Články k osobnosti

Martin Konvička

  entomolog, protiislámský politický aktivista

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Martin Konvička »
 

Kdo by znásilňoval obézní nikotinistku sledující fotbalovou ligu, když může znásilňovat anorektickou vegetariánku sledující přednášky o genderismu... Ostré bilancování roku s Martinem Konvičkou

 
ROZHOVOR „Nelze příliš doufat ve změnu u volebních uren. Británie nejspíš spolu se Švédskem a podobnými zoufalci samovolně odpluje ke břehům Pákistánu. Státy Beneluxu možná dospějí k nějaké problémové koexistenci libanonského či indického typu. O osudu Francie a Německa rozhodnou války,“ sumíruje události posledního roku aktivista Martin Konvička. Podle jeho slov Západoevropany neprobudí ani to, když jim teroristé zabíjejí ženy a děti, nebo páchají atentáty přímo před sídly vlád. Jde o tak pokročilý stupeň kulturní degenerace, že je na čase přemýšlet nad Evropou bez zemí a národů, které se kdysi jmenovaly Francie, Anglie, Nizozemsko.
28.12.2017 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Martin Konvička (37 článků)

Martin Konvička: Média dávají hlavně protesty

 
Komentář na facebookovém profilu o reakcích médií na konferenci ENF.
18.12.2017 04:35 |

podobné články

Osobnosti: Martin Konvička (37 článků)

Němcům se islám líbí. Jsou prostě takoví, sepsal Konvička. Jde i o sex

 
Protiislámský aktivitsta Martin Konvička se zamyslel nad Německem a islámem. Konkrétně nad tím, jak si vysvětlit německou, eurounijní a proislámskou vítačskou politiku.
14.12.2017 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Martin Konvička (37 článků)

Martin Konvička představuje plán na odvolání Babiše: Pokud by Okamura spolupracoval s ANO...

 
ROZHOVOR Aktivista Martin Konvička tvrdí, že Andrej Babiš dovedl profesi obchodního a sňatkového podvodníka k hvězdným výšinám a pomohla mu k tomu krize politického systému. Lidé totiž hledají silného vůdce a spasitele, který za ně problémy vyřeší. Češi ale dostali Babiše s jedinou hodnotou: vlastní prospěch. „Část voličů se přiklonila k sobci ze zoufalství, protože nemají koho volit,“ řekl mimo jiné v rozhovoru Konvička. Piráti jsou podle něj výsledkem peněz, které se vzaly kdo ví odkud, mediální přízně a perfektní marketingové manipulace.
23.10.2017 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (11317 článků) , Martin Konvička (37 článků)

Zakázaný a zablokovaný Petr Hampl posílá vzkaz k výsledku voleb. Čtěte

 
Český protiislámský politický aktivista Martin Konvička sdílel na svém facebookovém profilu komentář sociologa Petra Hampla, jenž má stále zablokovaný svůj profil. „Protože si Petr Hampl stále ‚užívá‘ banu od sluníček, pokládám za správné sdílet jeho komentář,“ dodal k tomu Konvička.
23.10.2017 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Martin Konvička (37 článků)

VIDEO Zbabělý ksindl prohrál, lid stojí proti islámu. Volte Okamuru. Vystoupení Martina Konvičky, které naštvalo kavárnu

 
Co kdysi říkali „blázni“ někde na internetu, o tom dnes podle Martina Konvičky mluví autority. Známý odpůrce islámu má pocit, že konečně vyhrál, a nejen on. „V roce 2013 jsme ještě jako IVČRN říkali, že islamizace nebo islámská expanze se stane hlavním politickým tématem na příštích deset, patnáct let a všechno ostatní bude nepodstatné,“ uvedl Konvička na setkání v kavárně Liberál s tím, že teď prý došlo na jeho slova. Svým příznivcům se svěřil i s tím, koho bude volit.
15.10.2017 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Martin Konvička (37 článků)

Udávejte! vytáhla na českém Facebooku do boje aktivistka Romancová. Ta přispívá „do hrnečku“ Jakubu Jandovi

 
Ingrid Romancová, někdejší studentka, která zatopila Martinu Konvičkovi, se nyní společně s Jakubem Jandou věnuje odhalování falešných facebookových profilů, pracujících v ruském zájmu a snažících se ovlivnit volby. Lidi přímo vybízí, aby tyto profily udávali a raduje se z každého „sestřeleného“ profilu.
04.10.2017 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (393 článků) , Martin Konvička (37 článků)

Když ukážete muslimovi sílu, je jako beránek. Útočí na slabší, lžou a zatloukají. Už i v ČR jsme jednomu takovému naletěli, ukazuje Martin Konvička

 
„Tam, kde jsou muslimské menšiny početné, budou mohamedánští politici voleni a nemusíme chodit příliš daleko,“ tvrdí aktivista Martin Konvička s tím, že máme muslimského senátora. Upozornil, že muslimové se snaží proniknout i do dalších politických stran a udělají vše, aby se na klíčové pozice dostali. Budou lhát i zatloukat. Události posledního roku podle něj ukázaly, že západní Evropa má problém, ale především se tomu problému odmítla postavit.
02.09.2017 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Martin Konvička (37 článků)

Konvička po masakru v Barceloně udeřil: Mají si Španělé zvyknout, nebo se semknout? Dokud bude v Evropě muslimská menšina...

 
ROZHOVOR „Útoků přibývá, situace se zhoršuje a pokud tomu neučiníme opravdu ráznou přítrž, tak v pozici těch porážených ovcí budeme my, ani se nenadějeme,“ varuje protiislámský aktivista Martin Konvička. Útok v Barceloně byl podle jeho slov pouhou otázkou času, protože islám se nikdy nesmíří s poklidným soužitím s nevěřícími nemuslimy. Zároveň prohlásil, že náš evropský etnomasochismus je léčitelný jen smrtí pacienta.
19.08.2017 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Martin Konvička (37 článků)

Matěj Stropnický hřímal. Tatínka za jeho slova v ANO nepochválí. Pak dostala slovo lídryně Zelených, která udala Martina Konvičku, a taky to stálo za to

 
REPORTÁŽ „Andrej Babiš šel do politiky s tím, že všichni kradou. Že ji vyčistí. Ukázalo se dost rychle, že ještě předtím, než do politiky vstoupil, odkláněl dotace do své vlastní firmy. Tudíž se choval tak, jako všichni politici, které tak strašně kritizoval,“ konstatoval pro PL.cz Matěj Stropnický. Na tiskovce v Liberci představil kandidátku v Libereckém kraji i návrhy Zelených v oblasti exekucí či výstavby nájemních bytů zejména pro mladé lidi.
16.08.2017 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Matěj Stropnický (437 článků) , Martin Konvička (37 článků)

Ztučnělý anarchista beroucí peníze od státu... Konvička si vyšlápl na pedagoga, který kritizoval Kellera

 
Protiislamista Martin Konvička se zaměřil na článek aktivisty a novináře Ondřeje Slačálka, jenž jej publikoval na serveru a2larm.cz. Slačálka k jeho textu vedla především slova europoslance Jana Kellera (ČSSD) o neziskových organizacích na serveru ParlamentníListy.cz. A co zaujalo Konvičku?
04.08.2017 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Konvička (37 článků)

Čunek není „fuj“! Martin Konvička se důrazně zastal populárního hejtmana

 
Protiislámský aktivista Martin Konvička zareagoval na článek ze serveru a2larm.cz, jenž píše o lidoveckém politikovi Jiřím Čunkovi. „Zachrání Čunek křesťanskou civilizaci?“ ptá se spolupracovník redakce a2larmu.cz Martin Vrba. A zároveň se do něj velmi kriticky obouvá.
31.07.2017 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Čunek (601 článků) , Martin Konvička (37 článků)

Pasák Babiš a jeho kurvy, kterým sype granule do žlabu. Drsný komentář o hnutí ANO

 
Protiislámský aktivista Martin Konvička se na svém facebookovém profilu velmi ostře obul do Andreje Babiše, šéfa hnutí ANO. Dokonce ho nazval i pasákem.
29.07.2017 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (11317 článků) , Martin Konvička (37 článků)

Petr Hampl, Martin Konvička: Poznámky k současnému migračnímu nájezdu na Itálii

 
Přesouvání velkých mas lidí do jiné země je aktem války. Jak ukázala analytička Kelly Greenhill a po ní další, migrační toky jsou účinným a často používaným prostředkem vedení války.
23.07.2017 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Martin Konvička (37 článků)

Martin Konvička: Kus světa mezi Rozvadovem a Havajskými ostrovy je v ...

 
Vynikající (byť náročnější) text asi největšího žijícího českého filosofa J. Fuchse, ve kterém tento trhá na cucky asi nejinteligentnějšího služebníka bruselského establishmentu, Romana Jocha: O povaze západní civilizace.
07.07.2017 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Martin Konvička (37 článků)

Martin Konvička z těžce zkoušeného Řecka: EU je nepřítel. Rozváží po Evropě rozvrat. Jako nacisté v roce 1940. Jednou je tam možná usmaží ve vlastních kancelářích

 
ROZHOVOR Místo židovské otázky tu máme otázku evropskou. Tak vidí současnou situaci v Evropě protiislámský aktivista Martin Konvička. Podle jeho slov si vůdčí němečtí a francouzští politici myslí, že se píše rok 1940 a oni ovládají východ Evropy. Současnou situaci považuje za důsledek politické hlouposti a tvrdí, že Francouzi rezignovali na svoji etnicitu a stávají se otroky. Z Řecka, kde se momentálně nachází, také komentoval dění v české vládě. Bohuslav Sobotka se prý mohl stát hrdinou, ale vybral si špatně a je politickou mrtvolou.
02.07.2017 06:45 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9409 článků) , Martin Konvička (37 článků)

Martin Konvička: Arabboy aneb berlínská puberta po arabsku

 
O pročtení útlé (202 pp) knížky německo-turecké autorky Güner Yasemin Balciové mě poprosila paní překladatelka. Obešla prý s překladem tucet nakladatelství, než se jí ujala firma Barrister & Principal. Před několika málo lety, když překlad vznikl,
21.06.2017 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Martin Konvička (37 článků)

Michaela Sousedíková: Martin Konvička a bojovníci proti islámu dnes. Co dělá muž, který sliboval koncentráky pro muslimy?

 
Prohlašoval, že jako vítěz voleb s Blokem proti islámu namele muslimy do masokostní moučky. Podobně odvážných výroků Martina Konvičky následovala ještě řada a některé z jeho excesů byly trestně stíhány. Nakonec však jeho největším politickým úspěchem bylo předposlední místo na Táborsku v loňských senátních volbách. Co dělá dnes jeden z největších odpůrců islámu u nás?
18.06.2017 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Konvička (37 článků)

Tomáš Haas: Omluvte se Martinu Konvičkovi

 
Očekával bych vlnu omluv Martinu Konvičkovi. Za výroky kterými hodnotil a předvídal migrační krizi a její důsledky, byl onálepkován jako "pravicový extrémista", "rasista", "populista", "xenofob" atd.
08.06.2017 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Martin Konvička (37 článků)

Teroristický útok v Česku? Vlak narazil do stromu s nápisy oslavujícími Alláha!

 
Náhoda, provokace, házení viny na menšiny nebo drsný záměr? V ranních hodinách se vlak na Mladoboleslavsku srazil se stromem na kolejích. Podle vyšetřování nehody to vypadá, že strom někdo nařízl a napsal na něj vzkazy jako "Alláh je velký." První, kdo zmínil možnost teroristického činu byl nechvalně proslulý Martin Konvička.
01.06.2017 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Konvička (37 článků)
« Předchozí 1 2 Další »