Články k osobnosti

Miroslav Sládek

  politik, publicista, zakladatel a předseda sdružení pro republiku

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Miroslav Sládek »
 

Ivo Fencl: Přístup ryze bohatých k těm lidem, kteří se vyšvihli aneb Velký Gatsby

 
Je před volbami. V rádiu jsem zrovna zaslechl Petra Cibulku a stejně zábavně, byť inteligentněji (taky proto, že vynechával siderické kyvadlo) mu skákal do řeči doktor Miroslav Sládek, aspoň jeden, jehož vskok do té řeči si dovolím citovat.
12.10.2017 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Sládek (125 článků)

Soudruh StBák Babiš má všechno v rukou. Euro nás zbaví úplně všeho. V rozhlasové debatě si notovali Sládek s Cibulkou

 
Předseda Občané 2011 Ludvík Adámek, Miroslav Sládek za republikány, předseda hnutí Volte pravý blok Petr Cibulka, Vladimír Havel Šedivý z Unie H.A.V.E.L. a předseda hnutí Sportovci Vlastimil Sehnal se sešli k předvolební debatě v Českém rozhlase. Pánové Sládek a Cibulka neváhali používat velmi provokativní výroky. Cibulka ze všeho vinil ruské tajné služby. I z vysokých cen másla v Česku. Sládek konstatoval, že za vysoké ceny másla může šéf hnutí ANO Andrej Babiš.
11.10.2017 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (10202 článků) , Vlastimil Sehnal (6 článků) , Miroslav Sládek (125 článků) , Miroslav Adámek (60 článků)

Doktor Sládek, tak jak si jej pamatujeme: Neříkejte jim uprchlíci, pane redaktore. Jsou to přivandrovalci, kterým se nechce zvelebovat vlastní zemi

 
Moderátor Luboš Xaver Veselý si do internetové televize XTV.cz pozval dalšího hosta. Dorazil předseda Sdružení pro republiku – Republikánské strany Československa Miroslav Sládek. Raději se přesvědčte sami, co všechno moderátorovi řekl.
13.09.2017 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Sládek (125 článků) , Luboš Veselý (279 článků)

Mandát ve volbách obhajuje osm ze 14 poslanců za Ústecký kraj

 
V Ústeckém kraji bude v říjnových parlamentních volbách obhajovat mandát jen osm ze 14 poslanců. ČTK to zjistila z kandidátek, které zaregistroval krajský úřad. Například poslanec Bronislav Schwarz (Severočeši.cz), který je v poslaneckém klubu ANO, se bude letos ucházet o hlasy za Stranu práv občanů (SPO). O návrat do velké politiky se v Ústeckém kraji pokouší bývalý předseda Sdružení pro republiku - Republikánská strana Československa Miroslav Sládek.
02.09.2017 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Sládek (125 článků)

Zeman na vozíku? Ringo Čech ohromil na VIDEU a sdělil zlou věc o Havlovi

 
Hudebník, bývalý sportovec a také politik František Ringo Čech vede Stranu Práv Občanů do volebního boje. Natočil další video, v němž současnému prezidentovi Miloši Zemanovi doporučil, aby si sedl na invalidní vozík, a přirovnal současného šéfa hnutí ANO Andreje Babiše ke kdysi dobře známému radikálnímu politikovi Miroslavu Sládkovi.
27.08.2017 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (10202 článků) , Miroslav Sládek (125 článků)

Kučera (SPR-RSČ Miroslava Sládka): Moderátorka Drtinová jede po Sládkovi

 
Tématem je střet intelektu potenciální oběti a arogance moderátora pořadu.
17.08.2017 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Sládek (125 článků)

Vy jste se nezbavila té minulosti z ČT, pálil Sládek do Drtinové. A pak řekl něco hrozivého o Horáčkovi

 
V devadesátých letech minulého století byl Miroslav Sládek jedním z nejvýraznějších českých politiků. Pak ale přišel ústup ze slávy a dnes není tolik vidět. Přesto to nevzdává a chce se vrátit do nejvyšších pater politiky. V roli prezidenta. Jako prezident by prý např. neměl nic proti potápění lodí s migranty. Zval je sem někdo? Kladl si řečnickou otázku Sládek. A vzápětí si na ni odpověděl. Nezval. A přesto prý i dnes potkává v České republice přivandrovalce...
15.08.2017 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Sládek (125 článků)

FOTO "Tlemila se jako... Ta tlemící se..." Miroslav Sládek napadl vysokou političku. Jak zamlada

 
Republikán Miroslav Sládek se na svém facebookovém profilu vysmál místopředsedkyni Senátu Miluši Horské za její snímek v muslimském hábitu.
10.08.2017 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Sládek (125 článků)

Moravčík (SPR-RSČ): Jak být hrdý na svou národnost?

 
Sdružení pro republiku - Republikánská strana Československa Miroslava Sládka vždy zastávala zcela pronárodní pozice a bojovala za vědomí národní hrdosti. Jak je na tom naše národní hrdost dnes?
17.06.2017 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Sládek (125 článků)

SPR-RSČ Miroslava Sládka: Zaručený recept na zkázu Evropy

 
To se zde děje se již nedá nazývat teroristickými útoky, protože to jsou obyčejná jatka. Nemilosrdní řezníci přesvědčení o své nadřazenosti a jim v ústrety jdoucí naprosto nemyslící stádo slepě následující své bezohledné, zkorumpované vládce.
06.06.2017 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Sládek (125 článků)

Propagace islámského terorismu na Karlově univerzitě, zuří Sládek

 
Do nejstarší univerzity ve střední Evropě – Karlovy – se ve svém komentáři pro server ParlamentníListy.cz strefil republikán Miroslav Sládek. Podle něj je totiž propagátorem islámského teroru.
26.05.2017 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Sládek (125 článků)

Jak vyčistit Augiášův chlév? Dva způsoby představuje republikán Sládek

 
Předseda republikánů Miroslav Sládek se ve svém textu pro server ParlamentníListy.cz zamyslel nad tím, jakými způsoby je možné vyčistit Augiášův chlév.
19.05.2017 22:20 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Sládek (125 článků)

SPR-RSČ Miroslava Sládka: Proč až teď?

 
Přejděme hned k věci. Kauza Kájínek je hodně medializovaná, natočil se o ní film a faktem je, že je kolem mnoho nejasností. S největší pravděpodobností bylo střelců více a sami policisté sehráli v tomto případu jednoznačně pochybnou roli, kdy jsou je
12.05.2017 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Sládek (125 článků)

„Za chvíli nás vyhodí z práce všechny jenom proto, že jsme bílí.“ Případ pokladní s hákovým křížem na ruce zvedl ze židle Miroslava Sládka

 
Republikán Miroslav Sládek se ve svém komentáři pro ParlamentníListy.cz vyjádřil ke kauze propuštěné pokladní z Kauflandu, jež se provinila tím, že měla na ruce vytetovaný hákový kříž.
28.04.2017 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Sládek (125 článků)

Moravčík (SPR-RSČ): Mirek, pojišťovny a paliativní péče

 
Pod komentáři článků především předsedy Sládka zde na Parlamentkách se nejednou objevil nevlídný komentář, kdy někdo vytýká Sládkovi a republikánům, že pro lidi nic nudělali a nedělají. Vyvrátit takové tvrzení je jedním z cílů dnešního textu.
18.04.2017 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Sládek (125 článků)

Republikáni Miroslava Sládka: Sexuální útoky si ženy způsobují samy aneb Budoucnost české spravedlnosti

 
Takto budou pravděpodobně během pouhých několika let vypadat rozsudky českých soudů, včetně zdůvodnění rozsudků. Útočníky muslimského vyznání zprostil soud obvinění ze sexuálního útoku.
31.03.2017 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Sládek (125 článků)

Posloužil jako užitečný idiot! Miroslav Sládek zúčtoval s Ferim a prozradil, jak to bylo s jeho historickým výrokem o cikánech

 
„Kde byli ti současní hurá vlastenci a bijci přivandrovalců?“ Hleděli si svého a osud národa jim byl ukradený,“ reagoval předseda Sdružení pro republiku – Republikánské strany Československa Miroslav Sládek na připomínku nejmladšího českého zastupitele z Teplic Dominika Feriho, že je už přežitý a jeho místo zaujali politici typu Martina Konvičky a Tomia Okamury.
29.03.2017 04:45 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Sládek (125 článků)

Muslimové dělají hrozný bordel, řekl mládeži Dominik Feri. Pak jim pustil Miroslava Sládka: Víte, kdo to je?

 
REPORTÁŽ „Politici by si měli uvědomit, že politika nekončí za Černým Mostem,“ konstatoval na besedě v Liberci Dominik Feri. Řada lidí z regionů má podle něj totiž pocit, že když nejsou z Prahy, nemohou politiku ovlivnit. Kdo se na regiony zaměří, ten má dle jeho názoru šanci ve volbách uspět. Stejně jako na téma korupce. Což udělal i nový americký prezident Donald Trump. Feri si naopak myslí, že téma islámu či uprchlíků ve volbách příliš fungovat nebude.
28.03.2017 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (3208 článků) , Miroslav Sládek (125 článků)

SPR-RSČ Miroslava Sládka: Tak už tady máme dalšího kandidáta, paní Müllerová, prohlásil Švejk

 
Jakýsi naprosto neznámý úředníček jménem Bretschneider, nebo snad Schtogl prohlásil, že chce také kandidovat na prezidenta.
17.03.2017 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Sládek (125 článků)

SPR-RSČ Miroslava Sládka: Učebnicový příklad pohrdání demokracií

 
Jednání poslanecké sněmovny ve středu 15. března mělo jednoznačný závěr.
16.03.2017 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Sládek (125 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »