Články k osobnosti

Ondřej Malý

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Ondřej Malý »
 

Hvězda Ulice Pavla Tomicová: Strach o její zdraví! Manžel Ondřej Malý zdvihá varovný prst

 
Držitel Českého lva za film Pouta, herec Ondřej Malý (50), má strach o zdraví své manželky, herečky Pavly Tomicové (53). Je tak pracovně zaneprázdněná, že si nedá ani pár dní volna, aby mohla odjet odpočívat do lázní.
10.04.2016 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (46 článků) , Ondřej Malý (23 článků)

Telička (ANO): Proč ČR zaostává v digitální ekonomice?

 
Pavel Telička uspořádal v pátek pracovní snídani pro odborníky v oblasti digitální ekonomiky, které se zúčastnil „digitální šampion“ ČR Ondřej Felix, Ondřej Malý z Českého telekomunikačního úřadu, poslanec Ivan Pilný, náměstek ředitele NBÚ Jaroslav Šmíd a další hosté.
05.07.2015 21:41 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Šmíd (41 článků) , Ondřej Malý (23 článků) , Ivan Ivan (255 článků)

Filmové premiéry: Všiváci, Jak vycvičit draka 2, Mission London

 
V novém českém filmu Všiváci hrají špičkoví herci jako Jiří Langmajer, Ondřej Vetchý, Kryštof Hádek, Jiří Mádl, Iva Janžurová, Tatiana Vilhelmová, Ondřej Malý. Animovaný film Jak vycvičit draka si diváci zamilovali natolik, že v celosvětových tržbách vydělal 495 miliónů dolarů a získal dvě nominace na Oscara. Nyní přichází pokračování. Mission London je politická satira o bulharském velvyslanci v Londýně.
19.06.2014 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Langmajer (326 článků) , Jiří Mádl (332 článků) , Tatiana Vilhelmová (352 článků) , Ondřej Vetchý (174 článků) , Iva Janžurová (325 článků) , Kryštof Hádek (115 článků) , Ondřej Malý (23 článků)

Jakub Ondra: Umím se vžít do kůže cizího člověka

 
Devatenáctiletý písničkář Jakub Ondra se nedávno prezentoval prvním singlem a videoklipem s písničkou Malý princ. Vystupuje nejenom v klubech, ale i v ulicích Prahy. Byl také hudebním hostem ceremoniálu předávání žánrových cen Anděl 14. března v pražském Paláci Akropolis.
18.03.2014 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Ondra (8 článků) , Ondřej Malý (23 článků)

Manžel Pavly Tomicové z Ulice: Surově týral mladičkou herečku!

 
Herec Ondřej Malý je druhý manžel »Simony z Ulice« Pavly Tomicové (51). Během kariéry vystřídal řadu rolí záporáků a v nejnovějším filmu Bez dotyku dokonce jako majitel bordelu týral křehkou Terezu Vítů (21).
25.02.2014 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (46 článků) , Ondřej Malý (23 článků) , Tereza Vítů (3 články)

Tomicová z Ulice promluvila: Co prožívala, když jí manžel řekl, že je gay a utekl za milencem

 
Herečka Pavla Tomicová (51) se seriálu Ulice a Gympl spokojeně žije s druhým mužem Ondřejem Malým. Její první manželství však probíhalo poněkud nestandardně a z jejího muže se vyklubal homosexuál. I přes to spolu prožili dlouhých 10 let!
18.02.2014 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (46 článků) , Ondřej Malý (23 článků)

Čtvrtníček vydraží botu herečky Hanušové, které amputovali nohu

 
Petr Čtvrtníček se rozhodl pomoci své kamarádce a kolegyni Jaroslavě Hanušové, která kvůli cukrovce přišla nedávno o nohu. Připravuje pro ni benefiční představení Ivánku kamaráde a koncert skupiny Buzerant. Navíc chce vydražit její botu. Drsný humor prý herečka vezme. Další články k tématu: Čtvrtníček zahraje speciální Ivánku, kamaráde pro herečku s amputací nohy VIDEO: Bosák změnil sport, komentoval šílený závod běžkařů v Praze Tomicová s manželem Ondřejem Malým natočili klip pro punkovou kapelu
19.11.2013 16:46 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čtvrtníček (120 článků) , Ondřej Malý (23 článků)

VIDEO: Bosák změnil sport, komentoval šílený závod běžkařů v Praze

 
Sportovní komentátor Jaromír Bosák je specialista na fotbal. Na internetu se ale objevilo video, kde komentuje podivný závod mužů na běžkách centrem Prahy. Další články k tématu: Tomicová s manželem Ondřejem Malým natočili klip pro punkovou kapelu
11.11.2013 16:36 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Bosák (14 článků) , Ondřej Malý (23 článků)

Pavla Tomicová: Hubnu jen když se pořádně najím

 
Herečku Pavlu Tomicovou (51) můžete vídat na televizní obrazovce každý den, jako potřeštěnou kadeřnici Simonu. Na rozdíl od své postavy je herečka mnoho let vdaná za herce Ondřeje Malého, se kterým má dvě děti. Herečka je známá svým nepřeslechnutelným smíchem, energií, která z ní přímo srší a také svými pokusy o hubnutí.
07.08.2013 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (46 článků) , Ondřej Malý (23 článků)

Senátoři chtějí vyznamenání pro psychiatra Hubálka či herce Lipského

 
Senát navrhuje 36 osobností na udělení nebo propůjčení státního vyznamenání. To nejvyšší - Řád Bílého lva - by měli podle senátorů dostat ruský legionář a účastník prvního i druhého odboje Ondřej Mézl a pilot britského královského letectva Milan Malý.
29.05.2013 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Malý (23 článků)

Malý hrdina Ondra (10) zachránil svého dědečka před jistou smrtí

 
S velkým uznáním mluví záchranáři o Ondrovi Ryšavém z Pardubic. Ve svých deseti letech se zachoval jako opravdu statečný zachránce. Před očima mu zkolaboval dědeček, měl problémy se srdcem. Ondra ho ale úspěšně oživoval až do příjezdu lékařů.
06.10.2012 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Malý (23 článků)

Přijde čtvrtý operátor a sníží ceny volání? To je ve hvězdách

 
Spotřebitel musí být lépe chráněn, potvrdil v pořadu Hyde park České televize nový člen Rady Českého telekomunikačního úřadu, bývalý novinář Ondřej Malý. Ve své nové roli chce dosáhnout toho, aby se situace na českém telekomunikačním trhu přiblížila tržnímu prostředí v ostatních vyspělých evropských zemích.
12.04.2012 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Malý (23 článků)

Za rok by se ceny za volání mohly snížit. Záleží na analýze ČTÚ

 
Podle Ondřeje Malého, nového člena Českého telekomunikačního úřadu, by se ceny operátorů mohly v Česku snížit. Záleží, jak dopadne analýza, kterou si ČTÚ nechal vypracovat, a jestli ji operátoři nenapadnou.
10.04.2012 18:06 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Malý (23 článků)

Můj syn je vězněm ve vlastním těle, říká maminka malého autisty

 
Nikdy nepozná pocit štěstí, emoce jdou mimo něj, lásku či nenávist necítí. Má ale geniální schopnosti, neuvěřitelné hudební nadání. Malý Ondřej je prostě "jiný". O tom, jaké je vychovávat malého autistu se dočtete v příběhu maminky Zdeny (30).
02.04.2012 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Malý (23 článků)

Vláda jmenovala novináře Ondřeje Malého radním telekomunikačního úřadu

 
Vláda ve středu jmenovala novináře Ondřeje Malého (32) pátým členem rady Českého telekomunikačního úřadu (ČTÚ), zjistila ČTK z vládního webu po večerní schůzi kabinetu. Dosavadní redaktor Hospodářských novin píšící o telekomunikacích nastoupí na uvolněné místo po Petru Štěpánkovi (ODS), má zlepšit komunikaci ČTÚ a přispět k lepšímu fungování regulátora.
15.03.2012 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Štěpánek (487 článků) , Petr Štěpánek (487 článků) , Ondřej Malý (23 článků) , Ondřej Štěpánek (31 článků)

Hospodářské noviny opouští hlavní ekonomický reportér Jaroslav Plesl

 
Po nedávno oznámeném odchodu Ondřeje Malého, který míří do Rady Českého telekomunikačního úřadu, ztrácejí Hospodářské noviny vedené šéfredaktorem Petrem Šabatou další výrazné jméno – ke konci března odejde z letenského týmu hlavní ekonomický reportér Jaroslav Plesl.
12.03.2012 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (90 článků) , Ondřej Malý (23 článků) , Petr Rada (146 článků)

Tomicová s manželem Ondřejem Malým natočili klip pro punkovou kapelu

 
Herečka Pavla Tomicová známá z filmů Nuda v Brně, Snowboarďáci nebo seriálu Ulice poprvé točila videoklip. Partnera jí hrál její manžel, držitel Českého lva za film Pouta, Ondřej Malý. Na svůj společný klipový debut kývli pražské punkové kapele Vagyny Dy Praga a jejich parodii na country. Další články k tématu: Nejlepší herec podle kritiků - Ondřej Malý: Jsem rád, že si všimli prďoly Tomicová z Ulice váží 92 kilo, hubnout bude před zraky diváků Špačkův thriller Pouta získal pět Českých lvů a stal se filmem roku Bravo TV: Přijdou Vagyny Dy Praga a představí svůj klip s Pavlou Tomicovou
07.11.2011 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (46 článků) , Ondřej Malý (23 článků)

Mejdan s Markétou: Nejlepší VIDEA z Českých lvů

 
VIDEO: Pro diváky zatím ne moc známý herec Ondřej Malý k překvapení všech vyhrál cenu za nejlepší herecký výkon v hlavní roli, Aňa Geislerová to přehnala s pitím a sotva stála na nohou, Vojta Kotek přišel se snědou kráskou a křehká Veronika Nová s sebou na galavečer vzala nového přítele, drsňáka Rudu z Ostravy! Tak vypadal sobotní Český lev. Reportérka Blesk.cz Markéta u toho všeho byla s kamerou!
07.03.2011 04:55 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Kotek (194 článků) , Veronika Arichteva (224 článků) , Ondřej Malý (23 článků)

Simona z Ulice sPOUTAla vítěze Lvů

 
Když Ondřej Malý (45) přebíral Českého lva za nejlepší mužský herecký výkon ve filmu Pouta, tak mnohé napadlo, kdo to vlastně je. A proč vedle něj sedí Pavla Tomicová (48), která hraje v seriálu Ulice kadeřnici Simonu?
06.03.2011 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (46 článků) , Ondřej Malý (23 článků)

Malý sPOUTAL lva, Kotek ukázal milenku, Aňa to přepískla!

 
EXKLUZIVNÍ VIDEO: Ondřej Malý, který je manželem kadeřnice Simony z Ulice, bral Lva za nejlepší herecký výkon v hlavní roli. Vojta Kotek ukázal novou milenku, Aňa Geislerová a Tatiana Vilhelmová pařily jako utržené z řetězu, což dokládá i video. Co dál zjistila reportérka Blesk.cz Markéta?
05.03.2011 23:20 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Kotek (194 článků) , Tatiana Vilhelmová (352 článků) , Tereza Voříšková (181 článků) , Ondřej Malý (23 článků)
« Předchozí 1 2 Další »