Marek Suchý

fotbalista

« Zpět na výpis všech článků | Více informací o Marek Suchý »

Fotbalisté v generálce na Euro prohráli s Koreou 1:2. Rozhodly chyby Čecha a Rosického

Čeští fotbalisté prohráli v generálce na mistrovství Evropy ve Francii s Jižní Koreou 1:2. Hosté vedli v Edenu po gólech Jun Pit-karama a Suk Hjon-čuna v poločase 2:0 a ve 46. minutě už jen snížil tečovanou střelou Marek Suchý. Poslední půlhodinu hrál národní tým bez vyloučeného Theodora Gebre Selassieho.
05.06.2016 18:55 |

Osobnosti: Marek Suchý (53 článků)

Češi přečkali infarktový závěr a v Nizozemsku vyhráli!

Čeští fotbalisté si na závěr kvalifikace poradili s výběrem Holandska a po vítězství 3:2 postupují ze skupiny A z prvního místa. Národní celek si zásluhou Kadeřábka a Šurala vypracoval dvojbrankový náskok, situaci ale zkomplikovalo vyloučení obránce Marka Suchého těsně před přestávkou. Českému týmu však vypomohl Van Persie, který si dal v 66. minutě vlastní gól. Nizozemci v závěru mohutně dotahovali, na body ale nakonec nedosáhli a překvapivě končí už v kvalifikaci.
13.10.2015 23:30 |

Reprezentace se setkala před Islandem. Nechyběl ani Čech

Česká fotbalová reprezentace se v pondělí sešla v Praze před kvalifikačním zápasem na mistrovství Evropy na Islandu, který ji čeká v pátek. Tentokrát nechyběl ani brankář Petr Čech, který na trénincích minulý týden chyběl kvůli turné po Asii. Basilejská dvojice – Tomáš Vaclík a Marek Suchý – se k reprezentaci připojí během dne po nedělním finále Švýcarského poháru.
08.06.2015 15:36 |

Osobnosti: Petr Čech (1049 článků) , Marek Suchý (53 článků) , Tomáš Vaclík (42 článků) , Marek Čech (81 článků)

LM: Basilej s Čechy vedení neudržela, Real udělal krok k postupu

Fotbalisté Basileje s českými reprezentanty Tomášem Vaclíkem a Markem Suchým v úvodním osmifinále Ligy mistrů těsné vedení neudrželi a vinou penalty ze závěru s Portem remizovali 1:1. Lepší výchozí pozici si pro odvetu vypracoval Real Madrid. Obhájce titulu vyhrál 2:0 na půdě Schalke.
18.02.2015 23:40 |

Osobnosti: Marek Suchý (53 článků) , Tomáš Vaclík (42 článků)

Basilej s dvěma Čechy vyzve v Lize mistrů Porto, Chelsea čeká PSG

Basilej s českými fotbalisty Tomášem Vaclíkem a Markem Suchým čeká v osmifinále Ligy mistrů Porto. Chelsea s dalším reprezentačním brankářem Petrem Čechem změří síly s Paris St. Germain.
15.12.2014 13:35 |

Vaclík se Suchým pomohli Basileji k postupu i v 'pekelném hukotu'

Pomohli k postupu a navrch si užili pověstnou atmosféru. Brankář Tomáš Vaclík s obráncem Markem Suchým nechyběli v sestavě Basileje, která v závěrečném utkání skupiny Ligy mistrů uhrála na půdě Liverpoolu kýžený bod. Po remíze 1:1 si jarní osmifinále zahraje právě na úkor slavného anglického klubu z Anfield Road.
10.12.2014 17:41 |

Basilej s Vaclíkem a Suchým postoupila v LM na úkor Liverpoolu

Fotbalisté Basileje s českými reprezentanty brankářem Tomášem Vaclíkem a obráncem Markem Suchým nebudou chybět v jarních vyřazovacích bojích Ligy mistrů. Švýcarský celek v závěrečném kole základní skupiny v přímém souboji o postup remizoval v Liverpoolu 1:1 a udržel druhé místo v tabulce. Dalšími osmifinalisty se staly Monako a Juventus Turín.
10.12.2014 15:36 |

Česká Basilej má skalp Liverpoolu! Byl to hukot, říkal Vaclík

Brankář Tomáš Vaclík a obránce Marek Suchý vyřadili z Ligy mistrů slavný Liverpool! S týmem Basileje na konci úterního utkání přežili závěrečný tlak domácích a po remíze 1:1 udrželi před soupeřem druhé místo ve skupině.
10.12.2014 12:55 |

Real a Dortmund mají jistý postup, za Bazilej skóroval Suchý

Fotbalisté Realu Madrid a Dortmundu si už ve 4. kole Ligy mistrů zajistili postup do osmifinále. Real si čtvrtou výhru připsal doma proti Liverpoolu, o jediný gól zápasu se postaral Karim Benzema. Počtvrté zvítězil také Dortmund, který porazil Galatasaray 4:1. Postup mohl slavit i Arsenal s Tomášem Rosickým, ale přišel o něj v poslední minutě zápasu s Anderlechtem, který vyrovnal na konečných 3:3. Český reprezentant Marek Suchý se gólem podílel na výhře Basileje 4:0 nad Ludogorcem Razgrad.
05.11.2014 10:20 |

Osobnosti: Tomáš Rosický (575 článků) , Marek Suchý (53 článků) , Karim Benzema (40 článků)

LM: Vaclík přispěl nulou k výhře nad Liverpoolem, Arsenal si zastřílel

Do středečních zápasů 2. kola základních skupin Ligy mistrů zasáhli tři čeští reprezentanti a všichni se radují z vítězství. Fotbalisté Basileje s Tomášem Vaclíkem a Markem Suchým v sestavě odčinili úvodní debakl od Realu a na domácí půdě porazili Liverpool 1:0. Tři body získal i Arsenal, který rozstřílel istanbulský Galatasaray 4:1. Tomáš Rosický nastoupil ve druhé půli.
01.10.2014 23:55 |

Osobnosti: Tomáš Rosický (575 článků) , Marek Suchý (53 článků) , Tomáš Vaclík (42 článků)

Real deklasoval v Lize mistrů Basilej, Suchý si dal vlastní gól

Fotbalisté Realu Madrid vykročili za obhajobou triumfu v Lize mistrů drtivým domácím vítězstvím 5:1 nad Basilejí. Úvodní gól si nešťastně vstřelil český obránce Marek Suchý, který smolnou tečí překonal svého krajana Tomáše Vaclíka.
17.09.2014 09:45 |

Reprezentant Suchý bude pokračovat v Basileji, která na něj uplatnila opci

Český fotbalový reprezentant Marek Suchý bude nadále oblékat dres Basileje, kde na jaře hostuje ze Spartaku Moskva.
04.05.2014 17:10 |

PŘEKVAPENÍ! Basilej za ticha rozstřílela Valencii, i když jí chyběl Suchý

Fotbalisté Basileje i bez distancovaného českého obránce Marka Suchého porazili v Valencii 3:0 a mají na dosah postup do semifinále Evropské ligy. Na stadionu přitom bylo ticho, jak v kostele, hrálo se totiž bez diváků.
03.04.2014 23:20 |

Lyon jde po Plzni na Juventus, Suchého čeká Valencie

Přemožitel fotbalistů Plzně Olympique Lyon se ve čtvrtfinále Evropské ligy utká s Juventusem Turín, v jehož vedení pracuje česká legenda Pavel Nedvěd. Švýcarský mistr Basilej s Markem Suchým vyzve Valencii, Alkmaar se utká s Benficou Lisabon a Porto v pyrenejském derby narazí na Sevillu. Rozhodl o tom dnešní los v Nyonu.
21.03.2014 13:55 |

Osobnosti: Pavel Nedvěd (160 článků) , Marek Suchý (53 článků) , Pavel Marek (177 článků) , Pavel Marek (194 článků)

VEN! Marek Suchý vyfasoval červenou kartu už po 8 minutách

Stoper Basileje Marek Suchý se vyznamenal! V odvetném utkání Evropské ligy na hřišti Salcburku už v 9. minutě vzal zezadu přes nohy Brazilce Alana a uviděl červenou kartu.
20.03.2014 23:10 |

Suchý mění dres. Končí ve Spartaku Moskva a míří do Basileje

Český fotbalista Marek Suchý po čtyřech letech opouští Spartak Moskva. Reprezentační obránce má podle agentury ITAR-TASS namířeno do Basileje. Se švýcarským šampionem by měl tento týden podepsat smlouvu. Oficiálně ještě dohoda potvrzena nebyla.
28.01.2014 12:55 |

Reprezentant Suchý opouští Spartak Moskva, míří do Basileje

Český fotbalista Marek Suchý po čtyřech letech opouští Spartak Moskva. Reprezentační obránce má podle agentury ITAR-TASS namířeno do Basileje.
28.01.2014 10:25 |

Ta je rozkošná! Suchý se dočkal roztomilé vnučky. Nechce ji ale nikdy vidět

Spisovatel Ondřej Suchý, bratr herce Jiřího Suchého, je už přes měsíc dědečkem nádherné vnučky Věry. Ta se narodila jeho synovi Markovi s partnerkou. Přesto ji asi nikdy neuvidí. Neprojevil o to sebemenší zájem. „Nebyl jsem dobrým otcem, nebudu ani dobrým dědečkem,“ napsal prý synovi Markovi.
12.03.2013 19:00 |

Osobnosti: Jiří Suchý (205 článků) , Ondřej Suchý (14 článků) , Ondřej Suchý (14 článků) , Jiří Marek (301 článků) , Marek Suchý (53 článků) , Jiří Marek (301 článků)

Syn moderátora Ondřeje Suchého: Táta zaslouží pěstí. Mou holku nutil za peníze k potratu!

Nejen obyčejní lidé, ale i ti slavní mají v rodinách takové problémy, o kterých se mnohým z nás ani nezdá. Bratr Jiřího Suchého, moderátor, karikaturista a spisovatel Ondřej Suchý je nyní ve válce se svým jediným synem Markem. „Přemlouval mou těhotnou přítelkyni, aby šla k potratu. Nabízel jí za to i peníze,“ zlobí se Marek Suchý (38), který by prý nyní na potkání otci snad dal i přes ciferník.
08.09.2012 17:00 |

Osobnosti: Jiří Suchý (205 článků) , Marek Suchý (53 článků) , Ondřej Suchý (14 článků) , Ondřej Suchý (14 článků) , Jiří Marek (301 článků) , Jiří Marek (301 článků)

Suchý si zahraje Ligu mistrů, Kováč ne

Stoper české fotbalové reprezentace Marek Suchý bude mít možnost ukázat své kvality v základní skupině Ligy mistrů. Jeho Spartak totiž v odvetě čtvrtého předkola remizoval na hřišti tureckého Fenerbahce 1:1 a s celkovým skóre 3:2 postoupil dál.
29.08.2012 23:05 |