Články k osobnosti

Martin Kuba

  politik, lékař

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Martin Kuba »
 

Členové jihočeské ODS podpoří Petra Fialu na post předsedy strany

 
Jihočeská ODS podpoří na celostátním kongresu strany místo předsedy Petra Fialu. Současný první muž občanských demokratů získal na jihu Čech stoprocentní podporu. Rozhodli o tom dnes členové ODS na regionálním sněmu v Českých Budějovicích. Jihočeští občanští demokraté dnes rovněž volili svého předsedu, kterým se opět stal někdejší ministr průmyslu a obchodu Martin Kuba.
08.01.2018 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (1320 článků) , Martin Kuba (394 článků)

Hurikán Irma po sobě nechává v Karibiku dílo zkázy

 
Hurikán Irma v posledních dnech pustoší oblast Karibiku. Aktuální počet mrtvých v souvislosti s přechodem hurikánu stoupl na 14 obětí. Přírodní živel už zasáhl Dominikánskou republiku, souostroví Malých Antil i pobřeží Floridy, nyní míří na Kubu. Na ostrově Svatý Martin se už objevily případy rabování.
08.09.2017 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kuba (394 článků)

Kuba z ODS útočí na Zimolu: Vedení kraje vyvádí peníze z nemocnic

 
Opoziční zastupitelé Jihočeského kraje ze stran ODS, KDU-ČSL a Koalice pro jižní Čechy se domnívají, že současné vedení kraje vyvádí peníze z jihočeských nemocnic. Předseda představenstva holdingu Jihočeské nemocnice Martin Bláha podle nich pobírá z této organizace neúměrně vysoké odměny v roční výši 7,2 milionu korun. ODS, KDU-ČSL a Koalice pro jižní Čechy proto chtějí svolat mimořádné zasedání zastupitelstva.
31.03.2017 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kuba (394 článků)

Odvolání Mládka? Rozumné politické rozhodnutí, ocenil exministr Kuba

 
Tématem číslo jedna pořadu Události, komentáře ČT24 byl odchod ministra průmyslu a odchodu Jana Mládka (ČSSD), jehož se dnes rozhodl odvolat premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD). O konci šéfa resortu hovořili ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD), poslanec Ivan Pilný (ANO) a exministr průmyslu a obchodu Martin Kuba (ODS).
20.02.2017 22:30 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9480 článků) , Martin Kuba (394 článků) , Milan Chovanec (1391 článků) , Ivan Mládek (153 článků) , Ivan Ivan (921 článků)

Hádka o drahá mobilní data. Do boje ANO a ČSSD se vložil i exministr z ODS

 
Data v mobilu vyjdou Čechy na evropské poměry hodně draho. Koaliční partneři ČSSD a ANO nejdřív shodně oznámili zájem o to situaci zlepšit, teď se ale pustili do sebe navzájem. Ministr Jan Mládek (ČSSD) se dlouhodobě bratří s operátory, tvrdí vicepremiér Andrej Babiš (ANO). Ten však podle Mládka zapomněl na to, co „provedl“ jeden z jeho poslanců. Exministr Martin Kuba (ODS) mluví mimo jiné o „výsměchu voličům“.
08.02.2017 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12748 článků) , Martin Kuba (394 článků) , Jan Mládek (667 článků)

Kdyby bylo OKD malý podnik, tak má majitel už oblepený celý dům. Místo toho dostate státní půjčku, rozčiloval se v ČT Kuba

 
Hosty pořadu Otázky Václava Moravce České televize byli ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek (ČSSD) a expert ODS na průmysl a obchod Martin Kuba. Oba dva diskutovali především o drobných podnikatelích.
06.11.2016 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kuba (394 článků) , Jan Mládek (667 článků)

Ministerstvo zahraničních věcí: Náměstek Tlapa podepsal dohodu o spolupráci s Kubou

 
Náměstek ministra zahraničních věcí Martin Tlapa uskutečnil ve dnech 19.–22. září 2016 návštěvu Kuby, kde jednal s tamními představiteli a podpořil projekty ekonomické diplomacie. Na cestě jej doprovázela delegace ministerstva zemědělství a zdravotnictví a početná skupina českých podnikatelů.
25.09.2016 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kuba (394 článků)

MZV: Náměstek Tlapa podpoří na Kubě české firmy

 
Náměstek ministra zahraničních věcí Martin Tlapa navštíví ve dnech 19.–22. září 2016 Kubu v rámci projektu na podporu ekonomické diplomacie, jehož realizaci finančně podpořilo kromě Ministerstva zahraničních věcí také Ministerstvo zemědělství. Jedná se o první takovou návštěvu po povýšení našeho diplomatického zastoupení na úroveň velvyslance.
17.09.2016 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kuba (394 článků)

Cítí se jako v Kmotrovi? Exprimátor dostal 5 let, jde prý o „mafiánskou“ vendetu

 
Dostal pět let a má zaplatit 12,5 milionu. Bývalý primátor Českých Budějovic Juraj Thoma byl odsouzen, sám sebe však vidí v pozici obětního beránka. Zaútočil i na jihočeskou ODS. Jde prý o její vendetu. Skoro jako z legendárního Kmotra Francise Forda Coppoly? Na exprimátora zareagoval pro Blesk.cz exministr Martin Kuba (ODS). Prý už neví, jak se bránit proti Thomovým neustálým útokům.
10.02.2016 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kuba (394 článků)

Podnikatelé z ČR letí na Kubu. Vůbec poprvé

 
Na Kubu dnes odlétá první podnikatelská mise zástupců tuzemských firem v novodobé historii. Více než dvacítka podnikatelů se připojí k oficiální návštěvě této ostrovní země, vede je náměstek ministra zahraničních věcí Martin Tlapa.
10.10.2015 10:16 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kuba (394 článků)

Na Kubu dnes odlétá z ČR první podnikatelská mise

 
Na Kubu v sobotu odlétá první podnikatelská mise zástupců tuzemských firem v novodobé historii. Více než dvacítka podnikatelů se připojí k oficiální návštěvě této ostrovní země, vede je náměstek ministra zahraničních věcí Martin Tlapa.
10.10.2015 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kuba (394 článků)

Prý vraždím nebohé německé civilisty v Sudetech. Klausův exporadce se brání proti Putnovi a o Veselovském říká...

 
ROZHOVOR Právník a bývalý poradce prezidenta Václava Klause Jaroslav Kuba předkládá svůj názor ohledně sporu s ředitelkou Collegia Bohemica Blankou Mouralovou, kde je Kuba členem dozorčí rady. Má výhrady k tomu, jak Mouralová organizačně spravuje instituci, ale i k jejím, dle jeho názoru, jednostranně prosudetoněmeckým postojům. Ohradil se i proti tomu, jak se k věci vyjádřil Martin C. Putna a jak o ní informovala média.
30.09.2014 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9053 článků) , Martin Kuba (394 článků)

Prý vraždím nebohé německém civilisty v Sudetech. Klausův exporadce se brání proti Putnovi a o Veselovském říká...

 
ROZHOVOR Právník a bývalý poradce prezidenta Václava Klause Jaroslav Kuba předkládá svůj názor ohledně sporu s ředitelkou Collegia Bohemica Blankou Mouralovou, kde je Kuba členem Dozorčí rady. Má výhrady k tomu, jak Mouralová organizačně spravuje instituci, ale i k jejím, dle jeho názoru, jednostranně prosudetoněmeckým postojům. Ohradil se i proti tomu, jak se k věci vyjádřil Martin C. Putna a jak o ní informovala média.
30.09.2014 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9053 článků) , Martin Kuba (394 článků)

ODS dluží i nám, rýpnul si její expředseda Kuba

 
Poté, co na ODS prasklo, že za své zaměstnance neplatila zdravotní a sociální pojištění, přilil olej do ohně i bývalý úřadující předseda strany Martin Kuba.
05.09.2014 03:55 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kuba (394 článků)

Vládě se toho moc nepovedlo, zhodnotil exministr Kuba

 
Od začátku vládnutí kabinetu Bohuslava Sobotky (ČSSD) uběhlo půl roku. V pořadu Události, komentáře to komentoval ministr průmyslu Jan Mládek (ČSSD) a bývalý ministr průmyslu Martin Kuba (ODS). Podle jednoho se toho vládě zatím moc nepovedlo, druhý poukázal na přijatá opatření na podporu hospodářského růstu a zaměstnanosti.
29.07.2014 22:35 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kuba (394 článků) , Jan Mládek (667 článků)

Exministr Kuba z ODS si poplakal nad Pospíšilem, na kterého prý plivala půlka ODS

 
Exministr průmyslu a bývalý první místopředseda ODS Martin Kuba si posteskl na svém facebookovém profilu, že Jiří Pospíšil nebyl zvolen do vedení ODS a tak ze strany odešel a v eurovolbách za TOP 09 získal nejvíce preferenčních hlasů.
27.05.2014 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (1845 článků) , Jiří Pospíšil (1845 článků) , Martin Kuba (394 článků) , Jiří Kuba (77 článků)

Předseda ODS prý budí rozporuplné reakce mezi některými spolustraníky

 
Sobotní deník Právo popisuje, čeho zatím dosáhl nový předseda ODS Petr Fiala. Ukázal například, že se zatím příliš nevyzná ve finanční situaci strany a že je schopen obklopit se i méně populárními spolustraníky jako je Martin Kuba. Ten je Fialovým poradcem pro oblast průmyslu. Dokázal ale přitáhnout i nové tváře, jako je Václav Klaus ml., který profesoru Fialovi radí v oblasti školství. Bude to stačit ke vzkříšení ODS?
19.04.2014 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9053 článků) , Petr Fiala (1320 článků) , Martin Kuba (394 článků) , Václav Fiala (66 článků)

Fiala: Jsem připraven dělat kroky, kterým ne všichni straníci budou rozumět

 
Expertní tým ODS představil v rozhovoru pro čtvrteční vydání deníku Právo předseda ODS Petr Fiala. Naznačil, že některá jména v týmu mohou v rámci strany vyvolat kontroverze, jako například Václav Klaus ml., nebo Martin Kuba. Předseda občanských demokratů také přiznal, že lepší volební výsledky, než které nyní přisuzují jeho straně volební průzkumy, mohou přinést podzimní komunální volby.
27.03.2014 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9053 článků) , Petr Fiala (1320 článků) , Martin Kuba (394 článků) , Václav Fiala (66 článků)

Kuba s Pospíšilem nespadli z vedení ODS úplně. Zachytili se ve výkonné radě

 
Strana ODS prošla zásadní obměnou vedení, z kterého vypadl Martin Kuba i Jiří Pospíšil. Pád ovšem není totální. Jejich krajské organizace je totiž dokázaly podržet ve výkonné radě, tedy širším vedení strany, které rozhoduje o praktické politice strany. Pospíšil navíc přemýšlí o Evropském parlamentu.
19.01.2014 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (1845 článků) , Jiří Pospíšil (1845 článků) , Martin Kuba (394 článků) , Jiří Kuba (77 článků)

Lži a bláboly ubožáků. Topolánek nám řekl něco k ODS a kmotrům

 
Až do tohoto kongresu úřadující předseda ODS Martin Kuba se v úvodní řeči 24. kongresu ODS, ve zprávě předsedy, obul do bývalého předsedy strany Mirka Topolánka. Kuba označil za obrovskou chybu, že Topolánek stál u zrodu TOP 09, která není pro občanské demokraty partnerem, ale soupeřem a rovněž ho zkritizoval, že „vytáhl“ pojem „kmotr“, který prý ODS poškodil.
19.01.2014 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2151 článků) , Martin Kuba (394 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »