Články k osobnosti

Paul Giamatti

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Paul Giamatti »
 

V novém seriálu svlékli známou herečku. Poznáte, kdo se to oddává vášni v bazénu?

 
Americká novinka s Damianem Lewisem (45), Paulem Giamattim (48) a Malin Akerman (37) Billions má za sebou prvních pět epizod a už nyní aspiruje na seriálový hit tohoto roku. Dramatický příběh z finančního prostředí zaměřený na ostrý duel mezi zámožným investorem Bobbym Axelrodem (Lewis) a státním zástupcem Chuckem Rhoadesem (Giamatti) slibuje strhující podívanou, k níž rozhodně v posledním odvysílaném díle přispěla i žhavá scéna s Malin Akerman.
17.02.2016 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Paul Giamatti (4 články) , Damian Lewis (7 článků) , Malin Akerman (4 články)

Do kin přichází americký film Duše Paula Giamattiho

 
Jsou filmy, které stojí a padají s hereckými výkony, což znamená, že bez konkrétního herce jakoby prakticky neexistovaly. Americký snímek Duše Paula Giamattiho s hercem Paulem Giamattim v hlavní roli k nim navzdory shodě (českého) názvu filmu se jménem titulního herce tak docela nepatří.
10.09.2009 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Paul Giamatti (4 články)

Premiéry – Jánošík, Číslo 9 i Duše Paula Giamattiho

 
Do kin vstupuje historický velkofilm Jánošík. Pravdivá historie, animovaný dystopický snímek Číslo 9, absurdní komedie Duše Paula Giamattiho a surrealistická groteska Louise-Michel.
10.09.2009 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Paul Giamatti (4 články) , Louis Michel (6 článků)

Paul Giamatti se zbavuje své duše v soutěžním filmu Sophie Barthesové

 
Americkým zástupcem v boji o karlovarský Křišťálový glóbus bude snímek Duše Paula Giamattiho. Známý herec (září ve filmech Bokovka, Iluzionista) zde hraje postavu se svým jménem, rolemi unaveného profesionála, který by potřeboval odlehčit svému nitru. A tak si nechá vyjmout duši.
24.06.2009 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Paul Giamatti (4 články)
« Předchozí 1 Další »