Pohřeb Gabriely Vránové (†78): Její milovaný klobouk ležel před rakví…

 
Přesně v 10 hodin začalo veřejné rozloučení s herečkou Gabrielou Vránovou (†78) ve Vinohradském divadle, kde dlouhá léta hrála. Během zhruba dvouhodinového obřadu se u rakve s ostatky milované Aničky z Chalupářů vystřídala celá plejáda českých hereckých hvězd. A zaznělo mnoho krásných i smutných slov…
22.06.2018 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Vránová (127 článků)

Karla, Karolína, Vlasta. Proč české Amazonky propadly na obraně?

 
Běda ženám, které vládnou generálům! Česko mělo tři ministryně obrany. Dvě – Vlasta Parkanová a Karolína Peake – skončily neslavně. Také třetí – Karla Šlechtová – z obrany odejde bez poct. Co za tím vězí?
22.06.2018 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Vlasta Parkanová (699 článků) , Karolína Peake (1610 článků)

Zeman rozmlouval vládu Pochemu. „Diplomacii povedu sám,“ připustil Hamáček

 
Miloš Zeman v pátek v Lánech přijal nominanta ČSSD Miroslava Pocheho, kterého označuje za „sluníčkáře“ a ve vládě ho nechce. Dokázal by si prý představit, aby ministerstvo zahraničí vedl dočasně šéf ČSSD Jan Hamáček, který však má mít pod palcem především vnitro. Hamáček po schůzce s prezidentem připustil, že tuto variantu si dovede také představit. Nechce prý blokovat vznik nové vlády.
22.06.2018 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2415 článků) , Bohuslav Sobotka (9488 článků) , Jan Hamáček (813 článků) , Miloš Zeman (20960 článků)

Karolína Gudasová čeká druhého potomka! Porodit by měla v prosinci

 
Karolína Neuvirthová Gudasová (25) čeká druhého potomka! Muzikálová zpěvačka a herečka už se svým manželem hokejistou Michalem Neuvirthem (30) vychovává dceru Emilku. Druhé miminko by mělo přijít na svět v prosinci.
22.06.2018 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Michal Neuvirth (111 článků)

Babiš mi oznámil, že končím, řekla novinářům Šlechtová

 
Ministryně obrany Karla Šlechtová (za ANO) neusedne v příští vládě. Premiér Andrej Babiš (ANO) ji do svého druhého kabinetu nenavrhne. Šlechtová to po dnešní schůzce s předsedou vlády sdělila ČTK. O tom, že Šlechtová nebude v menšinovém kabinetu hnutí ANO a ČSSD, který mají podporovat komunisté, média v posledních týdnech spekulovala.
22.06.2018 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13074 článků)

Colours of Ostrava plné novinek: Megahvězda na každém rohu, autobus za dvacku i obří vstup

 
Žádné fronty, skvělá doprava a hlavně parádní program i pro nevidomé a neslyšící! Na letošní Colours of Ostrava je opravdu proč se těšit. Vystoupí řada světových i našich hvězd.
22.06.2018 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Ziggy Marley (5 článků) , Jessie Williams (1 článek)

Paroubek: Velký přehmat Merkelové

 
V Bavorsku se blíží zemské volby a průzkumy veřejného mínění naznačují, že vládnoucí CSU, tedy nejbližší vládní partner CDU Angely Merkelové, zatím sčítá ztráty voličů, kteří utíkají ke xenofobní a protiimigrantské AfD. A. Merkelová, mj. také ve snaze pomoci sesterské CSU v jejím volebním boji o hlasy, dala k "lepšímu" svůj pohled na vyhnání, jak ona říká, respektive odsun Němců že střední a východní Evropy po válce.
22.06.2018 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2176 článků)

Válka o ČEZ pokračuje: Do boje se rázně zapojil ministr Hüner

 
Ministr průmyslu a obchodu za hnutí ANO Tomáš Hüner se zlobí na vedení společnosti ČEZ. Nechápe, jak polostátní gigant může jednat o něčem, s čím nesouhlasí ani on jako ministr, ani předseda vlády Andrej Babiš (ANO).
22.06.2018 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13074 článků)

Zeman veřejně nafackoval ČT, že mu opět nepřenáší tiskovku. A z televize se dotčeně ozvali. Jenže to spustilo další řežbu

 
Poté, co Česká televize vynechala přenos brífinku, na němž Miloš Zeman na Pražském hradě pálil rudé trenky, sklidila od prezidenta kritiku za to, že nebyla schopna ve čtvrtek odpoledne živě přenést jeho závěrečnou tiskovou konferenci po třídenní návštěvě Ústeckého kraje na Státním zámku Jezeří v Horním Jiřetíně. A nebylo to prý signálem, jak se prezident dle svých slov doslechl. Zástupce šéfredaktora, vedoucí zahraničního zpravodajství České televize Michal Kuba, na sociální sítí situaci objasnil.
22.06.2018 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20960 článků)

"Nemůžeme do Česka pustit migranty." Babiš po slovech z Německa a Rakouska svolává Bezpečnostní radu státu

 
Premiér Andrej Babiš (ANO) svolal na pátek zasedání Bezpečnostní rady státu, chce mluvit o ochraně hranic ČR, pokud by Německo začalo odmítat migranty přímo na své hranici. Babiš to řekl ve čtvrtek v televizi Barrandov. Podle něj je připraven krizový plán, který počítá s účastí policie a celníků, případně armády.
22.06.2018 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13074 článků)