Drahoš dostal ze dvou účtů během týdne milion. Kampaň zahájil i zpěvem

 
Bývalý předseda Akademie věd Jiří Drahoš zahájil kampaň, která ho má dostat na Pražský hrad. Turné po České republice prezidentský kandidát odstartoval v pátek v Opavě. Navštívil dům seniorů i firmu na výrobu vánočních ozdob. Navíc si i zazpíval. Drahošovi podle zjištění Blesk.cz na transparentním účtu „přistál“ ze dvou účtů během týdne milion korun.
27.05.2017 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Drahoš (17 článků)

Země bez Zemana a Babiše. Premiér Sobotka vyslovil své přání

 
Zemi bez předsedy hnutí ANO Andreje Babiše a prezidenta Miloše Zemana si představuje premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD). Tuto vizi sdělil v rozhovoru pro deník Právo.
27.05.2017 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (9080 článků) , Bohuslav Sobotka (8746 článků) , Miloš Zeman (17040 článků)

Roithová z kola ven, místo ní je v předsednictvu lidovců Herman

 
Místopředsedy KDU-ČSL zůstávají Jiří Mihola, Ondřej Benešík a Jan Bartošek. Nově byl do předsednictva zvolen ministr kultury Daniel Herman. Ve vedení lidovců naopak bude chybět Zuzana Roithová, která nezískala dost hlasů. Dnes o tom rozhodl sjezd KDU-ČSL v Praze, který už dříve potvrdil v čele strany Pavla Bělobrádka a jako prvního místopředsedu Mariana Jurečku.
27.05.2017 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Roithová (148 článků) , Daniel Herman (481 článků) , Pavel Bělobrádek (1312 článků) , Daniel Herman (897 článků)

Celostátní sjezd KDU-ČSL zvolil předsedou strany Pavla Bělobrádka

 
Delegáti pražského sjezdu KDU-ČSL zvolili předsedou Pavla Bělobrádka. Post prvního místopředsedy strany obhájil Marian Jurečka. Nově zvoleno bylo také předsednictvo strany.
27.05.2017 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Bělobrádek (1312 článků) , Marian Jurečka (518 článků)

„Byl to historický týden.“ Trump navštívil svatá místa tří náboženství

 
Za historický týden označil v sobotu americký prezident Donald Trump svou první zahraniční cestu, během které navštívil Saúdskou Arábii, Izrael a palestinská území, Vatikán a Itálii a zúčastnil se summitů NATO v Bruselu a zemí G7 v italské Taormině. Se světovými státníky prezident podle svých slov vedl „fantastické rozhovory“. Trump po proslovu ze Sicílie odletěl a po devíti dnech zamířil zpět do Washingtonu.
27.05.2017 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (2746 článků)

Ach, ty vnady: Pamela Anderson musela svůj bujný dekolt hlídat o sto šest

 
Pamela Anderson (49) jistě vlastní jeden z nejslavnějších dekoltů světa. Občas ji ale dovede pěkně potrápit! Když si na Formula 1's Amber modní show oblékla svůdné černé šaty s netradičně řešeným výstřihem, měla co dělat, aby své bujné vnady uhlídala.
27.05.2017 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Pamela Anderson (565 článků) , Pamela Anderson (517 článků)

Snad voliče přesvědčíme, aby nás podpořili, říká Jurečka

 
Prvním místopředsedou KDU-ČSL byl znovu zvolen ministr zemědělství Marian Jurečka. Získal 65,5 procenta hlasů, porazil šéfa poslaneckého klubu Jiřího Miholu. Jurečka novinářům řekl, že chce pokračovat v úspěšné spolupráci v tandemu s předsedou Pavlem Bělobrádkem, který dnes obhájil předsednický post. Hlavním úkolem v nejbližší budoucnosti je podle něj získat mezi voliči podporu pro koalici s hnutím Starostové a nezávislí (STAN).
27.05.2017 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Bělobrádek (1312 článků) , Marian Jurečka (518 článků)

V USA vládnou ti za oponou, ne prezident. Bývalý diplomat a politik má po Trumpově návštěvě Arabů jasno

 
ROZHOVOR „Írán není určitě tím, kdo by nejvíce podněcoval mezinárodní islámský terorismus, jak jej známe z poslední doby. Tedy ten, který například naposledy zabíjel jen před několika dny v Manchesteru. Je to naopak především reakční, wahhábistická a salafistická Saúdská Arábie, kde je hlásán ten nejreakčnější sunnitský islám a která ho také vehementně exportuje do celého světa,“ říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz poslanec a bývalý diplomat Milan Šarapatka v reakci na první zahraniční návštěvu amerického prezidenta Donalda Trumpa, která vedla právě do Saúdské Arábie.
27.05.2017 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (2746 článků)

Jižní Moravu povede do voleb za ČSSD premiér Sobotka

 
Lídrem jihomoravských sociálních demokratů pro podzimní volby do Poslanecké sněmovny bude premiér a předseda strany Bohuslav Sobotka. V jeho roli, do jaké ho nominoval na začátku dubna krajský výkonný výbor, ho potvrdili dnes i straníci na jižní Moravě, kterých je zhruba 2800, řekl ČTK krajský tajemník Michal Škerle. Hlasovalo jich přes 1200 a neudělali proti navržené kandidátce žádnou změnu.
27.05.2017 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (8746 článků)

„Znásilníte tři ženy, vezmu to na sebe,“ vtipkoval prezident před vojáky

 
Filipínský prezident Rodrigo Duterte má evidentně smysl pro humor hodně za hranou. Například v pátečním projevu před vojáky zavtipkoval o znásilňování, informovala agentura Reuters. To český prezident Miloš Zeman žertuje zas o zabíjení novinářů.
27.05.2017 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (17040 článků)