Články k osobnosti

Radek Novotný

  orientační běžec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Radek Novotný »
 

Pičus, zmrd... Pavel Novotný rozstřelil „uprchlický výrok“ Lucie Bílé. A manžel Vondráčkové uhranul slovy o Václavu Havlovi

 
Udělování cen Zlatého slavíka pomalu odnesl čas. Alespoň by se to mohlo zdát, jenže realita je úplně jiná. Kauza hudební skupiny Ortel a romského zpěváka Radka Bangy žije dál. Zpěvačka Lucie Bílá navíc přilila oleje do ohně, když promluvila o uprchlících. Své si k tomu řekli herec Martin Zounar a bulvární novinář Pavel Novotný. Začala pořádná mela. Padala slova jako „pičus, zmrd“ či „vychcaný bazilišek“.
11.01.2017 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4419 článků) , Lucie Bílá (2036 článků) , Martin Zounar (149 článků) , Pavel Novotný (447 článků) , Lucie Vondráčková (1039 článků) , Radek Novotný (20 článků) , Radek Novotný (20 článků)

Radek Novotný: Omluvu žádám já a vše zveřejňuji

 
Nebudu couvat před něčím, o čemž jsem bytostně přesvědčen, že to NENÍ SPRÁVNÉ.
10.01.2017 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Radek Novotný (20 článků) , Radek Novotný (20 článků)

Kdo stojí za drahou vodou v Česku? „Jedna partička,“ poukazuje odborník

 
Ví to dobře většina měst i ministr životního prostředí Richard Brabec (ANO). Lidé v Česku mají drahou vodu důsledkem nepromyšlené privatizace vodovodního hospodářství. Jenže kdo zastupuje nadnárodní koncerny v Česku a kolik pro společnosti na úkor obnovy vodovodních trubek vydělali? To ve své analýze poodhalil expert na problematiku drahé vody Radek Novotný.
18.12.2016 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Radek Novotný (20 článků) , Radek Novotný (20 článků) , Richard Brabec (229 článků)

VIDEO A takto nám ukradli vodu. Dvouhodinová obžaloba zprivatizovaného vodárenství

 
Hostem Debatního klubu byl tentokrát makroekonom Radek Novotný, autor projektu Pravda o vodě. Novotný je člověkem, který se postavil v českém vodárenství nemravné privatizaci zisků a zestátnění nákladů a předávání monopolu vody do rukou cizinců.
16.12.2016 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Radek Novotný (20 článků) , Radek Novotný (20 článků)

Radek Novotný: Nevěřím, že by Izrael a jeho občané souhlasili s tím, aby jim vodu prodávaly palestinské nadnárodní koncerny

 
Asi každý zaregistroval článek v MF Dnes o tom, jak chce stát zamezit „plýtvání“ s vodou! Pokud se bavíme o řešení problematiky zásadního nedostatku vody, v době extrémního sucha, poté jde o návrh, který v obdobném gardu funguje také v zahraničí. Např. V Kanadě a USA je vydán zákaz zavlažování a napouštění bazénu a pokuty za jeho porušování jsou tak velké, že si nikdo nedovolí toto porušit.
17.10.2016 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Radek Novotný (20 článků) , Radek Novotný (20 článků)

Radek Novotný: Vrchní soud rozhodne o ukončení tunelování vodárny a drancování peněženek lidí

 
Soudci Vrchního soudu v Olomouci budou v září (od 8.9. 2016) rozhodovat o tom, zda soukromé zahraniční penězovody instalované mezi lidi a okresní vodárny v ČR, jde soudní cestou odinstalovat a tím lze vodárny ubránit proti tunelování. Vznikne tak precedens pro celou ČR!
08.09.2016 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Radek Novotný (20 článků) , Radek Novotný (20 článků)

Kolaboranti, prodaní politici. Ekonom promlouvá o tom, jak prý peníze doslova odtékají z Česka

 
ROZHOVOR Proč je voda tak drahá? „Problém je, že peněžní toky z vody ovládly koncerny a ty odsávají jediný zdroj obnovy trubek, peníze, které platí lidé za vodu, mimo vodárenské odvětví na své účty do zahraničí. Takto je dnes bohužel systém nastaven. Což umožnili v řadě regionů zavést zmanipulovaní zastupitelé, které k tomu přesvědčili ‚kolaboranti‘ z vlastních řad, kteří často skrytě pracovali pro zahraniční koncerny nebo jejich naháněče,“ říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz makroekonom, vodárenský konzultant Radek Novotný. Spoluvinu však podle něj nese i ministerstvo zemědělství, které mělo v okresních vodárnách právo veta a mohlo vše zastavit.
25.08.2016 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Radek Novotný (20 článků) , Radek Novotný (20 článků)

Velký přehled drahé vody v Česku. A místo čističek tečou peníze do ciziny

 
Privatizací obchodu s vodou se Česko připravilo zhruba o pět miliard korun ročně. Tvrdí to aspoň Radek Novotný, odborník, který se problematikou předražené vody v tuzemsku zabývá už řadu let. Za peníze mohlo od té doby bez problémů pořídit nové čističky vody do všech větších měst. Blesk.cz vám přináší velký přehled cen vodného a stočného v jednotlivých krajích.
08.07.2016 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Radek Novotný (20 článků) , Radek Novotný (20 článků)

„Voda zdraží a odnesou to domácnosti.“ Expert: Brabec nahrál vodárnám na smeč

 
Ministerstvo životního prostředí chce v novele vodního zákona postupně zvedat cenu podzemní vody. Podle šéfa resortu Richarda Brabce (ANO) to bude mít ale na jednotlivce dopad maximálně 40 korun ročně. Otázkou ale bude, jak se zachovají vodohospodářské společnosti. „Využijí toho a zdraží mnohem více,“ má jasno ekonom a poradce obcí Radek Novotný.
23.06.2016 05:30 |

podobné články

Osobnosti: Radek Novotný (20 článků) , Radek Novotný (20 článků)

Strážkyně cen elektřiny půjde k soudu. Musí vysvětlit podivné udělení jedné licence

 
Úřadující předsedkyně Energetického regulačního úřadu Alena Vitásková stane před soudem. Hlavní líčení začne u Krajského soudu v Brně počátkem června. Potvrdil to státní zástupce Radek Mezlík, dozorující její případ. Vlastní soudní proces povede soudce Aleš Novotný.
01.04.2014 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Radek Novotný (20 článků) , Radek Novotný (20 článků)

Prohibice udeřila: Majiteli rekordní rumotéky se chce brečet!

 
Tvrdě a nemilosrdně udeřila prohibice i na majitele největší evropské sbírky asi 900 druhů rum Radka Novotného z Brna. Rumotéku s lahvemi z celého světa ve své restauraci Havana na sídlišti ve čtvrti Líšeň musel po návštěvě nekompromisních policistů schovat pod plentu!
18.09.2012 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Radek Novotný (20 článků) , Radek Novotný (20 článků)

Novotný (VV): Bude vláda na straně veřejného zájmu nebo hazardu?

 
Věci veřejné budou pozorně sledovat zítřejší jednání vlády. Kabinet má totiž na stole problematiku zpřísnění podmínek hazardu, kterou už šestkrát odložil. „Problém je v tom, že vláda má jednat o návrhu, který by zrušil její vlastní usnesení, jímž chtěla zpřísnit podmínky pro loterijní byznys,“ uvádí předseda strany Radek John.
15.05.2012 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2457 článků) , Radek Novotný (20 článků) , Radek Novotný (20 článků)

Pražská vodohospodářská společnost si vybere nového ředitele

 
Pražská vodohospodářská společnost (PVS), která spravuje vodohospodářský majetek hlavního města, bude mít zřejmě od pondělí nového ředitele. Vybrat by jej mělo představenstvo. ČTK to zjistila od pražského radního Radka Lohynského (ODS). Poslední ředitel Otakar Novotný rezignoval na konci října loňského roku, od té doby městskou firmu řídilo představenstvo a dozorčí rada.
15.04.2012 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Radek Novotný (20 článků) , Radek Novotný (20 článků)

Radka Kovaříková o Reném Novotném: Už jsem vedle něj nemohla ani dýchat!

 
Trojnásobní mistři světa Radka Kovaříková (36) a René Novotný (48) jsou už rok a půl rozvedeni. Stále se hádají o majetek. Spory vygradovaly ukončením profesionální kariéry Radky Kovaříkové, její tehdejší manžel ji prý nutil, aby navštěvovala psychologa, pak vyměnil zámky u domu, který si společně postavili, nechtěl podepsat rozvodové papíry.
22.10.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Radka Kovaříková (7 článků) , René Novotný (6 článků) , Radek Novotný (20 článků) , Radek Novotný (20 článků)

Krasobruslařští šampioni Kovaříková a Novotný: Rozvod a válka o dítě i majetek!

 
Když se v roce 1995 s ledovou plochou rozloučili dvojnásobní mistři světa Radka Kovaříková (nyní 36) a René Novotný (48), končila tehdejší zlatá éra českého krasobruslení.
19.10.2011 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Radka Kovaříková (7 článků) , René Novotný (6 článků) , Radek Novotný (20 článků) , Radek Novotný (20 článků)

Bavič Novotný: Trpěl jsem za komunistů. Nenávidím je

 
NA HRANĚ S XAVEREM Petr Novotný nemá rád termín „normalizační hvězda", baví ho politická satira, nesnáší komunisty a tvrdí, že v jeho profesi pro něj vždy je nejdůležitější úspěch u publika, v druhé řadě peníze a až na třetím stupni intelektuální úroveň humoru. Radka Johna považuje za kamaráda, ale Věci veřejné by nevolil.
10.07.2011 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2457 článků) , Petr Novotný (277 článků) , Radek Novotný (20 článků) , Radek Novotný (20 článků)

Škárka se ztratil. Kolegové z VV se vzpamatovávají

 
Místopředseda Věcí veřejných Jaroslav Škárka není k nalezení. Vedení strany s ním tedy nemůže projednat jeho překvapivá tvrzení, že od vlivného ministra dopravy Víta Bárty dostával peníze za loajalitu. Vše pak odvolal s tím, že šlo o mystifikaci. Zatímco Radek John či Kateřina Klasnová Škárkovy výroky jasně odsuzuje, poslanec VV Josef Novotný tak příkrý není.
05.04.2011 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2457 článků) , Josef Novotný (164 článků) , Kateřina Klasnová (515 článků) , Vít Bárta (2820 článků) , Josef Novotný (164 článků) , Jaroslav Škárka (520 článků) , Radek Novotný (20 článků) , Radek Novotný (20 článků)

VV: John je náš kandidát na vnitro, ale oficiálně na něm netrváme

 
Kandidátem Věcí veřejných (VV) na post ministra vnitra sice je jejich předseda Radek John, ale oficiálním stanoviskem strany není podmínění setrvání v koalici jeho nominací, řekl Mediafaxu v pondělí poslanec Josef Novotný (VV).
28.06.2010 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2457 článků) , Josef Novotný (164 článků) , Josef Novotný (164 článků) , Radek Novotný (20 článků) , Radek Novotný (20 článků)
« Předchozí 1 Další »