Články k osobnosti

Lubomír Zaorálek

  politik, ministr zahraničních věcí

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Lubomír Zaorálek »
 

Zaorálek bude jednat s britským ministrem Johnsonem o brexitu

 
Ministr zahraničí Lubomír Zaorálek (ČSSD) bude dnes jednat se svým britským protějškem Borisem Johnsonem o nadcházejícím odchodu Británie z Evropské unie. Johnson přijede do Prahy krátce poté, co britská premiérka Theresa Mayová uvedla, že by po brexitu, k němuž dojde v roce 2019, mohlo následovat dvouleté přechodné období, aby se obě strany přizpůsobily novým pravidlům.
25.09.2017 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2278 článků) , Theresa Mayová (72 článků)

Petr Dobrý: Odvolávám, co jsem odvolal, slibuji, co jsem slíbil

 
Dopis volebnímu lídrovi ČSSD Lubomíru Zaorálkovi
24.09.2017 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2278 článků)

Ministr Zaorálek přivítá ministra zahraničních věcí Spojeného království Velké Británie a Severního Irska

 
Ministr zahraničních věcí ČR Lubomír Zaorálek přijme 25. září 2017 ministra zahraničních věcí a záležitostí Commonwealthu Spojeného království Velké Británie a Severního Irska Borise Johnsona.
23.09.2017 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2278 článků)

Do Sněmovny by se letos mohli dostat Zaorálek, Orálek nebo Assem Atassi

 
Ve Sněmovně by po letošních volbách mohli zasedat jak ministr zahraničí Lubomír Zaorálek (ČSSD), tak i jeho skorojmenovec Luboš Orálek (Svobodní). Na kandidátkách figuruje také jeden Klaus, dva Havlové a osm Zemanů. Masaryk ale mezi adepty na poslance není žádný. Vyplývá to z přehledu kandidátních listin uvedených na volebním webu, píše ČTK.
23.09.2017 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2278 článků)

Tenisový rapl konzulem?

 
Tenisová legenda Ilie Nastase (71) by měl být českým honorárním konzulem v Rumunsku. Včera se kvůli tomu sešel s ministrem zahraničí Lubomírem Zaorálkem (61, ČSSD).
23.09.2017 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2278 článků) , Ilie Nastase (2 články)

Šůrování záchodů, hnutí v eurozóně. Lídr Zaorálek se představil divákům ČT skutečně nezapomenutelně

 
Hostem Událostí, komentářů ČT24 byl volební lídr Lubomír Zaorálek, který se tak stal dalším z lídrů stran, jež pořad představuje.
22.09.2017 23:05 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2278 článků)

„Sexista! Sprosťák!“ Česko bude zastupovat tenisový bouřlivák Nastase, lidé se diví

 
Bývalá světová jednička a známý tenisový bouřlivák Ilie Nastase se stane českým honorárním konzulem v Rumunsku. O jeho jmenování dnes informoval ministr zahraničí Lubomír Zaorálek (ČSSD), který věří, že Nastase bude v diplomacii klidnější než na kurtu. A vyzdvihuje to, že je Nastase v Rumunsku velmi populární. Lidé na sociálních sítích se však právě této volbě diví.
22.09.2017 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2278 článků) , Ilie Nastase (2 články)

Babiš a jeho užitečný idiot Zaorálek. ODS žádá, aby do velké předvolební debaty směla i opozice

 
Opoziční ODS kritizuje soukromé televize za to, že neplánují předvolební debaty, ve kterých by mohl předseda ODS Petr Fiala přímo konfrontovat předsedu ANO Andreje Babiše. V tiskové zprávě se šéf volební kampaně ODS Zbyněk Stanjura ohradil proti tomu, že Nova odvysílá pouze duel lídrů Lubomíra Zaorálka (ČSSD) a Babiše a televize Prima přeložila Fialu z plánované debaty se šéfem ANO do pořadu, kde vystoupí spolu se Zaorálkem. Předseda TOP 09 Miroslav Kalousek ČTK řekl, že i jeho původně domluvený termín se přesouval a soukromé televize zjevně plní Babišova přání.
22.09.2017 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (9968 článků) , Petr Fiala (1082 článků) , Lubomír Zaorálek (2278 článků) , Miroslav Kalousek (6109 článků) , Zbyněk Stanjura (220 článků)

Britský ministr zahraničí bude v pondělí v Praze jednat o Brexitu

 
V pondělí do Prahy přijede britský ministr zahraničí Boris Johnson. Se svým českým kolegou Lubomírem Zaorálkem (ČSSD) bude jednat mimo jiné o nadcházejícím odchodu Británie z Evropské unie. V tiskové zprávě o tom dnes informovalo české ministerstvo zahraničí. Johnson do Česka přijíždí zhruba po roce, naposledy v Praze byl loni v listopadu.
22.09.2017 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2278 článků)

ODS okřikla Novu a Primu kvůli debatě Babiše s Fialou. V Blesku se zřejmě utkají

 
Opoziční ODS kritizuje soukromé televize za to, že neplánují předvolební debaty, ve kterých by mohl předseda ODS Petr Fiala přímo konfrontovat předsedu hnutí ANO Andreje Babiše. Šéf volební kampaně ODS Zbyněk Stanjura se ohradil proti tomu, že Nova odvysílá pouze duel lídrů Lubomíra Zaorálka (ČSSD) a Babiše, a televize Prima přeložila Fialu z plánované debaty s šéfem ANO do pořadu, kde vystoupí spolu se Zaorálkem. Blesk v pořadu Bitva o premiéra 18. října od 14 hodin na svém webu zřejmě nabídne střet Babiše, Zaorálka i Fialy, pokud preference jejich stran budou patřit v říjnu mezi šest nejsilnějších.
22.09.2017 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (9968 článků) , Petr Fiala (1082 článků) , Lubomír Zaorálek (2278 článků) , Zbyněk Stanjura (220 článků)

Moravec má smůlu. Na jeho superdebatu nedorazí Babiš a Zaorálek. Půjdou jinam

 
Televize Nova v předvečer říjnových sněmovních voleb uspořádá debatu lídrů nejsilnějších stran podle preferencí Andreje Babiše (ANO) a Lubomíra Zaorálka (ČSSD). ČTK to oznámila její mluvčí Alžběta Cimová. Pořad se bude překrývat s debatou lídrů deseti politických stran, kterou plánuje Česká televize (ČT),
22.09.2017 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (9968 článků) , Lubomír Zaorálek (2278 článků)

Jaroslav Hanák vstal ze židle: Zaorálek by se měl před volbami přestat předvádět a urážet ty, kteří na něj vydělávají!

 
ROZHOVOR Od lídra ČSSD Lubomíra Zaorálka je podle prezidenta Svazu průmyslu a dopravy ČR Jaroslava Hanáka neslušné, když nazývá podnikatele, kteří neplatí vysoké mzdy, darebáky. „Také neříkám, že politici jsou darebáci, a jsou jich tam desítky. Politikovi se dobře žvaní, ale jsou odvětví a obory, kde si podnikatel nemůže vyskakovat, je rád, že firma vůbec běží,“ prohlásil zástupce největších českých firem v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz., že by se Lubomír Zaorálek neměl politicky předvádět a urážet ty, kteří na něj vydělávají.
22.09.2017 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2278 článků) , Jaroslav Zaorálek (48 článků)

Zaorálek: V Národním divadle jsem se choval zdvořile a omlouval se každému, koho jsem potkal, za vyrušení

 
Volební lídr ČSSD Lubomír Zaorálek zareagoval na svém blogu na serveru Aktuálně.cz na otevřený dopis divadelníků, který mu v minulých dnech zaslali.
21.09.2017 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2278 článků)

Komentář: Zaorálkova milostná bouračka. Skončí lídr ČSSD jako Nečas?

 
Z vinobraní se vyplatí jezdit opatrně, a zvlášť když je člověk vysoký politik. Nedávná vcelku nevinná autonehoda totiž nezpůsobila ministru zahraničí a volebnímu lídrovi ČSSD Lubomíru Zaorálkovi jen menší „díru v hlavě“, ale i konec jednoho osobního veřejného tajemství: díky bouračce je teď konečně oficiální, že Šárka Bednářová, která mu ochotně omotávala hlavu fáčem, je nejen jeho ošetřovatelkou, ale i milenkou.
21.09.2017 05:35 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2278 článků) , Šárka Bednářová (5 článků)

Zaorálek přiznal po autonehodě přítelkyni: Randí s exmoderátorkou České televize

 
Autonehoda poodhalila milostný život ministra zahraničí a lídra ČSSD Lubomíra Zaorálka (61). Blesk.cz přiznal, že jeho vyvolenou, která se o něj během incidentu starala, je bývalá moderátorka České televize Šárka Bednářová. O jejich vazbách se spekulovalo už v době, kdy Bednářová moderovala politický pořad. Vše měly potvrdit výpisy z telefonních hovorů, které si nechalo zjistit vedení Ostravského studia. Pár si volal několikrát denně i v noci. Novinářka za takovou „šťáru“ podala trestní oznámení a z obrazovky zmizela. Dnes ji Zaorálek označuje za svou oficiální přítelkyni.
20.09.2017 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2278 článků) , Šárka Bednářová (5 článků)

Petr Brandtner: Politické Národní divadlo

 
Národní divadlo vzplálo kauzou „agitační“ návštěvy volebního lídra a ministra zahraničích věcí Lubomíra Zaorálka (ČSSD). Dalo by se říci, že od dob požáru v roce 1881, se o Zlaté kapličce tak často a s takovým emočním nábojem nepsalo ani nemluvilo. Je zřejmé, že dle skutečností, které média zveřejnila, doutná Národní divadlo již delší dobu, ale politici v rolích hasičů stále nehasí. Doufejme, že se stát ke své příspěvkové organizaci nezachová maccešsky a začne situaci ještě před volbami řešit. Vždyť každý hlas bude v nadcházejících volbách potřebný.
18.09.2017 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2278 článků)

Zaorálka ošetřovali přítelkyně a bodyguard. Po nehodě si nahmatal díru v hlavě

 
Poprvé od páteční autonehody dnes přišel na jednání vlády ministr zahraničí Lubomír Zaorálek z ČSSD. Novinářům popsal, co se na Znojemsku s jeho limuzínou dělo, i to, kdo ho jako první ošetřoval. Víc už se prý k nehodě nechce vracet. A je rád, že mu v cestě nestál strom.
18.09.2017 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2278 článků)

Podnikatel: Mluvit o chudobě v Česku je drzost! Každý vidí, že je vyšší životní úroveň než za komunistů

 
ROZHOVOR Nazývat podnikatele darebáky, kteří neplatí mzdu, jakou by si lídr ČSSD Lubomír Zaorálek přál, je podle šéfa Asociace malých a středních podniků ČR Karla Havlíčka nekonečný populismus a drzost. V České republice je nejnižší míra nezaměstnanosti v Evropské unii a nejnižší míra chudoby mezi zeměmi OECD. „U nás je slušná životní úroveň. Ale máme velkou tendenci se porovnávat například s Německem. Jenže uvědomme si, že Německo je dneska jednou z nejvyspělejších, možná nejvyspělejší zemí na světě,“ prohlásil podnikatel v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz.
18.09.2017 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2278 článků)

Zaorálek: Babiše můžeme porazit. Volby se rozhodují v posledních chvílích

 
Je rozhodnutý ve sněmovních volbách porazit hnutí ANO Andreje Babiše. Podle jeho slov není možné, aby Česko mělo trestně stíhaného premiéra. Řeč je o volebním lídrovi ČSSD Lubomíru Zaorálkovi, jenž byl hostem pořadu DVTV.cz Martina Veselovského.
17.09.2017 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (9968 článků) , Lubomír Zaorálek (2278 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »