Komunisté nasadí do voleb krajského lídra, který čelí obvinění. Filip má jasno: Bude očištěn

 
Jaroslav Borka, kterého policie stíhá v miliardové dotační aféře ROP Severozápad, bude v Karlovarském kraji při podzimních volbách lídrem KSČM. Píše o tom server iRozhlas.cz. Co si o tom myslí, prozradil v rozhovoru pro server předseda strany Vojtěch Filip. „Je přesvědčen, že v trestním řízení bude očištěn,“ sdělil mimo jiné názor svého stranického kolegy Vojtěch Filip.
26.07.2017 22:40 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Filip (842 článků)

Gazdík (STAN): Bylo poctivé to zkusit

 
"Kdybychom to nezkusili, tak bych si to vyčítal více než to, že ta koalice nedopadla," řekl Petr Gazdík.
26.07.2017 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Gazdík (819 článků) , Petr Gazdík (808 článků)

Moskva hrozí „bolestivou odpovědí“. Nové sankce USA proti Rusku straší i EU

 
Moskva ve středu kritizovala rozhodnutí americké Sněmovny reprezentantů, která schválila nové sankce vůči Rusku, KLDR a Íránu. Nespokojenost se však ozývá i z EU. Šéf Evropské komise Jean-Claude Juncker varoval USA, že Unie zareaguje, pokud sankce budou ohrožovat energetickou bezpečnost EU. Otázkou však je, jak na sankce zareaguje Donald Trump, který je jejich odpůrcem.
26.07.2017 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (2994 článků)

Sobotka: Domácnosti platí za mobily stále moc. Situace s daty se ale zlepšuje

 
Další výsledky tlaku na snížení cen mobilních dat pro spotřebitele by mohly být viditelné během několika měsíců. Při středeční návštěvě Českého telekomunikačního úřadu (ČTÚ) to řekl premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD). První posun v rozrůznění nabídek operátorů je podle něj patrný už nyní. K dalšímu tlaku má pomoci mimo jiné novela zákona o elektronických komunikacích, kterou minulý týden schválil Senát.
26.07.2017 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9053 článků)

Herečka Sandra Nováková s partnerem: Jejich pekelná dovolená baví celý český Facebook!

 
Herečka Sandra Nováková vyrazila s partnerem Vojtěchem Moravcem a prckem na dovolenou. Vybrali si slunnou Krétu a těšili se na relax. Jenomže podezřelé to začalo být v momentě, kdy do vybraného hotelu jedu v autobuse sami.
26.07.2017 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Sandra Nováková (215 článků)

Johnny Depp na tom v poslední době není vůbec dobře, ale stále utrácí jako smyslů zbavený: Neuvěříte, kolik měsíčně prohýří

 
Johnny Depp na tom v poslední době není moc dobře. Rozvod, alkohol a spory s jeho finančními poradci se na něm dost podepsaly. Z herce jako by se vytratil jeho pověstný šarm a charisma. V současné době vypadá hodně ztrhaně a ještě se navíc dostal do finančních problémů. Neuvěříte, za co utrácí tak šílené sumy.
26.07.2017 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Depp (686 článků)

František Táborský: Dnes je poslední den před začátkem mediální karantény ČNB

 
Dnes je poslední den před začátkem mediální karantény ČNB v souvislosti s měnověpolitickým zasedáním bankovní rady. Zasedání proběhne příští týden ve čtvrtek.
26.07.2017 21:10 |

podobné články

Osobnosti: František Táborský (10 článků)

Eliška Balzerová odchází z Fidlovačky: Vadila jsem nové šéfce!

 
Konečně promluvila o tom, proč před prázdninami definitivně odešla z Divadla Na Fidlovačce. Eliška Balzerová (68) si nebrala servítky.
26.07.2017 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Eliška Balzerová (153 článků)

Česko zaplatí EU stamilionovou pokutu. Jde o krávy a možná i o Babiše

 
Ministr zemědělství Marian Jurečka se sotva vyvlékl z podezření, že chtěl firmám z holdingu Agrofert (které donedávna vlastnil jeho bývalý vládní kolega, předseda hnutí ANO Andrej Babiš, než byl přinucen je převést do svěřenského fondu) pomáhat k problematickým oceněním kvality, a je tu možná další zemědělský skandál, který navíc může stát české daňové poplatníky stovky milionů.
26.07.2017 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (9391 článků) , Marian Jurečka (556 článků)

Z Prahy do Mnichova vlakem pod 4 hodiny? Do roku 2030, shodli se ministři

 
Modernizace a rozšíření železničního koridoru mezi Prahou a Mnichovem se zásadně urychlí. Český ministr dopravy Dan Ťok a jeho bavorský protějšek Joachim Herrmann ve středu na prvním česko-bavorském summitu v bavorském Furth im Waldu podepsali společnou deklaraci o zlepšení přeshraniční železniční infrastruktury. Má za cíl zkrátit do roku 2030 cestu mezi Prahou a Mnichovem pod čtyři hodiny.
26.07.2017 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Joachim Joachim (17 článků)