Články k osobnosti

Miroslav Poche

  politik, ekonom

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Miroslav Poche »
 

Poche: Vždy budu pro to, abychom některým z těch, kteří utíkají ze Sýrie nebo Gazy, poskytli azyl, na který mají právo

 
Europoslanec Miroslav Poche (ČSSD) je horkým kandidátem strany na post ministra zahraničí. Prezident Miloš Zeman si jej však nepřeje. Své k tomu Poche řekl v dnešním rozhovoru pro MF Dnes.
21.05.2018 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20697 článků) , Miroslav Poche (41 článků)

Zeman je psychopat a hrozí, že ho nahradí ještě větší magor. Ondřej Neff se vážně neudržel

 
Jsme už opravdu na prahu blázince. když je stranická nominace ministra zahraničí pokládána za akt odvahy, míní šéfredaktor serveru NeviditelnýPes.cz Ondřej Neff. Předsednictvo ČSSD se totiž v pátek usneslo na pěti nominantech na ministry a trvá na tom, aby ministrem zahraničí byl Miroslav Poche, kterého den před tím Miloš Zeman veřejně odmítl. „Jak dlouho bude trvat, aby si náš politický systém řádění tohoto nepříčetného psychopata nechal líbit,“ chytal se za hlavu Neff.
19.05.2018 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Neff (200 článků) , Miloš Zeman (20697 článků) , Miroslav Poche (41 článků)

Prezident Zeman opakovaně kritizoval europoslance Pocheho. Ten se teď ozval

 
Když přijde řeč na europoslance sociální demokracie Miroslava Pocheho, prezident Miloš Zeman nezná slitování. Na tomto politikovi opakovaně nenechal nit suchou. Zkritizoval ho mimo jiné za údajně příliš vstřícný postoj k nelegálním migrantům, který je podle prezidenta v rozporu s oficiální politikou stávající české vlády. Miroslav Poche na Zemanova slova zareagoval. Nahlédněte.
19.05.2018 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20697 článků) , Miroslav Poche (41 článků)

Poche z ČSSD požádal o schůzku Zemana, který ho nechce. A co na to Ovčáček?

 
Kandidát ČSSD na ministra zahraničí Miroslav Poche požádal prezidenta Miloše Zemana o schůzku. Bude mu na ní chtít vysvětlit své priority. Poche to v pátek řekl ČTK. Mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček označil dotaz na to, zda Zeman žádosti vyhoví, za předčasnou otázku. Nominant na ministra zemědělství Miroslav Toman je připraven post přijmout. Kandidát na ministra kultury Antonín Staněk by ve funkci vycházel z koaličního programového prohlášení.
18.05.2018 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20697 článků) , Miroslav Toman (85 článků) , Miroslav Poche (41 článků) , Jiří Staněk (28 článků)

Zeman nechce jmenovat Pocheho na zahraničí. Ústavní právník rozebírá, jaké má možnosti

 
Advokát Zdeněk Koudelka přemýšlí o tom, jaké možnosti má prezident Miloš Zeman, když nechce, aby se europoslanec Miroslav Poche z pražské sociální demokracie stal ministrem zahraničních věcí. Píše o tom na serveru Aktuálně.cz.
18.05.2018 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20697 článků) , Miroslav Poche (41 článků)

Poche požádal o schůzku Zemana, chce mu vysvětlit své priority

 
Kandidát ČSSD na ministra zahraničí Miroslav Poche požádal prezidenta Miloše Zemana o schůzku. Bude mu na ní chtít vysvětlit své priority. Poche to dnes řekl ČTK. Mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček označil dotaz na to, zda Zeman žádosti vyhoví, za předčasnou otázku. Nominant na ministra zemědělství Miroslav Toman je připraven post přijmout. Kandidát na ministra kultury Antonín Staněk by ve funkci vycházel z koaličního programového prohlášení.
18.05.2018 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20697 článků) , Miroslav Toman (85 článků) , Miroslav Poche (41 článků) , Jiří Staněk (28 článků)

Koudelka (ČSSD): Nejmenování ministra

 
Prezident Miloš Zeman je proti tomu, aby ministrem zahraničí byl Miroslav Poche z pražské sociální demokracie.
17.05.2018 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20697 článků) , Miroslav Poche (41 článků)

Zemanovo doporučení ČSSD: Jděte do vlády, ale bez Pocheho

 
Prezident Miloš Zeman doporučil sociálním demokratům, kterým v minulosti předsedal, aby ve vnitrostranickém referendu hlasovali pro vstup do společné vlády s hnutím ANO. Při schůzce se současným šéfem ČSSD Janem Hamáčkem ale odmítl akceptovat, že by se ministrem zahraničí měl stát Miroslav Poche. Europoslanec před prezidentskými volbami veřejně podpořil Zemanova soka v druhém kole Jiřího Drahoše.
17.05.2018 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (751 článků) , Miloš Zeman (20697 článků) , Miroslav Poche (41 článků) , Jiří Drahoš (999 článků)

Miroslav Poche na zahraničí? Zeman říká jasné ne. Možná je to i kvůli těmto jeho prohlášením z minulosti

 
ANALÝZA Europoslanec za ČSSD Miroslav Poche je vážným kandidátem sociálních demokratů na ministra zahraničních věcí v rýsujícím se vládním kabinetu. ParlamentníListy.cz se v té souvislosti zajímaly o to, jaké názory Miroslav Poche, jenž bývá označován za jakousi šedou eminenci sociální demokracie, zastává, co se týče mezinárodních otázek. A jelikož byl v minulosti Miroslav Poche na svém profilu na ParlamentníchListech.cz poměrně plodný, podívali jsme se blíže na čtyři jeho starší články a některé odpovědi čtenářům. Pocheho ale jasně odmítá na post ministra prezident Miloš Zeman.
17.05.2018 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20697 článků) , Miroslav Poche (41 článků)

S Pochem jako šéfem diplomacie se nesmířím, řekl Zeman Hamáčkovi v Ostravě

 
Prezident Miloš Zeman dnes doporučil členům sociální demokracie, aby se v nadcházejícím vnitrostranickém referendu vyslovili pro koaliční spolupráci ČSSD a ANO. Na tiskové konferenci na závěr návštěvy Moravskoslezského kraje také v odpovědi na novinářskou otázku řekl, že není ochoten se smířit s tím, aby se sociální demokrat Miroslav Poche stal ministrem zahraničních věcí právě ve vládě ANO a ČSSD. Poche před prezidentskými volbami podpořil Zemanova protikandidáta Jiřího Drahoše.
17.05.2018 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20697 článků) , Miroslav Poche (41 článků) , Jiří Drahoš (999 článků)

Kandidát ČSSD na ministra zahraničí Poche podpořil kvóty na imigranty: Neotáčejme se k uprchlíkům zády, měli bychom je v ČR přijmout a poskytnout jim prostor pro nový život

 
Europoslanec ČSSD Miroslav Poche, o kterém se nyní hovoří jako o možném ministru zahraniční za ČSSD v Babišově vládě, podpořil v květnu 2015 bruselské kvóty na přijímání imigrantů. Dokonce o tom napsal i článek s názvem Neotáčejme se k uprchlíkům zády.
16.05.2018 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Poche (41 článků)

Vlivný sociální demokrat a volič Jiřího Drahoše promluvil: Neznám žádný důvod, který by měl předjímat odpor Zemana

 
Europoslanec Miroslav Poche (ČSSD) by se mohl stát, nenarazí-li na odpor prezidenta Miloše Zemana, šéfem české diplomacie. Jak Poche uvedl pro server Novinky.cz, k odporu prezidenta nevidí důvod.
15.05.2018 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20697 článků) , Miroslav Poche (41 článků) , Jiří Drahoš (999 článků)

Václav Moravec vylovil z klobouku zcela nové jméno do vlády. Toto ještě nepadlo

 
Nějaký čas se spekulovalo o tom, že novým ministrem zahraničí bude vlivný sociální demokrat a europoslanec Miroslav Poche. Moderátor Václav Moravec však v neděli přišel s novým adeptem na post šéfa české diplomacie. Ministrem zahraničí by se teoreticky mohl stát syn slavného herce.
29.04.2018 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Moravec (447 článků) , Miroslav Poche (41 článků)

Tajemnou nabídku ANO probral Hamáček se Zemanem. Stropnického nahradí Poche?

 
Předseda ČSSD Jan Hamáček seznámil prezidenta Miloše Zemana s nabídkou na sestavení vlády, kterou sociální demokracie dostala v pondělí od hnutí ANO. Tu zatím obě strany před veřejností tají. Zároveň označil za problém, že ANO prosadilo do čela komise pro kontrolu Generální inspekce bezpečnostních sborů svého poslance Jiřího Maška.
19.04.2018 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (751 článků) , Miloš Zeman (20697 článků) , Miroslav Poche (41 článků)

Kdo půjde na vnitro? Do věci vstoupil Miloš Zeman a potopil muže z ČSSD. O tomto se zatím nepsalo

 
Europoslanec za ČSSD Miroslav Poche, označovaný za pražského kmotra sociální demokracie, se podle důvěryhodných zdrojů ParlamentníchListů.cz tlačí na post ministra vnitra v nové Babišově vládě. Jenže v Pocheho cestě na vnitro stojí velká překážka. Hrad.
17.04.2018 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20697 článků) , Miroslav Poche (41 článků)

Blbost, řekl o koalici s ANO s podporou KSČM předák ČSSD

 
Premiér Andrej Babiš (ANO) věří, že by mohl pro svou vládu získat důvěru na konci května. Sedm měsíců od voleb. Zatím ovšem není nic jisté. Pondělní deník Právo informuje o problémech, které řeší pravděpodobný koaliční partner Andreje Babiše – sociální demokracie. O slovo se hlásí senátor Jiří Dienstbier, europoslanec Miroslav Poche a další sociální demokraté. A ani s komunisty to Babiš nebude mít snadné.
26.03.2018 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12719 článků) , Miroslav Poche (41 článků)

Jsem rád, že Babiš obrátil a snad na Ondráčkově postu bude někdo jiný, řekl v ČT Poche

 
Evropské italské volby ovládly hnutí a strany, které patří mezi netradiční populistické a často euroskeptické. Uspěl také bývalý premiér Silvio Berlusconi. Jestli byl tento výsledek předem jasný a co bude znamenat pro Evropu, prozradil v Interview na ČT24 europoslanec Miroslav Poche (ČSSD), který zároveň vyjádřil svůj názor na to, že Slovensko demonstruje kvůli vraždě novináře a vládě premiéra Fica a Česko kvůli komunistickému poslanci Ondráčkovi.
05.03.2018 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Silvio Berlusconi (208 článků) , Miroslav Poche (41 článků)

Vlivný pražský sociální demokrat Poche promluvil před sjezdem v novinách. Mimo jiné by rád ve vedení viděl šéfa idealistické mládeže

 
Europoslanec a vlivný člen ČSSD Miroslav Poche promluvil před důležitým sjezdem strany Hradci Králové. Osobně by ocenil, kdyby se v budoucnu předsedou strany stal někdo z akademické, novinářské či diplomatické obce. Představoval by si toho však ještě mnohem víc.
16.02.2018 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Poche (41 článků)

„Zase píšeš opilý.“ Vyslechli jsme, jak si mezi sebou povídají vysocí sociální demokraté a je to vážně síla

 
Ostrá výměna názorů mezi dvěma významnými členy pražské sociální demokracie se odehrála na veřejném profilu na sociální síti jednoho z nich. Hodně to vypovídá o současné situaci. Hlavní roli hraje veřejně neznámý Miroslav Poche, který ale v zákulisí vystupuje tak, že „všechno řídí“. Došlo i na výpady typu „píšeš opilý“.
09.02.2018 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Poche (41 článků)

Rozčílený Pospíšil v České televizi. Nesmíme být ovce, burácel proti Macronovi a Merkelové

 
O uskutečněném summitu Evropské unie pohovořili v dnešním pořadu Události, komentáře ČT24 europoslanci Miroslav Poche (ČSSD) a Jiří Pospíšil (TOP 09).
23.06.2017 22:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (1843 článků) , Jiří Pospíšil (1843 článků) , Miroslav Poche (41 článků)
« Předchozí 1 2 3 Další »