Kim Kardashian si zaplatila náhradní matku: Je tři měsíce těhotná

 
Klan Kardashianů se podle všeho rozroste příští rok o dalšího člena. Hvězda reality show a její manžel si zaplatili náhradní matku, které je něco přes 20 let a podle magazínu UsWeekly je už v třetím měsíci těhotenství. Kim Kardashian (36) a rapper Kanye West (40) spolu mají již dvě děti.
26.07.2017 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Kanye West (402 článků) , Kim Kardashian (1150 článků)

Krach hereckého páru: Žilková řeší nečekaný rozchod!

 
Nejdřív ji nechtěl a odháněl ji, pak se nechal sbalit, a teď mu zlomila srdce! Syn Veroniky Žilkové (55) Vincent Navrátil (20) totiž dostal kopačky od své přítelkyně Sabiny Rojkové (20)! A utekl se otřepat k mámě!
26.07.2017 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Sabina Rojková (16 článků) , Vincent Navrátil (55 článků)

Patricie Solaříková není jediná z Ulice, kdo ztrácí kila: Jak hubne kadeřnice Simona?

 
Pavla Tomicová (55) je další stálice seriálu Ulice. Jako kadeřnice Simona se v něm objevuje už několik a diváci ji vždycky znali jako ženu výrazných tvarů. Teď se ale všechno mění!
26.07.2017 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (54 článků) , Patricie Solaříková (175 článků)

Pavel Novotný: Burkiny jsou kvalitní a vkusné plavky, vy kreténi, co chčijete do vody. Čunek je vagina. Jsem vítač a mé dcery spíš znásilní blbý čtenář PL, než uprchlík. Škoda, že už se nesmí upalovat

 
ROZHOVOR „Dobře vím, že burkiny jsou velmi kvalitní, drahé a vkusné plavky a je trapné se nad jejich nošením pozastavovat. To může jen lopata, co se do inteligentní Prahy přijede vycachtat. Je to trapné a každý druhý Čech na té plovárně smrdí třikrát víc, než ta nebohá muslimka s děckem, a každý druhý Čech se na rozdíl od té kultivované ženy někdy vychcal na veřejné plovárně,“ říká ke kauze muslimky koupající se v burkinách v akvaparku v Čestlicích podnikatel, bulvárník a profesionální hráč pokeru Pavel Novotný. Mimo to také svým způsobem reaguje na slova hejtmana Jiřího Čunka vůči Prague Pride či na silnou migrační vlnu, která zasáhla Itálii.
26.07.2017 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Čunek (560 článků) , Pavel Novotný (472 článků) , Jiří Novotný (149 článků) , Jiří Škoda (34 článků) , Jiří Škoda (34 článků) , Jiří Novotný (149 článků) , Pavel Čech (90 článků)

Z kdysi útlé zpěvačky Rihanny se stal pěkný cvalíček: Že by si ji takhle vykrmil její milionářský přítel?

 
Rihanna a Cara Delevingne se sešly v Paříži na premiéře filmu Valerian. Obě dvě zvolily pro tuto příležitost hluboký výstřih. Na Rihanně bylo ovšem znát, že za poslední dobu přibrala nějaké to kilo navíc. Takhle baculatou ji fanoušci neznají. Co za jejími kily navíc stojí?
26.07.2017 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Cara Delevingne (192 článků)

FN Brno zakoupila veselé zástěrky pro zdravotnické pracovníky

 
Fakultní nemocnice Brno se rozhodla realizovat projekt s názvem „ Veselé zástěrky“. V rámci tohoto projektu zakoupila celkem 41 veselých zástěrek, které budou sloužit zdravotnickému personálu při poskytování zdravotní péče dětským i dospělým pacientům. Dalších zhruba 95 dětských zástěrek bude nemocnici věnováno prostřednictvím sponzorů oslovených paní Marií Zelenou, kteří se tak budou podílet na jejich financování.
26.07.2017 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Marie Veselá (1 článek)

Takhle hlídá děda Petr Novotný. 7 dětí a on si v klidu čte!

 
Bavič Petr Novotný (69) na začátku roku doslova utekl hrobníkovi z lopaty. Po několika operacích, kdy mu selhalo srdce a ledviny, si užívá domácího klidu a vnoučat. Ale ani sedm dětí ho nedokáže rozrušit.
26.07.2017 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Novotný (291 článků) , Petr Novotný (67 článků)

Zahraniční weby přicházejí s šílenými konspiračními teoriemi: Proč byl Chester Bennington zavražděn?

 
Sebevražda Chestera Benningtona otřásla hudebním světem a jeho fanoušky. Ti stále nemohou uvěřit, co se stalo a mnoho lidí se nemůže vyrovnat s jeho smrtí. Policie zveřejnila oficiální verzi případu, ale některým lidem to nestačí a mermomocí se snaží najít jiný důvod, proč přišel zpěvák o život.
26.07.2017 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Chester Bennington (26 článků)

Ministr Herman: Když má člověk oporu ve svém šéfovi, tak se velmi dobře pracuje

 
Bilanční schůzka předsedy vlády ČR Bohuslava Sobotky a ministra kultury Daniela Hermana
26.07.2017 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Herman (942 článků)

„Chcete premiéry po celý rok, musíte si připlatit!“ Brutální roztržka mezi programovým šéfem ČT a publicistou. A do toho silně vstoupil i exředitel veřejnoprávní televize

 
Drsnou polemiku o letním programovém schématu České televize odstartoval na sociálních sítích publicista a scenárista Luděk Staněk, podle něhož by bylo férové neplatit o prázdninách koncesionářské poplatky, když ČT jen cynicky a bezskrupulózně vymetá archiv a vysílá komoušské seriály. Stávající praxi se jal vehementně hájit programový ředitel České televize Milan Fridrich, který argumentoval nedostatkem peněz, ale i oblíbeností těchto pořadů. Mediální analytik Radim Hreha k tomu pro ParlamentníListy.cz ironicky poznamenal, že od ČT jde o ideologickou diverzi.
26.07.2017 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Milan Fridrich (37 článků) , Milan Fridrich (37 článků)