Oběšený fotbalista Rajtoral (†31): Mrazivé svědectví ze šatny!

 
Zelená rakev zajela do bílé dodávky, v houfu přihlížející fotbalisté nedokázali pochopit, co se stalo. Ten věčně usměvavý pohodář už tu není... Bývalý český reprezentant František Rajtoral (†31) si vzal život!
25.04.2017 08:25 |

podobné články

Osobnosti: František Rajtoral (40 článků)

Je vůbec zdravý? Druhý nejvyšší muž Česka zaútočil na Radima Jančuru

 
ANKETA Hromy a blesky dštili sociální demokraté v anketě ParlamentníchListů.cz na adresu podnikatele Radima Jančury, který se velice nelichotivě vyjádřil o sponzorování ČSSD. Servítky si nebral například předseda senátu Milan Štěch, dle ústavního pořádku nejvyšší ústavní činitel České republiky po prezidentovi: „Osobně bych se nedivil, kdyby se zjistilo, že pan Jančura je zdravotně po té duševní stránce na tom špatně. Také by bylo dobře, kdyby zveřejnil, kde získal startovací prostředky na podle mého názoru podivné podnikání. Samozřejmě spojením s panem Babišem dělá všechno pro to, aby likvidoval konkurenci, zejména na Českých drahách.“
25.04.2017 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Radim Jančura (230 článků) , Milan Štěch (547 článků)

Bělobrádek samoživitelkám: Najděte si chlapa!

 
Zástupkyně slabšího pohlaví se obuly do Pavla Bělobrádka (40, KDU-ČSL). Rozčílil je jeho výrok ke konstatování, že ženy samoživitelky jsou nejvíce ohroženy chudobou.
25.04.2017 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Bělobrádek (1244 článků)

Ewa Farna: Jak se pozná hvězda? Natočí o vás celovečerák!

 
Ewa Farna opět posunuje hranice popularity! Na televizních obrazovkách ji vídáme běžně, ale teď půjde o něco jiného... než je u ní obvyklé.
25.04.2017 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Ewa Farna (945 článků)

Zavřeli je v osm ráno, dusili je, má to řešit Chovanec i Sobotka? Nový vývoj kolem smrti Mrázka

 
Stále neobjasněná vražda údajného šéfa podsvětí Františka Mrázka stále vzbuzuje emoce, i 11 let poté. Nyní se pod nebývalý tlak Generální inspekce bezpečnostních sborů dostala skupina vyšetřovatelů speciálního policejního týmu Tempus. Píše o tom deník Právo.
25.04.2017 07:45 |

podobné články

Osobnosti: František Mrázek (125 článků)

Nejlepší světová tenistka Serena Williams se chce po porodu vrátit

 
Tenistka Serena Williams (35) nemůže být šťastnější. Čeká miminko, je světovou jedničkou a je prý nejsilnější, co kdy byla...
25.04.2017 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Serena Williams (277 článků)

Kmoníček navštívil Trumpa jako první Čech. Prezident mu chválil krásnou ženu

 
Nový český velvyslanec v USA Hynek Kmoníček dnes ve Washingtonu předal pověřovací listiny americkému prezidentovi Donaldu Trumpovi. Kmoníček to oznámil na Twitteru.
25.04.2017 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (2616 článků)

Elton John chytil smrtící infekci: Boj o život na jednotce intenzivní péče

 
Britský zpěvák a skladatel Elton John strávil dva dny na jednotce intenzivní péče, protože ho postihla život ohrožující bakteriální infekce. Oznámila to v pondělí jeho mluvčí. Sedmdesátiletý hudebník zrušil všechny své koncerty plánované na zbytek dubna a na celý květen.
25.04.2017 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Elton John (447 článků) , John Elton (79 článků)

Rady od Tlustého a 150 členů. Míří ODA miliardáře Sehnala opět „do hrobu“?

 
Obnovenou Občansko demokratickou alianci (ODA) představil počátkem roku podnikatel a miliardář Pavel Sehnal v honosném Primátorském salónku paláce Žofín. Obklopil se lidmi, jako je expremiér Nečas nebo exministr kultury Balvín, a slíbil bojovat za lepší prostředí pro podnikatele. Před měsícem strana vyhlásila lov na nové členy. Sehnal si pochvaluje, že stávajících 150 straníků je adekvátní číslo. Ozývá se ale kritika.
25.04.2017 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Nečas (433 článků)

Lid versus Iva Pazderková: Proč ten lynč?

 
Znepokojivá část divácké veřejnosti, která každý nedělní večer tráví sledováním pěvecké reality show TV Nova Tvoje tvář má známý hlas, prý herečku a moderátorku Ivu Pazderkovou v porotě soutěže nechce! Je to dané její proměnou plavovlásky v zrzku, koncem image tupé bloncky? Anebo omámením z šálivého úspěchu, z faktu, že je týden co týden součástí českých obýváků od Prahy po poslední zapadlou ves?
25.04.2017 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Iva Pazderková (207 článků)