Stanislav Řezáč

běžec na lyžích

« Zpět na výpis všech článků | Více informací o Stanislav Řezáč »

Neporazitelná Smutná ovládla i Jizerskou padesátku. Závodilo 5 tisíc lidí

Kateřina  Smutná vyhrála jubilejní 50. ročník Jizerské padesátky. Česká běžkyně na lyžích navázala na předchozí čtyři vítězství v řadě v rámci seriálu dálkových běhů Ski Classics. Mužskou kategorii ovládl Nor Morten Eide Pedersen, český závodník Stanislav Řezáč dojel s bezmála pětiminutovou ztrátou na 13. místě.
19.02.2017 15:50 |

Osobnosti: Stanislav Řezáč (28 článků) , Kateřina Smutná (17 článků)

Smutná kralovala i ve Švýcarsku, v celkovém pořadí Ski Classics je druhá

Běžkyně na lyžích Kateřina Smutná vyhrála ve Svatém Mořici La Diagonelu na 50 kilometrů klasicky a ovládla druhý závod Ski Classics za sebou. V závodě mužů se z vítězství radoval Rus Ilja Černousov, nejlepší z Čechů Stanislav Řezáč byl čtrnáctý.
21.01.2017 19:35 |

Osobnosti: Kateřina Smutná (17 článků) , Stanislav Řezáč (28 článků)

Zkrácenou Jizerskou padesátku opanovali Norové, Řezáč doběhl dvanáctý

Suverénním vítězem 49. ročníku Jizerské padesátky se stal jednatřicetiletý Nor Petter Eliassen. Nejlepším z českých závodníků byl dvanáctý Stanislav Řezáč, který za vítězem zaostal o pět minut a čtyřicet sekund.
10.01.2016 13:55 |

Osobnosti: Stanislav Řezáč (28 článků)

Řezáč má bronz! Ve Vasově běhu potvrdil pozici české laufařské jedničky

Náročná trať plná vody nezabránila Stanislavu Řezáčovi vybojovat ve Vasově běhu bronzovou medaili.  V průběhu závodu na 90 km navíc vyhrál dvě prémie a těsně před cílem mu dokázala ujet jen dvojice Norů Petter Eliassen a Anders Aukland.
08.03.2015 13:51 |

Jizerskou padesátku vyhrál Pedersen, Řezáč byl sedmý

Norský běžec na lyžích Morten Eide Pedersen vyhrál poprvé v kariéře Jizerskou padesátku, jejíž trať byla kvůli oblevě zkrácena o pět kilometrů. Nejlepší český závodník Stanislav Řezáč skončil sedmý. Závod žen ovládla česká rodačka reprezentující Rakousko Kateřina Smutná, nejlepší z domácích lyžařek Šárka Zelenková byla osmá.
11.01.2015 12:11 |

ČEZ Jizerská 50 potvrzena!

Začátek roku 2015 přivítaly Jizerské hory pod sněhovou peřinou. A tak nic nebrání tomu, aby se již tento víkend uskutečnil 48. ročník největšího běžkařského svátku v České republice. I když je závod určený především pro amatérské běžkaře, na jeho start se postaví sportovní esa jako Lukáš Bauer či Stanislav Řezáč. Krásu Bedřichova okoření sportovně založené modelky Lucie Váchová a Veronika Procházková, které si zde odbydou svoji premiéru při štafetě.
06.01.2015 13:42 |

Osobnosti: Lukáš Bauer (161 článků) , Stanislav Řezáč (28 článků)

Řezáč trénoval více ve výšce a ve Ski Classics chce být do tří

Lyžař Stanislav Řezáč zkusil v přípravě na další sezonu dálkových běhů novinku. Už dlouho patří ke špičce, a aby to platilo i v nadcházející zimě, strávil poprvé více dnů ve vyšší nadmořské výšce.
03.12.2014 16:10 |

Řezáč zakončil sezonu druhým místem v závodě Aarefjällsloppet

Druhým místem v závodě Aarefjällsloppet uzavřel český běžec na lyžích Stanislav Řezáč sezonu dálkových běhů. Ve finále světové série Ski Classics dnes ve Švédsku nestačil jen na domácího Daniela Richardssona a v konečném pořadí seriálu obsadil čtvrté místo. Lukáš Bauer dokončil závod na 61 kilometrů na 46. místě.
29.03.2014 14:40 |

Řezáč ve slavném Vasově běhu doběhl pátý, Bauer až v sedmé desítce

Páté místo obsadil lyžař Stanislav Řezáč v jubilejním 90. ročníku Vasova běhu. Slavný závod ve Švédsku na 90 kilometrů klasicky vyhrál Nor John Kristian Dahl ve finiši před krajanem Johanem Kjölstadem.
02.03.2014 15:55 |

Osobnosti: Stanislav Řezáč (28 článků) , John Dahl (1 článek)

Blonďatá blběna Nicky Tučková už zase prudí: Tentokrát jako otravná hekna, která si stěžuje, že její kluk je děv**ř!

Blonďaté stvoření "Nicky Tučková":http://www.extra.cz/tema/nicky-tuckova, která umí anglicky o něco málo lépe než lyžařský maratonec Standa Řezáč, se vydala do Tater. Bohužel ji tam čekalo nemilé překvapení, protože se s ní rozešel její kluk.
02.01.2014 15:10 |

"Jörgen ist suveren, jako je dobrej, no," perlil po dalším úspěchu Řezáč

Stanislav Řezáč (39) zase jednou perlil. Jeden z nejlepších světových laufařů proslul jako nepříliš dobrý řečník v cizích jazycích a po nedělní Marcialonze, v níž nestačil jen na Nora Jörgena Auklanda, to jen potvrdil.
27.01.2013 17:35 |

Králem českých lyžařů se stal dálkový běžec Řezáč

Absolutním vítězem ankety Král bílé stopy pro nejlepšího lyžaře sezony 2011/12 se stal devětatřicetiletý dálkový běžec Stanislav Řezáč před skokanem Romanem Koudelkou a sjezdařem Kryštofem Krýzlem.
25.05.2012 22:45 |

Osobnosti: Roman Koudelka (122 článků) , Stanislav Řezáč (28 článků) , Kryštof Krýzl (32 článků)

Dálkový běžec Řezáč se přepočítal a vítězství neobhájil, chce ale pokračovat

Dálkový běžec na lyžcíh Stanislav Řezáč má za sebou jednu ze svých nejlepších sezon a hodlá pokračovat v laufařské kariéře, přestože zanedlouho oslaví devětatřicáté narozeniny.
03.04.2012 17:55 |

Stanislav Řezáč skončil na slavném Vasově běhu opět třetí

Dálkový běžec na lyžích Stanislav Řezáč skončil na legendárním 90 kilometrů dlouhém Vasově běhu z Sälenu do Mory na třetím místě.
04.03.2012 12:11 |

Řezáč se chystá na lyžařský Vasův běh, rád by skončil na stupních vítězů

Stanislav Řezáč, vedoucí muž obou seriálů dálkových lyžařských běhů Ski Classics i FIS Marathon Cupu, se v neděli už potřinácté v kariéře postaví na start legendárního Vasova běhu, 90 kilometrů mezi švédskými městy Sälen a Mora.
01.03.2012 13:25 |

Lyžař Koukal vyhrál dálkový běh Finlandia Hiihto

Lyžař Martin Koukal vyhrál závod FIS Marathon Cupu Finlandia Hiihto a připsal si první triumf v seriálu dálkových běhů, kterému dal v této sezoně přednost před běžeckou reprezentací a Světovým pohárem. Stanislav Řezáč dojel na klasické padesátce ve Finsku se ztrátou čtyř sekund pátý a v čele průběžného pořadí má díky absenci svých nejbližších rivalů už náskok 89 bodů.
25.02.2012 17:50 |

Osobnosti: Martin Koukal (28 článků) , Stanislav Řezáč (28 článků)

Řezáč vyhrál König Ludwig Lauf. O prsa porazil Švéda Ahrlina

Vedoucí muž prestižní série Ski Classics dálkových lyžařů Stanislav Řezáč vyhrál v neděli 40. ročník König Ludwig Laufu v německém Oberammergau.
05.02.2012 13:15 |

Řezáč byl na slavné Marcialonze třetí, vyhrál Jörgen Aukland

Nor Jörgen Aukland vyhrál v sobotu v italském údolí Val di Fiemme Marcialongu, závod v běhu na lyžích na 70 kilometrů klasicky, před svým bratrem Andersem a českým laufařem Stanislavem Řezáčem.
29.01.2012 14:30 |

Lyžařská Marcialonga přinese souboj Řezáče s Northugem

Nedělní 39. ročník italské Marcialongy, klasického dálkového běhu na lyžích, okoření souboj předních světových laufařů v čele se Stanislavem Řezáčem a dvojnásobným olympijským vítězem a sedminásobným mistrem světa Petterem Northugem z Norska.
26.01.2012 15:35 |

Osobnosti: Petter Northug (31 článků) , Stanislav Řezáč (28 článků)

Dálkový běžec na lyžích Řezáč doběhl druhý v Dolomitenlaufu

Stanislav Řezáč skončil v sobotu těsně druhý v Dolomitenlaufu, dálkovém běhu na lyžích na dvaačtyřicet kilometrů klasickou technikou v tyrolském Obertilliachu, když ho ve finiši předstihl loňský vítěz FIS Marathon Cupu, Švéd Jerry Ahrlin.
21.01.2012 20:55 |