské záležitosti při Úřadu vlády ČR Tomáš Prouza. Okomentoval projev předsedy Evropské komise Jeana-Clauda Junckera. Jeho stranický kolega, sociální demokrat Jaroslav Foldyna, dostal od hosta za uši.
13.09.2017 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Světlana Witowská (156 článků) , Jaroslav Foldyna (359 článků)

Osmdesát procent Němců chce solidaritu při řešení migrační krize. Merkelová jim jenom vychází vstříc, vysvětloval redaktor ČT své kolegyni

 
Moderátorka Světlana Witowská v úterním Interview ČT24 přivítala svého kolegu a zpravodaje České televize v Německu Václava Černohorského a požádala ho, aby popsal předvolební nálady u našich západních sousedů. Toto se dozvěděla...
12.09.2017 19:16 |

podobné články

Osobnosti: Světlana Witowská (156 článků)

Je to kampaň, tečka. Úředník Outlý se s prezidentem Zemanem nepáral

 
Moderátorka Světlana Witowská ve čtvrtečním Interview ČT24 přivítala člena Úřadu pro dohled nad hospodařením politických stran a hnutí (ÚDHPSH) Jana Outlého, který na sebe upoutal pozornost např. tím, že doporučil prezidentovi Miloši Zemanovi, aby v čase předvolební kampaně počítal své cesty po krajích do finančního limitu na kampaně. V jednu chvíli Witowské prozradil, že úřadu se dostane té cti spatřit něco, co ještě žádný jiný živý tvor v moderní historii Česka nespatřil.
31.08.2017 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Světlana Witowská (156 článků) , Jan Zeman (270 článků)

Co Zemanovy cesty do krajů, kampaň? Co vaše oslava na Hradě? Co firma Liglass Trading? Mynáře grilovali v ČT

 
Hostem pořadu Interview ČT24 moderátorky Světlany Witowské byl kancléř Vratislav Mynář. Hovořilo se o mnohých kontroverzních tématech, mimo jiné o oslavě Mynářových padesátin či o jeho podpoře české firmě Liglass Trading v kyrgyzském výběrovém řízení.
30.08.2017 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Světlana Witowská (156 článků) , Vratislav Mynář (851 článků)

Saddám neměl jaderné zbraně a oběsili ho. Kaddáfí je měl a podřízli ho. V ČT po čase promluvil Hynek Kmoníček

 
Moderátorka Světlana Witowská po nějakém čase přivítala v Interview ČT24 Hynka Kmoníčka, českého velvyslance v USA. Ptala se ho nejen na přírodní katastrofu na jihu USA, ale také na počínání komunistické KLDR, která odpálila další raketu. Ta dopadla kousek od japonského ostrova Hokkaidó.
29.08.2017 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Světlana Witowská (156 článků)

Tady u vás v ČT uděláme magazín o armádě, rozmáchl se Stropnický a Witowská jen koukala

 
Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) se dnes sešel s ministrem obrany Martinem Stropnickým (ANO), aby s ním zhodnotil poslední čtyři roky dění v armádním resortu. Za co premiér ministra pochválil a za co mu naopak vyčinil? Nejen na to se v pondělním interview ČT24 zeptala samotného ministra Stropnického moderátorka Světlana Witowská. Došlo i na kauzu farmy Čapí hnízdo a novou nahrávku anonymní skupiny Šuman.
28.08.2017 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1547 článků) , Světlana Witowská (156 článků) , Bohuslav Sobotka (9280 článků)

Topkař Plíšek přišel do ČT mluvit o Babišově kauze. Padala slova o ovlivňování státních zástupců ministrem Pelikánem

 
Předseda sněmovní komise k únikům informací ze živých policejních spisů Martin Plíšek (TOP 09) ve středečním Interview ČT24 usedl proti moderátorce Světlaně Witowské. Vyjadřoval se především k policejní žádosti o vydání dvou poslanců – Andreje Babiše a Jaroslava Faltýnka z hnutí ANO k trestnímu stíhání.
16.08.2017 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (10155 článků) , Světlana Witowská (156 článků)

Hejtman Okleštěk se důrazně zastal Babiše: Je to šaškárna! Lidé vědí, co se děje

 
Moderátorka Světlana Witowská přivítala v úterním Interview ČT24 hejtmana Olomouckého kraje a poslance Ladislava Oklešťka. Zeptala se ho na kauzu Čapí hnízdo Andreje Babiše a Okleštěk se za svého stranického šéfa jasně postavil.
15.08.2017 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (10155 článků) , Světlana Witowská (156 článků)

Prostě je odmítneme, vyjádřil se Stanjura z ODS o kvótách

 
Moderátorka Světlana Witowská přivítala ve čtvrtečním Interview ČT24 šéfa poslaneckého klubu ODS Zbyňka Stanjuru, který si pochvaloval, že stále máme českou korunu. Vysmál se ministrovi financí Ivanovi Pilnému a prozradil, co ODS chystá pro občany po volbách. Vysvětloval také, jak se občanští demokraté vypořádají s povinnými kvótami pro uprchlíky a nakonec si pochvaloval politiku Donalda Trumpa.
03.08.2017 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (3199 článků) , Světlana Witowská (156 článků)

Pilný se v ČT rozpovídal o sestavování rozpočtu: Koaliční partner mi vyhrožuje

 
Moderátorka Světlana Witowská přivítala v pondělním Interview ČT24 ministra financí Ivana Pilného, který divákům popsal resortní boje o podobu rozpočtu. Kdyby bylo na něm, prý by si dnes klidně půjčoval peníze na investice a také by hájil posilování konkurenceschopnosti České republiky. Současná Evropská unie prý svou konkurenceschopnost spíše podkopává.
31.07.2017 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Světlana Witowská (156 článků)

Havel nebyl tolik smutný z rozpadu Československa, prozradil Žantovský. Prezidenta prý trápilo něco jiného

 
Moderátorka Světlana Witowská ve čtvrtečním Interview ČT24 uvítala někdejšího českého velvyslance ve Velké Británii a současného ředitele Knihovny Václava Havla Michaela Žantovského, jenž promluvil o tom, jak moc Havla trápil rozpad Československa. Pár slov padlo také na adresu Donalda Trumpa. Žantovský ocenil tlak, jaký Trump vyvíjí na své partnery v NATO.
20.07.2017 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4624 článků) , Donald Trump (3199 článků) , Světlana Witowská (156 článků)

Ruml promluvil o rozdělení Československa: Báli jsme se, že se Slováci přikloní k Rusku

 
Moderátorka Světlana Witowská v úterním Interview ČT24 přivítala někdejšího ministra vnitra Jana Rumla. Promluvil o rozdělení Československa. Dnešní Česká republika je podle jeho názoru chudší, názorově chudší, až příliš se prý obracíme k nacionalistům.
18.07.2017 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Světlana Witowská (156 článků)

Zelená senátorka Wagnerová rázně podpořila omezení zbraní: Tady se s nimi cvičí lidé napojení na Rusko. Jsou nebezpeční, je to děs. Řekli mi to lidé, kteří tomu rozumějí

 
Moderátorka Světlana Witowská v pondělním Interview ČT24 přivítala senátorku a bývalou ústavní soudkyni Elišku Wagnerovou, jež se do horní komory parlamentu dostala v barvách Strany zelených. Zatímco ministr spravedlnosti za hnutí ANO Robert Pelikán si pochvaluje, jak dobře fungují české soudy, Wagnerová před kamerami ČT vykreslila podstatně chmurnější obraz českého boje o spravedlnost. Pak se pustila do občanů, kteří podporují Rusko proti NATO.
17.07.2017 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Světlana Witowská (156 článků) , Robert Pelikán (344 článků)

Saša Vondra nekompromisně: Itálie pláče, že má moc uprchlíků? Ať se nediví, když odstranila Kaddáfího

 
Itálie chce teď pomoct s uprchlíky? Vždyť před lety podpořila svržení Kaddáfího v Libyi a teď za to platí. Někdejší ministr obrany Alexandr Vondra (ODS) usedl v úterním Interview ČT24 proti Světlaně Witowské a spustil...
04.07.2017 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Vondra (1116 článků) , Světlana Witowská (156 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »