Radim Řezník

fotbalista

« Zpět na výpis všech článků | Více informací o Radim Řezník »

GÓL V POSLEDNÍ MINUTĚ! Plzeň zůstane přes zimu na čele

Fotbalisté Plzně vyhráli v posledním utkání ligového podzimu v Jablonci gólem v nastavení 2:1 a přezimují v čele tabulky o bod před obhájcem titulu pražskou Spartou. O všem rozhodla poslední minuta, ve které se trefil Radim Řezník!
01.12.2014 06:05 |

Osobnosti: Radim Řezník (7 článků)

ZÁŘEZ, spílali V Boleslavi rozhodčímu! Jarolím nepřišel na tiskovku

Hodně negativních emocí přinesl zápas 11. kola první fotbalové ligy mezi Mladou Boleslaví a Plzní. Domácí spílali rozhodčímu Jaroslavu Bílkovi, že v první půli za stavu 0:1 neodpískal pro domácí pokutový kop za faul Radima Řezníka na Daniela Bartla.
19.10.2014 20:00 |

Osobnosti: Radim Řezník (7 článků) , Daniel Bartl (1 článek)

Vrba povolal do reprezentace dva nováčky, obránce Řezníka a brankáře Bičíka

Trenér fotbalové reprezentace Pavel Vrba povolal na přípravný zápas s USA a úvodní duel kvalifikace mistrovství Evropy s Nizozemskem dva nováčky obránce Radima Řezníka a brankáře Davida Bičíka. Po dvou letech se do národního celku vrací záložník Václav Pilař, poprvé pod Vrbou je v týmu Petr Jiráček. Ve dvacetičlenné nominaci, kterou kouč oznámil na dnešní tiskové konferenci v Praze, nechybějí hlavní opory kapitán Tomáš Rosický a gólman Petr Čech.
26.08.2014 10:40 |

Osobnosti: Tomáš Rosický (571 článků) , Petr Čech (1042 článků) , Radim Řezník (7 článků) , Václav Pilař (83 článků) , Pavel Vrba (391 článků) , Petr Jiráček (82 článků) , Pavel Vrba (385 článků) , Václav Jiráček (30 článků) , Pavel Čech (100 článků)

ON-LINE: Studená sprcha! Plzeň prohrála s Manchesterem City 0:3

Fotbalisté Plzně prohráli v prvním utkání základní skupiny D Ligy mistrů krok s Manchesterem City 0:3. Góly nastříleli Džeko, Yaya Touré a Aguero.
17.09.2013 20:35 |

Osobnosti: Radim Řezník (7 článků) , Yaya Touré (8 článků) , Pavel Vrba (391 článků) , František Rajtoral (54 článků)

GÓL ROKU? Rajtoral se proti Olomouci blýskl parádní trefou!

Jednou z nejhezčích branek kariéry pomohl František Rajtoral fotbalistům k Plzně k dnešní ligové výhře 3:2 nad Olomoucí. Parádní střela z voleje ho potěšila, radost mu však udělalo i to, že se mohl vrátit na místo pravého obránce, kde nemohl nastoupit zraněný Radim Řezník.
02.09.2013 07:30 |

Osobnosti: Radim Řezník (7 článků) , František Rajtoral (54 článků)

Plzeň si zahrávala, ale Budějovice nakonec udolala. Spartě utekla na pět bodů

Plzeň si pěkně zahrávala! V předehrávce 26. kola první ligy vedla nad posledními Českými Budějovicemi už 2:0 brankami Vladimíra Daridy, pak ale dovolila soupeři vyrovnat. Plzeň uklidnil pět minut před koncem obránce Radim Řezník, a to ještě nebylo všechno! Řezníčkovu střelu do odkryté branky zastavil skvělým zákrokem obránce Limberský a zachránil Plzni tři body
03.05.2013 22:35 |

Taková nabídka se neodmítá, komentoval Řezník přestup z Ostravy do Plzně

Čerstvou posilou mistrovské Viktorie Plzeň se stal dvaadvacetiletý fotbalový obránce Radim Řezník, který uvedl, že hlavním lákadlem pro něj byla vidina startu v prestižní Lize mistrů.
02.09.2011 11:40 |