Články k osobnosti

Mariah Carey

  herečka, zpěvačka, producentka, návrhářka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Mariah Carey »
 

Beyoncé je úspěšná jen proto, že má světlou pleť

 
Kdyby prý Beyoncé byla tak tmavá jako její otec Matthew Knowles, nebyla by tak úspěšná po celém světě. Šestašedesátiletý exmanažer a otec slavné zpěvačky tvrdí, že lidé jsou stále velmi rasisticky zaměření a snědší pěnice jsou toho důkazem. Prorazit v mainstreamu se stejně jako Beyoncé podařilo třeba také světlejší Rihanně či Mariah Carey.
08.02.2018 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Mariah Carey (435 článků) , Matthew Knowles (4 články)

Mariah Carey nahrává patnácté studiové album

 
Fanoušci Mariah Carey se můžou těšit na patnácté studiové album. Americká hvězda se totiž zavřela na několik dní do studia a začala pracovat na souboru písní, který vydá ještě letos v létě.
24.01.2018 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Mariah Carey (435 článků)

Drzá Mariah Carey zasedla židli Meryl Streep

 
Mariah Carey je diva, která příliš neřeší své okolí. A tak na Zlatých glóbech během reklamního předělu – kdy přítomní v sále mají pauzu – vyrazila na toaletu. Když se ale vrátila, netrápila se vyhledáním svého místa a sedla na prázdnou židli, která se jí zalíbila. Ta přitom patřila Meryl Streep, která tak sama neměla kam usednout.
10.01.2018 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Mariah Carey (435 článků) , Meryl Streep (189 článků)

Mariah Carey bude mít vánoční stromek až do července

 
Zpěvačka Mariah Carey vydala v roce 1993 hit All I Want For Christmas Is You, čímž se stala – možná nechtěně – symbolem Vánoc. Písnička se každý rok stává jedničkou rozhlasového repertoáru před svátky. Sedmačtyřicetiletá americká hvězda ale netají, že Vánoce jsou pro ni nejvýznamnějším obdobím roku. Vždy je pečlivě plánuje a s výzdobou nešetří. Nejvíce miluje vánoční stromky, které zdobí její dům do půlky léta. Ten letošní odstrojí až před čtvrtým červencem.
02.01.2018 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Mariah Carey (435 článků)

Mrazivý Silvestr v New Yorku: V -12 °C prosila o čaj i Mariah Carey

 
Skoro milion lidí vítal Nový rok na newyorském náměstí Times Square tradičním sledováním klesající kaleidoskopické koule. Moře lidí, místních obyvatel i zahraničních turistů, neodradila ani přísná bezpečnostní opatření, ani mrazivé počasí.
01.01.2018 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Mariah Carey (435 článků)

Vánoční hit od Mariah Carey zvyšuje produkci kozího mléka

 
Nejen zemědělci z JZD v Hošticích u Volyně přišli na to, že hudba zvyšuje produkci mléka skotu. Ačkoli ti to věděli už v osmdesátých letech. Námět komedie Zdeňka Trošky v posledních letech ověřují v praxi chovatelé mléčného dobytka. A jeden anglický farmář pouští svým kozám vánoční song All I Want For Christmas Is You od Mariah Carey. Nadojí díky tomu o dvacet procent víc.
20.12.2017 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Mariah Carey (435 článků)

Mariah Carey pořídila svým dětem k Vánocům živého soba

 
Zpěvačka Mariah Carey tráví Vánoce každý rok v Coloradu. V tamním horském sídle Aspen vlastní luxusní chalupu, u níž v prosinci není nouze o hromady sněhu. Tradiční bílé svátky hvězda letos vylepší ještě živým sobem, kterého nechala přivézt pro své šestileté děti Moroccana a Monroe.
14.12.2017 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Mariah Carey (435 článků)

Mariah Carey žádala po bývalém padesát milionů. Dostala tuhle pohádkovou částku?

 
Zpěvačka Mariah Carey prý na svém bývalém snoubenci Jamesi Packerovi žádala padesát milionů dolarů (asi miliardu korun) jako odškodnění za to, že se s ní rozešel ze dne na den těsně před jejím novým turné. Americká hvězda se ale musí spokojit pouze se čtyřmi miliony dolarů – asi sedmaosmdesáti miliony korun. A smí jí zůstat také zásnubní prsten, jehož hodnota dosahuje 9,5 milionu dolarů.
10.12.2017 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Mariah Carey (435 článků) , Carey James (1 článek)

Mariah Carey: Exsnoubence sdírá z kůže!

 
Čím větší pracháči, tím dokáží z každé situace vytlouct ještě větší kapitál. Přesně jako Mariah Carey (47).
01.12.2017 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Mariah Carey (435 článků)

Mariah Carey ruší další vánoční koncerty

 
Zpěvačka Mariah Carey stále není v dobré fyzické kondici. Americká hvězda proto ruší další koncerty ze svého vánočního turné All I Want For Christmas Is You. Nově zklamala fanoušky hned tří dalších plánovaných vystoupení. Hvězda se vymlouvá na onemocnění dýchací soustavy.
29.11.2017 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Mariah Carey (435 článků)

Ředitel ochranky žaluje zpěvačku Mariah Carey: Chtěla jenom černé kluky a polonahá je nutila k sexu!

 
Zpěvačka Mariah Carey (47) má vrchol kariéry dávno za sebou, ale stále se snaží vydrápat na pódia. Provází ji mnoho skandálů, výkyvy váhy a kvůli větší popularitě o sobě dokonce nechala natáčet reality show ve stylu Kardashians. Jenomže slavná je spíš svými skandály. Ten poslední kvůli kampani #metoo zažívá velkou mediální odezvu.
10.11.2017 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Mariah Carey (435 článků)

James Packer: Vztah s Mariah Carey považuju za svůj největší úlet

 
Australský miliardář James Packer se před rokem rozešel s Mariah Carey, kterou přitom jen pár týdnů před rozchodem požádal o ruku. Padesátiletý obchodník s realitami dvanáct měsíců poté, co dal slavné zpěvačce kopačky, promluvil o vztahu s ní. Během rozhovoru velmi drsně usoudil, že vztah s Mariah byl velký omyl a považuje to za svůj největší životní úlet.
25.10.2017 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Mariah Carey (435 článků) , James Packer (44 článků)

Mariah Carey vykradli

 
Zpěvačka Mariah Carey přišla o doplňky v hodnotě padesáti tisíc dolarů – asi milionu korun. Zloději se vloupali do jejího domu v Los Angeles ve tři hodiny ráno ze čtvrtka na pátek. Ačkoli se pobertové nedostali do sejfu k diamantům, odnesli si luxusní kabelky a sluneční brýle.
23.10.2017 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Mariah Carey (435 článků)

Mariah Carey: Jak lže o nadváze!

 
S kily navíc si každá žena poradí jinak. Některé se s nimi prostě smíří a přizpůsobí šatník tak, aby skryly nedostatky a podtrhly přednosti. Jiné se jich pokoušejí zbavit. A asi jen jedna žena na světě dokáže obojí současně! Zpěvačka Mariah Carey (47)...
08.10.2017 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Mariah Carey (435 článků)

Mariah Carey se potkala na večeři s Britney, výstřih měla mnohem větší

 
Zpěvačka Mariah Carey (48) se na večeři potkala s Britney Spears, souboj dekoltů rozhodně vyhrála .
21.09.2017 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Britney Spears (793 článků) , Mariah Carey (435 článků)

Mariah Carey dál nezadržitelně tloustne: Nateklé syslí tváře a těžká nadváha. Kam zmizela kdysi nádherná zpěvačka?

 
Místo toho, aby Mariah Carey začala chodit do posilovny a snažila se shodit svá nabytá kila, tak se ukazuje v upnutých modelech, které její obezitu ještě více zdůrazňují. Zpěvačka dokazuje, že nemá soudnost a nedokáže své outfity přizpůsobit svému vzhledu. Z kdysi sexy hubené rajdy je pěkná matrona.
19.09.2017 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Mariah Carey (435 článků)

Plnoštíhlá Mariah Carey na obálce magazínu extrémně zeštíhlela retuší

 
Není první ani poslední slavnou ženou, která fotografii na obálce magazínu nechala upravit pomocí Photoshopu. Nicméně Mariah Carey sáhla po extrémní verzi retuše své postavy. Plnoštíhlá až korpulentní zpěvačka má totiž na obrázku poloviční, útlou postavu. A fanoušci se tudíž právem ptají: „Kde je jí jako zbytek?“
28.08.2017 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Mariah Carey (435 článků)

Mariah Carey: Mám nízké sebevědomí

 
Zpěvačka Mariah Carey přiznává, že „měla“ v minulosti několik momentů, kdy se chovala jako otřesná diva. Ale může za to prý její matka, která byla operní subretou a jako diva se chovala celý život. Mariah to poznamenalo. A dost výrazně. Chybí jí dodnes soudnost a sebekritika. Otřesné chování, které projevuje kamkoli se hne, totiž svádí na okolí. Že nemá dost úcty k jejímu sníženému sebevědomí.
28.08.2017 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Mariah Carey (435 článků)

Přifouknutá, vyfouknutá Mariah Carey: Za upravené fotky pod palbou kritiky, realita je úplně jiná

 
Málokterá zpěvačka má tak obří… ego jako Mariah Carey (47)! A právě to zhýčkané popové divě zjevně nedovoluje smířit se s postavou, která už dávno není »modelkovská«. Znovu totiž byla osočena, že se na fotce, tentokrát pro titulní stranu nového čísla magazínu Paper, nechala zeštíhlit. A tentokrát jí kila ubrali skutečně brutálně.
24.08.2017 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Mariah Carey (435 článků)

Mariah Carey se všichni smějí, na fotce si ubrala dvacet kilo

 
Mariah Carey (48) nafotila oficiální snímky, na kterých je prostě k nepoznání.
23.08.2017 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Mariah Carey (435 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »