Články k osobnosti

Miroslav Kalousek

  poslanec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Miroslav Kalousek »
 

Kalouskův kokot, parazit sluníčkářství, kravina, vtip na lidovce, Babiš za protektorátu, Zeman. Letní nářez politika, o kterém dlouho nebylo slyšet

 
ROZHOVOR Jednoznačně výhrou a štěstím pro Parlament by bylo, kdyby se do něj nedostali lidovci. Sociální demokracii infiltroval parazit sluníčkářství, TOP 09 je ve skutečnosti jen fanaticky proimigrační a nestydatě elitářská levicová partaj a hnutí ANO se může spolčit s kýmkoli. Tak se na domácí politickou scénu dívá bývalý poslanec za ODS Aleš Rádl. Útoky na prezidenta Miloše Zemana kvůli zdravotnímu stavu bere za prasečinu, protože se za nimi skrývají ti, jimž nevadilo, když Václav Havel nebyl schopen funkci vykonávat. A k expresivním výrazům hlavy státu podotýká, že Miroslavem Kalouskem nastavenou laťku ještě nepřeskočil.
25.07.2017 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4543 článků) , Aleš Rádl (32 článků) , Miroslav Kalousek (6062 článků) , Miloš Zeman (17464 článků) , Aleš Rádl (31 článků)

Moravec jako Lenin, žluč a hnus ,,domovnice" Báry Štěpánové, pravily šediny Zdeňka Zbořila. Došlo i na Čunka

 
ROZJEZD ZDEŇKA ZBOŘILA „Opojení z toho, že se vedoucí kádry KDU-ČSL budou moci ještě jednou pomstít Miroslavu Kalouskovi, bylo zřejmě lákavé.“ Politolog Zdeněk Zbořil se vyjadřuje k situaci KDU-ČSL a STAN a věnuje se rozpadu plánované volební koalice i názorům senátora Jiřího Čunka. Glosoval také video s názory herečky Báry Štěpánové a poděkoval společnosti Newton za analýzu Otázek Václava Moravce. Zbořil komentoval poslední jednání Visegrádské čtyřky a úvahy o tom, zda by za současné situace nebylo lepší se raději přimknout k tvrdému jádru EU a vyvolat debatu o našem setrvání ve V4.
24.07.2017 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Bára Štěpánová (153 článků) , Jiří Čunek (558 článků) , Miroslav Kalousek (6062 článků) , Jiří Zbořil (50 článků) , Miroslav Moravec (20 článků) , Jiří Moravec (17 článků) , Václav Moravec (352 článků) , Zdeněk Moravec (27 článků) , Václav Bára (8 článků)

Kalousek (TOP 09): Vzdejme čest neokázalému hrdinství

 
Knihu s názvem Naši pastýři 1938 – 1945 představil poslanec Miroslav Kalousek, který ji vydal vlastním nákladem. Kniha byla představena za účasti náčelníka generálního štábu armádního generála Ing. Josefa Bečváře.
22.07.2017 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6062 článků)

Martínek (ČSSD): Peníze se vrátí - konečně - obcím

 
Působení Miroslava Kalouska na ministerstvu financí je naštěstí minulostí. S jeho důsledky se však mnohdy potýkáme dodnes.
22.07.2017 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6062 článků)

Euroskeptik: Tak tohle jedna z mála dobrých věcí, které Kalousek za život vykoná...

 
Jak informovaly Novinky.cz, připomenout hrdinství katolických duchovních, kteří se v letech druhé světové války postavili nacistickému režimu, se rozhodl šéf TOP 09 Miroslav Kalousek, který vlastním nákladem vydal knihu Naši pastýři.
21.07.2017 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6062 článků)

Hádejte, kdo byl nejvíc u Václava Moravce. A kdo hned za ním. Je tu zásadní a důkladný rozbor pořadu ČT

 
Téměř 4 dny strávil u moderátora České televize Václava Moravce v jeho pořadu Otázky Václava Moravce premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD). Na druhém místě skončil předseda TOP 09 Miroslav Kalousek. Analýzu za třináct let fungování pořadu přinesla společnost Newton.
18.07.2017 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9047 článků) , Miroslav Kalousek (6062 článků)

To není jen tak, ty články a ty řeči... Čerstvý náhled Erika Besta na tajné pozadí ČSSD a na Chovancovo dezinformační centrum

 
Jak je na tom ČSSD po výměně předsedy strany a volebního lídra? Zbavuje se Lubomír Zaorálek kontroverzních stranických struktur? V čem může ve volbách prospět Chovancovo protidezinformační centrum? Odpovídají preference hnutí ANO skutečnosti? A co vedlo Miroslava Kalouska ke spojení se s lidmi okolo „zeleného“ Martina Bursíka? Tyto otázky pro ParlamentníListy.cz rozebírá politický analytik a pozorovatel českého politického zákulisí Erik Best.
18.07.2017 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2164 článků) , Miroslav Kalousek (6062 článků) , Martin Bursík (298 článků)

VIDEO Takže přes zvířátka, předsedo? Miroslav Kalousek vypouští kalouse ušatého. A je přitom dobře naladěn

 
Předseda TOP 09 Miroslav Kalousek vypustil do volné přírody kalouse ušatého. A TOP 09 hned sdílela video.
17.07.2017 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6062 článků)

Okamura se mezi lidmi dozvěděl šokující informace ze Švédska: Děti si ve školách hrají na muslimy, křičí Alláh Akbar. Chtějí se stát muslimy!

 
REPORTÁŽ Tomio je nej, dejte si espéďácký frgál! A pivo vám natočí Okamura. Příjezd Tomia Okamury do Rožnova pod Radhoštěm a jeho jízda po valašských obcích a městech vzbudila velký rozruch. I když ne všichni měli přesnou představu o tom, o co vlastně teď šéfovi SPD jde: „Je štíhlý jako proutek. To bude tou kandidaturou na prezidenta.“ Pro ParlamentníListy.cz se Okamura při své návštěvě regionu vyjádřil také k „barikádě demokracie“ Miroslava Kalouska: „Kalousek se spojuje se stranou, která má stejný program, to znamená vítači migrantů, zánik České republiky, nehájí zájmy České republiky, ale Evropské unie.“
16.07.2017 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6062 článků) , Tomio Okamura (1612 článků)

Zrušte cestu do Číny, vyzýval Kalousek poslance kvůli mrtvému disidentovi. Nejde to, zklamal ho Hamáček

 
Předseda opoziční TOP 09 Miroslav Kalousek dnes na schůzi Sněmovny vyzval vedení dolní parlamentní komory, aby zrušilo plánovanou cestu skupiny poslanců do Číny. Vyzval k tomu kvůli úmrtí čínského disidenta, básníka a nositele Nobelovy ceny za mír Lioua Siao-poa. Zrušení má být podle jeho slov symbolický protestní akt proti tomu, jak „zločinný komunistický režim zabil jednoho významného intelektuála a spisovatele“.
14.07.2017 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6062 článků)

Sobotka kondoloval vdově Lioua Siao-poa. Kalousek: Ať poslanci do Číny neletí

 
Nositel Nobelovy ceny za mír Liou Siao-po zasvětil svůj život prosazování a ochraně hodnot demokracie, lidských práv a spravedlnosti. V kondolenci, kterou zaslal vdově po čínském básníkovi a disidentovi, jehož smrt oznámily ve čtvrtek čínské úřady, to uvedl český premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD). Kondolenci v pátek zveřejnil Úřad vlády na svých internetových stránkách. Předseda TOP 09 Miroslav Kalousek vyzval Sněmovnu, aby v této souvislosti zrušila cestu poslanců do Číny.
14.07.2017 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9047 článků) , Miroslav Kalousek (6062 článků)

Kalousek (TOP) a Bursík (LES)spolu do voleb: Tohle je, pánové, TOPLES!

 
Spojit kandidátky do voleb se rozhodla TOP09 Miroslava Kalouska (56) a LES (Liberálně ekologická strana) exšéfa Zelených Martina Bursíka (57). Budou teď také lákat voliče na „nahoře bez“?
14.07.2017 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6062 článků) , Martin Bursík (298 článků)

Komunisté nadávali na vyslání vojáků k hranicím Ruska. Nechte těch keců, okřikl je Laudát. Žvaníte, zvedněte zadek, dostalo se mu. Promluvili i Okamura a Kalousek

 
Jen pár dní před letním poslaneckým volnem se dokázali politici ve Sněmovně ještě pěkně pohádat. Jednali totiž o možnosti vyslání necelých tří stovek vojáků do Pobaltí. To se ale nelíbilo zejména komunistům, kteří hovořili o zbytečném válčení. „To je skutečná nehoráznost,“ reagoval na to František Laudát (TOP 09). Šéf topky Miroslav Kalousek dokonce komunisty označil za pátou kolonu ruského prezidenta Vladimira Putina. Návrh nakonec prošel, musí jej ovšem ještě schválit senátoři.
12.07.2017 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (2807 článků) , František Laudát (206 článků) , Miroslav Kalousek (6062 článků)

Babiš pohrozil Kalouskovi božími mlýny. Je na něj stostránkový dokument, doporučil nadpozemskému soudci důkazní materiál

 
Exministr financí a předseda hnutí ANO Andrej Babiš na svém profilu na serveru ParlamentníListy.cz odpověděl na otázky čtenářů. Mimo jiné se dotkl svého předchůdce a věčného rivala Miroslava Kalouska z TOP 09.
05.07.2017 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (9377 článků) , Miroslav Kalousek (6062 článků)

Pusťte mě, já jsem poslanec, křičel Kalousek a probíjel se přes bariéry. Ústavní soud v tom teď udělá jasno

 
Ústavní soud 11. července vyhlásí, jak rozhodl o návrhu na zrušení paragrafu, který umožnil uzavřít při návštěvě čínského prezidenta Si Ťin-pchinga Hradčanské náměstí. Incident se stal veřejně známým především díky temperamentnímu protestu předsedy TOP 09 Miroslava Kalouska, který se pokoušel proniknout přes policejní kordon a mával při tom poslaneckou legitimací. Návrh na zrušení části zákona o pozemních komunikacích loni podala skupina senátorů poté, co se na náměstí nedostali účastníci ohlášeného protestu proti porušování lidských práv v Číně, připomíná ČTK.
05.07.2017 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6062 článků)

Hubert (KSČM): Kalousek a Zaorálek proti kapitalismu

 
V neděli 2. července proběhla v Otázkách Václava Moravce velice zajímavá debata. V debatě se utkali Lubomír Zaorálek a Miroslav Kalousek.
04.07.2017 04:35 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2164 článků) , Miroslav Kalousek (6062 článků)

Ukáže se, kdo vyhraje volby. Jsem buldok, chci zvednout ČSSD na 25 procent, plánoval Zaorálek. Ale pak mu Moravec ukázal nejnovější průzkum...

 
Moderátor Václav Moravec si o první prázdninové neděli pozval do Žižkovské věže volebního lídra ČSSD Lubomíra Zaorálka a předsedu TOP 09 Miroslava Kalouska. Zaorálek prohlásil, že chce ČSSD vytáhnout na 25 procent hlasů voličů a vyhrát volby. Pak začal citovat z knihy Andreje Babiše, až se Kalousek zeptal, jestli vůbec měl přijít, protože Zaorálek si tady vystačí sám. A pak nastala mela.
02.07.2017 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (9377 článků) , Lubomír Zaorálek (2164 článků) , Václav Moravec (352 článků) , Miroslav Kalousek (6062 článků)

Kalousek vzkázal Babišovi a Štěchovi něco o vyžírkách a zlodějích. Z extremismu ANO by se slušný člověk měl budit hrůzou

 
Do bývalého ministra financí a předsedy hnutí ANO Andreje Babiše se v rozhovoru pro deník Právo obul jeho velký rival, šéf TOP 09 Miroslav Kalousek. „O čem sní Babiš, z toho slušní lidé nespí,“ podotkl velmi kriticky k Babišově programu.
01.07.2017 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (9377 článků) , Miroslav Kalousek (6062 článků)

Kalousek způsobil krizi, vzal lidem peníze a pak mi nechal minu, čílil se Babiš. A Kalousek si to nenechal líbit...

 
Volby se blíží a strany se předhánějí v tom, co slíbí voličům. Současně o návrzích konkurence tvrdí, že jsou nerealistické, populistické a tak podobně. Ve čtvrtečních Událostech, komentářích ČT padaly ještě ostřejší výrazy. Stala se totiž věc v poslední době nevídaná. Do veřejnoprávní televize dorazil šéf hnutí ANO Andrej Babiš, který věděl, že proti němu bude sedět předseda TOP 09 Miroslav Kalousek.
29.06.2017 22:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (9377 článků) , Miroslav Kalousek (6062 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »