Články k osobnosti

Mark Zuckerberg

  zakladatel a ceo facebook

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Mark Zuckerberg »
 

Mark Zuckerberg se stal podruhé otcem. Holčička dostala jméno August

 
Zakladatel Facebooku Mark Zuckerberg (33) je dvojnásobným tatínkem. Na svém profilu na sociální síti oznámil, že se jeho manželce Priscille Chanové (32) narodila druhá dcera. Holčičku pojmenovali August.
29.08.2017 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Mark Zuckerberg (167 článků)

Zakladatel Facebooku je podruhé otcem: Zuckerbergovi se narodila holčička August

 
Zakladatel Facebooku Mark Zuckerberg se stal podruhé otcem. Na svém facebookovém profilu dnes oznámil, že se jeho manželce Priscille Chanové narodila druhá dcera August, a přidal fotografii celé rodiny.
28.08.2017 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Mark Zuckerberg (167 článků)

Tohle jsou nejpoužívanější emoji na Facebooku. Nejčastěji lidé brečí smíchy

 
17. července byl světový den emoji a při té příležitosti se Mark Zuckerberg na svém facebookovém profilu pochlubil se statistikou těchto nejpoužívanějších doplňků textu.
21.07.2017 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Mark Zuckerberg (167 článků)

Šéf Facebooku ukázal letité video. Táta Zuckerberga natočil ve chvíli radosti

 
Video zachycující moment, kdy se dozvěděl o svém přijetí na prestižní Harvardskou univerzitu, zveřejnil zakladatel Facebooku a miliardář Mark Zuckerberg. Školu kvůli svým podnikatelským aktivitám nedokončil, titulu se ale přece jen dočká. Harvard mu příští týden předá čestný diplom.
19.05.2017 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Mark Zuckerberg (167 článků)

Stane se příštím americkým prezidentem 'otec Facebooku'?

 
Je to jako když Donald Trump jezdí po Spojených státech a sbírá hlasy voličů? Nebo to spíš připomíná běh Forresta Gumpa? Anebo je to něco v duchu klasického Vodňanského "Královna Alžběta beseduje s traktoristy"? Je to první krok k nenápadnému přechodu do vysoké (a možná i té nejvyšší) politiky, snaha na sebe upozornit, anebo touha pochopit svět, upřímný pokus být blíže lidem, prohodit s nimi pár slov a ukázat jim, že je jedním z nich? Možná od všeho trochu, Každopádně ale zakladatel a šéf Facebooku Mark Zuckerberg poctivě plní své novoroční předsevzetí, které oznámil 3. ledna : projíždí všech padesát států USA a setkává se s lidmi.
02.05.2017 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (3156 článků) , Mark Zuckerberg (167 článků)

Virtuální sociální svět? Takhle prý budeme podle Facebooku komunikovat

 
Minulé úterý na oficiální vývojářské konferenci Facebooku se ke slovu dostala i virtuální realita, na kterou Mark Zuckerberg stále sází doslova miliardy dolarů. Hlavní novinkou bylo představení betaverze Spaces, což je univerzální platforma, respektive virtuální prostor, kde lze komunikovat a sdílet všechno možné s přáteli v reálném čase.
28.04.2017 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Mark Zuckerberg (167 článků)

Facebook chystá změny? Zuckerberg řeší mix reality a digitálního života

 
Facebook se zajímá o rozšířenou realitu. Technologii, která nabízí mix reálného a digitálního života, známe například z oblíbené hry pro chytré telefony Pokémon Go. Nyní se na ni chce zaměřit i největší sociální síť. Na výroční konferenci pro softwarové vývojáře to uvedl generální ředitel Facebooku Mark Zuckerberg.
19.04.2017 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Mark Zuckerberg (167 článků)

Mark Zuckerberg bude dvojnásobným otcem. Jeho manželka čeká holčičku

 
Zakladatel sociální sítě Facebook Mark Zuckerberg (32) oznámil, jak jinak než prostřednictvím svého profilu, šťastnou novinu. S manželkou Priscillou se těší na narození druhého potomka.
10.03.2017 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Mark Zuckerberg (167 článků)

Šéf Facebooku Mark Zuckerberg a jeho žena: Čekají druhé miminko!

 
Je šéfem nejpopulárnější sociální sítě na světě, kterou každý měsíc používají téměř dvě miliardy lidí. Přesto si hlava Facebooku Mark Zuckerberg (32) najde čas i na osobní život. Jeden z nejvlivnějších lidí světa nyní oznámil, že jeho manželka Priscilla Chan (32) je opět těhotná.
10.03.2017 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Mark Zuckerberg (167 článků)

Mark Zuckerberg potvrdil, že nemá plány stát se prezidentem USA

 
I když je nový prezident Donald J. Trump v úřadu teprve několik dní, už se pochopitelně spekuluje o tom, kdo se bude o tento post pokoušet za další čtyři roky. Už před nějakou dobou se tak objevily informace, že ve hře by mohl být i známý Mark Zuckerberg, zakladatel a současný šéf Facebooku.
05.02.2017 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Mark Zuckerberg (167 článků) , Donald Trump (3156 článků)

Majitel Facebooku propadl českým koláčům! Sehnal je u potomků českých imigrantů

 
Zakladatel Facebooku Mark Zuckerberg (32) v rámci svých podnikatelských aktivit často cestuje a zážitky z cest uveřejňuje kde jinde, než na svém profilu na své sociální síti. Teď přidal fotku, jak kupuje klasické české koláče. A neuvěříte tomu, kde je sehnal! Přímo v Texasu!
27.01.2017 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Mark Zuckerberg (167 článků)

A šmytec: Facebook bude cenzurovat zprávy, které uzná za lživé

 
Obsah na Facebooku mají posuzovat údajně nezávislé týmy expertů a novinářů. Jeho zakladatel Mark Zuckerberg má totiž v plánu zatočit s falešným zpravodajstvím, hoaxy a spamovými programy. Informuje o tom server Echo24.
21.11.2016 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Mark Zuckerberg (167 článků)

Šéf Facebooku radil lídrům: Připojte lidi k internetu, miliony uniknou chudobě

 
Ředitel a zakladatel Facebooku Mark Zuckerberg vyzval světové vůdce na summitu v Peru, aby pomohli umožnit více lidem přístup k internetu. Podle něj by to přispělo k omezení příjmové nerovnosti a zlepšení kvality života stovek milionů lidí po celém světě.
19.11.2016 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Mark Zuckerberg (167 článků)

Strašná zpráva na Facebooku: Mark Zuckerberg a další jsou mrtví! Poplach způsobila chyba

 
Velké množství uživatelů sociální sítě Facebook bylo v pátek kvůli neobvyklé programové chybě na svých profilech označeno za mrtvé. Stalo se tak i šéfovi Marku Zuckerbergovi. Chyba byla po chvíli opravena a vedení Facebooku se za ni omluvilo, napsal zpravodajský server BBC News.
12.11.2016 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Mark Zuckerberg (167 článků)

My jsme žádné volby neovlivnili. Šéf Facebooku rozčíleně reaguje na výtky, že málo bojuje s nenávistí

 
Zakladatel Facebooku Mark Zuckerberg důrazně odmítl, že by některé nepotvrzené zprávy, které se objevily na jeho sociální síti, mohly ovlivnit výsledky voleb v USA. Informuje o tom server britského deníku The Guardian.
11.11.2016 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Mark Zuckerberg (167 článků)

Zuckerberg se setkal s papežem, chce „šířit poselství a naději“ po Facebooku

 
Zakladatele a šéfa internetové sociální sítě Facebook Marka Zuckerberga a jeho manželku Priscillu Chanovou přijali dnes papež František a poté i italský premiér Matteo Renzi.
29.08.2016 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Mark Zuckerberg (167 článků) , Matteo Renzi (26 článků) , František Marek (24 článků)

Jiří Dienstbier (ČSSD): Muž, který chtěl tvrdě zcenzurovat Facebook za vaše daně! Mark Zuckerberg řekl NE!

 
Ministr pro lidská práva Jiří Dienstbier nabízel vedení Facebooku, že najde státem placeného cenzora, který bude vyhledávat nenávistné příspěvky a mazat je. Vedení Facebooku Dienstbierův návrh zamítlo.
19.07.2016 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Mark Zuckerberg (167 článků)

Ví víc než my? Šéf Facebooku si zalepuje kameru a mikrofon svého notebooku

 
Šéf Facebooku Mark Zuckerberg si zalepuje na svém notebooku webovou kameru a mikrofon. Není to přitom tak dávno, co padlo podezření, že aplikace Facebooku odposlouchávají své uživatele a podle zachycených slov hovoru jim nabízí reklamu.
22.06.2016 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Mark Zuckerberg (167 článků)

Merkelová dostala tvrdě naloženo od „hubatého“ novináře. To si za rámeček rozhodně nedá

 
Známý britský komentátor Douglas Murray na webu amerického think-tanku Gatestone Institute tvrdě kritizuje německou kancléřku Angelu Merkelovu za její snahy cenzurovat ve spolupráci s Markem Zuckerbergem Facebook. Lidé by podle jeho názoru měli povstat na obranu svobody projevu.
13.06.2016 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Mark Zuckerberg (167 článků) , Douglas Murray (3 články) , Angela Merkelová (1895 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »