Články k osobnosti

Miroslav Štěpán

  Politik

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Miroslav Štěpán »
 

Já se poseru! Blekota. Pohřeb, padlo po včerejší debatě na ČT

 
Předvolební debata na ČT24, jež se týkala místního rozvoje, nadzvedla ze židle některé kritiky. Například advokátku Miroslavu Hustákovou nebo komentátora Štěpána Kotrbu.
12.10.2017 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Štěpán (105 článků)

Hejtman Štěpán: O dostavbě operačních sálů v královédvorské nemocnici rozhodne vyhodnocení studie

 
Hejtman Jiří Štěpán zavítal na Městský úřad Dvůr Králové nad Labem. Společně se starostou města Janem Jarolímem, královédvorskými zastupiteli, senátorem Jiřím Hlavatým a zástupci Městské nemocnice Dvůr Králové nad Labem v čele s ředitelem Miroslavem Vávrou diskutovali o dostavbě operačních sálů.
10.09.2017 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Štěpán (105 článků)

Bezecný (KDU-ČSL): Komunismus zmizel, jeho rétorika žije dál

 
Dříve třeba Miroslav Štěpán, dnes Martin Plíšek. Privatizace, koncentrace moci, monopolizace, oligarchizace, nadvláda médií. Vytváření atmosféry strachu v duchu stare komunistické tradice. Komunisté odcházejí, komunismus v některých lidech přežívá.
18.08.2017 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Štěpán (105 článků)

Zeman se pustil na tenký led. Může být sesazen, upozorňuje k odvolávání Babiše už i prezidentův příznivec

 
Advokátka Miroslava Hustáková, publicista Štěpán Kotrba a glosátor Petr Paulczynski se na svých facebookových profilech vyjádřili k aktuálnímu politickému dění. Prezident Miloš Zeman se totiž včera vyjádřil k návrhu premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD) ohledně odvolání ministra financí Andreje Babiše (ANO). Podle jeho slov by jeho odvolání bylo v rozporu s koaliční smlouvou. Zároveň také Sobotku zkritizoval, že nesdělil jméno Babišova nástupce.
09.05.2017 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (11320 článků) , Miloš Zeman (19211 článků) , Petr Štěpán (30 článků) , Petr Štěpán (30 článků) , Bohuslav Sobotka (9409 článků) , Miroslav Štěpán (105 článků)

Horáček? Jako kdyby v roce 90 kandidoval Miroslav Štěpán. Ani Okamura, ani Trump, vše je jinak, tvrdí podnikatel, který od kavárny přešel ke kritice režimu

 
Současný systém začíná být parazitický. Je třeba vrátit moc lidem, čím blíže, tím lépe. Firmy musí začít platit za náklady svého podnikání. Ani Donald J. Trump není řešením situace, navzdory jeho boji se soukolím systému, jehož je však součástí. Tak v odpovědích pro ParlamentníListy.cz uvažuje o naší současnosti a budoucnosti podnikatel, ekonomický poradce a bloger Jaroslav Kuchař, který svou občanskou aktivitou opsal dráhu od spolupráce na protikorupčních projektech s lidmi, kteří mohou být označeni za „pražskou kavárnu“, až k obsáhlé kritice dnešního režimu jako takového.
20.03.2017 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Štěpán (105 článků) , Donald Trump (3414 článků)

Michálek (Piráti): Hulinského člověk zvolen šéfem finančního výboru

 
Pražské zastupitelstvo zvolilo šéfem finančního výboru Daniela Štěpána, bývalého místostarostu za ČSSD na Praze 7 a podporovatele pražského kmotra ČSSD Petra Hulinského. Štěpán v čele nejvlivnějšího výboru pražského zastupitelstva nahradí Miroslava Ludvíka, který se stal ministrem zdravotnictví.
27.01.2017 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Hulinský (128 článků) , Miroslav Michálek (10 článků) , Miroslav Štěpán (105 článků)

Hejtman Štěpán: Na Rychnovsko budeme požadovat více policistů a chceme snížit zátěž na silnicích

 
Požadavek na navýšení počtu nejen pro region Rychnovska, ale pro celý Královéhradecký kraj a snížení zátěže na silnicích. To jsou nyní nejpalčivější problémy, které řešil hejtman Královéhradeckého kraje Jiří Štěpán během své první návštěvy závodu Škoda Auto v Kvasinách, a to i za účasti senátora Miroslava Antla a zástupců vedení kraje, policie i starostů z Rychnovska.
22.12.2016 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Antl (111 článků) , Jiří Škoda (39 článků) , Jiří Škoda (39 článků) , Miroslav Štěpán (105 článků)

Štěpán Kotrba doplňuje Topolánka: CIA nemá v Praze cedulku na dveřích

 
ROZHOVOR Bývalý premiér Mirek Topolánek ohromil svým prohlášením v rozhlasové debatě, že českou politiku, ale dokonce i soudy, aktivně ovlivňuje americká rozvědka CIA. Publicista Štěpán Kotrba pro ParlamentníListy.cz slova bývalého ministerského předsedy ještě rozvinul.
20.05.2016 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2120 článků) , Miroslav Štěpán (105 článků)

Klímek (KSČ 21): ´Budete otroci ve vlastní zemi´

 
To prohlásil Miroslav Štěpán v listopadu 1989 k dělníkům v ČKD v Praze. Tehdy ho dělníci vypískali, protože uvěřili vlastizrádcům, lhářům a nastrčeným loutkám. Jeho slova se však naplnila.
23.02.2016 04:30 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Štěpán (105 článků)

Veterán, který vrátil medaile a mluvil o „zločinném" NATO: Do debaty se zapojil generál a exministr obrany. A šlo se až na dřeň

 
Spor o hodnocení činu Marka Obrtela, který chce vrátit vyznamenání kvůli politice NATO, se přenesl i na sociální sítě, kde se v debatě střetli například poslanec ČSSD Jaroslav Foldyna, mediální analytik Štěpán Kotrba a exministr obrany Miroslav Kostelka. Debata se místy velmi vyostřila, přišlo dokonce i na otázku spoluodpovědnosti bombardování Jugoslávie a spolupráci „s válečnými zločinci jako Albrightová“.
30.12.2014 21:02 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Foldyna (383 článků) , Miroslav Štěpán (105 článků)

Nejsme děti. Před pětadvaceti lety vypískali v ČKD Miroslava Štěpána

 
Třiadvacátého listopadu 1989 komunisté pochopili, že pomoc pro svůj režim nenajdou už ani u dělníků. Před čtvrtstoletím se vypískání od dělníků z ČKD dočkal tehdejší člen předsednictva ÚV KSČ Miroslav Štěpán. Byl to pro něj neslavný den. Podle vlastních slov chtěl tehdy převzít moc a komunistickou stranu změnit, u dělníků ale tvrdě narazil a čelil volání po demisi a heslu „Nejsme děti". Výročí připomíná Česká televize.
23.11.2014 11:01 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Štěpán (105 článků)

Komunista Peter Colotka (89) se rozhořčil nad záměnou na pohřbu: Na Štěpánův funus bych nešel!

 
Muž navlas podobný bývalému socialistickému premiérovi Slovenska Peteru Colotkovi (89) šel před pár dny uctít zesnulého papaláše Miroslava Štěpána (†68). A lidé si ho spletli. Ale byl to omyl! Colotka vysvětlil Aha!, proč by ho na takovém pohřbu nikdo nikdy neviděl…
07.04.2014 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Štěpán (105 článků)

»Rudý důchodce« Milouš Jakeš: Smrt mě pronásleduje!

 
Rodina i přátelé se včera rozloučili s Miroslavem Štěpánem (†68), jediným rudým papalášem, který šel po listopadu za mříže. Přišel i bývalý generální tajemník ÚV KSČ Milouš Jakeš (91), který v nedávné době pohřbil přátele, vnuka i manželku…
29.03.2014 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Štěpán (105 článků) , Miroslav Jakeš (21 článků)

Štěpánův pohřeb: Tajný vzkaz od Kima! Přijeli i Severokorejci

 
Normalizační papaláš Miroslav Štěpán zemřel v neděli na rakovinu, ve věku nedožitých 69 let. Rozloučit se s ním dnes vyrazili nejen Češi, ale i delegace ze zahraniční. Fotografům Blesku neunikli členové severokorejské delegace! Jednoho z nich prozradil i odznáček s Kim Ir-senem.
28.03.2014 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Štěpán (105 článků) , Kim Kim (1227 článků)

Pozor, řítí se kmotr: Co dělal Janoušek na pohřbu komunisty Štěpána

 
Když stříbrný mercedes zaparkoval před strašnickým krematoriem, nevyskočil z něj žádný bývalý komunistický boss, ale lobbista Roman Janoušek. Popadl věnec s nápisem Rosi a za ruku vzal manželku Simonu. Rázným krokem se pak vydal rozloučit se s zesnulým komunistou Miroslavem Štěpánem. Kde se tu kmotr vzal, ptali se lidé?
28.03.2014 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Štěpán (105 článků)

Rudá garda i nečekaný host KMOTR: Kdo všechno dorazil na pohřeb komunisty Štěpána?

 
Pohřeb známého normalizačního pohlavára Miroslava Štěpána (68) se stal přehlídkou bývalých komunistů v omšelých kabátech, sem tam s nějakým tím vyznamenáním či "rudým" řádem. Chybět nemohl ani stále vitální Milouš Jakeš. Dorazili však i podnikatelé - někdejší šéf Poldi Stehlík, lobbista Ulčák a především "mazánek" Roman Janoušek, kterého doprovodila i manželka Simona. Kdo další si nenechal poslední rozloučení se Štěpánem ujít?
28.03.2014 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Štěpán (105 článků) , Miroslav Jakeš (21 článků)

Na pohřbu soudruha Štěpána se objevil Jakeš, ale i Janoušek s manželkou

 
Komunisté se v pátek rozloučili se zesnulým soudruhem a někdejším šéfem Lidových milicí Miroslavem Štěpánem. Na pohřbu se objevil Milouš Jakeš, ale i lobbista Roman Janoušek.
28.03.2014 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Štěpán (105 článků) , Miroslav Jakeš (21 článků)

Na pohřbu komunisty Štěpána se objevil i kmotr Janoušek s manželkou! Víme proč!

 
Komunisté se dnes loučí se zesnulým Miroslavem Štěpánem. Do pražského krematoria ve Strašnicích dorazilo mnoho představitelů minulého režimu. Mezi hosty byl i kmotr Roman Janoušek s manželkou!
28.03.2014 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Štěpán (105 článků)

Pohřeb komunisty Štěpána (†68): Srp a kladivo, Semelová, Janoušek, Jakeš!

 
Rudé karafiáty, srp a kladivo, červené kravaty, pomačkané baloňáky. Výjev jako z doby před třiceti lety. Věrní a oddaní komunisté se rozloučili s bývalým rudým soudruhem a šéfem Lidových milicí Miroslavem Štěpánem (†68). Mezi prvními do krematoria přišel Milouš Jakeš. Nechyběl však ani kmotr Roman Janoušek s manželkou!
28.03.2014 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Štěpán (105 článků) , Miroslav Jakeš (21 článků)

Komunisté se loučí s Miroslavem Štěpánem!

 
V pražském krematoriu ve Strašnicích se dnes koná poslední rozloučení s Miroslavem Štěpánem. Na místě se scházejí nechvalně prosluslí představitelé minulého režimu.
28.03.2014 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Štěpán (105 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »