Články k osobnosti

Ondřej Malý

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Ondřej Malý »
 

Novým koordinátorem digitální agendy ČR bude Ondřej Malý

 
Vláda schválila návrh předsedy vlády Bohuslava Sobotky na jmenování Ondřeje Malého novým koordinátorem digitální agendy ČR. Ten ve funkci nahradí Tomáše Prouzu, který v této pozici skončil letos na konci března.
07.04.2017 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Malý (30 článků)

Premiér Sobotka: Zvládnutí digitální agendy je klíčové pro náš průmysl a pracovní místa

 
Premiér Bohuslav Sobotka se rozhodl vybrat do funkce koordinátora digitální agendy ČR Ondřeje Malého. Ten by měl nahradit Tomáše Prouzu, který k 31. březnu 2017 v této funkci končí.
30.03.2017 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (8367 článků) , Ondřej Malý (30 článků)

Varoval Babiše, že Češi platí mobilním operátorům moc. U Mládka je „na odstřel“

 
Andrej Babiš (ANO) seděl v první řadě a bedlivě poslouchal. Ondřej Malý, radní Českého telekomunikačního úřadu (ČTÚ), spustil prezentaci o vysokých cenách dat, které platí české domácnosti - tedy řada voličů. Rázem se vládní strany pustily do bouření nad poměry kolem mobilních dat v Česku. Radní Malý však je nyní na „odstřel“. Končí mu mandát a ministr Jan Mládek (ČSSD) kritika operátorů dál v úřadu patrně chtít nebude.
12.02.2017 05:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (8550 článků) , Ondřej Malý (30 článků) , Jan Mládek (661 článků)

Řekl Babišovi o drahých datech. A rozpoutal melu kolem toho, kolik Češi platí

 
Andrej Babiš (ANO) kritizuje ministra Jana Mládka (ČSSD). Vysoké ceny dat v Česku, na které doplácí především domácnosti, měl prý řešit už dávno. Tématu se chopil i premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) s tím, že je třeba pro lidi něco udělat. Odborník Ondřej Malý sleduje politické půtky zpovzdálí. Jenže to  právě on, kdo před Babišem a dalšími návštěvníky akce Digitální Česko mluvil o tom, jak vysoké u nás ceny jsou a že se to týká velkého množství voličů.
06.02.2017 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (8550 článků) , Bohuslav Sobotka (8367 článků) , Ondřej Malý (30 článků)

Tajemství herce Pavelky z Ulice: Podezřelý z ozbrojených loupeží na benzinkách!

 
Jeden výslech za druhým! To musel podstoupit herec Ondřej Pavelka (61), když hrál zloděje v socialistickém seriálu Malý pitaval z velkého města. Natáčení ho dostalo až na pražskou kriminálku. Avšak i v reálném životě byl podezřelý z ozbrojených loupeží.
10.11.2016 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Pavelka (43 článků) , Ondřej Malý (30 článků)

Odhalené tajemství Pavelky (61) z Ulice: Zmáčkla ho kriminálka, důvod šokuje!

 
Výslech za výslechem! To musel podstoupit Ondřej Pavelka (61). Role zloděje v socialistickém seriálu Malý pitaval z velkého města ho dostala až na pražskou kriminálku. Byl podezřelý z ozbrojených loupeží i v reálném životě.
31.10.2016 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Pavelka (43 článků) , Ondřej Malý (30 článků)

V Ostravě chystají svéráznou adaptaci Shakespeara. Tragédii Titus Andronicus odehrají na tržnici

 
V netradičním prostředí ostravské tržnice na výstavišti Černá louka zahrají herci Shakespearovu tragédii Titus Andronicus. V ostravské verzi se kus jmenuje Titus2: Pomsta padlých. Hru chystá produkční tým kulturního a společenského centra Cooltour společně s Národním divadlem moravskoslezským. Shakespearova první tragédie a zároveň jeho nejkrvavější hra bude mít premiéru 2. září. Režie se ujal Pavel Gejguš. Hrát se začne v kulturním centru Cooltour, odkud se herci i diváci přesunou do prostor tržnice. V hlavních rolích se představí Tomáš Jirman, Ondřej Malý, Jiří Krupica, Vladislav Georgiev a další. Uvedení tragédie je součástí širšího projektu Shakespeare Ostrava 2016.
17.08.2016 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Jirman (2 články) , Jiří Krupica (1 článek) , Vladislav Georgiev (1 článek) , Ondřej Malý (30 článků) , Vladislav Georgiev (1 článek)

Hvězda Ulice Pavla Tomicová: Strach o její zdraví! Manžel Ondřej Malý zdvihá varovný prst

 
Držitel Českého lva za film Pouta, herec Ondřej Malý (50), má strach o zdraví své manželky, herečky Pavly Tomicové (53). Je tak pracovně zaneprázdněná, že si nedá ani pár dní volna, aby mohla odjet odpočívat do lázní.
10.04.2016 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (51 článků) , Ondřej Malý (30 článků)

Telička (ANO): Proč ČR zaostává v digitální ekonomice?

 
Pavel Telička uspořádal v pátek pracovní snídani pro odborníky v oblasti digitální ekonomiky, které se zúčastnil „digitální šampion“ ČR Ondřej Felix, Ondřej Malý z Českého telekomunikačního úřadu, poslanec Ivan Pilný, náměstek ředitele NBÚ Jaroslav Šmíd a další hosté.
05.07.2015 21:41 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Šmíd (41 článků) , Ondřej Malý (30 článků) , Ivan Ivan (480 článků)

Filmové premiéry: Všiváci, Jak vycvičit draka 2, Mission London

 
V novém českém filmu Všiváci hrají špičkoví herci jako Jiří Langmajer, Ondřej Vetchý, Kryštof Hádek, Jiří Mádl, Iva Janžurová, Tatiana Vilhelmová, Ondřej Malý. Animovaný film Jak vycvičit draka si diváci zamilovali natolik, že v celosvětových tržbách vydělal 495 miliónů dolarů a získal dvě nominace na Oscara. Nyní přichází pokračování. Mission London je politická satira o bulharském velvyslanci v Londýně.
19.06.2014 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Langmajer (399 článků) , Jiří Mádl (359 článků) , Tatiana Vilhelmová (410 článků) , Ondřej Vetchý (203 článků) , Iva Janžurová (374 článků) , Kryštof Hádek (195 článků) , Ondřej Malý (30 článků)

Jakub Ondra: Umím se vžít do kůže cizího člověka

 
Devatenáctiletý písničkář Jakub Ondra se nedávno prezentoval prvním singlem a videoklipem s písničkou Malý princ. Vystupuje nejenom v klubech, ale i v ulicích Prahy. Byl také hudebním hostem ceremoniálu předávání žánrových cen Anděl 14. března v pražském Paláci Akropolis.
18.03.2014 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Ondra (8 článků) , Ondřej Malý (30 článků)

Manžel Pavly Tomicové z Ulice: Surově týral mladičkou herečku!

 
Herec Ondřej Malý je druhý manžel »Simony z Ulice« Pavly Tomicové (51). Během kariéry vystřídal řadu rolí záporáků a v nejnovějším filmu Bez dotyku dokonce jako majitel bordelu týral křehkou Terezu Vítů (21).
25.02.2014 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (51 článků) , Ondřej Malý (30 článků) , Tereza Vítů (3 články)

Tomicová z Ulice promluvila: Co prožívala, když jí manžel řekl, že je gay a utekl za milencem

 
Herečka Pavla Tomicová (51) se seriálu Ulice a Gympl spokojeně žije s druhým mužem Ondřejem Malým. Její první manželství však probíhalo poněkud nestandardně a z jejího muže se vyklubal homosexuál. I přes to spolu prožili dlouhých 10 let!
18.02.2014 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (51 článků) , Ondřej Malý (30 článků)

Čtvrtníček vydraží botu herečky Hanušové, které amputovali nohu

 
Petr Čtvrtníček se rozhodl pomoci své kamarádce a kolegyni Jaroslavě Hanušové, která kvůli cukrovce přišla nedávno o nohu. Připravuje pro ni benefiční představení Ivánku kamaráde a koncert skupiny Buzerant. Navíc chce vydražit její botu. Drsný humor prý herečka vezme. Další články k tématu: Čtvrtníček zahraje speciální Ivánku, kamaráde pro herečku s amputací nohy VIDEO: Bosák změnil sport, komentoval šílený závod běžkařů v Praze Tomicová s manželem Ondřejem Malým natočili klip pro punkovou kapelu
19.11.2013 16:46 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čtvrtníček (148 článků) , Ondřej Malý (30 článků)

VIDEO: Bosák změnil sport, komentoval šílený závod běžkařů v Praze

 
Sportovní komentátor Jaromír Bosák je specialista na fotbal. Na internetu se ale objevilo video, kde komentuje podivný závod mužů na běžkách centrem Prahy. Další články k tématu: Tomicová s manželem Ondřejem Malým natočili klip pro punkovou kapelu
11.11.2013 16:36 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Bosák (18 článků) , Ondřej Malý (30 článků)

Pavla Tomicová: Hubnu jen když se pořádně najím

 
Herečku Pavlu Tomicovou (51) můžete vídat na televizní obrazovce každý den, jako potřeštěnou kadeřnici Simonu. Na rozdíl od své postavy je herečka mnoho let vdaná za herce Ondřeje Malého, se kterým má dvě děti. Herečka je známá svým nepřeslechnutelným smíchem, energií, která z ní přímo srší a také svými pokusy o hubnutí.
07.08.2013 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (51 článků) , Ondřej Malý (30 článků)

Senátoři chtějí vyznamenání pro psychiatra Hubálka či herce Lipského

 
Senát navrhuje 36 osobností na udělení nebo propůjčení státního vyznamenání. To nejvyšší - Řád Bílého lva - by měli podle senátorů dostat ruský legionář a účastník prvního i druhého odboje Ondřej Mézl a pilot britského královského letectva Milan Malý.
29.05.2013 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Malý (30 článků)

Malý hrdina Ondra (10) zachránil svého dědečka před jistou smrtí

 
S velkým uznáním mluví záchranáři o Ondrovi Ryšavém z Pardubic. Ve svých deseti letech se zachoval jako opravdu statečný zachránce. Před očima mu zkolaboval dědeček, měl problémy se srdcem. Ondra ho ale úspěšně oživoval až do příjezdu lékařů.
06.10.2012 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Malý (30 článků)

Přijde čtvrtý operátor a sníží ceny volání? To je ve hvězdách

 
Spotřebitel musí být lépe chráněn, potvrdil v pořadu Hyde park České televize nový člen Rady Českého telekomunikačního úřadu, bývalý novinář Ondřej Malý. Ve své nové roli chce dosáhnout toho, aby se situace na českém telekomunikačním trhu přiblížila tržnímu prostředí v ostatních vyspělých evropských zemích.
12.04.2012 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Malý (30 článků)

Za rok by se ceny za volání mohly snížit. Záleží na analýze ČTÚ

 
Podle Ondřeje Malého, nového člena Českého telekomunikačního úřadu, by se ceny operátorů mohly v Česku snížit. Záleží, jak dopadne analýza, kterou si ČTÚ nechal vypracovat, a jestli ji operátoři nenapadnou.
10.04.2012 18:06 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Malý (30 článků)
« Předchozí 1 2 Další »