Články k osobnosti

Petr Brukner

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Petr Brukner »
 

Český rozhlas: Herec Petr Brukner bude hostem U Tří lvů

 
Pozvání do besedy Host U Tří lvů přijal známý herec, člen divadla Járy Cimrmana a písecký rodák Petr Brukner. Přijďte si s ním popovídat v pondělí 7. března od 17 hodin do budovy Českého rozhlasu České Budějovice.
04.03.2016 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Brukner (7 článků) , Jára Cimrman (270 článků)

Zdeněk Svěrák: Dokud budu schopen pohybu na jevišti, tak tam chci být

 
Zdeňku Svěrákovi bude v březnu osmdesát let. Do srdcí českého publika se zapsal jako herec, dramatik, scenárista, hudebník a v neposlední řadě i jeden z objevitelů zapomenutého českého génia Járy Cimrmana. Jeho tempo je na osmdesátníka strhující. Poté, co s kolegy Jaroslavem Weigelem a Petrem Bruknerem zahájil výstavu Cimrman světoběžník, pospíchal zase do divadla.
25.09.2015 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Svěrák (236 článků) , Petr Brukner (7 článků) , Jára Cimrman (270 článků)

Herec Brukner, sympatizant TOP 09: Premiér dokazuje, že peníze vítězí nad morálkou

 
Své sympatie k politické straně TOP 09 rozhodně neskrývá herec a člen Divadla Járy Cimrmana Petr Brukner. Na webové stránce topky lze jeho tvář najít mezi těmi, kdo tuto stranu veřejně podporují. „Každý soudný Evropan, tedy i Čech, když sleduje dění na východ od nás, si musí uvědomit, že největší nebezpečí Evropě hrozí z východu,“ je uvedeno u jeho jména. Herec v rozhovoru ParlamentníchListů.cz k tomu pak prozradil víc. Nadto uvedl, který poslanec by v Parlamentu rozhodně sedět neměl.
01.10.2014 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Brukner (7 článků) , Jára Cimrman (270 článků)

S »Cimrmanem« Janem Kašparem (†60) se loučili Svěrák i Ruml: Hrál do posledního dechu!

 
Divadlo Járy Cimrmana oplakalo svého dalšího herce, Jana Kašpara (†60). „Bude nám všem scházet,“ řekl za kolegy Petr Brukner (70). „Měl energie na rozdávání, všechny nás dokázal podržet,“ dodal.
20.06.2013 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Brukner (7 článků) , Jára Cimrman (270 článků) , Jan Kašpar (46 článků) , Jan Kašpar (46 článků)

Cimrmanolog Miloň Čepelka slaví pětasedmdesát!

 
Do povědomí české veřejnosti se herec a spisovatel Miloň Čepelka, který dnes slaví pětasedmdesátiny, zapsal jako jeden z "cimrmanologů". V roce 1967 totiž spoluzakládal divadlo Járy Cimrmana, kde spolu se Zdeňkem Svěrákem či Petrem Bruknerem působí dodnes. Čepelka je ale také autorem několika televizních a rozhlasových her, pohádek, písňových textů, zábavných a literárních pořadů a knih.
23.09.2011 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Brukner (7 článků) , Miloň Čepelka (8 článků) , Jára Cimrman (270 článků)

Nemocná Hlaváčová končí v Kouzelné školce, nahradí ji Jana Šulcová

 
Nemoc herečky Jany Hlaváčové (73), která trpí Parkinsonovou chorobou , donutila dramaturgy Kouzelné školky rychle hledat náhradu. Babičku Janu nahradí její jmenovkyně Jana Šulcová, slavný sexsymbol sedmdesátých a osmdesátých let. Mění se ale i dědeček. Cimrmanologa Petra Bruknera po půl roce působení v dětském pořadu České televize nahradí Ladislav Trojan.
02.09.2011 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Jana Hlaváčová (187 článků) , Petr Brukner (7 článků) , Ladislav Trojan (21 článků) , Jana Šulcová (181 článků)

V Kouzelné školce nahradil Kostelku cimrmanolog Petr Brukner

 
Dětský pořad Kouzelná školka se po letech rozloučil s dědečkem Lubomírem Kostelkou, který posledního března oslavil 84. narozeniny. „Skončil jsem kvůli zdravotním potížím. Už chci odpočívat,“ potvrdil Novinkám Kostelka. Malí diváci se nyní mohou pravidelně těšit na člena divadla Járy Cimrmana Petra Bruknera (67).
31.03.2011 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Brukner (7 článků) , Lubomír Kostelka (20 článků) , Jára Cimrman (270 článků)
« Předchozí 1 Další »