Lucie Škrobáková

atletka, běžkyně

« Zpět na výpis všech článků | Více informací o Lucie Škrobáková »

Škrobáková i štafeta žen na MS v Moskvě končí

Překážkářka Lucie Škrobáková i štafeta žen na 4x400 metrů na mistrovství světa končí. Čtveřice ve složení Denisa Rosolová, Jitka Bartoničková, Jana Slaninová a mistryně světa na překážkách Zuzana Hejnová byla svém běhu čtvrtá v čase 3:30,48, který na osmičku nejlepších nestačil.
16.08.2013 11:10 |

Osobnosti: Zuzana Hejnová (151 článků) , Lucie Škrobáková (13 článků)

To je pech! Škrobákové uniklo semifinále o jedinou setinu

Česká překážkářka Lucie Škrobáková smolně neprošla na mistrovství světa do semifinále. Ve svém prvním rozběhu doběhla na páté, první nepostupové pozici v čase 13,24 sekundy a čekala na výsledky ostatních závodů.
16.08.2013 10:25 |

Osobnosti: Lucie Škrobáková (13 článků)

Velká smůla Škrobákové, od finále ji dělila desetina vteřiny

Skvělý výkon předvedla v semifinále olympijského závodu na 100 metrů překážek Lucie Škrobáková. Do vysněného finále ale bohužel nepostoupila, shcázela jí pouhá desetina vteřiny.
07.08.2012 21:15 |

Překážkářka Škrobáková zaběhla letošní maximum. Postupuje do semifinále

Lucie Škrobáková postoupila na olympijských hrách v Londýně do úterního semifinále na 100 metrů překážek. Ve svém rozběhu skončila na postupovém třetím místě v nejlepším letošním času 13,01 sekundy.
06.08.2012 13:45 |

Škrobáková s Maslákem postoupili do semifinále MS v Tegu

Česká překážkářka Lucie Škrobáková postoupila do semifinále na atletickém mistrovství světa v korejském Tegu. Ve svém běhu obsadila přímé postupové třetí místo v nejlepším osobním času sezony 12,89 sekundy.
02.09.2011 07:55 |

Škrobáková splnila na 100 m překážek ostrý limit na MS

Atletka Lucie Škrobáková vyhrála na středečním mítinku Praga Academica na Strahově závod na 100 metrů překážek v čase 12,95 sekundy, jímž pokořila o jednu setinu přísný limit mezinárodní federace IAAF pro účast na srpnovém mistrovství světa v korejském Tegu.
07.06.2011 20:25 |

Svoboda má zlato z halového ME, protest se nekonal

Příjemně překvapila sedmá Lucie Škrobáková
04.03.2011 19:30 |

Škrobáková je v semifinále, Hejnová začala pětiboj druhým místem

Česká atletka Lucie Škrobáková postoupila na halovém mistrovství Evropy v Paříži do semifinále závodu na 60 metrů překážek. Obhájkyně stříbrné medaile obsadila v prvním rozběhu třetí místo časem 8,17 sekundy a zajistila si přímý postup.
04.03.2011 10:40 |

Gatlin opět zlepšil svůj letošní čas, Škrobáková třetí

Česká rekordmanka v běhu na 100 metrů překážek Lucie Škrobáková skončila na atletickém mítinku v Roveretu třetí. Časem 13,16 zaostala za vítěznou Taťjanou Děkťarevovou z Ruska o 21 setin sekundy.
01.09.2010 11:10 |

Atletka Škrobáková se v Dauhá do finále nepodívá

Česká reprezentantka Lucie Škrobáková se na halovém mistrovství světa v Dauhá neprobila do finále běhu na 60 m překážek.
13.03.2010 15:20 |

Tyčkař Balner skončil šestý, běžec Holuša je ve finále

Český běžec Holuša postupem mezi nejlepších osm zaznamenal největší úspěch kariéry. Nedařilo se sprinterce Lucii Škrobákové, ani české štafetě čtvrtkařů.
13.03.2010 12:25 |

V Oslu uspělo šest kandidátů na milionový jackpot

Lucie Škrobáková v běhu na 100 metrů překážek zaostala o pět setin za vlastním českým rekordem.
03.07.2009 22:35 |

Čeští atleti na ME družstev v Leirii těsně sestoupili z elitní skupiny

Lucie Škrobáková si ale užila vítězství v běhu na 100 metrů překážek, který byl jen o setinu pomalejší, než stávající český rekord.
21.06.2009 21:15 |