Lucie Charvátová

běh na lyžích

« Zpět na výpis všech článků | Více informací o Lucie Charvátová »

Utrápená Vítková zkusí biatlonový restart. Pojede na ME v Polsku

Tři zkušení čeští biatlonová reprezentanti budou startovat na evropském šampionátu v Polsku. Trio  Veronika Vítková, Lucie Charvátová a Jaroslav Soukup se tak chtějí ideálně připravit se na následující mistrovství světa v rakouském Hochfilzenu.
23.01.2017 18:20 |

Osobnosti: Jaroslav Soukup (93 článků) , Veronika Vítková (17 článků) , Lucie Charvátová (11 článků) , Jaroslav Soukup (93 článků)

Zlatá Gábina je zpět! Koukalová ovládla stíhačku v Östersundu

Biatlonistka Gabriela Koukalová už zase vítězí. Svůj první letošní triumf si připsala ve stíhacím závodě v  Östersundu, když o osm vteřin porazila druhou Laurou Dahlmeierovou. Právě na německou soupeřku ztrácí v celkovém pořadí seriálu 25 bodů. Dařilo se i Evě Puskarčíkové, která ve Švédsku dosáhla svého nejlepšího individuálního úspěchu, když skončila osmá. Skvělý výsledek zajel i Michal Krčmář, který obsadil v mužské stíhačce sedmé místo.
04.12.2016 15:10 |

Osobnosti: Lucie Charvátová (11 článků) , Gabriela Koukalová (266 článků) , Eva Puskarčíková (12 článků)

Střelecké trápení Charvátové připravilo Češky o medaili ze štafety

České biatlonistky Jessica Jislová, Gabriela Soukalová, Lucie Charvátová a Veronika Vítková skončily ve štafetě na mistrovství světa v Oslu šesté, když je o lepší umístění připravila především tři trestná kola Charvátové na třetím úseku. Titul dnes na Holmenkollenu vybojovalo domácí kvarteto Norska.
11.03.2016 18:20 |

Osobnosti: Lucie Charvátová (11 článků) , Gabriela Koukalová (266 článků)

České biatlonistky se na střelnici trápily, přesto ovládly štafetu

Především zásluhou vynikajícího běhu ovládly české biatlonistky štafetu v americkém Presque Isle. Kvarteto Eva Puskarčíková, Lucie Charvátová, Gabriela Soukalová a Veronika Vítková sice mělo na kontě čtrnáct dobíjení i jedno trestné kolo, přesto nenašlo na trati konkurenci.
14.02.2016 00:40 |

Soukalová skončila ve sprintu sedmá, Charvátová byla diskvalifikována

Gabriela Soukalová se v dnešním závodě Světového poháru v kanadském Canmore umístila na sedmém místě. Vedoucí žena celkového žebříčku udělala ve sprintu na 7,5 km jednu střeleckou chybu a šestá příčka ji unikla jen o čtyři desetiny sekundy.
05.02.2016 21:15 |

Výborně! České biatlonistky skončily druhé ve štafetovém závodu v Anterselvě

České biatlonistky si dojely pro druhé místo v dnešním štafetovém závodu Světového poháru v italské Anterselvě. Kvarteto ve složení Eva Puskarčíková, Lucie Charvátová, Gabriela Soukalová a Veronika Vítková nestačilo pouze na Francouzky a vůbec poprvé v letošní sezoně se dostalo na stupně vítězů.
24.01.2016 13:15 |

Tři trestná kola! Češky se bez Soukalové protrápily k šestému místu

Bez vedoucí ženy Světového poháru Gabriely Soukalové nastoupily české biatlonistky do nedělní štafety. Kvartetu Eva Puskarčíková, Jitka Landová, Lucie Charvátová se na střelnici nedařilo, zásluhou výborného finiše Veroniky Vítkové však berou šesté místo. Češky tak zopakovaly svůj výsledek z úvodních štafet letošní sezony v Hochfilzenu .
17.01.2016 13:10 |

Osobnosti: Lucie Charvátová (11 článků) , Gabriela Koukalová (266 článků) , Eva Puskarčíková (12 článků) , Jitka Landová (2 články) , Jitka Charvátová (8 článků)

Soukalová skončila ve stíhačce čtvrtá, další tři Češky se umístily do patnáctého místa

Biatlonistka Gabriela Soukalová si v dnešním stihacím závodě ve slovinské Pokljuce polepšila o jedno místo oproti včerejšímu sprintu, když obsadila čtvrtou příčku. Sedmá dojela Veronika Vítková, o dvě místa za ní se umístila Eva Puskarčíková, která si podruhé během dvou dní vylepšila svoje životní maximum. Výborně zajela i Lucie Charvátová, která uzavřela první patnáctku.
19.12.2015 14:55 |

Biatlonistky skončily ve štafetě v Hochfilzenu šesté, vyhrály Italky

Ženská biatlonová štafeta ve složení Eva Puskarčíková, Gabriela Soukalová, Lucie Charvátová a Veronika Vítková obsadila v závodu Světového poháru v rakouském Hochfilzenu šestou příčku. Z prvního místa se radovalo italské kvarteto, které v těsném finiši vyfouklo vítězství Němkám.
13.12.2015 13:05 |

Výborně! Soukalová skončila ve stíhačce třetí a stále vede Světový pohár

Gabriela Soukalová si v dnešním stíhacím závodu na 10 km v rakouském Hochfilzenu dojela pro třetí místo a udržela si vedení v průběžném pořadí Světového poháru. Česká reprezentantka si polepšila o pět míst oproti včerejšímu sprintu. S propadem se naopak musela smířit Lucie Charvátová, která se z páté příčky propadla až na 22. pozici. Závod vyhrála Němka Laura Dahlmeierová.
12.12.2015 12:30 |

Soukalová nadále vede SP, Charvátová zajela životní výsledek

Bialotlonistka Gabriela Soukalová se nadále drží v čele Světového poháru, třebaže ve sprinterském závodě v rakouském Hochfilzenu doběhla nejhůře v sezoně, když skončila osmá. Životním výsledkem se naopak blýskla dvaadvacetiletá Lucie Charvátová, která na trati 7,5 km dojela pátá.
11.12.2015 13:45 |