Články k osobnosti

Justin Bieber

  herec, zpěvák, tanečník, hudební skladatel

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Justin Bieber »
 

Občané Atlanty sepisují petici proti tomu, aby se k nim nastěhoval Bieber

 
O problémisty a nevychované floutky, jakým je kanadský zpěvák Justin Bieber  (19) , v Atlantě nestojíme. S tímto prohlášením přišli občané hlavního města amerického státu Georgia a sepisují petici, v níž odmítají přijmout mezi sebe mladou hvězdu. Ta je v posledních měsících středem pozornosti kvůli skandálům a trestným činům.
24.02.2014 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (843 článků)

Atlanta se bouří proti příjezdu Justina Biebera. Nechceme, aby ohrožoval naše děti! Co všechno proti zpěvákovi podnikají?

 
Obyvatelé Atlanty prožívají těžké chvíle. Klidné vlny města má rozbouřit "příjezd kanadské zpěvačky":http://www.extra.cz/bieber-si-chce-sbalit-pet-svestek-a-prestehovat-se-pryc-z-los-angeles-cely-svet-se-trese-kde-to-ted-neposlusny-fracek-zapichne "Justina Biebera":http://www.extra.cz/tema/justin-bieber (19). Ten si tam už pronajal dům v luxusní čtvrti od rappera Dallase Austina a myslí si, jak se tam pěkně uhnízdí s kopou trávy a bodyguardů, co mu budou opečovávat jeho otvůrek.
24.02.2014 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (843 článků)

Enrique Iglesias se zastal kolegy Justina Biebera: Chápu, že fetuje!

 
Zpěvák Enrique Iglesias tvrdí, že ani v raném mládí neprocházel fází, kdy by ho lákaly experimenty s drogami. Ačkoli je obklopen lidmi, kteří neustále šňupají kokain, on se narkotik nikdy ani nedotkl. Má však pochopení pro mladší kolegy a rozumí tomu, že si chce třeba Justin Bieber užít experimenty. Měl by však podle něj vědět, kdy přestat.
21.02.2014 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Enrique Iglesias (59 článků) , Justin Bieber (843 článků)

Na slazené nápoje rychle zapomeň! Exmilenku Justina Biebera hyzdí dvojitá bradička

 
Selena Gomez (21) by se nejspíš nestala popovou hvězdou, nebýt její líbivé tváře. I ona by si ovšem měla dávat pozor na to, co konzumuje. Začíná se totiž v obličeji nebezpečně zakulacovat.
14.02.2014 23:10 |

podobné články

Osobnosti: Selena Gomez (194 článků) , Justin Bieber (843 článků)

Justinu Biebrovi vyhrožuje i první dáma Michelle Obama: Věděla bych si s tebou rady, chlapečku!

 
První dáma USA Michelle Obama je matkou dvou dospívajících dcer. Ale věděla by si prý rady i s adolescentním synem. Tak se manželka Baracka Obamy vyjádřila v rozhovoru, když se jí zeptali, jak by zvládla takového devatenáctiletého problémistu, jakým je Justin Bieber. Padesátiletá Michelle věří, že by mu uměla dát rady do života.
14.02.2014 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Barack Obama (1474 článků) , Michelle Obama (148 článků) , Justin Bieber (843 článků)

Muzeum voskových figurín odstranilo sochu Justina Biebera. Víme proč!

 
Newyorská pobočka muzeí voskových figurín Madame Tussauds odstranila sochu Justina Biebera. Oficiálně provozovatelé uvádějí, že vosková podobizna devatenáctiletého kanadského zpěváka byla značně poškozená. Navíc prý byla vytvořena v době, kdy byl Justin malý hoch, takže neodpovídá jeho současné vizáži.
14.02.2014 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (843 článků)

Video Justina Biebra z policejní stanice: Poslali na něj dvousetkilového policistu!

 
VIDEO: Miamské policejní stanici se příště Justin Bieber vyhne obloukem. Tamní policisté si na něj připravili opravdu netradiční trest, když na důkladnou prohlídku zezadu poslali asi dvousetkilového kolegu. Video z prohlídky se navíc dostalo na veřejnost.
13.02.2014 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (843 článků)

Na tohle už Justin Bieber nemá nárok: Jeho krásná bývalka provokuje hlubokým výstřihem bez podprsenky

 
Popová hvězdička Selena Gomez (21) sice nepatří k nejobdařenějším hvězdám šoubyznysu, ale přesto se nebrání odvážným outfitům. Její nejnovější kousek zaujme nejen zpěvaččina bývalého partnera Justina Biebera.
12.02.2014 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Selena Gomez (194 článků) , Justin Bieber (843 článků)

Šňupající Leonardo DiCaprio tvrdí: Drogy jsem nikdy nebral

 
Vzhledem ke skandálům Justina Biebera a dalších hvězd či úmrtí herce Philipa Seymoura Hoffmana je teď drogové téma aktuální. Ovšem Leonarda DiCapria se díky roli ve filmu Vlk z Wallstreetu týká ještě jinak. Byl za ni nominován na Oscara, podle všeho sošku získá, a to také díky přesvědčivosti v některých scénách. Těžko mu tak uvěřit, když tvrdí, že nikdy nebral drogy. Ve filmu totiž šňupe kokain, jako by pil vodu.
12.02.2014 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (843 článků)

Justin Bieber podvedl svou přítelkyni. Budete valit oči s kým!

 
Zpěvák Justin Bieber nedávno na Seleně Gomez žadonil, aby se k němu vrátila. Jejich intimně nestydá konverzace se dostala na internet a je z ní jasné, že Disneyho hvězdička Selena už o návrat k nevyrovnanému skandalistovi nemá zájem. Teď časopis Us Magazine vyšťáral, že za rozchodem mladého páru je nevěra. A Bieber měl Selenu podvést s Miley Cyrus.
12.02.2014 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Miley Cyrus (587 článků) , Selena Gomez (194 článků) , Justin Bieber (843 článků)

Justinu Biebrovi sklaplo: Bude obviněn z těžkého zločinu!

 
Úřad losangeleského šerifa oznámil, že státnímu žalobci doporučil, aby zpěváka Justina Biebera obvinil z těžkého zločinu – vandalismu. Devatenáctiletý hudebník na počátku roku vysázel plato vajec na dveře svého souseda. Policie má však důkazy, že se nejednalo o klukovinu, ale že kanadská hvězda útočila i na souseda a dopustila se záměrného poškozování majetku cizí osoby.
11.02.2014 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (843 článků)

Američané žádají vyhoštění Biebera. Chci ho pochopit, říká Obamová

 
Američanům dochází trpělivost s kanadským zpěvákem Justinem Bieberem. Na stránkách Bílého domu vzniklo hned několik petic, které požadují deportaci problémového zpěváka. Objevily se ale také petice, které žádají povolení, aby mohl v zemi zůstat.
10.02.2014 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (843 článků)

Justin Bieber prý podvedl Selenu Gomez s Miley Cyrus!

 
Zpěvák Justin Bieber  (19) nedávno žadonil, aby se k němu Selena Gomez  (21) vrátila. Jejich nestydatá konverzace se dostala na internet a je z ní jasné, že Disneyho hvězdička Selena už o návrat k nevyrovnanému skandalistovi nemá zájem. Teď časopis Us Magazine vyšťoural, že za rozchodem mladého páru je nevěra. A Bieber měl Selenu podvést s Miley Cyrus  (21) !
10.02.2014 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Miley Cyrus (587 článků) , Selena Gomez (194 článků) , Justin Bieber (843 článků)

Zhulený Justin Bieber obtěžoval letušku. Přidal se i jeho tatík!

 
Skandální série Justina Biebera zdaleka není u konce. Devatenáctiletý zpěvák 5. února na Twitteru poznamenal, že se soustředí na budování pozitivní energie. Má proč. V pátek 31. ledna se totiž s otcem Jeremym opět chovali jako nestydatí pacholci. Během soukromého letu z Toronta do New Jersey vykouřili na palubě tolik marihuany, že je kapitán musel několikrát napomenout a použít kyslíkovou masku. Letušku pak zavřel v kokpitu, protože ji zpěvák s otcem sexuálně obtěžovali.
10.02.2014 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (843 článků)

Podívejte se, jak zkrotl mladý vyvrhel Bieber! Co bylo příčinou?

 
Miláček náctiletých dívek Justin Bieber patří mezi zpěváky, kteří na sebe upoutávají pozornost především svým vyvrheleckým chováním. Tohle video se nemělo dostat ven! Justin je na něm jako beránek.
10.02.2014 06:30 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (843 článků)

Chudák holka: Selena Gomez kvůli Bieberovi strávila dva týdny v léčebně!

 
Selena Gomez sebevědomě posílala svého bývalého přítele Justina Biebera na léčení. V jedné ze soukromých konverzací zveřejněných na internetu mu doporučila, aby se šel léčit. A je jasné, proč. Sama totiž pobývala v sanatoriu od 5. ledna celé dva týdny. Potvrdil to její mluvčí.
09.02.2014 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Selena Gomez (194 článků) , Justin Bieber (843 článků)

Drsňák Justin Bieber si chce otevřít tetovací studio

 
Za každou cenu setřást minulost sladkého chlapečka a stát se drsňákem chce zpěvák Justin Bieber. Dělá to však dost nešťastně a nevyzrále. Ačkoli touží v devatenácti působit jako macho rapper, vyvádí hlouposti jako pubertální teenager, jímž stále je. Po mnoha drogových a alkoholových skandálech či úletech s prostitutkami teď oznámil, že si otevře tetovací studio. Sám už několik obrázků v kůži má.
08.02.2014 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (843 článků)

Marihuanou zkouřený Bieber se svým otcem prý obtěžovali letušku

 
Skandální série Justina Biebera  (19) zdaleka není u konce. Devatenáctiletý zpěvák 5. února na Twitteru poznamenal, že se soustředí na budování pozitivní energie. Má proč. V pátek 31. ledna se totiž s otcem Jeremym opět chovali jako nestydatí pacholci. Během soukromého letu z Toronta do New Jersey vykouřili na palubě tolik marihuany, že je kapitán musel několikrát napomenout a použít kyslíkovou masku. Letušku pak zavřel v kokpitu, protože ji zpěvák s otcem sexuálně obtěžovali.
08.02.2014 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (843 článků)

Biebere, už se hoď do klidu! Rozmazlená Kanaďanka se zase utrhla ze řetězu a vykuřovala marihuanu jak indiánská babička. Neuvěříte, kde a jak se u toho chovala!

 
Tohle asi nikdy neskončí. "Justin Bieber":http://www.extra.cz/tema/justin-bieber (19) má na krku jeden průšvih za druhým. U něho v bytě byly "nalezeny drogy":http://www.extra.cz/takhle-se-chova-idol-mladych-divek-v-dome-justina-biebera-nasla-policie-kokain-matky-belieberkam-houfne-trhaji-plakaty-jejich-idola-ze-sten, pak ho zatkli "za řízení v opilosti":http://www.extra.cz/konec-justina-biebera-je-tady-byl-zatcen-za-rizeni-v-opilosti-a-nelegalni-zavody-v-ulicich-miami a tenhle rozmazlený fracek nemá ani kouska pokory, aby dal paty k sobě a uklidil se někam, odkud o něm nebudeme dlouho slyšet.
07.02.2014 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (843 článků)

Selana Gomez je údajně kvůli Justinovi na léčení

 
Justin Bieber nepůsobí na nikoho moc dobře a už vůbec na své nejbližší, hlavně pak na svou milovanou Selenu Gomez. 
06.02.2014 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Selena Gomez (194 článků) , Justin Bieber (843 článků)