Články k osobnosti

Petr Václav

  režisér

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Petr Václav »
 

Václav Peričevič: Unikát - v trestní věci Petra Kramného se vyjadřovalo již 15 znalců

 
Případ Petra Kramného má velkou řádu unikátních momentů. Jedním z těch dalších je ta skutečnost, že dne 6. 12. 2017 vypracoval své odborné stanovisko v pořadí již 15. znalec z oboru zdravotnictví, odvětví soudního lékařství.
12.12.2017 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Václav (723 článků)

EU se chová jako imbecilní dítě. Peklo na zemi. Obeznámený Topolánek, mladý Klaus a český poslanec za AfD společně debatovali a bylo to vážně brutální

 
REPORTÁŽ „Podíváme-li se na současný politický stav Evropské unie, jsme v pekle? Myslím, že ano,“ řekl na brněnské konferenci kandidát na prezidenta Mirek Topolánek. Podle něj je současná politika nárůstu dluhů veřejných rozpočtů, státní podpory bankám a masivních fiskálních impulzů cestou do pekel. Spolu s poslancem za ODS Václavem Klausem mladším a poslancem německého Bundestagu Petrem Bystroněm se sešli v Hotelu Continental pod taktovkou liberálního ekonoma a analytika Davida Bartase a moderátora Aleše Musila. Společně diskutovali o tom, zda je Evropská unie reformovatelná.
08.12.2017 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8848 článků) , Mirek Topolánek (2010 článků) , Petr Václav (723 článků)

Petr Michek: Nereformovatelná Evropská unie

 
Evropská unie je nereformovatelná prohlásil Václav Klaus mladší v rozhovoru pro deník Právo (30. 11. 2017). Přitom oficiální stanovisko ODS zní, že EU je nutné reformovat!?!
06.12.2017 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8848 článků) , Petr Václav (723 článků)

Těžké pochybení? Lávka byla poškozená, ale měla vydržet, brání se Technická správa

 
Lávka pro pěší v Praze-Troji nebyla v dobrém stavu, ale havarijní nebyl. Nic nenasvědčovalo tomu, že by měla spadnout, tvrdí ředitel městské Technické správy komunikací Petr Smolka a Václav Hvízdal z firmy Pontex. Lávka se zřítila v sobotu odpoledne. Při pádu se zranili čtyři lidé, dva z nich mají vážná poranění. Důvod pádu je stále nejasný. Nehodu vyšetřuje policie.
03.12.2017 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Václav (723 článků)

Když to neudělal Václav Moravec, udělám to já... Analytik Žantovský se postavil do cesty Wagnerové. Systém, který si ona přeje, prý není demokracie. Ale elitokracie

 
TÝDEN V MÉDIÍCH Protože to nenapadlo moderátora pořadu Otázky Václava Moravce, zamýšlí se Petr Žantovský nad výrokem, který v něm zazněl. Senátorka za Zelené Eliška Wagnerová totiž uvedla, že neuznává demokracii postavenou na počtu procent voličů, nýbrž na hodnotách. Podle mediálního analytika tím připomíná svého kolegu Jiřího Dienstbiera, který po prohrané přímé prezidentské volbě pět let nic jiného nedělá, než okopává Miloše Zemana. Kromě toho, že jeho jednání je poněkud nízké, tak na něj vyzrazuje, že nepochopil smysl demokracie.
02.12.2017 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Václav Moravec (381 článků) , Miloš Zeman (18562 článků) , Petr Václav (723 článků)

Petr Žantovský: Příběhy s otevřeným koncem. Díl 43 - „Sarajevo“ po česku

 
Dalo se očekávat, že dvacáté výročí tzv. Sarajevského atentátu vyvolá nespočet komentářů, více či méně autentických vzpomínek aktérů i spekulativních hodnocení ve smyslu: co by dnes bylo, kdyby nebylo Sarajeva, nebo naopak kde bychom byli, kdyby před dvaceti lety vyšel záměr Ivana Pilipa a Jana Rumla zbavit zemi definitivně moci a vlivu Václava Klause.
30.11.2017 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8848 článků) , Petr Václav (723 článků)

Václav Peričevič: Petr Kramný a jeho duch Dvořáček

 
Případ Petra Kramného Spolek Šalamoun i po 17 měsících od pravomocného rozsudku nepřestává překvapovat a vzbuzovat další oprávněné pochybnosti.
24.11.2017 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Václav (723 článků)

Recenze: Pane, vy jste režisér! je víc než přátelské setkání s legendárním režisérem komedií i pohádek

 
Příběhy složené z vět, které zlidověly. Světy plné vtipu, nadsázky, fantazie… Světy, do kterých nás prostřednictvím filmu vždy zval jeden z nejlepších českých režisérů Václav Vorlíček. Právě ty přibližuje ve svých vzpomínkách v nové knize Petra Macka. A je to nadmíru příjemné setkání.
18.11.2017 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Vorlíček (121 článků) , Petr Václav (723 článků)

ČT prorazila své vlastní dno, nejodpornější a nejobludnější perverzita. Už nejde o informace, jen o propagandu, shrnuje Petr Žantovský. A Moravec to s Drahošem dorazil

 
TÝDEN V MÉDIÍCH Česká televize v osobě Václava Moravce opětovně potvrdila, že je propagandistickým nástrojem, který má výlučně politické, ale v žádném případě ne informační cíle. Petr Žantovský žasl nad tím, jak Václav Moravec ve svých Otázkách dělal píárko prezidentskému kandidátovi Jiřímu Drahošovi pár týdnů před přímou volbou. Mediálního analytika pak úplně znechutila nejodpornější a nejobludnější perverzita, které se veřejnoprávní televize dopustila v pořadu 168 hodin, v němž se podprahovými vzkazy divákům provinila proti všem zásadám žurnalistiky.
11.11.2017 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Moravec (381 článků) , Jiří Drahoš (205 článků) , Petr Václav (723 článků)

ČT vstoupila do propagandistického boje proti Babišovi. Petr Žantovský objevil téměř všechny popsané etické chyby a několik porušení zákona

 
TÝDEN V MÉDIÍCH Ze závěrečné předvolební debaty čouhalo jako sláma z bot, že v osobě Václava Moravce se celá Česká televize stala hráčem v propagandistickém boji proti Andreji Babišovi a jeho hnutí. Petr Žantovský je přesvědčen, že se na poslední chvíli snažila za každou cenu poškodit jeho šance. Veřejnoprávní televizi nemůže pochválit ani za povolební vysílání už jen proto, že do něj vyslala znovu Václava Moravce, který se opakovaně ukázal jako člověk, který na tuto práci jednoznačně nemá, protože nezvládá základní profesní atributy.
22.10.2017 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Václav (723 článků)

Kvůli Kramnému vyhrožují dětem: Odporné praktiky zažívá jeho zastánce

 
Odpůrci Spolku Šalamoun patrně nemají svědomí. Dvě děti místopředsedy spolku obdržely drsné výhrůžky od lidí s falešnou identitou! Václav Peričevič nyní hrozí policií. Je přesvědčen, že se takové věci dějí kvůli případu Petra Kramného.
21.09.2017 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Václav (723 článků)

Petr Hampl: Kdyby lidi v roce 89 věděli... Pověsili by disidenty na lampy

 
ROZHOVOR „Češi jsou národem, který přišel s požadavkem svobody projevu už v roce 1420 a který raději čelil vyhlazovací válce, než by se vzdal ideálu svobody projevu,“ upozorňuje sociolog Petr Hampl. Současně ale říká, že když tradiční strany hovoří o svobodě, je tím myšlena pouze možnost korporací přeměnit lidi na své otroky. Hampl upozorňuje, že jsme přeceňovali nebezpečí komunismu, a podceňovali nebezpečí havlismu. „Myslím, že třeba Václav Klaus ten problém viděl celou dobu. Jenže říci v 90. letech, že havlovští intelektuálové představují větší hrozbu než komunistické mafie, to bylo nemyslitelné,“ uvedl Hampl.
19.09.2017 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8848 článků) , Petr Václav (723 článků)

Juncker lakuje narůžovo. Třicet zbožných výkřiků, reálný ani jeden. Nováček v europarlamentu se dělil s posluchači o zážitky z projevu o stavu EU

 
Předseda Svobodných Petr Mach se vzdal mandátu europoslance, aby mohl vstoupit do boje v českých parlamentních volbách. Macha nahradil jeho stranický kolega a někdejší spolupracovník Václava Klause Jiří Payne. Ten na půdě Evropského parlamentu neprožil ještě ani dva týdny, ale už si stihl vyslechnout projev předsedy Evropské komise Jeana-Claudea Junckera, který na české politické scéně vzbudil vášně. Co si Payne o slovech předsedy Evropské komise myslel?
13.09.2017 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8848 článků) , Petr Václav (723 článků)

Ondřej Neff sledoval debatu Klause a Robejška o EU a toto pak napsal

 
Šéfredaktor serveru NeviditelnýPes.cz Ondřej Neff se vrátil ve svém komentáři k rozhovoru exprezidenta Václava Klause a politologa Petra Robejška. Oba muži diskutovali především o Evropské unii v pořadu XTV.cz Luboše Xavera Veselého.
11.09.2017 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8848 článků) , Ondřej Neff (177 článků) , Luboš Veselý (293 článků) , Ondřej Veselý (48 článků) , Petr Václav (723 článků) , Ondřej Veselý (48 článků)

Takový výsměch Havlovi a Schwarzenbergovi. Dost nepříjemný...

 
Realisté Petra Robejška si ostře rýpli do prvního českého prezidenta Václava Havla a čestného předsedy TOP 09 Karla Schwarzenberga. Kvůli Myanmaru neboli Barmě. Tamní vláda teď vyhání ze země muslimy.
11.09.2017 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4683 článků) , Karel Schwarzenberg (3682 článků) , Petr Václav (723 článků)

Starý Klaus ohromil varováním: Česko jako součást Německa. A Rusko...

 
Podle Václava Klause v Evropě (na rozdíl od jiných kontinentů) máme národní státy. Z toho důvodu se pak prý národní zájem ve většině případů shoduje se zájmem o „udržení, přetrvání, reprodukování se toho kterého národního státu“. „Máme – na rozdíl třeba od Maďarska – výhodu, že se považujeme za teritoriálně saturovanou zemi. To je nemalá výhoda,“ uvedl Václav Klaus v debatě o českém národním zájmu s mentorem strany Realistů Petrem Robejškem pro XTV.
10.09.2017 22:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8848 článků) , Petr Starý (10 článků) , Petr Václav (723 článků)

„Merkelová a Macron vedou EU do pekel.“ Klaus a Robejšek u jednoho stolu tvrdě účtovali

 
U Luboše Xavera Veselého na serveru XTV.cz se sešli předseda Realistů Petr Robejšek a bývalý prezident Václav Klaus. Debata se týkala především českých národních zájmů.
08.09.2017 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8848 článků) , Luboš Veselý (293 článků) , Petr Václav (723 článků)

Václav Klaus: Otázka účasti v tzv. tvrdém jádru EU je otázkou bytí a nebytí České republiky

 
Úvodní teze Václava Klause v debatě o českém národním zájmu s Petrem Robejškem na XTV
08.09.2017 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8848 článků) , Petr Václav (723 článků)

Petr Žantovský: Příběhy s otevřeným koncem. Díl 35 - Přátelé jsou příbuzní, které si vybíráme sami

 
Před pětadvaceti lety, přesně 26. srpna 1992, v brněnské Vile Tugendhat došlo ke konečnému kroku v procesu, trvajícímu celé období od listopadu 1989. Toho dne na tom místě se sešli předsedové obou národních vlád dosavadní česko-slovenské federace, Václav Klaus a Vladimír Mečiar, aby tu definitivně stvrdili rozchod, zánik stávajícího státního útvaru a vznik dvou nových.
02.09.2017 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8848 článků) , Vladimír Mečiar (27 článků) , Petr Václav (723 článků)

Mach končí v europarlamentu, sněmovní volby mají přednost

 
Europoslanec a předseda Svobodných Petr Mach končí k 31. srpnu v Evropském parlamentu, důvody sdělí na středečním brífinku. Jeho nástupcem v EP se podle všeho stane Jiří Payne, někdejší poradce prezidenta Václava Klause. Mach své rozhodnutí naznačil už koncem loňského roku s tím, že se chce věnovat kampani před sněmovními volbami. Je pražským lídrem své strany.
29.08.2017 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8848 článků) , Petr Václav (723 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »