Milan Michálek

hokejista

« Zpět na výpis všech článků | Více informací o Milan Michálek »

Souboj supertalentů vyhrála Evropa. Brankáři Mrázkovi hrozí lavička

Ostře sledovaný souboj dvou nejvýše postavených hráčů z posledního draftu vyhrál Fin Patrik Laine. Osmnáctiletý útočník dovršil v prodloužení svůj hattrick do sítě Toronta, kterým jeho Winnipeg dokončil fantastický obrat z 0:4 na 5:4. Jednička draftu Američan  Auston Matthews získal v dresu soupeře  bod za asistenci, podobně jako jeho spoluhráč Milan Michálek. V dalším zápase zastínil českého brankáře Petra Mrázka jeho konkurent z lavičky, který svým výkonem výrazně přispěl k vítězství Detroitu 2:1 nad New York Rangers.
20.10.2016 10:10 |

Osobnosti: Milan Michálek (120 článků) , Petr Mrázek (96 článků) , Auston Matthews (3 články) , Patrik Laine (2 články)

Michálek (Piráti): Místo boje se zločinem, korupcí a klientelismem mohou občané očekávat spíše opak

Petr Hulinský, bývalý předseda pražské ČSSD, se stal náměstkem ministra vnitra Milana Chovance (ČSSD). Piráti jmenování kritizují a požadují jeho odvolání. Hulinský ke 30. červnu skončil na ministerstvu školství.
08.07.2016 13:25 |

Osobnosti: Petr Hulinský (128 článků) , Milan Michálek (120 článků)

Nominaci na Světový pohár doplnili Jaškin či Hemský. Červenka s Hudlerem chybí

Zbývajících sedm volných míst na české soupisce pro zářijový Světový pohár v Torontu obsadili hráči z NHL. Trenér Josef Jandač se rozhodl do týmu zařadit útočníky Radka Faksu, Aleše Hemského, Dmitrije Jaškina, Milana Michálka a obránce Michala Jordána, Zbyňka Michálka a Jakuba Nakládala.
27.05.2016 12:45 |

Osobnosti: Aleš Hemský (83 článků) , Josef Jandač (50 článků) , Milan Michálek (120 článků) , Jakub Nakládal (6 článků) , Dmitrij Jaškin (16 článků) , Michal Jordán (4 články) , Radek Faksa (11 článků) , Josef Michálek (2 články)

Michálek otevíral skóre, Plekanec otáčel stav

Dva čeští útočníci se zapsali do střeleckých tabulek zápasů prvního kola play off NHL. Stalo se tak v duelu mezi Montrealem a Ottawou. Za domácí Canadiens se prosadil Tomáš Plekanec, skóre celého utkání otevíral v první třetině Senátor Milan Michálek.
16.04.2015 10:51 |

Osobnosti: Tomáš Plekanec (272 článků) , Milan Michálek (120 článků)

Milan Michálek není zrovna velký rváč, teď se ale musel opravdu bránit. V duelu Ottawy s Maple Leafs si na něj dovolil kapitán Toronta Dion Phaneuf a český forvard to měl hodně těžké.
22.01.2015 13:46 |

Osobnosti: Milan Michálek (120 článků) , Dion Phaneuf (5 článků)

Eliáš bavil NHL parádními góly, Mrázek chytal fantasticky

Sérii pěti porážek v řadě ukončili v NHL hokejisté New Jersey. Na výhře 3:2 po nájezdech nad Tampou Bay měl lví podíl český útočník Patrik Eliáš. Ten se trefil v základní hrací době a poté rozhodl penaltový rozstřel. Gól dal také Milan Michálek, který přispěl Ottawě k výhře 6:2 nad Anaheimem.
20.12.2014 19:23 |

Osobnosti: Patrik Eliáš (248 článků) , Milan Michálek (120 článků)

Sekáč mezi hvězdami, gólem k výhře pomohli i Frolík s Michálkem

Hokejista Jiří Sekáč z Montrealu byl vyhlášen třetí hvězdou čtvrtečního utkání NHL s Bostonem. Český útočník zpečetil pět minut před koncem vysokou výhru Canadiens 5:1. Skóre uzavřel i Michael Frolík, který trefou do prázdné branky Caroliny přidal pojišťovací gól Winnipegu na 3:1. K bodovému zisku pomohl Ottawě jedním gólem Milan Michálek.
14.11.2014 09:56 |

Osobnosti: Michael Frolík (167 článků) , Milan Michálek (120 článků) , Jiří Sekáč (24 článků) , Michael Michael (1086 článků)

Milan Michálek zůstane v Ottawě! Dostal smlouvu na tři sezony

Útočník Milan Michálek bude v NHL nadále hájit barvy Ottawy. Devětadvacetiletý český reprezentant podepsal se Senators tříletou smlouvu, díky níž by si měl vydělat průměrně čtyři miliony dolarů na sezonu.
01.07.2014 19:10 |

Osobnosti: Milan Michálek (120 článků)

Židlický, Michálek, Hemský! Růžička oznámil jména, se kterými už nepočítá

Čtyřikrát NE! Vladimír Růžička pomalu škrtá ze seznamu vysněných posil. Českou hokejovou reprezentaci neposílí na mistrovství světa ani Marek Židlický z New Jersey, Zbyněk Michálek z Phoenixu, nebo útočníci Milan Michálek s Alešem Hemským z Ottawy.
23.04.2014 13:30 |

Osobnosti: Marek Židlický (85 článků) , Aleš Hemský (83 článků) , Zbyněk Michálek (30 článků) , Vladimír Růžička (313 článků) , Vladimír Růžička (309 článků) , Milan Michálek (120 článků)

Další gól! Michálek se trefil, ale Ottawě play off uniká

Milan Michálek opět skóroval! Gól dal ve třetím z posledních čtyř utkání, ale nikdo z jeho spoluhráčů se k němu nepřidal. Senators tak podlehli doma New Yorku Islanders 1:2 a vidina play off se zřejmě definitivně ztrácí.
03.04.2014 08:20 |

Snajpr Michálek úřadoval! Dvěma góly pohřbil Calgary a byl vyhlášen hvězdou zápasu

Český hokejový útočník Milan Michálek se v nedělním utkání NHL podílel dvěma góly na výhře Ottawy nad Calgary 6:3 a byl vyhlášen první hvězdou zápasu. U obou branek si připsal asistenci Aleš Hemský, v dresu poražených přihrál na dva góly Jiří Hudler.
31.03.2014 07:55 |

Osobnosti: Aleš Hemský (83 článků) , Jiří Hudler (258 článků) , Milan Michálek (120 článků)

Michálek pomohl Ottawě gólem k výhře nad obhájcem titulu

Milan Michálek přispěl v pátečním utkání NHL za asistence Aleše Hemského jedním gólem k výhře Ottawy 5:3 nad Chicagem. Jindřichohradecký rodák zakončoval brankou na 3:0 pohlednou akci celého útoku: Hemský zatáhl puk po pravé straně z obranné do útočné třetiny, přihrál ho na střed Jasonu Spezzovi, který u levé tyčky našel osamoceného Michálka, který střílel do odkryté branky.
29.03.2014 07:05 |

Osobnosti: Aleš Hemský (83 článků) , Milan Michálek (120 článků) , Jason Spezza (5 článků)

STŘÍDÁME! Milan Michálek to vzal na střídačku po hlavě

To mělo styl, co říkáte! Milan Michálek ve víkendovém utkání Ottawy s Dallasem opustil hřiště trochu nedobrovolně. Ale Antoine Roussell aspoň přesně věděl, kde má český forvard místo...
24.03.2014 15:50 |

Tři české trefy! Eliáš, Michálek i Havlát pálili do černého

Čeští hokejisté Milan Michálek, Patrik Eliáš a Martin Havlát skórovali v úterním programu NHL, žádná z jejich branek ale k výhře nevedla. Povážlivě však vypadá situace s Devils a Ottawou, kterým se pomalu vzdaluje play off.
19.03.2014 07:55 |

Osobnosti: Patrik Eliáš (248 článků) , Martin Havlát (89 článků) , Milan Michálek (120 článků)

Michálek a Hemský dovedli Ottawu k výhře, Pavelec střídal

Čeští hokejisté Milan Michálek a Aleš Hemský dovedli v sobotním utkání NHL Ottawu k výhře ve Winnipegu 5:3. První dal gól a na dva přihrál, druhý si připsal tři asistence, zaznamenal premiérové body po výměně z Edmontonu a navíc byl vyhlášen nejlepším hráčem večera. Všech pět gólů inkasoval v brance poražených Ondřej Pavelec a už v polovině utkání předčasně střídal.
09.03.2014 09:00 |

Osobnosti: Aleš Hemský (83 článků) , Milan Michálek (120 článků) , Ondřej Pavelec (238 článků)

Michálek s Hemským nasbírali 6 bodů a dovedli Ottawu k výhře, Pavelec střídal

Čeští hokejisté Milan Michálek a Aleš Hemský dovedli v sobotním utkání NHL Ottawu k výhře ve Winnipegu 5:3.
09.03.2014 08:45 |

Osobnosti: Aleš Hemský (83 článků) , Milan Michálek (120 článků)

OLYMPIJSKÁ FORMA: Michálek, Palát, Krejčí i Plekanec! V NHL padlo pět českých gólů

Těsně před startem olympiády v Soči ukázali čeští hokejisté hrající v NHL střeleckou pohodu. Milan Michálek dal dva góly, tím druhým dokonce rozhodl zápas s Buffalem 23 sekund před koncem!
07.02.2014 07:45 |

Michálek pomohl Ottawě prodloužit vítěznou sérii. Pavelec zase nechytal

Milan Michálek se ve čtvrtečním utkání NHL podílel svým sedmým gólem v sezoně na výhře Ottawy nad Winnipegem 4:3. Jeho tým tak prodloužil vítěznou sérii na tři utkání. Český útočník se prosadil po šestizápasové odmlce, když v poslední minutě první třetiny střelou z mezikruží dostal Senators do vedení 2:1.
03.01.2014 07:25 |

Marek Mazanec už zase vítězí! U gólů byli Michálek i Erat

Gólman Marek Mazanec dotáhl podruhé v řadě k vítězství svůj tým. Nashville Predators doma porazili Detroit 6:4 a český brankář kryl 21 střel. Na vítězství Ottawy nad Washingtonem měl podíl i Milan Michálek.
31.12.2013 08:20 |

Osobnosti: Milan Michálek (120 článků) , Marek Mazanec (22 článků)

Michálek pomohl Ottawě k bodu, New Jersey opět neskórovalo

Hokejisté Ottawy i díky asistenci Milana Michálka získali v nedělním utkání NHL alespoň bod za prohru s Dallasem 3:4 po samostatných nájezdech. Kanadský tým, který v zápase prohrával 0:2 a 2:3, vyrovnal deset sekund před koncem třetí třetiny zásluhou Bobbyho Ryana, jemuž zpoza branky nezištně mezi kruhy přihrál Michálek.
04.11.2013 08:50 |

Osobnosti: Milan Michálek (120 článků) , Bobby Ryan (5 článků)