Martin Vráblík

lyžař

« Zpět na výpis všech článků | Více informací o Martin Vráblík »

Velebný (ČSSD): Předsedou Mladých sociálních demokratů na Bruntálsku byl zvolen Radek Vráblík

Staronovým předsedou Mladých sociálních demokratů na Bruntálsku byl zvolen Radek Vráblík. V pozici místopředsedy ho bude zastupovat Martin Polok. Rozhodli o tom členové klubu.
23.01.2017 11:55 |

Osobnosti: Radek Vráblík (2 články) , Martin Vráblík (6 článků)

Obřák bez Čechů: Bank ukončil sezonu, Vráblík je nemocný

Dnešní obří slalom na mistrovství světa ve Schladmingu se uskutečnil bez českých lyžařů a Ondřej Bank po pádu v tréninku ukončil předčasně sezonu. Jedenáctý muž kombinace má koleno jen pohmožděné, ale po předchozích zdravotních potížích už v této zimě závodit nebude. Martin Vráblík onemocněl a odjel ze šampionátu domů.
15.02.2013 10:10 |

Osobnosti: Ondřej Bank (122 článků) , Martin Vráblík (6 článků)

Bank urval v superkombinaci jedenácté místo. Ligety má druhý titul

Český lyžař Ondřej Bank skončil na mistrovství světa ve Schladmingu jedenáctý v superkombinaci. Už podruhé v Rakousku vyhrál Američan Ted Ligety, stříbro získal Chorvat Ivica Kostelič a třetí skončil Romed Baumann, jenž vybojoval první mužskou medaili pro pořádající zemi v dosavadním průběhu šampionátu. Druhý český lyžař na startu Martin Vráblík byl patnáctý.
12.02.2013 09:10 |

Osobnosti: Ted Ligety (19 článků) , Ondřej Bank (122 článků) , Martin Vráblík (6 článků)

Lyžařským mistrem ČR ve slalomu se stal Krýzl

Mistrem České republiky ve slalomu pro rok 2012 se stal v neděli ve Špindlerově Mlýně Kryštof Krýzl, který za sebou nechal reprezentační kolegy Martina Vráblíka a Filipa Trejbala.
25.03.2012 14:20 |

Osobnosti: Kryštof Krýzl (32 článků) , Martin Vráblík (6 článků) , Filip Trejbal (10 článků) , Martin Filip (31 článků)

Kostelič vyhrál v Soči superkombinaci a získal globus

Martin Vráblík bodoval za 23. místo
12.02.2012 19:05 |

Osobnosti: Martin Vráblík (6 článků)

Bank je mistrem republiky v obřím slalomu

Ondřej Bank vyhrál podle očekávání sobotní obří slalom na mistrovství České republiky alpských lyžařů ve Špindlerově Mlýně, druhý skončil Kryštof Krýzl, pro bronz si dojel Martin Vráblík.
26.03.2011 17:00 |

Osobnosti: Ondřej Bank (122 článků) , Kryštof Krýzl (32 článků) , Martin Vráblík (6 článků)