Smrt Petra (†35) v Tatrách odhalila špinavý byznys: Zákony jsou na průvodce krátké

 
Adrenalinové sporty jsou vyhledávanou aktivitou. Mohou však skončit tragicky a fatálně. Jejich poslední obětí se stal v neděli ve Vysokých Tatrách Polák Petr (†35), kterého zavalila lavina. Jeho kolegyně Eva (30) skončila s těžkými zraněními v nemocnici. Horští záchranáři a průvodci varují před pokoutnými kurzy, na které se lidé nechají zlákat kvůli lacinosti. Neposkytují je ale často zkušení horští průvodci, ale osoby, které by samy potřebovaly proškolit.
20.02.2018 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Polák (128 článků) , Petr Polák (74 článků) , Eva Petra (18 článků)

Hloupé hollywoodské herečky nechápou, proč Kate Middleton nemohla na BAFTA přijít v černém

 
V Londýně se v neděli předávaly britské filmové ceny BAFTA. Klenotem mezi přítomnými byli manželé vévoda a vévodkyně z Cambridge. Těhotná vévodkyně přitom nepřišla v černých šatech, ale zvolila temně zelenou. Nejde přitom o to, že by chtěla vybočit z ovčího stáda hollywoodských hvězd a vyjádřit vlastní názor k hnutí Time’s Up. Jako členka britské královské rodiny prostě nesmí podporovat žádná politická hnutí a názory. Porušila by tím protokol. Jenže to už je pro nevzdělané dámy z Hollywoodu příliš mnoho informací. Jednoduší je hned bez ověření důvodu Middleton odsoudit už na červeném koberci. A podobných primitivních kritiků jsou teď plné sociální sítě.
20.02.2018 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Kate Middleton (894 článků)

Markéta Šichtařová pozvedla hlas. Kvůli Ester Ledecké a českému státu

 
Ekonomka Markéta Šichtařová se zamyslela nad jedním z textů serveru iDnes.cz, který vznikl po úspěchu snowboardistky a lyžařky Ester Ledecké na zimních olympijských hrách v Jižní Koreji.
20.02.2018 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Ester Ledecká (49 článků)

Tajemný dárce paterčatům odhalen! Desítky tisíc poslal Miloš Forman s manželkou Martinou!

 
Když se nedávno na transparentním účtu slavných českých paterčat z Milovic objevil dvacetitisícový dar, pod nímž byl jako odesilatel podepsán Miloš Forman, nejednalo se o shodu jmen! Dárcem byl skutečně slavný český režisér žijící v  USA s manželkou Martinou!
20.02.2018 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Forman (281 článků)

Herečka Drew Barrymore: Nakupuji zásadně ve výprodejích

 
Herečka Drew Barrymore není žádná chuďaska, která by musela příliš hlídat ceny, přesto přiznala, že nenakupuje luxusní oblečení světových návrhářů za plnou hodnotu. Ale vždy počká na slevy, aby neměla výčitky a mohla si nákup zbytečností a rozšiřování šatníku obhájit výhodností koupě.
20.02.2018 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Drew Barrymore (164 článků)

Topmodelka Petra Němcová rozkvetla: Za 300 tisíc korun!

 
Jako manželka prince Williama (35) si mohla připadat Petra Němcová (38). V rámci newyorského týdne módy se chtěla blýsknout, a proto na pár hodin oblékla extravagantní model za více než 300 000 korun!
20.02.2018 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Petra Němcová (540 článků)

Kapela Lucie otevřeně: Hrozilo, že umřeme rozhádaní!

 
David Koller (57), Robert Kodym (50), Michal Dvořák (52) a P.B.CH. (53) – zná je snad každý. Na jejich hudbě vyrostlo několik generací, a přestože šestnáct let nevydali nové album, rozhodně se na ně nezapomnělo. Oni sami si roky slávy užili, byť se zejména v jejich vztazích objevily s léty trhliny. Jak ty malé, tak obrovské... Jak na to vše vzpomínají?
20.02.2018 10:45 |

podobné články

Osobnosti: David Koller (291 článků) , Robert Kodym (57 článků) , Michal Dvořák (150 článků) , Michal Dvořák (148 článků) , David Koller (123 článků)

Pavel Chrastina: Protest proti Dublinu IV

 
Evropou obchází znovu staré známé strašidlo. Strašidlo komunismu, který je však mazanější, než kdykoli před tím. Nebije se v prsa a nevzývá Karla Marxe coby boha, syna i ducha svatého v jednom. Tváří se lidumilně, a o to je nebezpečnější.
20.02.2018 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Chrastina (12 článků)

Herec Dulava v ohrožení života: Vážná nemoc srdce! Vypadalo to jako chřipka

 
Herci Jaromíru Dulavovi (57) hrozila smrt! Má totiž nemocnou srdeční stěnu, kvůli níž skončil v nemocnici a musí podstoupit operaci. Kvůli tomu musel i překopat svůj program a zrušit představení, v nichž dosud hrál. Není divu, že jeho kolegové o něj mají velký strach.
20.02.2018 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Dulava (8 článků)

Ester Ledecká s novináři mluví! Poslechněte si, co říká o svém vítězství a touze po další zlaté medaili

 
Není pravda, že Ester Ledecká (22) s novináři nemluví. Jen si vybírá, komu dá rozhovor. Jako olympijská vítězka má na to právo. Hlavně ale se soustředí na čtvrtek, to se ráno pojede snowboardová kvalifikace. Finále je na programu v sobotu. A Ester chce další zlato.
20.02.2018 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Ester Ledecká (49 článků)