Články k osobnosti

Martina Válková

  herečka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Martina Válková »
 

Stylistický box Formanové a Vilhelmové

 
Manželka režiséra Miloše Formana, Martina, přijela do Prahy, aby se zúčastnila křtu audio podoby její prvotiny Skladatelka voňavého prádla, již namluvila Tatiana Wilhelmová. A nutno říci, že dámy si na této události v outfitech nesedly. Sabina Laurinová, která dorazila na premiéru filmové pohádky Zdeňka Trošky Čertova nevěsta, to s doteky romantiky poněkud přehnala. Naopak v těžké stylistické harmonii byly mladé hrdličky showbyznysu, Bagárová a Cristova, kteří se na pohádku také přišli podívat. A Černého Petra dnes drží Česká Miss 2010, Válková, která s přítelem Ciprou strašila na uvedení snímku Czech made man.
04.05.2011 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Sabina Laurinová (163 článků) , Miloš Forman (151 článků) , Tatiana Vilhelmová (270 článků) , Martina Válková (2 články) , Martin Černý (64 článků)

České celebrity na Facebooku: O čem se baví?

 
Zajímá vás o čem se baví na Facebooku s přáteli moderátorka Martina Gavriely (32) nebo Eva Aichmajerová (32)? A co taková Agáta Hanychová (25)? Holky v podstatě řeší to samé, jako každá z nás! Martina hlavně své děti, Eva zase stesk po manželovi a Agáta trpí depkami. Statusy jako život je na p**u a f*ck off Vánoce jsou u modelky na denním pořádku! Jediná Miss Jitka Válková (19) řeší Vánoce a kolik už má napečeno cukroví. A co ještě na sebe děvčata práskla?
21.12.2010 05:40 |

podobné články

Osobnosti: Eva Decastelo (536 článků) , Agáta Prachařová (1840 článků) , Jitka Válková (379 článků) , Martina Válková (2 články) , Eva Martino (59 článků)
« Předchozí 1 Další »