Články k osobnosti

Martin Stropnický

  herec, politik, ministr obrany

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Martin Stropnický »
 

Sněmovní špeky: Černochová šila do Piráta v džínách, Okamura zmateně vybízel k demisi

 
„Špeky“ z Malé Strany pobavily v posledních dnech Česko. Například předseda SPD Tomio Okamura vybízel ministry v demisi k demisi – kvůli útokům v Sýrii k okamžité rezignaci ministryni obrany Karlu Šlechtovou a ministra zahraničí Martina Stropnického. Svůj výrok později Okamura na sociální síti v psaném textu poupravil. Poslankyně ODS Jana Černochová zase školila Piráta v „džínách“.
20.04.2018 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1655 článků) , Tomio Okamura (2016 článků) , Jana Černochová (414 článků) , Jana Malá (44 článků) , Jana Malá (44 článků)

Jiří Vyvadil: Politický převrat? Ne, politická idiocie opozice…

 
Myslím si, že mi nikdo nemůže vyčítat, že bych byl jednostranný. Andreje Babiše si za jeho hrubé chyby v odhadu zahraniční politiky podávám už od vypovězení ruských diplomatů. A jeho Martina Stropnického, Roberta Pelikána či Karlu Šlechtovou si podávám už mnoho měsíců.
19.04.2018 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12402 článků) , Martin Stropnický (1655 článků)

Foldyna, Skála, Lenka Procházková a další se bouřili na Václaváku kvůli bombardování Sýrie: Zločin nelze trestat zločinem. ČT ukazuje fake news, manipuluje!

 
REPORTÁŽ Na Václavském náměstí se ve středu sešlo asi 250 demonstrantů, aby odsoudili nedávný útok našich západních spojenců v Sýrii. Jeden z nejplamennějších projevů pronesl místopředseda ČSSD Jaroslav Foldyna, který burácel na celé náměstí. Svá velmi tvrdá slova namířil i proti České televizi. Nemlčela ani spisovatelka Lenka Procházková, která pálila do ministra zahraničí Martina Stropnického. Prý je to Maršálek, který žene novináře – mopslíky do útoku proti pravdě.
18.04.2018 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1655 článků) , Lenka Procházková (154 článků) , Jaroslav Foldyna (407 článků) , Martina Procházková (3 články) , Jaroslav Skála (11 článků)

Stropnický hospitalizován: Tělo říká stop! Kdy zasáhne Žilková?

 
Od té doby, co Martin Stropnický (61) vyměnil herectví definitivně za politiku, jde to s ním očividně z kopce. Lékařských vyšetření a hospitalizací totiž stále přibývá.
18.04.2018 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1655 článků)

Stropnický kvůli zdraví nepoletí do Vatikánu pro ostatky kardinála Berana

 
Ministr zahraničí Martin Stropnický (ANO) kvůli zdravotním problémům nepovede českou delegaci, která z Vatikánu přiveze ostatky kardinála Josefa Berana. Dnes to oznámilo ministerstvo zahraničí, píše ČTK.
18.04.2018 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1655 článků) , Josef Beran (26 článků)

Vážné obavy o Stropnického: Tělo říká stop! Kdy zasáhne Žilková?

 
Od té doby, co Martin Stropnický (61) vyměnil herectví definitivně za politiku, jde to s ním očividně z kopce. Lékařských vyšetření a hospitalizací totiž stále přibývá.
18.04.2018 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1655 článků)

Stropnický je znovu v nemocnici. Zrušil i cestu do Vatikánu

 
Už na konci minulého týdne Blesk Zprávy přinesly informaci o zdravotních problémech ministra zahraničí Martina Stropnického (ANO). Před týdnem skončil v nemocnici s krční páteří. Neúčastnil se tak ani zasedání Výboru hnutí ANO, který jednal o návratu k vyjednávání o vládě s ČSSD. Po týdnu je podle informací Blesk Zpráv Stropnický znovu v nemocnici.
18.04.2018 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1655 článků)

SPD hovoří o "vnitrostranickém Majdanu" v ANO. A žádá konec ministrů, kteří podpořili akci v Sýrii

 
Hnutí ANO nakonec dalo při vyjednávání o vládě přednost sociální demokracii, což kritizuje hnutí SPD, které prý považuje politické názorové kotrmelce hnutí ANO za špatný signál pro občany České republiky. Zároveň na svých stránkách také uvedlo, že požaduje, aby v příští vládě neseděli ministři Martin Stropnický a Karla Šlechtová, kteří podpořili útok spojenců na Sýrii.
17.04.2018 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1655 článků)

Miloš Svoboda: Řeč těla Martina Stropnického

 
V předvolební prezidentské kampani jsem se zájmem sledoval, jak v některých diskusních pořadech odborníci hodnotí přesvědčivost projevů kandidátů při jejich veřejných vystoupeních z pohledu „řeči těla“.
17.04.2018 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1655 článků)

USA podle Stropnického poděkovaly ČR za podporu po náletu v Sýrii

 
Spojené státy poděkovaly Česku za vyjádření podpory po útoku, který v noci na sobotu provedly americké, britské a francouzské síly v Sýrii. ČTK o tom informovalo ministerstvo zahraničí. Ministr Martin Stropnický (ANO) o záležitosti v noci na dnešek telefonoval s úřadujícím ministrem zahraničí USA Johnem Sullivanem, který také ocenil, že Česko má v Damašku ambasádu, která zastupuje i americké zájmy.
15.04.2018 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1655 článků) , John Sullivan (2 články)

Stropnický měl po hospitalizaci důležitý hovor z USA. Hrad to nepotěší

 
Spojené státy poděkovaly Česku za vyjádření podpory po útoku, který v noci na sobotu provedly americké, britské a francouzské síly v Sýrii. Informovalo o tom ministerstvo zahraničí. Ministr Martin Stropnický (ANO) o záležitosti v noci na neděli telefonoval s úřadujícím ministrem zahraničí USA Johnem Sullivanem, který také ocenil, že Česko má v Damašku ambasádu, která zastupuje i americké zájmy. Pro Stropnického to byla vzpruha, čtvrtek a pátek strávil kvůli problémům s krční páteří v nemocnici. Akci spojenců naopak hodně nelibě nesou u prezidenta Miloše Zemana.
15.04.2018 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1655 článků) , John Sullivan (2 články) , Miloš Zeman (20459 článků)

Stropnický skončil s páteří v nemocnici. Z problémů ještě není venku

 
Ministr zahraničí Martin Stropnický (ANO) musel do nemocnice. Zatímco v sobotu ráno předsedal krizovému štábu ministerstva kvůli situaci v Sýrii, ještě v pátek ležel na lůžku v Ústřední vojenské nemocnici v pražských Střešovicích. Tam skončil už ve čtvrtek. Jak ale sám řekl Blesk Zprávám, nejde o nic vážného. Hospitalizovaný byl i loni v červnu.
14.04.2018 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1655 článků)

Ministr Stropnický přijal zástupce romské komunity

 
U příležitosti Mezinárodního dne Romů přijal místopředseda vlády a ministr zahraničních věcí Martin Stropnický v Černínském paláci dne 9. dubna 2018 zástupce českých Romů. Hlavním tématem setkání byla podpora romské menšiny, zlepšení vzájemného soužití a tolerance mezi romskou menšinou a většinovou společností v ČR a v mezinárodním kontextu.
10.04.2018 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1655 článků)

Ministr Stropnický se setká se zástupci romské komunity

 
U příležitosti Mezinárodního dne Romů pořádá místopředseda vlády a ministr zahraničních věcí Martin Stropnický ve spolupráci s ministrem spravedlnosti a předsedou Rady vlády pro záležitosti romské menšiny Robertem Pelikánem v Černínském paláci setkání se zástupci romské komunity zahrnující osobnosti veřejného života, aktivisty, novináře a úspěšné podnikatele.
07.04.2018 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1655 článků)

Žhavý striptýz dcery ministra Stropnického: Sledoval ho táta a brácha s přítelem

 
Odvážné body, podvazky a sexy pohyby jako od profesionální striptérky. Tak se dcera Martina Stropnického (61) Anna (29) předvedla na jevišti při premiéře hry Na dotek. V publikum přitom seděl její otec Martin Stropnický a také její bratr Matěj Stropnický se svým přítelem.
06.04.2018 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1655 článků) , Matěj Stropnický (444 článků)

Kalousek se pořádně rozčílil kvůli nové podobě hymny

 
Podoba české hymny by se podle politiků neměla měnit, jak navrhuje Český olympijský výbor (ČOV). Prezident Miloš Zeman prohlásil, že státní symboly nejsou módní doplňky. Ministr kultury v demisi Ilja Šmíd dokonce označil novou verzi hymny představenou ČOV za kýč. Podle ministra zahraničí Martina Stropnického (ANO) je síla české hymny v její prostotě. ČOV dnes sdělil, že chtěl hlavně vyvolat diskusi o podobě hymny. Vyjádření politiků přinesla ČTK.
30.03.2018 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1655 článků) , Miloš Zeman (20459 článků)

Do Česka by měl přijet francouzský prezident Macron

 
Do České republiky by měl letos přijet francouzský prezident Emmanuel Macron. Novinářům to po schůzce na Pražském hradě s prezidentem Milošem Zemanem řekl ministr zahraničních věcí v demisi Martin Stropnický (ANO).
30.03.2018 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1655 článků) , Miloš Zeman (20459 článků) , Emmanuel Macron (171 článků)

Stropnický připomněl: I pan prezident nejprve nařčení ohledně novičoku ostře odmítl. Není to banální

 
Mluvčí ruského ministerstva zahraničí Marija Zacharovová na dnešní tiskové konferenci v Moskvě prohlásila, že významné místo ve výzkumu otravných látek v České republice mají nervově paralytické látky typu novičok. Uvedla to v souvislosti s kauzou bývalého ruského agenta Sergeje Skripala otráveného v Británii armádním jedem. Podle ministra zahraničních věcí v demisi Martina Stropnického (ANO) nelze tyto výroky považovat za banální.
29.03.2018 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1655 článků)

Macron přiletí do Česka. Francouzský prezident má dorazit v květnu

 
Do České republiky by měl letos přijet francouzský prezident Emmanuel Macron. Novinářům to ve čtvrtek po schůzce s prezidentem Milošem Zemanem na Hradě řekl ministr zahraničních věcí v demisi Martin Stropnický (ANO). Podle informací ČTK by se návštěva mohla uskutečnit už v květnu. Stropnický se Zemanem kromě zahraničních cest a návštěv zahraničních politiků v Česku řešil také například obměnu českých velvyslanců.
29.03.2018 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1655 článků) , Miloš Zeman (20459 článků) , Emmanuel Macron (171 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »