Články k osobnosti

Marek Najbrt

  režisér

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Marek Najbrt »
 

Marek Daniel ztvární ve filmu Prezident Blaník hlavní roli

 
Fiktivní lobbista Antonín Blaník alias herec Marek Daniel populární ze satirického seriálu odhalí zákulisí prezidentské volby v novém celovečerním filmu. Pod názvem Prezident Blaník ho natočí režisér Marek Najbrt, oznámila dnes ČTK mluvčí projektu Martina Chvojka Reková.
09.11.2017 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Marek Daniel (55 článků) , Marek Najbrt (47 článků) , Antonín Marek (16 článků) , Dan Martin (112 článků) , Daniel Martin (113 článků) , Daniel Martin (50 článků)

Režisér Najbrt ze Světa pod hlavou o vzpomínkách na žlutá auta esenbáků!

 
Po nedávné premiéře seriálu Já, Mattoni je tu další »dobovka«, kriminálka z osmdesátých let minulého století Svět pod hlavou. Oba seriály natočil režisér Marek Najbrt, kterého historické materiály, jak dokazuje i jeho film Protektor, očividně lákají. „Hlavně baroko, devatenácté století a zejména rok 1938,“ říká režisér, který prý pro komunistický režim nemá sebemenší pochopení.
11.01.2017 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Marek Najbrt (47 článků)

Režisér Najbrt ze Světa pod hlavou o vzpomínkách na žlutá auta esenbáků!

 
Po nedávné premiéře seriálu Já, Mattoni je tu další »dobovka«, kriminálka z osmdesátých let minulého století Svět pod hlavou. Oba seriály natočil režisér Marek Najbrt, kterého historické materiály, jak dokazuje i jeho film Protektor, očividně lákají. „Hlavně baroko, devatenácté století a zejména rok 1938,“ říká režisér, který prý pro komunistický režim nemá sebemenší pochopení.
08.01.2017 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Marek Najbrt (47 článků)

Cesta Václava Neužila a Ivana Trojana Světem pod hlavou začne v lednu

 
Václav Neužil, Ivan Trojan a Judit Bárdos pod režijní taktovkou Marka Najbrta a Radima Špačka podle scénáře Ondřeje Štindla. To je Svět pod hlavou. Kriminální příběhy ze severních Čech za tuhé normalizace 80. let a příčiny vlastní rodinné tragédie v něm bude od ledna rozplétat policista Filip Marvan (Václav Neužil). Desetidílný seriál vznikl v koprodukci České televize, Bionautu a TV JOJ a na obrazovkách České televize se objeví v lednu.
28.11.2016 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Trojan (207 článků) , Radim Špaček (27 článků) , Marek Najbrt (47 článků) , Ondřej Štindl (22 článků) , Judit Bárdos (11 článků) , Marek Čech (80 článků)

Seriál Já, Mattoni není o kapitalismu, říká režisér Kanceláře Blaník. Chceme vyhovět dnešním divákům

 
Třináctidílný historický seriál Já, Mattoni České televize je vlajkovou lodí sezony. Režie se ujal Marek Najbrt.
15.08.2016 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Marek Najbrt (47 článků)

ČT: Já, Mattoni se vrací k tradici velkých historických seriálů

 
David Švehlík a Tatiana Vilhelmová i Alois Švehlík a Taťjana Medvecká ztvárnili ústřední dvojici nového výpravného historického seriálu České televize Já, Mattoni. Příběh muže ochotného dosahovat svých cílů i za cenu fatálních osobních selhání, který se stává obrazem společenských proměn druhé poloviny devatenáctého století, vznikal v režii držitele Českého lva Marka Najbrta. Divákům se poprvé představí na ČT1 v pátek 2. září ve 20.00.
11.08.2016 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Tatiana Vilhelmová (434 článků) , David Švehlík (80 článků) , Alois Švehlík (96 článků) , Taťjana Medvecká (54 článků) , Marek Najbrt (47 článků)

ČT: Václav Neužil a Ivan Trojan se ponoří do Světa pod Hlavou

 
Režiséři Marek Najbrt a Radim Špaček začali pro Českou televizi natáčet seriál Svět pod Hlavou. V napínavé kriminální minisérii se v hlavních rolích objeví Václav Neužil, Ivan Trojan a Judit Bárdos. Scenáristy Světa pod hlavou jsou Ondřej Štindl, Robert Geisler a Benjamin Tuček. Série vzniká v koprodukci České televize, Bionautu a TV JoJ.
28.07.2016 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Trojan (207 článků) , Radim Špaček (27 článků) , Marek Najbrt (47 článků) , Benjamin Tuček (14 článků) , Ondřej Štindl (22 článků) , Judit Bárdos (11 článků) , Robert Geisler (5 článků)

Česká televize točí normalizační kriminálku s Ivanem Trojanem. Inspiraci našla u BBC

 
Seriál Svět pod Hlavou natáčejí podle scénáře Ondřeje Štindla režiséři Marek Najbrt a Radim Špaček.
28.07.2016 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Trojan (207 článků) , Radim Špaček (27 článků) , Marek Najbrt (47 článků) , Ondřej Štindl (22 článků)

Co skrývá partner Libušky Šafránkové Josef Abrhám (76): Problémy se srdcem?

 
Na filmovém festivalu v Karlových Varech se režisér nového seriálu Já, Mattoni Marek Najbrt nechtěně prořekl. Prozradil, že herec Josef Abrhám (76), který měl ztvárnit hlavní roli, má zřejmě problémy se srdcem...
08.07.2016 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Josef Abrhám (149 článků) , Marek Najbrt (47 článků)

Seriál Žrouti je humornou sondou do světa kuchařských pořadů

 
Nový seriál Žrouti režiséra Marka Najbrta nachází humor ve světě pořadů o vaření. Proti sobě postavil pořad s luxusními recepty Roberta Mikluše a show, kde vaří nechutné laciné blafy Míra Hejduk. Žrouti startují 13. května na internetové televizi Stream.cz.
10.05.2016 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Marek Najbrt (47 článků) , Robert Mikluš (3 články)

Takhle je na ulici opravdu nepotkáte: Podívejte se, jak vypadají těsně před natáčením seriálu Medvecká a další známé herečky

 
Natáčení seriálu české televize Já, Mattoni, který mapuje život podnikatele, průmyslníka a šlechtice z Karlových Varů Heinricha von Mattoniho, je pod vedením režiséra Marka Najbrta v plném proudu.
06.03.2015 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Marek Najbrt (47 článků)

Známí čeští herci šokovali v kostýmech hrdinů Karla Maye: Žhavá líbačka, kopulační pohyby a holá zadnice

 
Známí herci Marek Daniel (Protektor) a Josef Polášek (Vyprávěj) se na obrazovkách České televize pořádně odvázali! Ve zbrusu novém alternativním pořadu Boj o koláč se pod režijní taktovkou Marka Najbrta proměnili ve Vinnetoua a jeho věrného pokrevního bratra Old Shatterhanda.
07.01.2015 20:06 |

podobné články

Osobnosti: Josef Polášek (28 článků) , Marek Daniel (55 článků) , Karl May (28 článků) , Marek Najbrt (47 článků) , Old Shatterhand (28 článků) , Daniel May (1 článek)

S Janem Vlčkem o tom, jak se staví film

 
Klubovna a střídačka v Okresním přeboru, hotel ve Čtvrté hvězdě, Horákův statek v Lidicích, chlívek v Díře u Hanušovic. Tyto i mnohé další stavby filmaři v reálu nenašli. Postavili je podle návrhů architekta Jana Vlčka, jehož tvůrčí motto zní: „Moje práce je dobrá, když si jí nikdo nevšimne.“ Vtěchto dnech Vlček vystavuje své skici v Anti.kvariátu, novém prostoru pražského Dejvického divadla. A režisér Marek Najbrt točí podle jeho návrhů seriál Já, Mattoni.
01.11.2014 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Marek Najbrt (47 článků) , Jan Marek (335 článků)

GLOSA Proč je česká politická satira víc guerilla než biják?

 
Sitcom Blaník pomalu získává pověst zjevení, které u nás oživuje, nebo spíš úplně odznova zavádí žánr politické satiry. Marek Najbrt a Benjamin Tuček jej ale točí za své peníze a ve volném čase.
21.06.2014 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Marek Najbrt (47 článků) , Benjamin Tuček (14 článků)

Povedené video si dělá legraci z toho, jak to funguje v zákulisí české politiky. Jak to bylo se Zemanovým vozíčkem?!

 
Zatímco ve "Velké Británii":http://www.extra.cz/tema/velka-britanie mají "seriál":http://www.extra.cz/tema/serial The Thick of It, který ukazuje dokumentárním a trochu legračním stylem zákulisí britské vysoké politiky, my máme Blaník. Trojice Marek Najbrt, Robert Geisler a Benjamin Tuček začali natáčet internetový seriál, který se má podívat na zákulisí aktuálních situací v české "politice":http://www.extra.cz/tema/politika. A první díl se samozřejmě hned zabývá pučem v "ČSSD":http://www.extra.cz/tema/cssd.
17.11.2013 09:46 |

podobné články

Osobnosti: Marek Najbrt (47 článků) , Benjamin Tuček (14 článků) , Robert Geisler (5 článků)

Najbrt, Geisler a Tuček mají internetový seriál o ČSSD a Rathovi

 
Marek Najbrt, Robert Geisler a Benjamin Tuček (Protektor, Polski film) se pustili do internetového seriálu, kde odhalují zákulisí puče v ČSSD a řeší i propuštění Davida Ratha.
13.11.2013 10:36 |

podobné články

Osobnosti: Marek Najbrt (47 článků) , Benjamin Tuček (14 článků) , David Rath (4343 článků) , Robert Geisler (5 článků)

Polski film se hrne do kin s vtipem a sebeironií

 
Zvláštní uznání za společný herecký výkon si odvezla z nedávno skončeného karlovarského festivalu čtveřice herců Tomáš Matonoha, Pavel Liška, Josef Polášek a Marek Daniel, kteří hrají sami sebe v novém snímku filmařské trojice Marek Najbrt (scénář a režie), Ben Tuček a Robert Geisler (scénář).
12.07.2012 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Josef Polášek (28 článků) , Marek Daniel (55 článků) , Pavel Liška (231 článků) , Tomáš Matonoha (156 článků) , Marek Najbrt (47 článků) , Robert Geisler (5 článků) , Pavel Polášek (13 článků) , Pavel Marek (157 článků) , Pavel Marek (174 článků)

Opilá Geislerová: Strkala si skleničku do výstřihu!

 
Herečka Aňa Geislerová (36) propařila v Karlových Varech další noc! Ze středy na čtvrtek pořádně zapíjela premiéru filmu režiséra Marka Najbrta Polski film. V noci ze čtvrtka na pátek se zase opila na Möet párty nedaleko Grandhotelu Pupp, kde si strkala skleničku sektu do dekoltu.
06.07.2012 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Marek Najbrt (47 článků)

V hlavní soutěži je konečně komedie - a česká. I když se jmenuje Polski film.

 
Poprvé od začátku karlovarského festivalu se novináři na projekci soutěžního filmu smáli. Na pořad dne přišel český zástupce, Polski film režiséra Marka Najbrta.
04.07.2012 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Marek Najbrt (47 článků)

Soutěžní Polski film aneb s Markem Najbrtem o zákulisí jednoho natáčení

 
Na loňském karlovarském festivalu se mezi jinými konala tisková konference, kde čtveřice herců – Pavel Liška, Tomáš Matonoha, Josef Polášek a Marek Daniel – představila společně s Janem Budařem v roli režiséra a s Polákem Krzysztofem Czeczotem coby producentem nový filmový projekt.
26.06.2012 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Budař (74 článků) , Josef Polášek (28 článků) , Marek Daniel (55 článků) , Pavel Liška (231 článků) , Tomáš Matonoha (156 článků) , Marek Najbrt (47 článků) , Krzysztof Czeczot (1 článek) , Pavel Polášek (13 článků) , Pavel Marek (157 článků) , Pavel Marek (174 článků)
« Předchozí 1 2 3 Další »