Milenka Noida přišla o vše: Zpěvák vzal zpátečku, nemá bydlení a ex ji odstřihl od práce!

 
Za chvilkový úlet s ženatým zpěvákem Vaškem Noidem Bártou (36), od kterého odešla manželka Gábina Dvořáková (28) i s dcerou Terezkou (2), hudebnice Andrea Jiskrová (31) těžce platí. Nezbylo jí téměř nic.
25.04.2017 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Bárta (1047 článků)

Václav Klaus: Krasořečnit o spravedlnosti neumím

 
Poznámky k vystoupení na Husitské teologické fakultě:
25.04.2017 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8492 článků)

Geert Wilders po čase promluvil na veřejnosti a hned je z toho skandál: Korán je horší než Mein Kampf. Islamistických fanatiků není pár, ale statisíce, jen u nás v Holandsku

 
Po několika týdnech mlčení vyslal Geert Wilders do světa další ze svých „videoposelství“. Tradičně kritizuje islám i politické elity, které mu dle jeho názoru umožnily získat takové postavení. Zmiňuje také čísla z jednoho univerzitního průzkumu, která příliš nenasvědčují mírumilovnosti islámu.
25.04.2017 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Geert Wilders (14 článků)

„Muslimové znesvětí i vaše země...“ Tuto knihu nemáte číst. Knihkupci ji prý záměrně nedávají do svých výloh…

 
REPORTÁŽ Historik Petr Bahník v pondělí, na svátek sv. Jiří, patrona rytířů, představil své knihy Český rytíř – Hrdinské příběhy z Čech, Moravy a Slezska z dob pohanských a Český rytíř – Hrdinské příběhy z Čech, Moravy a Slezska z dob křesťanských, které vyšly v nakladatelství Olympia.
25.04.2017 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čech (1030 článků)

Vladimír Dlouhý: Je nutné důsledně usilovat o dostupnost energie pro všechny odběratele

 
Bezpečné dodávky energií musí zajistit vyvážený energetický mix, ve kterém budou zastoupeny jak tradiční, tak alternativní zdroje. Shodli se na tom účastníci již čtvrté předvolební diskuze na téma „Energetika: Kudy kam – příležitosti i hrozby pro tuzemské energetické firmy“, kterou pořádala Hospodářská komora ČR. Setkání za účasti zástupců politických stran, zástupců energetického byznysu (například Skupina ČEZ, innogy či Vršanská uhelná) a konečných odběratelů přineslo i další důležité výsledky. V budoucnu bude podle diskutujících klíčové rozhodnutí o dostavbě jaderných zdrojů, zajištění technického školství a předvídatelnost politických rozhodnutí.
25.04.2017 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Dlouhý (452 článků) , Vladimír Dlouhý (452 článků)

My komunisté máme budoucnost, ujistila poslankyně Tvarůžkovou. A spustila kanonádu na Brusel

 
Moderátorka Zuzana Tvarůžková přivítala v úterním Interview ČT24 komunistku Soňu Markovou, která se usadila do křesla a spustila kanonádu na Brusel. V úvodu si rýpla do premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD).
25.04.2017 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Soňa Marková (38 článků) , Zuzana Tvarůžková (72 článků)

Porotkyně Tváře Pazderková po vlně nenávisti: Končím! Nemám povinnost to snášet

 
Kritiku na svou osobu Iva Pazderková těžce snáší. Hned po odvysílání devátého kola show Tvoje tvář má známý hlas, kde vystoupila jako zpěvačka Pink, se na ni snesla vlna urážek, nadávek a pomluv. Rozhodla zrušit si účet na Facebooku a teď přiznala, že tolik nenávisti skutečně nesnese.
25.04.2017 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Iva Pazderková (207 článků)

Neuvěřitelné VIDEO premiéra Sobotky. Besedoval s výkvětem pražské kavárny, vysvětloval, jak bojuje se žumpou a pak ho ustřihli uprostřed věty

 
Premiér a šéf ČSSD Bohuslav Sobotka nedávno vyrazil na zajímavou návštěvu, které se překvapivě nedostala žádná mediální pozornost. Kromě sociálních sítí organizátorů nebyla nikde ani čárka, dokonce ani na Twitteru samotného Sobotky. ParlamentníListy.cz se na celou věc podívaly.
25.04.2017 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (8327 článků)

Rozalio: Budeme odškodňovat, nebo čekat další roky na nápravu?

 
Ochrnutý na půlku obličeje. Taková je realita pro dvouletého Honzíka z Jihomoravského kraje. Jeho postižení je následkem povinného očkování, což uznali i odborníci. Stát ale dává od napáchané škody ruce pryč a chlapce odmítá odškodnit. Aby se s takovým jednáním už další rodiče v Česku nemuseli smiřovat, míří tento týden do sněmovny návrh poslance Jana Farského (STAN, za TOP09) na zavedení odškodnění po očkování.
25.04.2017 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Farský (91 článků)

Účast Ivanky Trump na summitu žen popudila část Němců. Nemá tam prý co dělat

 
Německou návštěvu dcery amerického prezidenta Ivanky Trumpové doprovázejí rozporuplné pocity. Ivanka se zde účastní setkání významných představitelek zemí G20. Někteří vyjadřují pochyby nad tím, jestli by se právě s ní měla vést diplomatická jednání. Nebo jestli je tou správnou osobou, která může přispět ke zrovnoprávnění žen. Právě to je hlavním cílem dvoudenního berlínského setkání.
25.04.2017 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Ivanka Trump (140 článků)