Můj erotický kousek vstoupí do filmových dějin, žertuje Jaroslav Plesl

 
Herec Jaroslav Plesl (43) je sice stydlivý muž, přesto v pokračování seriálu Single Lady má co do činění s erotikou. V rozhovoru pro iDNES.cz prozradil, že milostnou scénu povýšil na zcela novou úroveň.
23.04.2018 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (215 článků)

Tomáš Ortel do toho tajně praštil: Vzal si plastikovou modelínu s obřími silikony!

 
Kontroverzní zpěvák Tomáš Ortel (42), rodným příjmením Hnídek, se tajně oženil! Veselka ve středověkém stylu proběhla na zámku Zbiroh na Plzeňsku. Jeho hudební kariéra začala v neonacistické kapele Conflict 88, nyní působí ve vlastní skupině, které je vytýkána nenávist vůči islámu a uprchlíkům. Podívejte se, jakou kobru s obřími silikony si vzal!
22.04.2018 23:40 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Ortel (62 článků)

Fenomén H+Z: Před 71 lety vyrazili Zikmund a Hanzelka na svou první slavnou expedici do Afriky a Jižní Ameriky

 
Jiří Hanzelka a Miroslav Zikmund projeli téměř celý svět a své zážitky z cest lidem předávali prostřednictvím novinových článků, rozhlasových reportáží nebo filmových dokumentů. Na svou první dobrodružnou cestu se slavné české duo vydalo přesně před 71 lety, 22. dubna 1947.
22.04.2018 23:05 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Zikmund (71 článků) , Jiří Hanzelka (26 článků)

Petr Žantovský: Jak jsem potkal knihy – 21.díl. Unie blízká i vzdálená

 
Tomáš Břicháček je právník, pracuje na Ministerstvu spravedlnosti v sekci mezinárodních vztahů. Zastupuje Českou republiku v expertních pracovních skupinách Rady Evropské unie v oblasti justiční spolupráce, a tudíž má velice blízko k tomu, co se stalo nejen předmětem jeho profesního zájmu, ale i dnes představované knihy – Evropská unie blízká i vzdálená.
22.04.2018 22:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rada (188 článků)

Babiš je rizikem pro demokracii v Česku, varuje Rekonstrukce státu

 
Ještě před pár dny Andrej Babiš opíral o Rekonstrukci státu, což je projekt nevládních neziskových organizací, svůj útok na českou politiku. Nyní aktivisté této platformy v rámci tzv. výzvy Mantinely demokracie odsuzují některé kroky jeho vlády. Premiér v demisi se sešel v pátek ráno se zástupci projektu, kteří jej chtěli přesvědčit, aby budoucí kabinet promítl zásady, které mají podle autorů sloužit jako pojistky proti rozpínání moci, do programového prohlášení.
22.04.2018 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12400 článků)

Babiš popsal, jak diktoval Němcům, uzemnil číšníka a pil po ránu

 
Jak je známo, hnutí ANO obnovilo s ČSSD jednání o koaliční spolupráci, proč to Andrej Babiš dělá? Bojí se snad toho, že mohou být předčasné volby, nebo toho, co tomu řeknou v Evropské unii? Odpovědí se premiéra na sociální síti dožadovala řada lidí. Ten se jim proto pokusil své kroky objasnit v rámci svého již tradičního facebookového hlášení z uplynulého týdne a popsal i zajímavé zážitky z Karlovarského kraje, které zde v rámci výjezdu společně s ministry nasbíral.
22.04.2018 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12400 článků)

Rachel Weisz čeká dítě s Danielem Craigem

 
Herečka Rachel Weisz je těhotná. Dítě počala s manželem Danielem Craigem, který se připravuje na natáčení své páté bondovky. Osmačtyřicetiletá britská kráska považuje početí za obrovský zázrak a na dítě se s manželem prý oba nesmírně těší.
22.04.2018 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Rachel Weisz (51 článků) , Daniel Craig (307 článků)

Vlastivědné muzeum v Kladně přibližuje dobu před vznikem Československa

 
Ve Sládečkově vlastivědném muzeu v Kladně byla slavnostně zahájena výstava "Než vznikla republika". Záštitu nad expozicí, která součástí akcí připomínajících 100. výročí vzniku republiky, poskytla hejtmanka Středočeského kraje Jaroslava Pokorná Jermanová.
22.04.2018 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (76 článků)

»Léto« v Praze zůstane do středy. Koncem týdne se bude pozvolna ochlazovat

 
Po takřka idylickém letním víkendu se mohou Pražané podle předpovědí meteoroložky Dagmar Honsové chystat na pozvolné ochlazení a občasné deštíky. Nemusí se ale hned lekat. Nepůjde o žádný vážný rozdíl. Jen se koncem nadcházejícího týdne hodí trošku lépe se přiobléci. Jen ten nadcházející víkend už nebude takový, jaký byl.
22.04.2018 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Dagmar Honsová (701 článků)

Chcete být jako ona? 5 věcí, které dodržuje 64letá modelka. Ta naprosto popírá svůj věk!

 
Každá žena chce vypadat krásně, co nejdéle to jde. Bývalá americká modelka Christie Brinkley má tento trik naprosto v malíčku. Co se skrývá za tajemstvím jejího půvabu?
22.04.2018 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Christie Brinkley (16 článků)