„Už mi to udělej, prosím, prosím,“ zní sexuální vtip ke sjezdu ČSSD. A prozradilo se, jak to mají s Babišem

 
Sociální demokracie má po včerejším sjezdu v Hradci Králové. Nejenže je ve vedení nový tandem Jan Hamáček – Jiří Zimola, ale dnes také mohou naplno začít vyjednávání o společné vládě s hnutím ANO Andreje Babiše. Jak píše dnešní MF Dnes, nejméně sociální demokraté podle všeho stojí jen o toleranci vlády.
19.02.2018 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (11637 článků) , Jan Hamáček (593 článků)

VIDEO: Legenda mohla skončit na vozíčku! Jágra zmasakroval zákeřně a zezadu, říká expert Platil

 
Byl to nechutný zákrok a Jaromír Jágr (68) může být rád, že po utkání s Havířovem neskončil na invalidním vozíčku. Hokejový expert volá po tom, aby zákeřnost hráče Sikory byla potrestána.
19.02.2018 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2418 článků)

Rychlá seznamka s Nikol Trojanovou na vlastní kůži: Za 4 minuty najdete životního partnera. Já jich našla několik!

 
V příjemném prostředí elegantního baru v Praze 1 se pořádala rychloseznamka, obecně známá pod cizím názvem speed dating, kam jsem dorazila s chutí. Single muže vám tam totiž přinesou téměř na stříbrném podnose. Pokud jste sama a nemáte příliš příležitostí k seznámení, je pro vás tahle akce, kterou pořádá Nikol Trojanová (27), přímo ideální. Není vyloučeno, že si za jeden večer najdete partnera na celý život. Kde jinde se můžete seznámit za necelou hodinu s téměř deseti muži?
19.02.2018 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Trojanová (54 článků)

Tomáš Halík šíří nenávist. A za komunistů se měl dobře, udeřil po show Moravce jeden z nejslavnějších Čechů současnosti

 
Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) Tomio Okamura se vůbec neměl stát místopředsedou Sněmovny. V pořadu České televize Otázky Václava Moravce to včera řekl předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský, který označil Okamurovy veřejné postoje za neonacistické. Na slova Pavla Rychetské vzápětí na facebookovém profilu reagoval soudce Kamil Kydalka i vývojář počítačových her Daniel Vávra.
19.02.2018 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Halík (417 článků) , Tomio Okamura (1950 článků) , Pavel Rychetský (19 článků) , Václav Svoboda (180 článků) , Daniel Svoboda (26 článků) , Pavel Svoboda (348 článků) , Pavel Svoboda (347 článků) , Pavel Svoboda (348 článků) , Pavel Svoboda (348 článků)

Komentáře: ČSSD vedená nevýrazným Hamáčkem se bude potýkat s ANO

 
Klasickým voličům ČSSD nepříliš známý korektní diplomat, který působí podobně nevýrazně jako Bohuslav Sobotka, nebo i medvěd Balú z Kiplingovy Knihy džunglí je podle komentátorů českých deníků nový předseda sociální demokracie Jan Hamáček. Strana se po nedělním sjezdu pod jeho vedením bude potýkat především s hnutím ANO, při sestavování vlády i při soupeření o voliče, napsali.
19.02.2018 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9417 článků) , Jan Hamáček (593 článků)

Hlavně třídně, soudruhu Halíku! Zdeněk Zbořil má co říct ke včerejšímu Moravcovi i ke sjezdu ČSSD

 
ROZJEZD ZDEŇKA ZBOŘILA „Škoda že se k tomu nerozhodli již před čtyřmi měsíci. Jejich vyjednávací pozice vůči ANO 2011 byla silnější a nebyli by za zahájení svého pokusu o resuscitaci tak okatě zavázáni prezidentovi,“ podotýká ke sjezdu ČSSD politolog Zdeněk Zbořil. I tak ho výsledek překvapil. „Domníval jsem se, že ČSSD bude ještě nějakou dobu váhat, jak nasvědčovalo protahování odchodu posledního z kazisvětů Milana Chovance.“ V dnešním Rozjezdu také Zbořil hovoří o metamorfóze profesionálních petentů. „Je nekřesťanská nízkost věnovat k 75. narozeninám pana kardinála darem udání,“ komentuje dopis se stížností na kardinála Dominika Duku odeslaný do Vatikánu. A že se za Duku přimluví prezident? „Zdá se mi to být dokonce jeho povinností,“ říká Zbořil. Komentář přidal i k nedělním Otázkám Václava Moravce.
19.02.2018 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Duka (785 článků)

Komentář: Žádné kecy a konec srandy. ČSSD má vedení k radosti Zemana i Babiše

 
Podle sjezdu vždy nejlíp poznáte skutečný stav příslušné strany. Ten ČSSD, který se v neděli konal v Hradci Králové a kde se šéfem strany stal Jan Hamáček, ukázal zoufalou bídu donedávna nejsilnější vládní strany: zle zadlužená ČSSD připomíná papiňák krátce před explozí. Na mimořádném jednodenním sjezdu si sotva stihla zvolit nové vedení. I tak je ale mnohem jasněji už teď.
19.02.2018 05:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (593 článků)

Hamáček: Babiš mi gratuloval. Ale trestně stíhaný politik ve vládě je problém

 
Vláda bez trestně stíhaného politika a určení sociálně demokratických priorit. Takové podmínky má vyjednat nově zvolený předseda ČSSD Jan Hamáček se šéfem ANO pro případnou účast sociálních demokratů na vládě. Hamáček v rozhovoru pro Blesk Zprávy zmínil, že mu premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) zatím jen gratuloval, na společném jednání se musí teprve dohodnout. Babiš straníkům oranžové růže ale vzkázal, že na jeho účasti v kabinetu hnutí ANO trvá. Definitivní rozhodnutí pak mají říct členové ČSSD ve vnitrostranickém referendu.
19.02.2018 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (11637 článků) , Jan Hamáček (593 článků)

Po pádu Vydry došlo k náhlým změnám v Divadle na Vinohradech: Ruší Amadea

 
Divadlo na Vinohradech hlásí problém! Ještě se ani návštěvníci premiéry představení Ifigenie v Aulidě nevzpamatovali z pádu Václava Vydry (62) z kulisy a vyšlo najevo, že přední pražské scéně dosluhuje technika.
19.02.2018 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Vydra (211 článků) , Václav Vydra (211 článků) , Václav Vydra (211 článků)

Ester Ledecká (22): Načapali ji, kde neměli!

 
 Žádná delikatesa na míšeňském porcelánu! Nejslavnější žena planety Ester Ledecká (22) slavila šokující zlato ze superobřího slalomu na OH prachobyčejným kuřetem ve fast foodu.
19.02.2018 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Ester Ledecká (42 článků)