Drsně při pátku: Mizerný policajt Šlachta. Pokus o státní převrat. Čeká nás peklo

Nejnovější vývoj okolo plánované kontroverzní reorganizace policejních složek na sociálních sítích okomentovali kromě jiných i bývalý pražský primátor Jan Koukal, publicista a někdejší poradce premiéra Mirka Topolánka Martin Schmarcz a advokátka Miroslava Hustáková.
10.06.2016 11:40 |

Osobnosti: Mirek Topolánek (1964 článků) , Martin Koukal (28 článků)

Temné záměry Angely Merkelové. Politik promluvil

Hostem Martina Veselovského v pořadu DVTV byl bývalý velvyslanec Jan Koukal. Ten je přesvědčen, že existuje diktát z Berlína a že německá kancléřka Angela Merkelová chce pomocí migrační vlny rozbít národní státy.
02.03.2016 12:01 |

Osobnosti: Angela Merkelová (1968 článků) , Martin Koukal (28 článků)

Čekám Lvy, Oscary a další nabídky, říká Koukal po svém štěku ve filmu

Běžkař Martin Koukal (37) si zahrál maličkou roli v novém filmu Vojty Kotka Padesátka. Kromě toho, že v jedné scéně řekl své jméno, měl také na starosti také výcvik herců, aby jejich běžkařské umění vypadalo věrohodně.
17.12.2015 17:10 |

Osobnosti: Vojtěch Kotek (291 článků) , Martin Koukal (28 článků)

Lyžař Martin Koukal má jasno: Zdraví je v pohybu!

V bílé stopě závodil Martin Koukal (37) sedmnáct let. V běhu na lyžích vybojoval titul mistra světa a stal se i majitelem olympijského bronzu. S hvězdnou kariérou už sice skončil, ale lyže rozhodně na hřebík nepověsil. Díky běžkám a sportu vůbec se prý cítí fit a úspěšně se vyhýbá i potížím spojeným s jarní únavou. Co mu ještě dodává energii a proč si občas vaří zázvorový čaj s medem?
13.03.2015 09:05 |

Osobnosti: Martin Koukal (28 článků)

OLYMPIJSKÝ SKANDÁL? Dostal lyžařský mistr světa Koukal šanci na nominaci?

V českém lyžařském prostředí to necelé dva měsíce před začátkem olympiády vře. Jde o nominaci. Mistr světa a olympijský medailista z Vancouveru Martin Koukal tvrdí, že nedostal žádnou šanci probojovat se do Soči!
22.12.2013 21:12 |

Koukala čeká boj o živobytí i o olympiádu

Běžec na lyžích Martin Koukal má před sebou důležitou sezonu. Po nevydařené minulé zimě v seriálu dálkových běhů se musí letos vrátit na přední pozice, aby mohl pomýšlet na prodloužení smlouvy. Zároveň se chce pokusit nominovat na olympijské hry v Soči, na kterých ho láká volná padesátka.
04.12.2013 19:25 |

Finové si schovali sníh z loňska. Koukal na něm teď lyžuje

Lyžař Martin Koukal trénuje ve Vuokatti na sněhu, který si Finové schovali z minulé zimy pod pískem a pilinami.
23.10.2012 08:10 |

Operace, nebo konec! Kariéra lyžaře Martina Koukala visela na vlásku

Krok od konce sportovní kariéry byl lyžař a mistr světa na 50 kilometrů klasicky Martin Koukal (33). Lékaři ho postavili před rozhodnutí: skončit se sportem, nebo podstoupit operaci očí.
13.07.2012 12:05 |

V Praze se sešlo osm olympioniků a šest mistrů světa, aby se utkali s dalšími lidmi v netradičním sportu - střižbě. Všechny, včetně běžkaře Martina Koukala, kanoisty Jaroslava Volfa, skikrosaře Tomáše Krause a skifařky Mirky Knapkové, porazila teprve desetiletá Viky Věcková.
29.05.2012 15:50 |

Osobnosti: Tomáš Kraus (87 článků) , Martin Koukal (28 článků) , Tomáš Kraus (87 článků) , Jaroslav Volf (14 článků)

Český běžec na lyžích Koukal ukončil sezonu na Kamčatce

Olympijský medailista a mistr světa z volné padesátky ve Val di Fiemme Martin Koukal ukončil na daleké ruské Kamčatce sezonu 2011/2012.
18.04.2012 12:35 |

Je to obrovská úleva, řekl po vyhraných nájezdech pardubický kapitán Koukal

Hokejisté Pardubic odvrátili v sobotním čtvrtém utkání finále play-off extraligy na ledě Komety Brno hrozbu, že by odjížděli domů za nepříznivého stavu 1:3 na zápasy. V 55. minutě nejprve Martin Bartek vyrovnal a při samostatných nájezdech zařídil výhru 2:1 útočník Jan Kolář.
15.04.2012 09:35 |

Osobnosti: Jan Kolář (22 článků) , Martin Bartek (4 články) , Martin Koukal (28 článků)

Krize Sparty vyvrcholila proti Příbrami. Ta veze z Letné senzační výhru

Fotbalisté Sparty Praha prohráli na domácím hřišti na Letné v utkání 23. kola Gambrinus ligy s 1. FK Příbram 0:2. Góly hostí vstřelili ve 38. minutě Martin Šlapák a v 62. minutě Martin Koukal. Sparta se i přes velké množství šancí nedokázala gólově prosadit. Pokud ve večerním zápase uspěje Liberec na hřišti Dukly Praha, tak Severočeši půjdou do čela ligy.
01.04.2012 19:00 |

Lyžař Koukal vyhrál dálkový běh Finlandia Hiihto

Lyžař Martin Koukal vyhrál závod FIS Marathon Cupu Finlandia Hiihto a připsal si první triumf v seriálu dálkových běhů, kterému dal v této sezoně přednost před běžeckou reprezentací a Světovým pohárem. Stanislav Řezáč dojel na klasické padesátce ve Finsku se ztrátou čtyř sekund pátý a v čele průběžného pořadí má díky absenci svých nejbližších rivalů už náskok 89 bodů.
25.02.2012 17:50 |

Osobnosti: Martin Koukal (28 článků) , Stanislav Řezáč (28 článků)

Martin Koukal vyhrál lyžařský maraton v Lahti

Český závodník rakouského týmu Skinfit Racing Martin Koukal vyhrál v sobotu ve finském Lahti dálkový běh na lyžích na trati 50 kilometrů klasicky Finlandia -Hiihto.
25.02.2012 12:20 |

Koukal skončil třetí v závodě La Transjurassienne ve Francii

Český běžec na lyžích Martin Koukal obsadil třetí místo v závodě La Transjurassienne ve Francii na 76 km volně, který se jel v rámci seriálu FIS Marathon Cup, zvítězil Bělorus Ivanov.
12.02.2012 16:20 |

Bauer se zúčastní karlovarského sprintu ve dvojici s Koukalem

Lukáš Bauer nastoupí do pátého ročníku Carlsbad Ski Sprintu, mezinárodních závodů v běhu na lyžích, které se konají na Štěpána v Karlových Varech, ve dvojici s Martinem Koukalem.
28.11.2011 16:35 |

Osobnosti: Lukáš Bauer (161 článků) , Martin Koukal (28 článků)

Martin Koukal přechází k dálkovým běhům

Nová sezona Světového poháru v běhu na lyžích začala o víkendu v Norsku bez Martina Koukala, dlouholetý člen české reprezentace se následující zimu hodlá věnovat dálkovým běhům.
22.11.2011 14:55 |

Změna je život! Koukal se vrhne na dálkové běhy

V seriálu Světového poháru a po čtrnácti letech v reprezentaci už běžec Martin Koukal ztrácel radost z lyžování, a proto se rozhodl pro novou výzvu. Nadcházející sezoně chybí vrchol v podobě mistrovství světa nebo olympiády, proto se mistr světa z volné padesátky vrhl na dálkové běhy.
22.11.2011 14:45 |

Koukal: Běhal jsem z 1800 do 4400 metrů!

Běžec na lyžích Martin Koukal strávil drsnou dovolenou v peruánských Andách a pomalu se chystá do Rakouska.
01.08.2011 09:35 |

Běžec na lyžích Martin Koukal: Odveta na »Čerťáku«

Pořádnou odvetu plánuje běžec na lyžích Martin Koukal. Loni mu to mezi slalomovými brankami nevyšlo, jeho kolegové z bronzové vancouverské olympijské štafety ho přejeli jako zamrzlý rybník.
24.03.2011 12:10 |