Články k osobnosti

Robert Fico

  politik

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Robert Fico »
 

Zemanova poslední cesta povede na Slovensko. A na Hrad přijede maďarský prezident

 
Poslední zahraniční cesta prezidenta Miloše Zemana v tomto volebním období povede 12. prosince na Slovensko. Potká se se slovenským prezidentem Andrejem Kiskou a půjde o zdvořilostní návštěvu. S premiérem Robertem Ficem jednat nebude, Zemanův přítel v té době na Slovensku nebude. Sdělil to ředitel zahraničního odboru Rudolf Jindrák. V úterý 5. prosince také Zeman přijme na Pražském hradě maďarského prezidenta Jánose Ádera.
30.11.2017 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (722 článků) , Miloš Zeman (18542 článků) , Andrej Kiska (192 článků)

Fico chce přepsat ústavu. Mají v ní být zaručena sociální práva

 
Slovenský premiér Robert Fico si dnes slavnostním obědem s osmnácti studenty připomněl výročí 17. listopadu, které kvůli summitu Evropské unie nestačil oslavit v pátek. Zdůraznil při této příležitosti, že Slovensko patří k nejsvobodnějším zemím světa, s nejlepšími zárukami občanských svobod a lidských práv. To by rád vylepšil ještě o záruky sociálních práv.
18.11.2017 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (722 článků)

Jan Urbach: Slovenský Směr čeká zemětřesení

 
Podle slovenských sdělovacích prostředků je situace ve vedení Směru – sociální demokracie velmi napjatá. Katalyzátorem problémů se staly volby do vyšších územně-správních celků, ve kterých strana Roberta Fica pohořela.
12.11.2017 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (722 článků)

Jan Urbach: Zbabělý Robert Fico?

 
Poprvé od sobotních voleb do vyšších územněsprávních celků se předseda strany Směr – sociální demokracie Robert Fico ukázal na veřejnosti. Dorazil totiž na pravidelné středeční jednání vlády. Do budovy vlády ale šel bočním vchodem, aby se nemusel setkat s novináři.
08.11.2017 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (722 článků)

Zapojíme se do posílené armádní spolupráce s EU, hlásí Slováci

 
Zapojení Slovenska do přípravy posílené evropské spolupráce v obraně (PESCO) ve středu schválila vláda premiéra Roberta Fica. K projektu se v říjnu přihlásila i česká vláda.
08.11.2017 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (722 článků)

Fico a Kotleba dostali výprask!

 
Výpraskem skončily slovenské krajské volby pro vládní stranu SMER – SD premiéra Roberta Fica (53).
05.11.2017 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (722 článků)

Slováci volili do krajů: Kotleba si bude muset sbalit župan. Fico má o čem přemýšlet

 
Naši východní sousedé volili do krajů, resp. žup. Před čtyřmi lety Slováci zažili nečekaný moment. V Banské Bistrici se stal županem pravicový extremista Marian Kotleba. V roce 2017 se ve volbách do žup zrodila hned dvě překvapení. Marian Kotleba si bude muset zabalit svůj župan a vystěhovat se z kanceláře. Prohrál. Neslavně dopadli také kandidáti podpoření sociálnědemokratickým Smerem Roberta Fica.
05.11.2017 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (722 článků)

Škromach: Lithium, to byl hřebík do rakve ČSSD

 
Bývalý senátor Zdeněk Škromach se domnívá, že exprimátor Brna Roman Onderka by byl dobrým lídrem ČSSD. Dokonce jej nazval Robertem Ficem sociální demokracie. Rozhovor se Škromachem přinesly Lidové noviny.
25.10.2017 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Škromach (572 článků) , Robert Fico (722 článků)

Slovenský premiér Fico nepřímo zkritizoval ty, kteří uspěli v českých volbách

 
Podle slov slovenského premíéra Roberta Fica se slovenský stát, co se týká středoveropského regionu, stává proveropským ostrovem.
23.10.2017 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (722 článků)

Patologická nenávist k Rusům. Když se dostanou v ČR k moci síly Orbánovy orientace, není vše ztracené. A Fico... Ze Slovenska přišel významný vzkaz k českým volbám

 
ROZHOVOR „Osud V4 závisí spíš na tom, jak dopadnou volby v České republice, ne na Robertu Ficovi. Když se dostanou v ČR k moci síly Orbánovy orientace, není vše ztracené, s Orbánem dokážou postupovat jednotně. Pokud ne, znamená to s velkou pravděpodobností konec tohoto spolku, i když bude formálně nadále existovat. Ideální by byla česko-slovenská jednota, o ní však můžeme jenom snít. Naděje ale umírá poslední,“ říká analytik Inštitútu národnej politiky a autor knihy „Súmrak európskej civilizácie. Barbari sa zmocňujú Európy“ Pavel Fendek.
14.10.2017 04:45 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (722 článků)

Premiér Sobotka: Potřebujeme evropské řešení dvojí kvality potravin

 
Předseda vlády Bohuslav Sobotka vystoupil v pátek 13. října 2017 v úvodu Spotřebitelského summitu v Bratislavě, který nese název Za stejnou kvalitu produktů pro všechny. Setkání, které se věnuje tématu rozdílné kvality potravin v evropských zemích, se koná pod záštitou českého premiéra Bohuslava Sobotky a slovenského premiéra Roberta Fica a účastní se ho předsedkyně vlády Polské republiky Beata Szydlová, předseda vlády Maďarska Viktor Obrán, zástupci Evropské komise a představitelé spotřebitelů i výrobců.
13.10.2017 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9385 článků) , Robert Fico (722 článků)

Premiér Sobotka bude už zítra řešit dvojí kvalitu potravin

 
Předseda vlády Bohuslav Sobotka vystoupí v pátek 13. října 2017 v úvodním bloku Spotřebitelského summitu, který se koná v Bratislavě pod jeho záštitou a záštitou slovenského premiéra Roberta Fica.
12.10.2017 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9385 článků) , Robert Fico (722 článků)

Viktor Orbán: Je to Unie, nebo Říše?! Sorosův plán na smíšení lidí. Boj proti kvótám teprve začíná, neměníme nic

 
Maďarský premiér Viktor Orbán v rozhovoru pro maďarský rozhlas uvedl, že zcela souhlasí se slovenským premiérem Robertem Ficem ohledně nedávného rozhodnutí Evropského soudu. Fico uvedl, že rozhodnutí soudu zamítnout stížnosti Slovenska a Maďarska na adresu povinných migrantských kvót musí být respektováno.
10.09.2017 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (722 článků)

„Opravdový boj teprve začíná.“ Orbán dál tvrdě odmítá kvóty na uprchlíky

 
Maďarsko nemá v úmyslu měnit svou migrační politiku, navzdory středečnímu rozhodnutí Evropského soudního dvora zamítnout žalobu Maďarska a Slovenska na kvóty pro přerozdělení migrantů. V rozhovoru s maďarským státním rozhlasem to v pátek řekl premiér Viktor Orbán. Ačkoliv prý souhlasí se slovenským protějškem Robertem Ficem, že rozhodnutí soudu vezme na vědomí, kvóty podle Orbána vyústí v „míchání kultur“ a jsou neakceptovatelné. Informovala o tom agentura MTI.
08.09.2017 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (722 článků)

Orbán jde proti Unii kvůli migračním kvótám. Odmítá 'míchání kultur'

 
Maďarsko nebude měnit svoji migrační politiku. Premiér Viktor Orbán tak reagoval na středeční rozhodnutí Evropského soudního dvora, které zamítlo žalobu Maďarska a Slovenska kvůli uprchlickým kvótám. Pro státní maďarský rozhlas prozradil, že stejně jako Robert Fico soudní rozhodnutí akceptuje, ale taková migrace podle něho ohrožuje národní identitu Evropanů.
08.09.2017 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (722 článků)

Český a slovenský premiér společně jednali. Fico varoval před blázny a poloblázny

 
Spolupráce České republiky a Slovenska pomáhá stabilizovat atmosféru v celém regionu střední Evropy, řekl po dnešním společném jednání vlád obou zemí v Lednici na Břeclavsku český premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD). Jeho protějšek Robert Fico doufá, že skvělé vzájemné vztahy vydrží i po českých volbách, není podle něj možné pouze spoléhat na to, že jsou samozřejmostí. Informaci přinesla ČTK.
04.09.2017 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9385 článků) , Robert Fico (722 článků)

Chceme summit o kvalitě potravin, shodli se v Lednici Fico se Sobotkou

 
Česko a Slovensko budou iniciovat svolání summitu, na němž by se v říjnu v Bratislavě debatovalo o dvojí kvalitě potravin, ale i dalšího zboží na evropském trhu. Po pondělním jednání vlád obou zemí v Lednici na Břeclavsku to řekl novinářům slovenský premiér Robert Fico. Podle předsedy české vlády Bohuslava Sobotky (ČSSD) by Evropská komise mohla na konferenci mít prostor, aby představila konkrétní opatření proti dvojí kvalitě.
04.09.2017 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (722 článků) , Bohuslav Sobotka (9385 článků)

Vy jste u toho asi byl, posmíval se Mach Zdechovskému. Europoslanci řešili schůzku Sobotky s Macronem

 
Francouzský prezident Emmanuel Macron chce chránit zaměstnance západní Evropy před nízkými platy zaměstnanců z východní Evropy. Sešel se kvůli tomu s rakouským kancléřem Christianem Kernem, českým premiérem Bohuslavem Sobotkou a slovenským premiérem Robertem Ficem. Podařilo se jim najít dohodu?
23.08.2017 23:00 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9385 článků) , Robert Fico (722 článků) , Emmanuel Macron (119 článků)

Veterán slovenské politiky hájil u Tvarůžkové Ficův postoj k EU: V Evropě přichází nová vlna, máme šanci se na ní svézt

 
Dlouholetý slovenský politik František Mikloško kývl na pozvání Zuzany Tvarůžkové do čtvrtečního Interview ČT24. Prozradil, že Slováci ani náhodou nejsou nazlobení na Evropskou unii. Pokud někomu Slováci nemohou přijít na jméno, jsou to prý Spojené státy. Podle Mikloška je to škoda. Na úvod pořadu ale věnoval pozornost setkání francouzského prezidenta Emmanuela Macrona s českým premiérem Bohuslavem Sobotkou (ČSSD) a slovenským premiérem Robertem Ficem.
23.08.2017 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9385 článků) , Robert Fico (722 článků) , Zuzana Tvarůžková (125 článků) , Emmanuel Macron (119 článků)

Uniklo: Hodný hoch Sobotka dnes nabídne Macronovi dohodu

 
Francouzský prezident Emmanuel Macron se dnes setká s českým premiérem Bohuslavem Sobotkou a slovenským premiérem Robertem Ficem. S dalšími premiéry zemí Visegrádu se Macron nesetká, jak píší Lidové noviny, Poláci a Maďaři platí v EU za odpadlíky.
23.08.2017 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9385 článků) , Robert Fico (722 článků) , Emmanuel Macron (119 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »