Články k osobnosti

Penélope Cruz

  herečka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Penélope Cruz »
 

Penélope Cruz se zlobí na Salmu Hayek, že sexuální obtěžování tajila tak dlouho

 
Herečky Salmu Hayek a Penélope Cruz spojuje nejen mateřština, ale od prvního setkání v Hollywoodu si rozuměly a vzniklo mezi nimi přátelství. To teď trochu narušila kauza s Harveym Weinsteinem. Jednou z obětí jeho prasečin byla také Salma. Penélope se na ni ale zlobí, že se se sexuálním obtěžováním ze strany producenta nesvěřila už dávno.
06.03.2018 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Penélope Cruz (228 článků) , Salma Hayek (233 článků) , Harvey Weinstein (105 článků)

Penélope Cruz nesnáší pohádky a dětem vypráví své vlastní příběhy

 
Herečka Penélope Cruz přiznala, že nenávidí klasické pohádky. Dětem sice před spaním taky čte a vypráví různé báchorky, ale u těch tradičních mění děj a závěr tak, aby nebyly tak machistické. Příběhy se snaží ovlivňovat sedmiletého syna Lea a čtyřletou Lunu, které má s manželem Javierem Bardemem.
19.02.2018 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Penélope Cruz (228 článků) , Javier Bardem (117 článků)

Penélope Cruz nemá doma televizi. Chrání tím své děti

 
Herečka Penélope Cruz přiznala, že v její domácnosti chybí televize. A to proto, že si nepřeje, aby její potomky, které vychovává s manželem Javierem Bardemem, ovlivňovala současná mediální kultura. U svých vlastních dětí hodlá propagovat vzájemnou komunikaci a interakci a dlouho jim tak bude zakazovat také mobily a tablety.
10.01.2018 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Penélope Cruz (228 článků) , Javier Bardem (117 článků)

Penélope Cruz zuří, když se jí ptají na stárnutí

 
Pokud chce někdo vytočit herečku Penélope Cruz, pak se jí stačí zeptat na to, jestli se bojí stárnutí. Poprvé prý dostala tuhle otázku ve dvaadvaceti a vytočila ji k nepříčetnosti. Dodnes jí zvedá mandle, ale raději volí cestu ignorace a neodpovídá na ni jediným slovem.
09.10.2017 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Penélope Cruz (228 článků)

Penélope Cruz ve volném čase dělá kadeřnici

 
Herečka Penélope Cruz má sice dost úspěšnou kariéru u filmu, ale pokud by ji neobsazoval Hollywood a španělská produkce do svých snímků, má jasno, čím by se živila. Byla by kadeřnicí. Stříhat a česat vlasy ji tak baví, že se tomu věnuje ve volných chvílích a profitují z toho její kamarádky. Jednou připravila vlasy a make-up na premiéru také Salmě Hayek.
01.08.2017 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Penélope Cruz (228 článků) , Salma Hayek (233 článků)

Penélope Cruz mámou na plný úvazek: Dnes už znám jen dětské písničky

 
Herečka Penélope Cruz se před šesti roky stáhla z Hollywoodu do Madridu, kde žije s manželem Javierem Bardemem. Spolu tam založili rodinu a dvaačtyřicetiletá španělská sexbomba tak vychovává dvě malé děti. To ji poněkud odvedlo od současného umění a především sledování hudebních trendů. Když se tak někdo začne bavit o novinkách v hudební hitparádě, může do debaty přispět leda hity svých dvou škvrňat.
18.07.2016 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Penélope Cruz (228 článků) , Javier Bardem (117 článků)

Penélope Cruz: Kašlu na to, jak ve filmech vypadám!

 
Herečka Penélope Cruz se při posledním rozhovoru rozzlobila na novináře, protože jí kladli hloupé otázky. Vyptávali se jí, jak se cítila jako holohlavá v roli s rakovinou bojující ženy. Španělská kráska ale nechápe, proč se hereček neustále ptají na vizáž, zatímco herci nikdy podobné dotazy nedostávají. Manželka Javiera Bardema totiž zahraje cokoli a rozhodně prý kašle na to, jak v roli vypadá a jestli je sexy.
15.06.2016 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Penélope Cruz (228 článků) , Javier Bardem (117 článků)

Tajemství Penélope Cruz: Tohle skrývá před okolím!

 
Herečka Penélope Cruz dokazuje svůj nebývalý talent každý den od rána do večera. Přestože trpí příšernými úzkostmi a je prý doslova pytlem plným strachu, tak o tom málokdo tuší. Španělská kráska přiznává, že své úzkosti dokonale skrývá. Všichni ji považují za naprosto vyrovnanou bytost, ačkoli uvnitř její duše se údajně odehrává pravý opak.
22.02.2016 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Penélope Cruz (228 článků)

Čelit rakovině může být i obohacující, říká režisér filmu s Penélope Cruz v hlavní roli

 
Rozhovor s režisérem Julio Medemem o jeho snímku Ma Ma s Penélope Cruz v hlavní roli.
22.02.2016 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Penélope Cruz (228 článků)

Žensky tvarovaná dcera známého hudebníka pózovala v prádle, které navrhla slavná herečka

 
Španělská kráska Penélope Cruz  (41) by mohla zajisté vlastní kolekci spodního prádla prezentovat na svém těle, ale pro tyto účely si vybrala třiadvacetiletou Atlantu de Cadenet. Výsledek snad ani nemohl dopadnout lépe.
21.02.2016 06:55 |

podobné články

Osobnosti: Penélope Cruz (228 článků)

Máte ošklivá chodidla, řekla moderátorka Penélope Cruz v televizním interview

 
Moderátorka americké televize Savannah Guthrie herečce Penélope Cruz v rozhovoru o její roli speciální agentky ve filmu Zoolander 2 řekla, že má ošklivá chodidla. Jednu z nejkrásnějších žen planety to ale nevyvedlo z míry. Prokázala evropskou krev a uvedla celou věc v klidu na pravou míru. Odmítla servilní snahu moderátorky o nápravu, když jí žena začala lichotit, že má tedy chodidla krásná. „Myslím, že je mám normální,“ opravila ji Cruz.
20.02.2016 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Penélope Cruz (228 článků)

Divoška Penélope Cruz osedlala Bena Stillera: Celé jim to fotila Annie Leibovitz!

 
Na filmu Zoolander 2 se podílejí snad všichni, kdo ve světě módy něco znamenají. Ve snímku se objeví slavní herci, modelky a všichni budou mít šaty slavných návrhářů. Ben Stiller a Penélope Cruz se dokonce dostali i do vydání amerického Vogue. Focení posvětila přísná šéfredaktorka Anna Wintour a za objektivem stála legendární fotografka Annie Leibovitz!
16.02.2016 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Penélope Cruz (228 článků) , Ben Stiller (89 článků) , Anna Wintour (46 článků) , Annie Leibovitz (14 článků) , Annie Cruz (2 články)

Penélope Cruz nesnáší internet. Dodnes posílá pohlednice a dopisy psané rukou

 
Herečka Penélope Cruz přiznává, že je tak trochu staromilec. Nemá ráda moderní technologie, chytré telefony, internet a sociální sítě. Stále prý posílá pohlednice psané rukou, a když jí někdo jako přání pošle smsku, je z toho smutná a rozladěná zároveň. Twitteru a Facebooku prý nerozumí už vůbec.
16.02.2016 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Penélope Cruz (228 článků)

Máte ošklivá chodidla, řekla moderátorka Penélope Cruz

 
Máte ošklivá chodidla, řekla moderátorka americké televize Savannah Guthrie herečce Penélope Cruz v rozhovoru o její roli speciální agentky ve filmu Zoolander 2. Jednu z nejkrásnějších žen planety to ale nevyvedlo z míry. Prokázala evropskou krev a uvedla celou věc v klidu na pravou míru. Odmítla servilní snahu moderátorky o nápravu, když jí tato začala lichotit, že má tedy chodidla krásná. „Myslím, že je mám normální,“ opravila ji Cruz.
12.02.2016 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Penélope Cruz (228 článků)

Penélope Cruz bez vlasů a bez prsu v nejemotivnější roli v životě

 
Do českých kin se blíží nové španělské drama Julia Medema nazvané Ma Ma. Jedná se dost možná o nejpůsobivější herecké vystoupení Penélope Cruz  (41) v kariéře. Ztvárňuje v něm ženu, kterou v krátkém časovém úseku postihne několik životních tragédií, ale ona se s nimi za pomoci nové lásky a desetiletého syna zvládne vypořádat s neuvěřitelným nadhledem.
08.02.2016 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Penélope Cruz (228 článků)

Wow! Tohle erotické dusno v podání Penélope Cruz a Bena Stillera se objeví na obálce Vogue

 
Dlouho očekávané pokračování bláznivé komedie Zoolander s pořadovým číslem 2 je na světě a propagace je už v plném proudu. Její součástí nejsou jen rozhovory s hlavními hrdiny a účasti v nejrůznějších amerických talk show, ale také focení do časopisů. A jedno hodně vydařené má na svědomí Annie Leibowitz pro magazín Vogue.
07.02.2016 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Penélope Cruz (228 článků) , Ben Stiller (89 článků) , Annie Cruz (2 články)

Dvojnásobná máma Penélope Cruz vypadá nádherně: Podívejte, jak se blýskala na modrém koberci

 
Když španělská herečka Penélope Cruz jako hvězda filmu Zoolander 2 vkročila na koberec (tentokrát ne červený, ale modrý) před Empire Cinema na Leicester Square v Londýně, zatajil se dech nejednomu z přítomných fanoušků. Jednačtyřicetiletá maminka Leonarda (5) a Luny (2) vypadala jako blyštivý šperk.
05.02.2016 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Penélope Cruz (228 článků)

Šokující filmová proměna Penélope Cruz: Bez vlasů, bez prsu

 
Není nahota jako nahota. Kdykoli se Penélope Cruz (41) ve filmu svlékla, pánové chrochtali blahem a těšili se na další filmy, kde bude moci jejich oko spočinout na nádherném poprsí ohnivé Španělky.
24.01.2016 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Penélope Cruz (228 článků)

Co to s Penélope Cruz provedli: Kvůli novému filmu si oholila hlavu a svlékla donaha!

 
Propadlé tváře, smutek v očích, kruhy pod očima, holá hlava. Takhle děsivý pohled je na Penélope Cruz v jejím novém filmu Ma Ma. Hraje ženu, která bojuje s rakovinou prsu. Její role byla extrémně náročná, přesto je Penélope nesmírně hrdá na to, že si tuhle postavu mohla zahrát.
21.01.2016 18:26 |

podobné články

Osobnosti: Penélope Cruz (228 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »