Články k osobnosti

Miroslav Novotný

  kytarista

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Miroslav Novotný »
 

Topolánek, Drahoš a Horáček důvěrně: Jak to mají se slipy a co je rozbrečelo?

 
Tři kandidáti na českého prezidenta a jedna jízda taxíkem na Hrad. Mirek Topolánek, Jiří Drahoš a Michal Horáček si s moderátorem Ondřejem Novotným vyzkoušeli, jak vypadá cesta na jejich budoucí potenciální sídlo. A prozradili při tom nevšední detaily ze života – třeba jestli preferují trenky nebo slipy. Hodnotili také pozitiva na svých protikandidátech.
11.01.2018 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Michal Horáček (753 článků) , Mirek Topolánek (2126 článků) , Ondřej Novotný (46 článků) , Jiří Drahoš (942 článků) , Jiří Novotný (168 článků) , Miroslav Novotný (35 článků) , Jiří Novotný (168 článků) , Miroslav Novotný (12 článků)

Drahoš, Topolánek a Horáček v taxíku: Kdo „zazdil“ Zemana, Klause a Okamuru?

 
Tři kandidáti na prezidenta si vyzkoušeli jedno „horké“ křeslo. Jiří Drahoš, Mirek Topolánek a Michal Horáček usedli do taxíku, který řídil moderátor Ondřej Novotný. S trojicí zájemců o post hlavy státu si cestou na Hrad zahrál asociační hru. Zatímco Novotný „nadhodil“ slovo nebo jméno, Drahoš, Topolánek a Horáček museli přijít s tím, co jim první přišlo na mysl. Podívejte se, jak si vedli.
09.01.2018 05:50 |

podobné články

Osobnosti: Michal Horáček (753 článků) , Mirek Topolánek (2126 článků) , Ondřej Novotný (46 článků) , Jiří Drahoš (942 článků) , Jiří Novotný (168 článků) , Jiří Zeman (1060 článků) , Miroslav Novotný (35 článků) , Jiří Novotný (168 článků) , Miroslav Novotný (12 článků)

Výrazně jiný pohled na Ukrajinu, než vám hlásí Miroslav Karas. V Praze ho představil exdiplomat Bašta i hosté přímo z místa

 
Dne 29. 11. 2017 se na Novotného lávce v Praze konala beseda o současné situaci na Ukrajině s názvem Jiná Ukrajina. Besedy se zúčastnili bývalý ministr a velvyslanec v Rusku a na Ukrajině Jaroslav Bašta, velvyslanec České republiky v USA Hynek Kmoníček, bývalý policejní prezident a publicista Stanislav Novotný a také dva zahraniční hosté z Ukrajiny, Jurij Dumanskij a Alexandr Čopa z hnutí Inšie, což v překladu znamená „Jiní“.
30.11.2017 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Novotný (35 článků) , Miroslav Novotný (12 článků)

Petr Novotný slaví 70: Kamarádi se mu po mrtvici vyhýbají. Bojí se, že je nepozná

 
Sice má problém uvědomit si, co měl toho rána ke snídani, jinak si ale pamatuje téměř vše ze svého bohatého života před tím, než jej v roce 2013 postihla mrtvice. Bavič Petr Novotný dnes slaví 70. narozeniny, po maratonu zdravotních problémů spokojený a doma. „Akorát je líný a nerehabilituje, jak má,“ zlobí se na něj manželka Mirka.
06.08.2017 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Novotný (312 článků) , Petr Novotný (85 článků) , Miroslav Novotný (35 článků) , Miroslav Novotný (12 článků)

Milouš Jakeš od plic o Andreji Babišovi, Miloši Zemanovi a Donaldu Trumpovi. Generál Vacek o NATO. Skrumáž odpůrců KSČM se soudruhy... A soudruh Antonín Novotný. Zde to je

 
„Česká republika nesmí být zemí jednoho vůdce a jednoho oligarchy,“ zaznělo mimo jiné na prvního maje mezi komunisty. Ti, stejně jako jiné roky, totiž přišli na pražské Výstaviště oslavit Svátek práce. Kromě jiného zde podepisovali petici za vystoupení z NATO. Někdejší ministr národní obrany ČSSR a ČSFR Miroslav Vacek ale tuto věc za tak jednoznačnou nemá. „Účast v paktu je za určitých podmínek žádoucí. Ať tam zůstaneme, ale ať tam děláme takovou politiku, kdy nebudeme přívěškem, který bude chodit válčit tisíce kilometrů daleko,“ řekl k tomu ParlamentnímListům.cz Vacek. Někdejší generální tajemník ÚV KSČ Miloš Jakeš zase zavzpomínal na to, kolik let vlastně už na prvomájové oslavy chodí.
01.05.2017 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Novotný (16 článků) , Antonín Novotný (16 článků) , Donald Trump (3473 článků) , Miloš Jakeš (78 článků) , Miroslav Novotný (35 článků) , Miroslav Jakeš (21 článků) , Miroslav Novotný (12 článků)

Profesor a psychiatr posoudili kauzu „Pavel Novotný žaluje na rodinu, která poslouchá Ortel“. Verdikt zní jasně

 
„Pavel Novotný může chápat tvorbu Ortelu jako kontroverzní, názor na tuto skupinu určitě rozděluje českou společnost, ovšem se stížností k orgánům ochrany dětí asi nebude mít úspěch,“ uvedl pro ParlamentníListy.cz profesor Miroslav Mareš, odborník na extremismus, v reakci na to, že bulvární novinář Pavel Novotný půjde před soud a ještě má z toho radost. Novotného totiž zažalovala rodina, kterou on sám „napráskal“ orgánům zodpovědným za péči o dítě. Vadí mu totiž, že rodina umístila na server YouTube video, na němž s nezletilým synem zpívá píseň kontroverzní skupiny Ortel. „Těším se na proces," reagoval navíc ke všemu Novotný.
02.03.2017 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (506 článků) , Miroslav Novotný (35 článků) , Miroslav Novotný (12 článků)

Milan Daniel: Pomocná stráž a ministerstvo vnitra

 
Pětaosmdesátiletý Miroslav Polreich, bývalý význačný československý zpravodajec, vyprávěl v závěru debaty o tzv. proruské propagandě, jež se konala před pár dny na Novotného lávce, historku, která stojí za zaznamenání. Byv předtím pozván na třídenní konferenci, která se na téma bezpečnosti českého kyberprostoru uskutečnila na ministerstvu vnitra, narazil třetí den na pořadatele, jenž ho do pléna odmítl vpustit. Muž poukázal na to, že se tam budou prezentovat tajné informace. Rozčilenému Polreichovi se představil jako Jakub Janda.
16.11.2016 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (409 článků) , Miroslav Novotný (35 článků) , Miroslav Novotný (12 článků)

Na světě je zbrusu nová píseň nazpívaná Beatles. Postaral se o to český fanda

 
Mladý český fanoušek David Novotný se odmítl smířit s tím, že už legendární Beatles nikdy nenazpívají novou píseň. A tak jim trochu pomohl. Díky němu může 14. dubna svět uslyšet zcela nový song, který skutečně zpívají John Lennon, Paul McCartney, George Harrison a Ringo Starr. O hudbu se postarali mladí čeští hudebníci v čele s Novotným. "Na úplném konci říká John Lennon větu: The Beatles never die. Věta je sestříhaná z rozhovorů, ve kterých Lennon tato jednotlivá slova vyslovil," líčí Miroslav Marek, prezident Agentury Dobrý den Pelhřimov, jež Novotného zapíše na stránky České knihy rekordů.
08.04.2016 09:25 |

podobné články

Osobnosti: David Novotný (72 článků) , John Lennon (190 článků) , Ringo Starr (71 článků) , George Harrison (26 článků) , The Beatles (73 článků) , David Novotný (72 článků) , David Novotný (71 článků) , Miroslav Novotný (35 článků) , Miroslav Novotný (12 článků)

Malované masky bez tváří

 
Galerie Petr Novotný v Praze představuje do 19. března poslední tvorbu malíře Mirka Kaufmana, který před třiceti lety vystudoval pražskou Akademii výtvarných umění a poté i Školu krásných umění (École des beaux-arts) v Paříži.
06.03.2016 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Novotný (312 článků) , Petr Novotný (85 článků) , Miroslav Novotný (35 článků) , Miroslav Novotný (12 článků)

VIDEO Migrační večerníček? Šíří se hněv na ČT a Miroslava Donutila. Věc graduje

 
Migrační večerníček, který navrhoval úředník Úřadu vlády Jan Král, již má dokonce svou stránku na Facebooku. Králův e-mail s návrhem byl zveřejněn v rámci uniklé korespondence lidí kolem premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD) minulý týden. Adresoval jej poradci premiéra Otovi Novotnému a státnímu tajemníkovi pro evropské záležitosti Tomáši Prouzovi.
11.01.2016 09:11 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Donutil (323 článků) , Jan Novotný (58 článků) , Jan Novotný (58 článků) , Miroslav Novotný (35 článků) , Jan Novotný (22 článků) , Jan Bohuslav (58 článků) , Miroslav Novotný (12 článků)

Ahoj Slávku. Nakopat noviny do pr...le, je to na blití. Kreténi, šmejdi. Vyjádřil se Mirek Topolánek

 
Premiér Bohuslav Sobotka je od úterka terčem kritiky i posměchu poté, co na internet unikly jeho e-maily. Zejména jeho korespondence s poradcem Oto Novotným, ponoukajícím ho k co nejhlasitější podpoře migrantů, vyvolala značný rozruch. Vysmívaného ministerského předsedy se však zastal člověk, od kterého by se to příliš nečekalo – jeho předchůdce Mirek Topolánek.
06.01.2016 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2126 článků) , Bohuslav Sobotka (9418 článků) , Miroslav Novotný (35 článků) , Miroslav Novotný (12 článků)

Andrej Babiš je proti jakémukoliv prolomení těžebních limitů a není sám

 
Vicepremiér a ministr financí Andrej Babiš (ANO) odmítá jakékoliv prolomení těžebních limitů. Podle něj to není potřeba, protože většina uhlí se v Česku mění na elektřinu, která se vyváží. Řekl to dnes ČTK. Proti takovému prolomení, které by znamenalo bourání domů v Horním Jiřetíně, jsou i vicepremiér Pavel Bělobrádek (KDU-ČSL) a místopředseda opoziční TOP 09 Miroslav Kalousek. Místopředseda ODS Martin Novotný variantu s bouráním v Horním Jiřetíně nezavrhuje, záležet ale podle něj bude na podmínkách, které stát nabídne dotčeným lidem.
29.01.2015 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (11696 článků) , Miroslav Kalousek (6318 článků) , Pavel Bělobrádek (1479 článků) , Pavel Novotný (506 článků) , Miroslav Novotný (35 článků) , Miroslav Novotný (12 článků)

Vyházejte kurvy, radí doktor Macek ODS

 
Doktor Miroslav Macek se ve své pravidelné glose velmi neortodoxně vyjádřil k problémům ODS, kterou kdysi spoluzakládal. Přiměl jej k tomu pokus o bonmot, který učinil čerstvě zvolený místopředseda strany Martin Novotný.
21.01.2014 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Martin Doktor (167 článků) , Miroslav Novotný (35 článků)

Další manévry v rodině Petra Novotného: Strach o život maminky!

 
Když Petra Novotného (66) ranila mozková mrtvice a lékaři ve vojenské nemocnici v pražských Střešovicích bojovali o jeho život, manželka Mirka o tom neměla ani ponětí! „Samozřejmě jsme mámě řekli, že táta zkolaboval. Ale jak vážné to skutečně je, jsme jí zatajili,“ svěřil deníku Aha! syn populárního baviče Pavel Novotný (32).
31.10.2013 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Novotný (312 článků) , Pavel Novotný (506 článků) , Miroslav Novotný (35 článků)

Krajský soud v Brně zkrátil trest korupčníkovi Novotnému (ex-ODS)

 
Krajský soud v Brně rozhodl ve čtvrtek o zkrácení trestu a podmíněném propuštění bývalého tajemníka městské části Brno-střed Radovana Novotného (dříve ODS), odsouzeného za korupci, z vězení. Dnes to řekla mluvčí soudu Miroslava Sedláčková. Důvodem k tomuto kroku bylo vzorné chování Novotného, který si trest odpykával ve věznici v Břeclavi. Zda byl již propuštěn, se zatím neví. 
12.04.2013 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Novotný (35 článků)

Je to blb, řekl Kalousek o poslanci. Teď ho VV navrhují do čela NKÚ

 
Poslanec Josef Novotný je kandidátem do čela Nejvyššího kontrolního úřadu. Na post vrchního auditora jej navrhuje jeho strana Věci veřejné. Podle předsedkyně véčkařských poslanců by byl opravdu neústupným a neúplatným šéfem. Poslanec Novotný zatím zaujal například tím, že jej ministr financí Miroslav Kalousek veřejně označil za blba.
07.02.2013 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Josef Novotný (186 článků) , Miroslav Kalousek (6318 článků) , Josef Novotný (186 článků) , Miroslav Novotný (35 článků)

Lucie Bílá, konečně máš zastání! Herec Táborský zpěvačku brání kvůli Jiráskové

 
Aféru ohledně Lucie Bílé  (46) , o níž po smrti Jiřiny Jiráskové  (✝81) mnozí začali říkat, že si na umírající herečce jen dělala popularitu (například herec Michal Novotný či "protekční fracek" Pavel Novotný ), se snaží nyní krotit herec Miroslav Táborský. Uznávaný umělec se nedomnívá, že by si zpěvačka záměrně zvyšovala popularitu na Jiráskové. „Myslela to dobře,“ tvrdí smířlivě Táborský.
31.01.2013 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2221 článků) , Michal Novotný (57 článků) , Miroslav Táborský (64 článků) , Jiřina Jirásková (420 článků) , Pavel Novotný (506 článků) , Michal Novotný (54 článků) , Jiřina Bílá (38 článků) , Miroslav Novotný (35 článků)

Doktor Macek je zhnusen návratem Langera a předpovídá následky

 
Ivan Langer se vrací do vedení ODS. Bude členem klíčového stranického orgánu - Výkonné rady - za Olomoucký kraj. Porazil tak svého protikandidáta - olomouckého primátora Martina Novotného. Tuto změnu odsuzuje bývalý vrcholný politik Miroslav Macek ve svém komentáři.
02.11.2012 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Langer (656 článků) , Martin Doktor (167 článků) , Miroslav Novotný (35 článků)

I tuto neděli se bude v televizních diskusních pořadech řešit alkohol

 
Nedělní diskusní pořady ovládne téma lihové aféry, která má již evropský rozměr. Jan Punčochář v Partii vyzpovídá ministra financí Miroslava Kalouska (TOP09) a jeho stínového protějška z KSČM Jiřího Dolejše. Po poledni se na České televizi začne Václav Moravec bavit o prohibici s policejním prezidentem M. Červíčkem, šéfem celníků P. Novotným, ministrem M. Kubou či hejtmanem M. Haškem.
23.09.2012 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Moravec (415 článků) , Miroslav Kalousek (6318 článků) , Jiří Dolejš (454 článků) , Jiří Novotný (168 článků) , Jan Novotný (58 článků) , Jan Novotný (58 článků) , Miroslav Novotný (35 článků) , Jiří Kuba (77 článků) , Jiří Novotný (168 článků)

Vaše věc o Kubicem: Ani se nedokázal zastat policistů

 
Jaromír Novotný okomentoval na serveru Jiřího Paroubka VašeVěc.cz jednání Bezpečnostního výboru v Poslanecké sněmovně, jednání ministra financí Miroslava Kalouska a fakt, že se policistů nezastal ministr vnitra Jan Kubice, který u těchto vyjádření byl.
15.07.2012 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3396 článků) , Miroslav Kalousek (6318 článků) , Jan Kubice (680 článků) , Jiří Novotný (168 článků) , Jan Novotný (58 článků) , Jan Novotný (58 článků) , Miroslav Novotný (35 článků) , Jiří Novotný (168 článků)
« Předchozí 1 2 Další »