Články k osobnosti

Justin Bieber

  herec, zpěvák, tanečník, hudební skladatel

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Justin Bieber »
 

Justin Bieber: Co si o mně lidi myslí, je mi u prdele

 
Devatenáctiletý Justin Bieber předvádí své floutkovství na každém kroku. Ovšem i když je přímo konfrontován a má se vyjádřit ke svému chování, staví se automaticky do pozice frajera, jenž se vysmívá všemu a všem. Je mu jedno, co si o něm myslí lidé, když navštíví nevěstinec, pere se v barech a napadá sousedy, on je totiž šťastný a názory druhých jsou mu „u prdele“.
04.12.2013 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (718 článků)

Justin Bieber: Podívejte se, jak (ne)válí na skateboardu!

 
Devatenáctiletý zpěvák v sydneyském parku předvedl své nové tetování… a skateboardové umění.
03.12.2013 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (718 článků)

OBRAZEM: Superman Cavill je nejvíce sexy. Porazil Pattinsona i Biebera

 
Další anketu o nejpřitažlivějšího muže roku, tentokrát pořádanou magazínem Glamour, vyhrál představitel filmového Supermana Henry Cavill. Ten je podle čtenářů nejvíce sexy a nechal za sebou upíra Roberta Pattinsona, popovou hvězdičku Justina Biebera i matadora podobných anket Johnnyho Deppa. Další články k tématu: OBRAZEM: Nejvíce sexy muž je Adam Levine. Podívejte na jeho předchůdce OBRAZEM: Nejvíce sexy mužem roku 2011 je herec Bradley Cooper OBRAZEM: Nejvíce sexy herečkou je Watsonová, hercem Cumberbatch Scarlett Johanssonová je už podruhé nejvíce sexy ženou světa Mila Kunisová a Robert Pattinson jsou letos nejvíce sexy
03.12.2013 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Depp (362 článků) , Scarlett Johansson (212 článků) , Henry Cavill (21 článků) , Adam Levine (23 článků) , Robert Pattinson (305 článků) , Mila Kunis (133 článků) , Bradley Cooper (90 článků) , Adam Levine (22 článků) , Justin Bieber (718 článků)

Neměl ho, tak si ho nechal vytetovat! Justin Bieber má na ruce obřího ptáka

 
Do jednoho to moc dobře známe - všichni chceme to, co nemáme. Podobně jako popový idůlek "Justin Bieber":http://www.extra.cz/tema/justin-bieber (19). I když by se mohlo zdát, že tahle hvězdička s pekáčem buchet místo šedé kůry mozkové má všechno, na co si ukáže, není tomu tak. Přeci jen je něco, co devatenáctiletému hošanovi ze země jezer chybí, a proto si nechal na své levé rameno vytetovat velkého ptáka.
02.12.2013 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (718 článků)

Nejděsivější věc, co kdy svět viděl! Zpívající robot Lady Gaga v životní velikosti, proboha, jak tohle vzniklo?

 
Nemáme nic proti ulítlému PR celebrit. Někdo se musí vyspat s 35 Australankami jako lesbička jménem Justin Bieber, někdo se musí svlékat donaha a lascivně provokovat jako Miley Cyrus (19) a někdo se holt nechává klonovat jako "Lady Gaga (27)":http://www.extra.cz/zivotopis/lady-gaga-zpevacka.
29.11.2013 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Miley Cyrus (471 článků) , Lady Gaga (978 článků) , Justin Bieber (718 článků)

Justin Bieber seká dobrotu: Musel podepsat slib, že se bude chovat v hotelu slušně!

 
Hotel Langham v novozélandském Aucklandu odmítl ubytovat zpěváka Justina Biebera, bez toho aniž mladík podepsal smlouvu, že se bude v zařízení chovat slušně. Kanadskou hvězdu na jeho turné provází řada skandálů, majitelé hotelu Langham ale o žádný nestojí. Ubytovávají totiž nejlepší klientelu, kterou nějaký fracek s hvězdnými manýry nezajímá.
29.11.2013 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (718 článků)

Justin Bieber se snaží zakrývat svou homosexualitu! V Austrálii si užíval s 35 striptérkami

 
Svět už jedno svoje velké "cože" zažil nedávno, když světlo světa spatřila zpráva, že "Justin Bieber (19)":http://www.extra.cz/tema/justin-bieber strávil noc v bordelu v Brazílii, kde údajně otevřel komůrku jedné z "jihoamerických běhen":http://www.extra.cz/brazilska-prostitutka-se-rozpovidala-o-sexu-s-bieberem-nechtejte-vedet-co-rekla, která si jej po náročné noci ještě "natočila spinkajícího":http://www.extra.cz/justin-bieber-byl-natocen-spici-v-posteli-s-touhle-necudnou-brazilskou-prostitutkou-doslo-i-na-sex na telefon. A teď přichází další, snad ještě větší "cože".
28.11.2013 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (718 článků)

Pozor na epileptický záchvat! Polonahý Justin Bieber účinkuje v reklamě, zasune v ní klíč do vaší dírky

 
Někteří lidé by za to, aby se k nim do hotelového pokoje vloupal zastydlý puberťák "Justin Bieber (19)":http://www.extra.cz/zivotopis/justin-bieber, dali všechno. Ale pro většinu Nebelieberů tato myšlenka představuje jejich největší noční můru. Ať tak, či onak, kanadská popová hvězdička, která má neustále naděláno v kalhotách, společně se svým týmem vytvořila tři a půl minuty dlouhou (ano, skoro čtyřminutovou) reklamu propagující jeho nový parfém.
27.11.2013 20:07 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (718 článků)

Trapas Justina Biebera: V hotelech už musí podepisovat smlouvu, kde se zavazuje ke slušnému chování

 
Hotel Langham v novozélandském Aucklandu odmítl ubytovat zpěváka Justina Biebera  (19) bez toho, aniž by mladík podepsal smlouvu, že se bude v zařízení chovat slušně. Kanadskou hvězdu na jeho turné provází řada skandálů, majitelé hotelu Langham ale o žádný nestojí. Ubytovávají totiž nejlepší klientelu, kterou nějaký fracek s hvězdnými manýry nezajímá.
26.11.2013 15:02 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (718 článků)

Lucka Vondráčková si v životě necucla chlastu, přesto ji národ zbožňuje: Jak je tohle možné!?

 
Zatímco Iveta Bartošová (47) posledních 15 let víc než svým zpěvem živí média svými alkoholovými excesy a milostnými avantýrami, její kolegyně Lucie Vondráčková (33) se v životě nedotkla alkoholu. Přesto má fanouškovskou základnu téměř stejně početnou jako teenegerovský idol Justin Bieber. Jak je tohle možné?
26.11.2013 07:42 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (648 článků) , Iveta Bartošová (4292 článků) , Justin Bieber (718 článků)

Justin Bieber skočil ze skály, protože se nudil během cest

 
Proč neriskovat, když si Justin chce zkrátit čas. Prostě si skočil ze skály.
25.11.2013 08:07 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (718 článků)

Justin Bieber se rozhodl zabít, skočil z útesu a nadělal si do trenek. Tady je důkaz!

 
To, co si hodně lidí přeje, se málem stalo. Ne, my fakt nic zlého "Justinovi Bieberovi":http://www.extra.cz/tema/justin-bieber (19) nepřejeme, je to hodný chlapec, nemá žádné rozmazlené manýry a šíří kolem sebe jen dobro. Tak a teď zpátky do reality.
24.11.2013 12:22 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (718 článků)

Zpověď prostitutky: Sex s Biebrem byl naprostá bomba!

 
Říkáte si, že člověk kterého milují pubertální slečny po celém světě, nemá za potřebí za sex platit. Chyba! Justin Bieber má evidentně zálibu v prostitutkách. Pro příště by si ale mohl vybrat nějakou, která bude diskrétnější.
22.11.2013 11:07 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (718 článků)

Nejlepší video ever! Podívejte se na to, jak staří lidé stírají metrosexuálního zženštilce Justina Biebera

 
Také se vám tak příčí popová hvězdička "Justin Bieber (19)":http://www.extra.cz/zivotopis/justin-bieber a všechno, co tenhle nikdy nemutující týpek dělá? Nejste sami, očividně je nás víc, než jsme čekali!
20.11.2013 17:27 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (718 článků)

Brazilská prostitutka se rozpovídala o sexu s Bieberem: Nechtějte vědět, co řekla!

 
Před nějakou dobou se na internetu objevilo "video":http://www.extra.cz/justin-bieber-byl-natocen-spici-v-posteli-s-touhle-necudnou-brazilskou-prostitutkou-doslo-i-na-sex, které natočila jedna brazilská lehká děva v době, kdy si k ní přišel zaskotačit slavný popový uječenec "Justin Bieber":http://www.extra.cz/tema/justin-bieber (19). Jihoameričanka se takřka přes noc stala slavnou a teď poskytla rozhovor jednomu médiu o tom, jaký je vyfešákovaný puberťák v posteli.
19.11.2013 20:16 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (718 článků)

Justin Bieber dává pokutu těm, co zveřejní záznam z jeho party. Neuvěříte, jakou obrovskou částku

 
Že se během pár let stal z roztomilého nadějného skromného kanadského zpěváka rozmazlený arogantní sobecký fracek, co plive po fanoušcích a šlape po vlajkách, toho už si všimnul každý. A "Justin Bieber":http://www.extra.cz/tema/justin-bieber (20) denně znovu a znovu dokazuje, že tu laťku svojí hlouposti a nafoukanosti vždy dokáže ještě o něco posunout.
19.11.2013 10:11 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (718 článků)

Český Justin Bieber? Tenhle blonďáček ze SuperStar přiznal, že je gay

 
O Justinu Bieberovi  (19) téměř všichni, kromě děvčat, jež ho obdivují, roznášejí ne zrovna pochvalné drby. Třeba že je gay. I proto se mu v českých luzích a hájích posměšně říká „kanadská zpěvačka“. Podívejte se na českého chlapce, který by se mohl stát jeho regionální obdobou. Jmenuje se Vojta Zakouřil, proslavil se v SuperStar , jenže holky, smůla: on je vážně na kluky!
19.11.2013 06:01 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (718 článků)

Justin Bieber se otrávil jídlem, jeho střevní potíže rozplakaly tisíce fanynek. Řvaly jako želvy, mrkejte!

 
"Justin Bieber":http://www.extra.cz/tema/justin-bieber (19) na svém turné po jižní Americe zatím pěkně válí! Po tom, co byl "nachytán v nevěstinci":http://www.extra.cz/justin-bieber-musi-kvuli-sexu-do-bordelu-sledujte-jak-ho-z-nevestince-v-riu-vyvadeli-zabaleneho-jako-mrtvolu, nyní čelí dalšímu skandálu – a sice údajné otravě jídlem. K historické události došlo v Argentině, kde měl popový idol odehrát několik koncertů. Během jednoho z nich se ale musel svým fanouškům omluvit a koncert předčasně ukončit. „Není to moc dobré, jsem úplně bez energie,“ začal Justin svou velice dojemnou řeč, během níž vysvětlil všem přítomným, že dneska se už fakt zpívat nebude.
16.11.2013 18:46 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (718 článků)

Šokující video: Justin Bieber se pokusil ukrást kolo

 
Devatenáctiletý zpěvák má na krku další skandál. Bezpečnostní kamery ho zachytily při krádeži kola.
12.11.2013 17:21 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (718 článků)

Justin Bieber posprejoval hotel v Brazílii, hrozí mu až rok vězení

 
Primadona Justin Bieber si zase hrála na velkého a zlobivého kluka. Devatenáctiletý kanadský zpěvák vytvořil ilegální graffiti na zdi hotelu v Riu de Janeiru.
11.11.2013 12:26 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (718 článků)