Články k osobnosti

Justin Bieber

  herec, zpěvák, tanečník, hudební skladatel

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Justin Bieber »
 

Justin Bieber není "mamánek": Už s ní dva roky ani nepromluvil!

 
Vychovala ho sama a stála věrně po jeho boku, dokud se nestal slavným. Jakmile byla z Justina Biebera celebrita, místo matky Pattie Malletteové se vedle něj začal objevovat otec Jeremy, který jeho matku opustil před mnoha lety. Ačkoli jemu nevděčí téměř za nic, je teď vlastně v médiích častěji než matka. Jenže ta se od syna sama odtáhla, protože se za něj styděla.
09.11.2015 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (1159 článků)

Naštvaný Bieber na odchodu z restaurace převrhl židli

 
Justin Bieber se opět postaral o pořádný rozruch. Vybil si vztek na židli – a byl přitom zachycen na kameru. Mrkněte na video.
09.11.2015 12:31 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (1159 článků)

Justin Bieber chce být jiný, ale nejde mu to

 
Kanadský zpěvák Justin Bieber vydá nové album. Bude se jmenovat Purpose, bude obsahovat osmnáct písniček a vyjde 13. listopadu.
07.11.2015 06:55 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (1159 článků)

Justin Bieber smutní kvůli špatným vztahům se svou maminkou

 
Kontroverzní kanadský zpěvák se rozpovídal o své matce Pattie Mallette. Přiznal, že v posledních dvou letech se s ní téměř nestýká. Proč?
06.11.2015 09:31 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (1159 článků) , Pattie Mallette (3 články)

Justin Bieber zastavil koncert, aby fanoušky naučil tleskat

 
Ho, ho, ho! Tak to ne! Fanoušci Justina Biebera, až půjdete na koncert svého idolu, tak laskavě natrénujte potlesk. Nebo se dočkáte toho, co účastníci jeho španělské show. Tam zastavil svou hudební produkci a rozhodl se přítomné naučit tleskat do rytmu.
05.11.2015 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (1159 článků)

Rapper po vzoru Justina Biebera ukázal obří penis

 
Zdá se, že Justin Bieber spustil novou, jakousi pornografickou módu mezi slavnými muži. A ti začali ukazovat, co jim příroda nadělila mezi nohama. Samozřejmě se chlubí pánové, jimž nadělila něco, co nosí v kalhotách jen méně než dvě procenta mužů. Na Instagramu se v trenkách objevil rapper The Game. V upnutých a s obřím ztopořeným pyjem.
03.11.2015 18:00 |

podobné články

Osobnosti: The Game (24 článků) , Justin Bieber (1159 článků)

Zuřivý Bieber utekl z koncertu po jediné odzpívané písni

 
Norští fanoušci si dovolili moc. Neprojevili dostatek úcty ke svému idolu Justinu Bieberovi a ten je za to náležitě potrestal. V Oslu měl ve čtvrtek 29. října odzpívat šest nebo sedm svých songů, utekl z pódia ale už po prvním songu. Pokusil se utřít vodu, kterou fanoušci rozlili před ním. A když se mu začali smát, poslal je k šípku, odešel a už se nevrátil.
02.11.2015 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (1159 článků)

Hollywood v kostýmech: Podívejte se, za koho se převlékly celebrity

 
Vyřezané dýně před domy a po ulicích pobíhající duchové, upíři a jiné stvůry. Kdo by nemiloval tajemný večer Halloween? Do duchařského večera se zamilovala i řada hollywoodských hvězd. Ty se každý rok předhánějí v tom, kdo má tu nejoriginálnější masku. A kdopak to letos vyhrál? Ellen DeGeneres nebo Justin Bieber?
31.10.2015 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (1159 článků)

Zuřivý Bieber utekl z koncertu v Oslu po jediné odzpívané písni. Fanoušci se mu smáli

 
Norští fanoušci si dovolili moc. Neprojevili dostatek úcty ke svému idolu Justinu Bieberovi  (21) a ten je za to náležitě potrestal. V Oslu měl ve čtvrtek 29. října odzpívat šest nebo sedm svých songů, utekl z pódia ale už po prvním songu. Pokusil se utřít vodu, kterou fanoušci rozlili před ním. A když se mu začali smát, poslal je k šípku, odešel a už se nevrátil.
31.10.2015 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (1159 článků)

Justin Bieber dával rozhovor španělskému rádiu. Skončilo to pořádným trapasem

 
Jednadvacetiletý kanadský zpěvák se pořádně naštval a interview předčasně ukončil. Kvůli čemu?
30.10.2015 18:11 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (1159 článků)

Justin Bieber ukončil v Norsku koncert po jedné písničce. Lidé mě nechtěli poslouchat, tvrdí

 
Kanadský popový zpěvák Justin Bieber předčasně ukončil svůj čtvrteční koncert v norské metropoli Oslu. Fanoušci v první řadě se prý chovali neukázněně, když se snažil z pódia odstranit rozlitou tekutinu, napsala agentura AP. "Opravdu jsem nechtěl působit nevychovaně. Ale show jsem ukončil, protože lidé v první řadě mě nechtěli poslouchat," uvedl 21letý zpěvák. Podle norských médií Bieber zmizel z pódia po jedné písničce. "Byl to pro mě těžký týden. Dlouhé dny beze spánku," řekl na omluvu svého chování v Oslu. Televizní stanice TV2, která koncert zorganizovala, označila incident za "skandál" a "drama plné slz".
30.10.2015 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (1159 článků)

Výrobce vibrátorů nabídl Justinu Bieberovi milion dolarů za odlitek jeho penisu

 
Latexový odlitek penisu – originální erotickou pomůcku – si dnes za pár set korun může pořídit každý muž. Jenže asi mu za tohle didlo nikdo nezaplatí. Když je ale Justinem Bieberem, který svou nadprůměrnou výbavu představil světu během dovolené ve Francouzské Polynésii, pak může dostat i milion dolarů. Kdyby svůj ztopořený úd poskytl k výrobě jednoho odlitku, dostal by přesně tolik peněz od společnosti Clone-A-Willy.
30.10.2015 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (1159 článků)

Justin Bieber ukončil koncert po první písni. Vadily mu rozvášněné fanynky v první řadě

 
Kanadský popový zpěvák Justin Bieber předčasně ukončil svůj čtvrteční koncert v norské metropoli Oslu. Fanoušci v první řadě se prý chovali neukázněně, když se snažil z pódia odstranit rozlitou tekutinu, napsala dnes agentura AP.
30.10.2015 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (1159 článků)

Justin Bieber má poškozený pravý ušní bubínek

 
Na předávání hudebních cen MTV EMA přijel Justin Bieber sklízet úrodu. Odešel totiž s pěti trofejemi a zářil spokojeností. Jenže při příchodu na červeném koberci reagoval se zděšením na každý větší hluk. Zvláště řvoucí fanynky. A žlutá ucpávka zvukovodu pak na něj prozradila, že má poraněný bubínek.
27.10.2015 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (1159 článků)

Obrazem: Cenám MTV dominoval Justin Bieber. Hlavní hvězdy na ceremoniálu chyběly

 
Evropským hudebním cenám MTV EMA (Europe Music Awards) dominoval Justin Bieber. Proměnil pět ze šesti nominací. Podle agentury Reuters ale na slavnostním udílení v Miláně mnoho oceněných hudebníků chybělo. Cenu za nejlepší píseň si osobně nepřevzala Taylor Swift ani Rihanna, která se stala nejlepší zpěvačkou.
26.10.2015 10:06 |

podobné články

Osobnosti: Taylor Swift (263 článků) , Justin Bieber (1159 článků)

Evropským cenám MTV dominoval Justin Bieber

 
Evropským hudebním cenám televizního kanálu MTV v neděli večer dominoval kanadský popový zpěvák Justin Bieber, který získal hned pět ocenění mimo jiné pro nejlepšího zpěváka a za nejlepší vzhled. Cenu za nejlepší videoklip si překvapivě odneslo hiphopové duo Macklemore a Ryan Lewis, napsala agentura AFP.
26.10.2015 00:35 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (1159 článků) , Ryan Lewis (8 článků)

Justin Bieber: Který otec by nebyl hrdý na velký penis svého syna?!

 
Zpěvák Justin Bieber se prý cítil hrubě zneuctěný, když před dvěma týdny oblétly internetem fotky, na nichž je zcela nahý a je vidět jeho penis. O pohlavním údu jednadvacetiletého Kanaďana se hovoří více než o jeho pěveckém umění. Jemu to ale evidentně vůbec nevadí. Prý za to nemůže. I když se mezi řečí stíhá chvástat, že na fotkách byl jeho pyj chladem scvrklý a že fanoušci dali jeho orgánu přezdívku Jerry. Jenže co hůř. Vůbec nechápe, proč je svět naštvaný na jeho otce, který vyjádřil veřejně, že je na syna za jeho nadprůměrný penis hrdý.
20.10.2015 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (1159 článků)

Bieber k aféře s penisem: 'Proč by táta neměl být pyšný na velikost mého…?'

 
Justin Bieber se veřejně zastal svého otce Jeremyho, který na Twitteru poněkud nevhodným způsobem okomentoval jeho nahé fotografie. Co řekl?
20.10.2015 11:11 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (1159 článků)

Justin Bieber o fotkách se svým penisem: To jsem ho měl ještě scvrklého

 
Justin Bieber po dvou týdnech od zveřejnění fotek, na nichž pobíhá zcela nahý u bazénu ve Francouzské Polynésii, konečně promluvil. Samozřejmě neopomněl zdůraznit, že zveřejnění snímků považuje za brutální zásah do svého soukromí. Ale jeho jednadvacetileté ego se stačilo jedním dechem chvástat a k tématu velikosti vlastního přirození – které je podle fotek nadprůměrné – dodal, že byl jeho penis vlastně chladem scvrklý.
19.10.2015 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (1159 článků)

Justin Bieber o svých nahých fotografiích: 'Připadám si zneužitý!'

 
Jednadvacetiletý kanadský zpěvák okomentoval své rozhodnutí podniknout právní kroky proti novinám The New York Daily News, které zveřejnily jeho pikantní fotky. Co všechno uvedl?
17.10.2015 21:26 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (1159 článků)