VÍME PRVNÍ: Filip Renč se oženil! Tajná svatba všem na očích!

 
Režisér Filip Renč (52) se dnes oženil! Za ženu si vzal svou o 28 let mladší přítelkyni Marušku Kružíkovou, s níž očekává narození dcery. Svatba byla utajená, přesto proběhla všem na očích – na slavném místě v srdci Prahy!
22.09.2017 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Filip Renč (539 článků)

Víme, do jaké exotické země vyrazili Ewa Farna s manželem na líbánky: Že by už zadělávali na miminko?

 
Zpěvačka Ewa Farna už pár dní není slečna, ale vdaná paní. Praštila do toho se svou dlouholetou láskou, kytaristou Martinem Chobotem. Svatbu tajila, co to šlo, ale nakonec se o radostnou zprávu podělila se svými fanoušky. Podle informací, které získala redakce eXtra.cz, by se měla zpěvačka momentálně nacházet na exotické dovolené, kde si s Martinem zajisté naplno užívají své líbánky.
22.09.2017 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Ewa Farna (986 článků)

Unikátní muzeum v Čechách pod Kosířem: Poseďte v lavici z Obecné školy!

 
Kukyho auto, vlk ze Tří bratří či lavice jako v Obecné škole. A také psací stroj, na kterém tvořil Zdeněk Svěrák. To vše můžete vidět v Čechách pod Kosířem.
22.09.2017 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Svěrák (217 článků)

Herečka Jana Boušková:"Zraněná noha? Jsem ráda, že ji mám!"

 
Sestra Aloisie z Ordinace v růžové zahradě nebo pošťačka Válková v Policii Modrava. Usměvavé a roztomilé Janě Bouškové (63), která obě populární televizní role ztvárňuje, do smíchu několik uplynulých měsíců rozhodně nebylo. Na konci loňského roku si při lyžovačce těžce zranila nohu. Pomatuje si jen sluncem zalitý kopec… Osm měsíců se léčila, osm měsíců nemohla hrát divadlo. V Ordinaci v růžové zahradě jí scénáristé vyšli vstříc, upravili scénář, aby v rámci role nemusela postávat a chodit. Po dlouhém léčení už nepotřebuje vozík ani berle. Na divadelní prkna se vrátila s obrovskou chutí a naplno. A lyže? Zatím ještě neví, jestli se na ně v nejbližší době postaví.
22.09.2017 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Jana Boušková (76 článků)

Odvážné padesátnice Machálková a Rajská: Naostro a v krajkách!

 
Premiéru nového muzikálu z pera Janka Ledeckého (55) Iago si nenechala ujít zpěvačka Leona Machálková (50). A rozhodně nepodcenila outfit. Přišla v černých krajkových šatech, které si pořídila ve svém oblíbeném butiku.
22.09.2017 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Leona Machálková (412 článků) , Janek Ledecký (252 článků)

EXKLUZIVNĚ Poslanec ČSSD je prý věčně „v pr*eli“: Ve Sněmovně tvrdne 14 let, létá po celém světě a odmítá už tři týdny sdělit, co tam dělá, kolik to stojí a s kým tam jezdí

 
Někdy lze s nadsázkou říci, že cesta je i cíl. Takový úvod si můžeme dovolit v případě poslance ČSSD Robina Böhnische, o kterém jsme de facto několik let vlastně vůbec nic neslyšeli. Naše zdroje ze sociální demokracie nás ovšem upozornily, že jeho práce ve Sněmovně úzce souvisí s touhou poznat svět. V tuto chvíli nemyslíme zájezdy od společností ČEDOK a CK Alexandrie, ale krásně placené volno prostřednictvím Poslanecké sněmovny. A tak jsme se začali ptát. Všech, všude, opakovaně.
22.09.2017 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Robin Böhnisch (9 článků)

Nejsmutnější tajemství manžela Ewy Farne: Maminka Martina Chobota spáchala sebevraždu obzvlášť krutým způsobem!

 
Ewa Farna zná svého manžela Martina Chobota dlouhých 9 let. Potkali se v kapele a chodí spolu 4 roky. Na konci září byla utajená veselka a páreček odjel na svatební cestu. I když Martin vypadá na všech fotkách jako usměvavý sympaťák, tak se před několika lety musel vyrovnávat s těžkou rodinnou ztrátou.
22.09.2017 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Ewa Farna (986 článků)

Hrošice Míša Nosková: Nejsem těhotná, vysvětlovala na zkoušce muzikálu

 
Muzikál Madagaskar se pilně připravuje na svoji premiéru a zkoušky jsou v plném proudu. Václav Noid Bárta (36), Michaela Nosková (34) nebo Tomáš Smička (29) promluvili o tvrdé dřině na muzikálu a zpěvačka vyvrátila pověry o tom, že je těhotná.
22.09.2017 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Nosková (185 článků) , Tomáš Smička (2 články) , Václav Bárta (1099 článků)

ODS okřikla Novu a Primu kvůli debatě Babiše s Fialou. V Blesku se zřejmě utkají

 
Opoziční ODS kritizuje soukromé televize za to, že neplánují předvolební debaty, ve kterých by mohl předseda ODS Petr Fiala přímo konfrontovat předsedu hnutí ANO Andreje Babiše. Šéf volební kampaně ODS Zbyněk Stanjura se ohradil proti tomu, že Nova odvysílá pouze duel lídrů Lubomíra Zaorálka (ČSSD) a Babiše, a televize Prima přeložila Fialu z plánované debaty s šéfem ANO do pořadu, kde vystoupí spolu se Zaorálkem. Blesk v pořadu Bitva o premiéra 18. října od 14 hodin na svém webu zřejmě nabídne střet Babiše, Zaorálka i Fialy, pokud preference jejich stran budou patřit v říjnu mezi šest nejsilnějších.
22.09.2017 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (9966 článků) , Petr Fiala (1081 článků) , Lubomír Zaorálek (2276 článků) , Zbyněk Stanjura (220 článků)

Odvážná Ariiel Winter se toho nebojí, předvedla se nahoře bez

 
Ta je ale odvážná! Musí napadnout každého při pohledu na top, ve kterém si vyšla herečka a zpěvačka Ariel Winter (19).
22.09.2017 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Ariel Winter (20 článků)