Články k osobnosti

Mark Zuckerberg

  zakladatel a ceo facebook

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Mark Zuckerberg »
 

Carrey vyzval ke zrušení účtů na Facebooku kvůli ovlivňování voleb Rusy

 
Herec Jim Carrey (56) vyzval lidi, aby smazali své účty na Facebooku, jak to udělal on. Podle něj společnost Marka Zuckerberga neudělala nic proti ovlivňování amerických prezidentských voleb ze strany Ruska.
10.02.2018 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Jim Carrey (195 článků) , Mark Zuckerberg (171 článků)

Šéf Facebooku chystá velký krok. Chce ukazovat víc příspěvků od přátel

 
Uživatelé sociální sítě Facebook by měli už brzy na svém účtu vidět více příspěvků svých přátel a méně nereklamních sdělení různých podniků, médií a politických skupin. Největší sociální síť na světě by se tak podle svého zakladatele Marka Zuckerberga měla vrátit zpět ke svým kořenům. Změny, které nastanou ve filtrování příspěvků, budou významné, napsal Zuckerberg na svém účtu na sociální síti.
12.01.2018 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Mark Zuckerberg (171 článků)

Správci facebookových komunit z celé Evropy se sejdou v Londýně

 
Ve svém humanitárním manifestu mluví Mark Zuckerberg o potřebě poskytnout vůdcům komunit více nástrojů pro ještě lepší správu facebookových skupin. První setkání těchto správců skupin se odehrálo v létě v Chicagu a Facebook nyní chystá první evropské setkání, které se uskuteční v únoru 2018 v Londýně.
24.11.2017 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Mark Zuckerberg (171 článků)

Tak se k Čechům nechovejte, Zuckerbergu! Máme za sebou nacisty, komunisty, necháme se pro pravdu upálit! Napsala šéfovi Facebooku Klára Samková, zablokovaná na 30 dní

 
Advokátka a aktivistka Klára Samková si nenechala líbit to, že byl na 30 dní zablokován její profil na sociální síti Facebook. Pro údajně xenofobní vyjádření. Napsala podrobný dopis zakladateli společnosti Facebook Marku Zuckerbergovi, mimořádně mladému a vlivnému miliardáři z USA. V dopise se nejen ohrazuje proti nařčení z rasismu, ale vyčítá Zuckerbergovi, jak se Facebook chová k tisícům českých občanů, kterým též blokuje jejich profily.
01.10.2017 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Mark Zuckerberg (171 článků)

Mark Zuckerberg se stal podruhé otcem. Holčička dostala jméno August

 
Zakladatel Facebooku Mark Zuckerberg (33) je dvojnásobným tatínkem. Na svém profilu na sociální síti oznámil, že se jeho manželce Priscille Chanové (32) narodila druhá dcera. Holčičku pojmenovali August.
29.08.2017 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Mark Zuckerberg (171 článků)

Zakladatel Facebooku je podruhé otcem: Zuckerbergovi se narodila holčička August

 
Zakladatel Facebooku Mark Zuckerberg se stal podruhé otcem. Na svém facebookovém profilu dnes oznámil, že se jeho manželce Priscille Chanové narodila druhá dcera August, a přidal fotografii celé rodiny.
28.08.2017 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Mark Zuckerberg (171 článků)

Tohle jsou nejpoužívanější emoji na Facebooku. Nejčastěji lidé brečí smíchy

 
17. července byl světový den emoji a při té příležitosti se Mark Zuckerberg na svém facebookovém profilu pochlubil se statistikou těchto nejpoužívanějších doplňků textu.
21.07.2017 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Mark Zuckerberg (171 článků)

Šéf Facebooku ukázal letité video. Táta Zuckerberga natočil ve chvíli radosti

 
Video zachycující moment, kdy se dozvěděl o svém přijetí na prestižní Harvardskou univerzitu, zveřejnil zakladatel Facebooku a miliardář Mark Zuckerberg. Školu kvůli svým podnikatelským aktivitám nedokončil, titulu se ale přece jen dočká. Harvard mu příští týden předá čestný diplom.
19.05.2017 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Mark Zuckerberg (171 článků)

Stane se příštím americkým prezidentem 'otec Facebooku'?

 
Je to jako když Donald Trump jezdí po Spojených státech a sbírá hlasy voličů? Nebo to spíš připomíná běh Forresta Gumpa? Anebo je to něco v duchu klasického Vodňanského "Královna Alžběta beseduje s traktoristy"? Je to první krok k nenápadnému přechodu do vysoké (a možná i té nejvyšší) politiky, snaha na sebe upozornit, anebo touha pochopit svět, upřímný pokus být blíže lidem, prohodit s nimi pár slov a ukázat jim, že je jedním z nich? Možná od všeho trochu, Každopádně ale zakladatel a šéf Facebooku Mark Zuckerberg poctivě plní své novoroční předsevzetí, které oznámil 3. ledna : projíždí všech padesát států USA a setkává se s lidmi.
02.05.2017 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (3473 článků) , Mark Zuckerberg (171 článků)

Virtuální sociální svět? Takhle prý budeme podle Facebooku komunikovat

 
Minulé úterý na oficiální vývojářské konferenci Facebooku se ke slovu dostala i virtuální realita, na kterou Mark Zuckerberg stále sází doslova miliardy dolarů. Hlavní novinkou bylo představení betaverze Spaces, což je univerzální platforma, respektive virtuální prostor, kde lze komunikovat a sdílet všechno možné s přáteli v reálném čase.
28.04.2017 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Mark Zuckerberg (171 článků)

Facebook chystá změny? Zuckerberg řeší mix reality a digitálního života

 
Facebook se zajímá o rozšířenou realitu. Technologii, která nabízí mix reálného a digitálního života, známe například z oblíbené hry pro chytré telefony Pokémon Go. Nyní se na ni chce zaměřit i největší sociální síť. Na výroční konferenci pro softwarové vývojáře to uvedl generální ředitel Facebooku Mark Zuckerberg.
19.04.2017 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Mark Zuckerberg (171 článků)

Mark Zuckerberg bude dvojnásobným otcem. Jeho manželka čeká holčičku

 
Zakladatel sociální sítě Facebook Mark Zuckerberg (32) oznámil, jak jinak než prostřednictvím svého profilu, šťastnou novinu. S manželkou Priscillou se těší na narození druhého potomka.
10.03.2017 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Mark Zuckerberg (171 článků)

Šéf Facebooku Mark Zuckerberg a jeho žena: Čekají druhé miminko!

 
Je šéfem nejpopulárnější sociální sítě na světě, kterou každý měsíc používají téměř dvě miliardy lidí. Přesto si hlava Facebooku Mark Zuckerberg (32) najde čas i na osobní život. Jeden z nejvlivnějších lidí světa nyní oznámil, že jeho manželka Priscilla Chan (32) je opět těhotná.
10.03.2017 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Mark Zuckerberg (171 článků)

Mark Zuckerberg potvrdil, že nemá plány stát se prezidentem USA

 
I když je nový prezident Donald J. Trump v úřadu teprve několik dní, už se pochopitelně spekuluje o tom, kdo se bude o tento post pokoušet za další čtyři roky. Už před nějakou dobou se tak objevily informace, že ve hře by mohl být i známý Mark Zuckerberg, zakladatel a současný šéf Facebooku.
05.02.2017 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Mark Zuckerberg (171 článků) , Donald Trump (3473 článků)

Majitel Facebooku propadl českým koláčům! Sehnal je u potomků českých imigrantů

 
Zakladatel Facebooku Mark Zuckerberg (32) v rámci svých podnikatelských aktivit často cestuje a zážitky z cest uveřejňuje kde jinde, než na svém profilu na své sociální síti. Teď přidal fotku, jak kupuje klasické české koláče. A neuvěříte tomu, kde je sehnal! Přímo v Texasu!
27.01.2017 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Mark Zuckerberg (171 článků)

A šmytec: Facebook bude cenzurovat zprávy, které uzná za lživé

 
Obsah na Facebooku mají posuzovat údajně nezávislé týmy expertů a novinářů. Jeho zakladatel Mark Zuckerberg má totiž v plánu zatočit s falešným zpravodajstvím, hoaxy a spamovými programy. Informuje o tom server Echo24.
21.11.2016 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Mark Zuckerberg (171 článků)

Šéf Facebooku radil lídrům: Připojte lidi k internetu, miliony uniknou chudobě

 
Ředitel a zakladatel Facebooku Mark Zuckerberg vyzval světové vůdce na summitu v Peru, aby pomohli umožnit více lidem přístup k internetu. Podle něj by to přispělo k omezení příjmové nerovnosti a zlepšení kvality života stovek milionů lidí po celém světě.
19.11.2016 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Mark Zuckerberg (171 článků)

Strašná zpráva na Facebooku: Mark Zuckerberg a další jsou mrtví! Poplach způsobila chyba

 
Velké množství uživatelů sociální sítě Facebook bylo v pátek kvůli neobvyklé programové chybě na svých profilech označeno za mrtvé. Stalo se tak i šéfovi Marku Zuckerbergovi. Chyba byla po chvíli opravena a vedení Facebooku se za ni omluvilo, napsal zpravodajský server BBC News.
12.11.2016 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Mark Zuckerberg (171 článků)

My jsme žádné volby neovlivnili. Šéf Facebooku rozčíleně reaguje na výtky, že málo bojuje s nenávistí

 
Zakladatel Facebooku Mark Zuckerberg důrazně odmítl, že by některé nepotvrzené zprávy, které se objevily na jeho sociální síti, mohly ovlivnit výsledky voleb v USA. Informuje o tom server britského deníku The Guardian.
11.11.2016 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Mark Zuckerberg (171 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »