Martina Dubovská

lyžařka

« Zpět na výpis všech článků | Více informací o Martina Dubovská »

Strachová skončila v Crans Montaně sedmá, Shiffrinová prožila vítězný návrat

Lyžařka Šárka Strachová skončila sedmá v dnešním slalomu Světového poháru ve švýcarské Crans Montaně. Na body dosáhla také Martina Dubovská, která obsadila 26. místo. Z vítězství se radovala Američanka Mikaela Shiffrinová.
15.02.2016 14:45 |

Osobnosti: Šárka Strachová (206 článků) , Martina Dubovská (5 článků)

Ve slalomu v Aspenu bodovaly Strachová i Dubovská

Obě české sjezdařky bodovaly ve slalomu Světového poháru v Aspenu. Šárka Strachová obsadila šesté místo a svůj životní závod má za sebou Martina Dubovská, která skončila překvapivě na 22. místě. Bez bodového zisku naopak v nové sezoně zůstává i po úvodním superobřím slalomu Ondřej Bank.
01.12.2014 11:32 |

Osobnosti: Šárka Strachová (206 článků) , Ondřej Bank (122 článků) , Martina Dubovská (5 článků)

Obřák nedokončila ani jedna česká lyžařka, Mazeová má druhé zlato

Slovinka Tina Mazeová vyhrála na olympijských hrách obří slalom a po triumfu ve sjezdu získala v Soči druhé zlato. Druhá dnes skončila vítězka super-G Anna Fenningerová z Rakouska a třetí místo obsadila Němka Viktoria Rebensburgová, která ovládla obří slalom před čtyřmi lety ve Vancouveru. Všechny tři české lyžařky na startu Kateřina Pauláthová, Šárka Strachová a Martina Dubovská nedokončily první jízdu.
18.02.2014 08:30 |

Osobnosti: Martina Dubovská (5 článků) , Tina Martin (28 článků)

Záhrobská postoupila do druhého kola obřího slalomu

Česká lyžařka Šárka Záhrobská postoupila na mistrovství světa ve Schladmingu do druhého kola obřího slalomu z 38. místa. V prvním kole uspěla také Martina Dubovská na 48. pozici, mezi nejlepší šedesátku závodnic se naopak nevešly Kateřina Pauláthová s Valentinou Volopichovou. V čele je Tessa Worleyová z Francie, druhé kolo začne ve 13:30.
14.02.2013 15:45 |

Osobnosti: Valentina Volopichová (10 článků) , Šárka Strachová (206 článků) , Martina Dubovská (5 článků)

SP v Söldenu začne bez Banka a Záhrobské

Češi mají pro úvodní část sezony zajištěný počet dvou míst pro muže a dvou pro ženy. Na startu budou Kateřina Pauláthová a juniorka Martina Dubovská, mužskou reprezentaci budou zastupovat Kryštof Krýzl a Adam Zika.
12.10.2011 14:40 |

Osobnosti: Adam Zika (2 články) , Martina Dubovská (5 článků) , Kryštof Krýzl (32 článků)