Články k osobnosti

Milan Šmíd

  poslanec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Milan Šmíd »
 

Vždyť je to hloupost, píše mediální analytik ke zprávě o soše Panny Marie, údajně sundané muslimy

 
Milan Šmíd, jenž se zabývá médii a mediální politikou, si na blogu serveru Aktuálně.cz posvítil na jednu zprávu, která prolétla českými médii. ČTK na začátku prosince informovala o tom, že musí být z francouzského městečka Publier odstraněna socha panny Marie. Zatímco server iDnes.cz se prý ke zprávě postavil celkem neutrálně, u dalších médií už tomu prý bylo jinak.
13.12.2016 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Milan Šmíd (7 článků)

Média jsou posedlá Zemanem, dychtivě mu skočí na každý špek. Petr Žantovský to dokládá čísly. Ovšem proti Německu jsme na tom pořád celkem dobře

 
TÝDEN V MÉDIÍCH Hodně upatlané a patlající jsou diskuse podle receptu České televize, což Petru Žantovskému nejnověji připomněl jeden z publicistických pořadů, jehož moderátor v závěru zadoufal, že se snad k něčemu dopatlá. Mediální analytik si při pravidelném ohlédnutí za uplynulým týdnem všímá skvělé analýzy Milana Šmída o médiích uhranutých prezidentem Milošem Zemanem a s obavami sleduje, jak jde zatím jen v Německu svět informačního průmyslu na ruku světu politiky.
19.12.2015 14:11 |

podobné články

Osobnosti: Milan Šmíd (7 článků) , Miloš Zeman (20974 článků)

Pajonk (Svobodní): Milan Šmíd a osudná domýšlivost expertů. Česká televize a rohlíky

 
Debata o tom, zda máme či nemáme mít veřejnoprávní televizi, stále pokračuje.
03.04.2015 15:06 |

podobné články

Osobnosti: Milan Šmíd (7 článků)

Mediální analytik o Zemanově projevu: Nedokázal překročit svůj stín

 
Starého psa novým kouskům nenaučíš a svůj stín nepřekročíš. Tak hodnotí první prezidentský projev Miloše Zemana Milan Šmíd, mediální analytik, publicista a pedagog Karlovy univerzity v Praze ve svém komentáři pro server Médiář.cz.
09.03.2013 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Milan Šmíd (7 článků) , Miloš Zeman (20974 článků)

Šéf ČT Dvořák si najmenoval poradní kolegium, jsou v něm Mathé, Pittermann, Fištejn, Svoboda a Šmíd

 
Generální ředitel České televize si vybral pětici osobností, která má tvořit jeho poradní kolegium. Tvoří ho někdejší šéf České televize Ivo Mathé, zkušený programový pracovník a v 90. letech programový ředitel ČT Jiří Pittermann, politický komentátor známý ze Svobodné Evropy Jefim Fištejn, režisér Jiří Svoboda a mediální analytik Milan Šmíd.
11.01.2012 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Svoboda (313 článků) , Jiří Svoboda (313 článků) , Milan Šmíd (7 článků) , Jiří Dvořák (203 článků)

Mediální odborník: Hájek není politik, ale v Parlamentních listech je pořád

 
Mediální odborník Milan Šmíd, který dlouhodobě sleduje krajinu českých hromadných sdělovacích prostředků, se mimo jiné pozastavil i nad "homosexuální/deviantní" kauzou kolem pochodu Prague Pride a výroky vicekancléře Petra Hájka.
09.08.2011 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Milan Šmíd (7 článků)

Zpověď opravdového komunisty: Kdo dnes celý život dře, nemá nic

 
PŘÍBĚH Tento pátek je výročí Vítězného února. Mnoho komunistů si připomíná jeden z jejich nejvýznamnějších svátků, někteří si třeba ale ani nevzpomenou. Přesto, členů KSČM, kteří byli před rokem 1989 členy tehdejší KSČ je mnoho, někteří ale převlékli kabáty. To ovšem neudělal Milan Šmíd z Tábora, který tvrdí, že dnešní největší „komunistobijci“ jsou bývalí komunisté, kteří dnes potřebují hlavně pocit moci a mediální pozornost.
25.02.2011 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Milan Šmíd (7 článků)
« Předchozí 1 Další »