Články k osobnosti

Martin Stropnický

  herec, politik, ministr obrany

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Martin Stropnický »
 

Předvolební debata na poslední chvíli: Je tady nuda, setřel moderátora Zaorálek a utrhl se ze řetězu. „Tady začíná bejt větší sranda, než včera v ČT,“ bavil se jeho výstupem Kalousek

 
Dnes ve dvě hodiny odpoledne začaly sněmovní volby a Český rozhlas ještě těsně předtím uspořádal poslední debatu lídrů politických stran, kterou živě přenášel Český rozhlas Plus a Radiožurnál a dokonce i ve vysílání na facebooku. Ve studiu se střetli Pavel Bělobrádek (KDU-ČSL), Petr Fiala (ODS), Miroslav Kalousek (TOP 09), Lubomír Zaorálek (ČSSD), Martin Stropnický (ANO), Vojtěch Filip (KSČM), Tomio Okamura (SPD), Ivan Bartoš (Piráti), Jan Farský (STAN) a Matěj Stropnický (Zelení). Diskuse skončila minutu před otevřením volebních místností.
20.10.2017 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1551 článků) , Petr Fiala (1110 článků) , Matěj Stropnický (428 článků) , Lubomír Zaorálek (2354 článků) , Miroslav Kalousek (6164 článků) , Vojtěch Filip (874 článků) , Tomio Okamura (1729 článků) , Jan Farský (130 článků) , Pavel Bělobrádek (1439 článků) , Pavel Fiala (86 článků) , Ivan Ivan (696 článků) , Pavel Bartoš (8 článků)

Stropnický nám u stánku vyprávěl, jako to má ANO s Okamurovci. A do toho přišel Martin Komárek se psem Oskarem...

 
Jako na politickém tržišti to vypadalo ve čtvrtek odpoledne u metra na pražském Andělu. Své stánky tu na prostranství rozbalili ODS, ČSSD, TOP 09, komunisté, zemanovská SPO, Robejškovi Realisté, a když se zpožděním dorazila i KDU-ČSL, nemohl chodec prakticky projít, aniž na nějaký stánek nenarazil.
19.10.2017 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1551 článků)

Rozpačité narozeniny Žilkové: ULTIMÁTUM od manžela!

 
Oblíbená herečka oslavila 56. narozeniny ve společnosti svých dvou synů Vincenta (20) a Cyrila (28). Oslava se bohužel musela obejít bez Martina Stropnického (56). Ba co víc, od zaneprázdněného ministra dostala oslavenkyně naprosto nevhodný dárek, navíc opepřený málem ultimátem!
19.10.2017 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1551 článků)

Žilková slavila narozeniny bez manžela: Stropnický jí poslal „nevhodný dar“

 
Na cestách a bez manžela Martina Stropnického (60) oslavila narozeniny herečka Veronika Žilková (56)! „Moji dospělí synové mi dali to, po čem matky touží nejvíc – strávili se mnou svůj čas,“ smála se oslavenkyně.
19.10.2017 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1551 článků)

Herec z Ordinace Daniel Krejčík tvrdí: Stropnický je můj milenec!

 
O svém soukromí mladý politik Matěj Stropnický (34) ze zásady mlčí. Až nyní exkluzivně pro Blesk promluvil jeho údajný milenec! Syn ministra obrany Martina Stropnického (60) vztah s ním nepotvrdil, ovšem ani nepopřel...
17.10.2017 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1551 článků) , Matěj Stropnický (428 článků) , Daniel Krejčík (6 článků)

I lidovci mají své výkonné supermany: Bělobrádek s Jurečkou mají dohromady devatenáct funkcí

 
ParlamentníListy.cz v minulosti opakovaně upozorňovaly na souběh řady funkcí u českých politiků. Za ANO jsme takto objevili málo známého zastupitele z Prahy 10 Jaroslava Štěpánka, u nenápadných Zelených pak blízkého spolupracovníka Matěje Stropnického Martina Čáslavku. U obou platil společný faktor – se dvěma rukama a nohama sedí hned na několika křeslech, kde berou pro běžné občany nepředstavitelné peníze. V úvodu bychom proto obě tyto kauzy připomenuli.
11.10.2017 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1551 článků) , Matěj Stropnický (428 článků)

V Karlovarském kraji vznikne armádní výcvikové centrum pro západní Čechy

 
Dnes se v hale Letiště Karlovy Vary uskutečnila tisková konference hejtmanky Karlovarského kraje Jany Vildumetzové, ministra obrany Martina Stropnického, ministra dopravy Dana Ťoka a náčelníka Generálního štábu Armády ČR armádního generála Josefa Bečváře. Tématem tiskové konference bylo zejména vybudování nových armádních kapacit v regionu a větší možnosti využití karlovarského letiště resortem obrany.
10.10.2017 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1551 článků)

Aby se za nás děti nestyděly: Matěj Stropnický řekl novinářům, co si myslí o otcově chování k Babišovi

 
Šéf Strany zelených Matěj Stropnický zkritizoval v rozhovoru pro server Novinky.cz svého otce Martina (ministr obrany za hnutí ANO). Podle jeho slov je Martin Stropnický až příliš loajální k šéfovi hnutí ANO Andreji Babišovi. Matěj Stropnický se na druhou stranu netají svým vyhraněným postojem k lídrovi ANO.
08.10.2017 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1551 článků) , Matěj Stropnický (428 článků)

Martin Komárek: Tomio Oblbovatel

 
Nejdůvěryhodnějším politikem je Martin Stropnický, na paty mu dýchá Okamura. Babiš v cílové rovince ztrácí. Zbylý peloton je daleko vzadu a úplně na konci se motá Kalousek, jako by přebral zakázaných látek.
08.10.2017 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1551 článků) , Tomio Okamura (1729 článků)

Stropnický: Nového náčelníka generálního štábu již vybírat nebudu

 
Nového náčelníka generálního štábu již současný ministr obrany Martin Stropnický (ANO) vybírat neplánuje. Za důvod označil blížící se parlamentní i prezidentské volby. Stropnický to řekl v rozhovoru ČTK.
04.10.2017 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1551 článků)

„Snad se nebudu smažit v pekle.“ Češi se bojí víc sousedů než teroru, divil se Stropnický

 
Odmítá prý politiku šíření strachu z terorismu, stejně jako změnu ústavního zákona kvůli držení zbraní. Ministr obrany Martin Stropnický – jednička pražské kandidátky hnutí ANO - místo toho prý připravuje vlastní zákon, který by měl situaci řešit. Odmítl by znovuzavedení povinné vojny, ale na školy by vrátil brannou výchovu. Uvedl to v další debatě Blesk Volební souboj 2017.
30.09.2017 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1551 článků)

Den otevřených dveří na Ministerstvu obrany ČR přilákal stovky návštěvníků

 
Poprvé v novodobých dějinách naší země se veřejnosti otevřel areál Ministerstva obrany ČR. Návštěvníci si mohli prohlédnout nejen vojenskou techniku vystavenou před hlavní budovou, ale také reprezentační prostory včetně pracovny ministra obrany Martina Stropnického. Jedinečnou možnost podívat se do jinak zcela nepřístupných prostor využily stovky lidí.
28.09.2017 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1551 článků)

„Kdo je náš nepřítel?“ Blesk se politiků zeptá na teror, migranty i slabiny armády

 
Desítky miliard korun hodlá armáda utratit za vojáky. Aby měli čím jezdit a nepřipadali si jako ve filmu Tankový prapor. Aby měli čím létat a nemuseli nasedat do Satanových korábů, bitevních vrtulníků ze sovětské éry. Jenže podle expertů to má riziko: když se neví, kdo je naším nepřítelem, peníze nejspíš přijdou vniveč. Nejen o tom bude ve středu diskutovat osm politiků v Blesk Volebním souboji 2017, mezi kterými bude i ministr obrany Martin Stropnický (ANO).
26.09.2017 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1551 článků) , Milan Chovanec (1306 článků)

Armáda nakoupí střelivo za miliardu: Nejdražší bude munice pro „bévépéčka“

 
Informace o zakázkách za více než miliardu korun na nákup munice, výbušnin nebo zařízení na elektronickou ochranu proti výbušninám dostane v pondělí vláda. Kolegům je předloží ministr obrany Martin Stropnický (ANO). Sdělil to Jakub Fajnor z tiskového oddělení ministerstva obrany.
25.09.2017 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1551 článků)

Seskoky parašutistů při veřejných akcích jsou zakázány, oznámil Stropnický po neštěstí na Dni armády

 
Na Dni armády na Letné se parašutista vlivem špatných povětrnostních podmínek netrefil do vyhrazeného prostoru a spadl mezi diváky. Zranil sebe, ženu a dítě. Ministr obrany Martin Stropnický dnes oznámil, že na základě této události jsou seskoky parašutistů při veřejných akcích dočasně zakázány.
24.09.2017 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1551 článků)

Od nás neuslyšíte, že chceme stavět na hranicích ploty, garantuje mladý Stropnický voličům

 
Podle šéfa Strany zelených Matěje Stropnického není pro stranu tématem číslo jedna migrace v Česku. „Neuslyšíte od nás, že chceme stavět ploty,“ uvedl Stropnický v rozhovoru s moderátorem Martinem Veselovským pro DVTV.cz.
24.09.2017 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Matěj Stropnický (428 článků) , Martin Stropnický (1551 článků)

„To, co jste teď řekl, je zásadním ohrožením bezpečnostní struktury ČR!“ Stropnický se v ČT setkal s komunistou Černým a při debatě se neudržel

 
Svět s napětím sleduje, jak ruské, tak vojenské manévry. Máme se jich bát? V nedělních Otázkách Václava Moravce o tom debatovali současný ministr obrany Martin Stropnický (ANO), stínový ministr obrany Alexander Černý a český velvyslanec při NATO Jiří Šedivý. Stropnický s Černým se ani chvíli nešetřili. Černý dokonce zašel tak daleko, že označil druhého českého prezidenta Václava Klause za šílence.
24.09.2017 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8741 článků) , Martin Stropnický (1551 článků) , Alexander Černý (38 článků) , Jiří Černý (51 článků) , Václav Černý (48 článků) , Jiří Černý (51 článků)

Ministr Stropnický: Pražská Letná zažila naprostý unikát

 
Téměř tři stovky vojáků a přes padesát kusů techniky dorazily včera na pražskou Letenskou pláň, kde se konal „Den s armádou Praha 2017“. Byla zde k vidění historická i současná technika české armády a návštěvníky čekaly dynamické ukázky pozemních i vzdušných sil. Na akci dorazili také ministr obrany Martin Stropnický a náčelník Generálního štábu AČR armádní generál Josef Bečvář, kteří společně pokřtili knihu Osudy odvážných, která je sbírkou medailonků hrdinů 2. světové války.
24.09.2017 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1551 článků)

Ministr Stropnický: Propojení civilního a vojenského lékařství je velmi důležité

 
Ústřední vojenská nemocnice – Vojenská nemocnice Praha před pěti lety získala statut fakultní nemocnice. Jak se to promítlo na jejím rozvoji, na konferenci „5 let vojenské fakultní nemocnice“ hodnotili ministr obrany Martin Stropnický, ředitel nemocnice Miroslav Zavoral, prorektor Univerzity Karlovy Jan Konvalinka, děkan 1. lékařské fakulty Aleksi Šedo a ředitel Agentury vojenského zdravotnictví brigádní generál Zoltán Bubeník.
23.09.2017 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1551 článků)

Den s armádou v Praze ukazuje minulost i budoucnost vojska

 
Den s armádou, který se dnes koná na pražské Letenské pláni, od rána přilákal stovky lidí. Pro návštěvníky, mezi nimiž je mnoho rodin s dětmi, si pořadatelé připravili ukázky moderní i historické vojenské techniky a několik soutěží. Mnoho zájemců přilákalo představení knihy Osudy odvážných, jejíhož křtu se zúčastnili ministr obrany Martin Stropnický a náčelník generálního štábu Josef Bečvář. Zprávu přinesla ČTK.
23.09.2017 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1551 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »