Články k osobnosti

Martin Schulz

  europoslanec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Martin Schulz »
 

Šílenci. EU odpuzuje sprostou arogancí a nemá budoucnost. Skončí krveprolitím. V Africe milionové zástupy migrantů. Toto nám řekli Babiš, Keller, Kalousek či Okamura o návrhu z Berlína

 
ANKETA Předseda německé SPD Martin Schulz řekl, že chce, aby existovala evropská ústavní smlouva, která vytvoří federální Evropu. „A až ji budeme mít, tak musí být předložena v členských zemích (k hlasování). A kdo pak bude proti, půjde z Evropské unie pryč,“ řekl. Spojené státy evropské dle něj mají vzniknout do roku 2025.
13.12.2017 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Martin Schulz (210 článků)

Aleš Valenta: Nejnebezpečnější muž v Evropě

 
Právě skončený sjezd německé sociální demokracie donutil jejího předsedu Martina Schulze, aby změnil své striktně odmítavé stanovisko k možnosti obnovení velké koalice CDU/CSU/SPD, která se vrátila do hry po ztroskotání rozhovorů o tzv. koalici Jamaika (Unie/Zelení/SPD).
12.12.2017 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Valenta (60 článků) , Martin Schulz (210 článků)

Zeman na Slovensku: Babiš jako důkaz a sny o knedlících

 
Prezident Miloš Zeman se při úterní návštěvě Slovenska vyslovil pro otevření Českého domu v Bratislavě, na tiskové konferenci po schůzce se svým slovenským kolegou Andrejem Kiskou také vyjádřil přesvědčení, že vztahy mezi ČR a Slovenskem ani v budoucnu nebudou zatěžovat vážnější problémy. Při návštěvě však také zkritizoval nedávné výroky šéfa německé sociální demokracie Martina Schulze. 
12.12.2017 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Martin Schulz (210 článků) , Miloš Zeman (18571 článků) , Andrej Kiska (195 článků)

Zeman se vypořádal s Martinem Schulzem. Vedle seděl Kiska

 
Prezident Miloš Zeman zavítal na svou poslední zahraniční návštěvu. Setkal se s prezidentem Slovenska Andrejem Kiskou.
12.12.2017 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Martin Schulz (210 článků) , Miloš Zeman (18571 článků) , Andrej Kiska (195 článků)

Malina (ČSSD): Schulz znovu zvolen předsedou, otevřela se cesta pro vyjednávání o velké koalici

 
Ve dnech 7.-9. prosince proběhl v Berlíně sjezd SPD, kterého se za sociální demokracii zúčastnil místopředseda strany Jan Hamáček. SPD si znovu do svého čela zvolila Martina Schulze a otevřela se cesta pro vyjednávání o velké koalici.
12.12.2017 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (524 článků) , Martin Schulz (210 článků)

Martin Komárek: Unie - buď federace, nebo potupný zánik

 
Martin Schulz navrhuje Evropskou federaci.
11.12.2017 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Martin Schulz (210 článků)

Obrovská arogance a pošlapání rovnosti všech členů EU! Premiér Babiš se u nás ostře pustil do Martina Schulze a dodal něco, z čeho Merkelová nebude mít radost...

 
Předseda německé SPD Martin Schulz řekl, že chce, aby existovala evropská ústavní smlouva, která vytvoří federální Evropu. „A až ji budeme mít, tak musí být předložena v členských zemích (k hlasování). A kdo pak bude proti, půjde z Evropské unie pryč,“ řekl. Spojené státy evropské dle něj mají vzniknout do roku 2025. Schulzova slova ve vyjádření pro ParlamentníListy.cz ostře zkritizoval jmenovaný premiér Andrej Babiš.
11.12.2017 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (10842 článků) , Martin Schulz (210 článků)

Tak vezmeme pár migrantů a EU dá pokoj, poradil Zaorálek. A narazil: Luboši, to je podraz

 
Končící ministr zahraničí Lubomír Zaorálek se vyjádřil, že považuje plán šéfa německé sociální demokracie (SPD) Martina Schulze, týkající se federalizace Evropské unie, za těžko uskutečnitelný. Zaorálek míní, že jeho vyjádření bylo směřované hlavně na německou domácí scénu. „Komise může souhlasit s tím, když Češko přijme několik desítek migrantů,“ řekl Zaorálek. To se ale nelíbilo jihomoravskému exhejtmanovi Michalu Haškovi. „Principy se jenom tak neházejí za hlavu, Luboši,“ reagoval rozčíleně v komentáři na svém facebookovém účtu.
10.12.2017 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2383 článků) , Michal Hašek (2290 článků) , Martin Schulz (210 článků)

Uděláme z EU federaci. Státy, kterým se to nelíbí, ať vypadnou, udeřil Martin Schulz

 
Německá sociální demokracie má stranický sjezd v Berlíně. Delegáti a delegátky budou mimo jiné řešit otázku, zda má smysl vstupovat znovu do koalice s dosavadní německou kancléřkou Angelou Merkelovou (CDU). To však není jediné téma, kterým se němečtí sociální demokraté zabývají. Předseda strany Martin Schulz také jasně řekl, že by chtěl z EU udělat federaci. Pokud se to některým členům společenství nelíbí, můžou být z EU vykopnuti.
07.12.2017 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (1987 článků) , Martin Schulz (210 článků)

Schulz to prý má nahnuté. O jeho osudu rozhodne zítřek

 
Vůdce německé SPD Martina Schulze čeká zítra klíčový den v jeho politické kariéře. Začíná třídenní kongres strany, v jehož úvodu se bude rozhodovat, jestli by měla strana vstoupit do koaličních jednání s CDU.
06.12.2017 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Martin Schulz (210 článků)

Merkelová a další lídři na „koberečku“. Volební pat řeší v Německu prezident

 
Šéfové Křesťanskodemokratické unie (CDU), bavorské Křesťanskosociální unie (CSU) a sociální demokracie (SPD) ve čtvrtek večer jednali s německým prezidentem Frankem-Walterem Steinmeierem o řešení povolebního patu. S kancléřkou Angelou Merkelovou, Horstem Seehoferem a Martinem Schulzem prezident dvě hodiny hovořil o možnostech vytvoření nové vlády. Po krachu rozhovorů CDU/CSU se svobodnými demokraty (FDP) a Zelenými se uvažuje o pokračování vlády velké koalice, tedy CDU/CSU a SPD. Žádné informace o výsledcích jednání politici novinářům po jeho skončení neposkytli.
30.11.2017 23:40 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (1987 článků) , Martin Schulz (210 článků) , Horst Frank (1 článek)

Alex Gorka: Mýtus o evropské demokracii a šokující odhalení

 
Je veřejným tajemství, že tzv. „Sorosova síť“ je velmi vlivná nejen v Evropském parlamentu, ale i v dalších institucích EU. Nedávno zveřejněný seznam Sorosových „přátel“ čítá 226 členů Evropského parlamentu, včetně jeho nedávného předsedy Martina Schulze, někdejšího belgického poslance v EU Guy Verhofstadta, sedmi viceprezidentů EU a řady hlav komisí, koordinátorů a kvestorů.
10.11.2017 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Martin Schulz (210 článků) , Guy Verhofstadt (26 článků) , Alex Alex (386 článků)

Petr Michek: Kam nás zavede spolupráce evropské levice a pravice?

 
O nečekáný gól do vlastní branky se překvapivě zasloužil jeden z nejznámějších německých politiků, šéf německých sociálních demokratů (SPD) a bývalý předseda Evropského parlamentu Martin Schulz, když se rozhodl podpořit nápad ministra vnitra Thomase de Maiziera z koaličních křesťanských demokratů (CDU), který prohlásil, že je potřebné v Německu zavést oficiálně muslimské svátky v oblastech, kde žije hodně muslimů.
19.10.2017 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Schulz (210 článků)

Německé město přijímalo a přijímalo uprchlíky a najednou... Starosta se svěřil: 60–80 procent dětí ve školkách jsou uprchlické, lidé mají obavy, problémy s integrací, paralelní společnost

 
V Dolním Sasku se budou tuto neděli konat zemské volby, které jsou podle mnohých poslední šancí pro šéfa SPD Martina Schulze. Německá média se však konkrétně věnují situaci ve městě Salzgitter, kde předevčírem vstoupil v platnost zákaz přijímání dalších uprchlíků. Starosta města vysvětluje v rozhovoru pro magazín Focus důvody.
13.10.2017 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Schulz (210 článků)

Pedagog se odvázal: EU s migrační krizí nic nedělala, nedělá a asi dělat nebude. Ani s teroristickými útoky. Kromě prohlášení, jak jsou evropští politici znovu a znovu šokováni!

 
„Angela Merkelová by nemohla řídit ani cirkus. Považuji ji za mimořádně špatnou kancléřku a političku. Nicméně, volba mezi Angelou Merkelovou a Martinem Schulzem je jako volba mezi leprou a morem. Nevyberete si,“ soudí politický analytik a pedagog Václav Janoušek (SPO), který je spokojen s tím, jak se prezident Miloš Zeman prezentoval v OSN: „Prezident Zeman mluvil tak, jak jsem od něj očekával – jasně, srozumitelně a bez politické korektnosti, co se týče hrozby islámského terorismu. Nezklamal mě a jsem odhodlaný jej znovu volit prezidentem.“
26.09.2017 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (1987 článků) , Martin Schulz (210 článků) , Miloš Zeman (18571 článků)

Klaus: Úžasný výsledek, AfD!

 
Za „úžasný výsledek“ označil bývalý prezident Václav Klaus úspěch protiimigrační Alternativy pro Německo (AfD). Strana, kterou aktivně podporoval, bude v německém parlamentu třetí nejsilnější. Stejnými slovy hodnotil také oslabení, které utrpěli vítězní konzervativci Angely Merkelové a sociální demokraté Martina Schulze. Uvedl to dnes v reakci, kterou obdržela ČTK.
24.09.2017 22:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8848 článků) , Angela Merkelová (1987 článků) , Martin Schulz (210 článků) , Klaus Schulze (1 článek)

Totálně propadlý Schulz: Uprchlíky jsme přijali z lásky

 
Volební lídr německé sociální demokracie Martin Schulz naznačil po volebním debaklu své strany, že SPD míří do opozice.
24.09.2017 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Schulz (210 článků)

Přijali jsme přes milion uprchlíků, byl to akt lásky, řekl po prohraných volbách Schulz

 
Volební lídr německé sociální demokracie Martin Schulz naznačil po volebním debaklu své strany, že SPD míří do opozice.
24.09.2017 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Schulz (210 článků)

Hořké vítězství Merkelové: Propad i ztráta partnera. Odpůrci migrantů jásají

 
Je to další vítězství, už čtvrté v řadě. Ale tentokrát ne tak suverénní jako jindy. Koalice CDU/CSU v čele s kancléřkou Angelou Merkelovou dokázala v Německu opět vyhrát volby. Rivalové však posílili, do Spolkového sněmu míří i protiimigrační Alternativa pro Německo (AfD). A dosavadní koaliční partner SPD míří do opozice. Sesazení Merkelové přitom Martinu Schulzovi nevyšlo.
24.09.2017 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (1987 článků) , Martin Schulz (210 článků)

ONLINE: Merkelová utrpěla vítězství, odpůrci uprchlíků bouří: „Poženeme je!“

 
Německé volby vyhrála podle prvních odhadů CDU/CSU v čele s kancléřkou Angelou Merkelovou se ziskem 32,5 procent. Sociální demokracie, kterou do boje vedl Martin Schulz, získala 20 procent. Na stupně vítězů se však dostala i protiimigrační Alternativa pro Německo se ziskem 13,5 procenta. Dění kolem německých voleb sledujeme online.
24.09.2017 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (1987 článků) , Martin Schulz (210 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »