Články k osobnosti

Petr Václav

  režisér

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Petr Václav »
 

Kvůli Kramnému vyhrožují dětem: Odporné praktiky zažívá jeho zastánce

 
Odpůrci Spolku Šalamoun patrně nemají svědomí. Dvě děti místopředsedy spolku obdržely drsné výhrůžky od lidí s falešnou identitou! Václav Peričevič nyní hrozí policií. Je přesvědčen, že se takové věci dějí kvůli případu Petra Kramného.
21.09.2017 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Václav (713 článků)

Petr Hampl: Kdyby lidi v roce 89 věděli... Pověsili by disidenty na lampy

 
ROZHOVOR „Češi jsou národem, který přišel s požadavkem svobody projevu už v roce 1420 a který raději čelil vyhlazovací válce, než by se vzdal ideálu svobody projevu,“ upozorňuje sociolog Petr Hampl. Současně ale říká, že když tradiční strany hovoří o svobodě, je tím myšlena pouze možnost korporací přeměnit lidi na své otroky. Hampl upozorňuje, že jsme přeceňovali nebezpečí komunismu, a podceňovali nebezpečí havlismu. „Myslím, že třeba Václav Klaus ten problém viděl celou dobu. Jenže říci v 90. letech, že havlovští intelektuálové představují větší hrozbu než komunistické mafie, to bylo nemyslitelné,“ uvedl Hampl.
19.09.2017 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8729 článků) , Petr Václav (713 článků)

Juncker lakuje narůžovo. Třicet zbožných výkřiků, reálný ani jeden. Nováček v europarlamentu se dělil s posluchači o zážitky z projevu o stavu EU

 
Předseda Svobodných Petr Mach se vzdal mandátu europoslance, aby mohl vstoupit do boje v českých parlamentních volbách. Macha nahradil jeho stranický kolega a někdejší spolupracovník Václava Klause Jiří Payne. Ten na půdě Evropského parlamentu neprožil ještě ani dva týdny, ale už si stihl vyslechnout projev předsedy Evropské komise Jeana-Claudea Junckera, který na české politické scéně vzbudil vášně. Co si Payne o slovech předsedy Evropské komise myslel?
13.09.2017 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8729 článků) , Petr Václav (713 článků)

Ondřej Neff sledoval debatu Klause a Robejška o EU a toto pak napsal

 
Šéfredaktor serveru NeviditelnýPes.cz Ondřej Neff se vrátil ve svém komentáři k rozhovoru exprezidenta Václava Klause a politologa Petra Robejška. Oba muži diskutovali především o Evropské unii v pořadu XTV.cz Luboše Xavera Veselého.
11.09.2017 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8729 článků) , Ondřej Neff (167 článků) , Luboš Veselý (275 článků) , Ondřej Veselý (46 článků) , Petr Václav (713 článků) , Ondřej Veselý (46 článků)

Takový výsměch Havlovi a Schwarzenbergovi. Dost nepříjemný...

 
Realisté Petra Robejška si ostře rýpli do prvního českého prezidenta Václava Havla a čestného předsedy TOP 09 Karla Schwarzenberga. Kvůli Myanmaru neboli Barmě. Tamní vláda teď vyhání ze země muslimy.
11.09.2017 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4624 článků) , Karel Schwarzenberg (3650 článků) , Petr Václav (713 článků)

Starý Klaus ohromil varováním: Česko jako součást Německa. A Rusko...

 
Podle Václava Klause v Evropě (na rozdíl od jiných kontinentů) máme národní státy. Z toho důvodu se pak prý národní zájem ve většině případů shoduje se zájmem o „udržení, přetrvání, reprodukování se toho kterého národního státu“. „Máme – na rozdíl třeba od Maďarska – výhodu, že se považujeme za teritoriálně saturovanou zemi. To je nemalá výhoda,“ uvedl Václav Klaus v debatě o českém národním zájmu s mentorem strany Realistů Petrem Robejškem pro XTV.
10.09.2017 22:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8729 článků) , Petr Starý (10 článků) , Petr Václav (713 článků)

„Merkelová a Macron vedou EU do pekel.“ Klaus a Robejšek u jednoho stolu tvrdě účtovali

 
U Luboše Xavera Veselého na serveru XTV.cz se sešli předseda Realistů Petr Robejšek a bývalý prezident Václav Klaus. Debata se týkala především českých národních zájmů.
08.09.2017 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8729 článků) , Luboš Veselý (275 článků) , Petr Václav (713 článků)

Václav Klaus: Otázka účasti v tzv. tvrdém jádru EU je otázkou bytí a nebytí České republiky

 
Úvodní teze Václava Klause v debatě o českém národním zájmu s Petrem Robejškem na XTV
08.09.2017 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8729 článků) , Petr Václav (713 článků)

Petr Žantovský: Příběhy s otevřeným koncem. Díl 35 - Přátelé jsou příbuzní, které si vybíráme sami

 
Před pětadvaceti lety, přesně 26. srpna 1992, v brněnské Vile Tugendhat došlo ke konečnému kroku v procesu, trvajícímu celé období od listopadu 1989. Toho dne na tom místě se sešli předsedové obou národních vlád dosavadní česko-slovenské federace, Václav Klaus a Vladimír Mečiar, aby tu definitivně stvrdili rozchod, zánik stávajícího státního útvaru a vznik dvou nových.
02.09.2017 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8729 článků) , Vladimír Mečiar (18 článků) , Petr Václav (713 článků)

Mach končí v europarlamentu, sněmovní volby mají přednost

 
Europoslanec a předseda Svobodných Petr Mach končí k 31. srpnu v Evropském parlamentu, důvody sdělí na středečním brífinku. Jeho nástupcem v EP se podle všeho stane Jiří Payne, někdejší poradce prezidenta Václava Klause. Mach své rozhodnutí naznačil už koncem loňského roku s tím, že se chce věnovat kampani před sněmovními volbami. Je pražským lídrem své strany.
29.08.2017 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8729 článků) , Petr Václav (713 článků)

Mach končí v Evropském parlamentu. Za něj nastoupí zřejmě exporadce Klause

 
Europoslanec a předseda Svobodných Petr Mach končí v Evropském parlamentu. Potvrdil to v úterý s tím, že důvody sdělí veřejnosti ve středu na tiskové konferenci. Jeho nástupcem se podle všeho stane Jiří Payne, někdejší poradce prezidenta Václava Klause.
29.08.2017 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8729 článků) , Petr Václav (713 článků)

Populární senátor promluvil na ČT o likvidaci billboardů. Původně mu prý bylo to čištění krajiny sympatické, ale pak zjistil, co všechno se kolem toho děje...

 
V pátek mají od dálnic a silnic I. třídy zmizet billboardy. Pravděpodobně tam zůstanou, neboť si proti tomu u Ústavního soudu stěžují někteří senátoři. Dnes se místo billboardů u silnic objevily poutače se státními vlajkami, na protest. Tak se snaží na nesmyslnost zákona upozornit majitelé reklamních ploch. O tématu v pořadu Události, komentáře na ČT24 hovořili senátor Václav Chaloupek (OPAT), mluvčí ÚAMK Petr Vomáčka a mluvčí Svazu provozovatelů venkovní reklamy Lukáš Váňa.
28.08.2017 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Chaloupek (34 článků) , Petr Václav (713 článků)

Lídr ANO v Hradci Králové Víška rezignoval na mandát zastupitele

 
Lídr kandidátky hnutí ANO v komunálních volbách v roce 2014 ve stotisícovém Hradci Králové Václav Víška rezignoval na post hradeckého zastupitele. Důvodem bylo to, že se odstěhoval z Hradce Králové. V zastupitelstvu dnes Víšku složením slibu zastupitele nahradil podnikatel Jiří Kos (49). ČTK o tom informoval mluvčí radnice Petr Vinklář.
22.08.2017 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Václav (713 článků)

Kozy vyměnil za králíky a slepice. Kobza opět otevřel střechu Lucerny

 
Kavárník Ondřej Kobza, který se zasloužil například o projekty Piána na ulici, Malostranské dvorky či Prastánek, opět po roce otevřel veřejnosti střechu Lucerny. Tu má pronajatou od Dagmar Havlové, majitelky paláce a švagrové bývalého prezidenta Václava Havla. Střecha dostala novou palubu, ta je dílem architekta Petra Hájka. Kobza na střeše plánuje otevřít komunitní zahradu.
17.08.2017 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4624 článků) , Dagmar Havlová (1106 článků) , Petr Václav (713 článků) , Ondřej Havel (53 článků) , Petr Koza (1 článek)

Kreténi. Jednou strhnete sochy svatého Václava, píše Hampl k situaci v USA. Tam naříkají černoši i jižané, že tohle nechtějí. Vracejí se stíny minulosti

 
Sociolog Petr Hampl se ve svém komentáři na facebookovém profilu vyjádřil k situaci ve Spojených státech. Vztáhnul to samozřejmě i na Česko.
17.08.2017 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Václav (713 článků)

Václav Peričevič: V trestní věci Petra Kramného došlo k fatálnímu selhání znalců obžaloby

 
Spolek Šalamoun na základně nových skutečností podal ministru spravedlnosti České republiky JUDr.Robertu Pelikánovi podnět na vyškrtnutí znaleckého ústavu a znalců obžaloby v trestní věci Petra Kramného.
11.08.2017 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Václav (713 článků)

Václav Peričevič: Nesedí datum smrti, ale ani čísla pitevních protokolů…

 
Spolek Šalamoun opakovaně upozorňuje na skutečnost, že dle pravomocného a vykonatelného rozsudku měl Petr Kramný zavraždit svou manželku a dceru v pozdních hodinách dne 28.7 či 29.7.2013, když na oficiálním a platném dokumentu,což je úmrtní list, je datum smrti stanoveno na den 30.7.2013.
08.08.2017 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Václav (713 článků)

Prodejci z Dyzajn marketu: Bára nabízí ručně vyráběná mýdla, Petr dřevěné šperky

 
První srpnový víkend náměstí Václava Havla opět ožilo tradičními designovými trhy. Na letním Dyzajn marketu se sešli tvůrci z celého Česka. Koupit si netradiční kousky můžete až do 22 hodin neděle.
05.08.2017 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4624 článků) , Petr Václav (713 článků) , Václav Bára (9 článků)

Brusel přichází s regulací hranolků a už je křik: V Evropě máme úplně jiné problémy a zabýváme se takovými věcmi. To vymysleli úředníci...

 
Konzumaci bramborových hranolků Brusel ještě nezakáže, ale návrhem nařízení o maximálních limitech akrylamidu v potravinách a kávě nakročil k příkazu, jak bude možné pokrmy připravovat. Agrární analytik Petr Havel ale upozorňuje, že rizikový obsah akrylamidu v pokrmech způsobuje více faktorů než jen teplota zpracování, na níž se nařízení zaměřilo. Navíc regulace se nemůže týkat přípravy hranolků v domácnostech, kde je riziko tvorby rakovinotvorné látky daleko větší. Podle prezidenta Asociace hotelů a restaurací ČR Václava Stárka se z kuchyní v restauracích stávají chemické laboratoře a už to nemá s vařením nic společného.
04.08.2017 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4624 článků) , Petr Václav (713 článků)

Brusel přichází s regulací hranolek a už je křik: V Evropě máme úplně jiné problémy a zabýváme se takovými věcmi. To vymysleli úředníci...

 
Konzumaci bramborových hranolků Brusel ještě nezakáže, ale návrhem nařízení o maximálních limitech akrylamidu v potravinách a kávě nakročil k příkazu, jak bude možné pokrmy připravovat. Agrární analytik Petr Havel ale upozorňuje, že rizikový obsah akrylamidu v pokrmech způsobuje více faktorů než jen teplota zpracování, na níž se nařízení zaměřilo. Navíc regulace se nemůže týkat přípravy hranolků v domácnostech, kde je riziko tvorby rakovinotvorné látky daleko větší. Podle prezidenta Asociace hotelů a restaurací ČR Václava Stárka se z kuchyní v restauracích stávají chemické laboratoře a už to nemá s vařením nic společného.
04.08.2017 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4624 článků) , Petr Václav (713 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »