Články k osobnosti

Justin Bieber

  herec, zpěvák, tanečník, hudební skladatel

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Justin Bieber »
 

Krotitelky duchů nejsou ještě v kinech a lidé je už nenávidí. V pohlaví ale chybu nehledejme

 
Remake Krotitelů duchů lidé nenávidí víc než Justina Biebera, aniž by ho zatím viděli. Může za to pohlaví hrdinů?
20.06.2016 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (1386 článků)

Justin Bieber dostal nakládačku, Kylie Jenner ukázala bradavky

 
To nejlepší ze sociálních sítí: Chcete vědět, jaké zajímavé příspěvky se během uplynulého týdne objevily na profilech vašich oblíbených osobností? Přečtěte si následující článek a dozvíte se to.
15.06.2016 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Kylie Jenner (107 článků) , Justin Bieber (1386 článků)

Drsný život fanoušků Justina Biebera: Přišel pro podpis a dostal pěstí!

 
Justin Bieber opět předvádí bláznivé výstupy na veřejnosti. V Ohiu za ním přiběhl jeden jeho fanoušek a požadoval po něm podpis. Dostal místo toho pěstí. Kanadská hvězda ale před časem všem svým obdivovatelům na sociální síti vzkázala, že autogramy a ani společné fotky poskytovat nebude. A kdo ho o to požádá, se zlou se potká. Jenže Lamont Richmond si hrubé chování nechtěl nechat líbit. Bieberovi dal pěknou nakládačku. A kdyby ho prý neodtrhla ochranka, hvězdu by prý asi zabil.
14.06.2016 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (1386 článků)

Justin Bieber se popral: A dostal pořádnou nakládačku!

 
Zpěvák Justin Bieber se popral. V pěstním souboji se utkal se statným mužem z Ohia. Ale rozhodně nechtěl vypadat jako padavka, takže i když dostal pořádnou nakládačku, fanouškům vzkázal, že je naprosto v pořádku. Na Instagramu zveřejnil fotku svého obličeje a připsal k ní: „Ani škrábanec na tomto hezkém chlapci!“
13.06.2016 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (1386 článků)

Justin Bieber se porval, k zemi letěl po pár vteřinách

 
Podle náctiletých nanynek je to skvělý zpěvák. Dle zbytku světa ani moc ne. Justin Bieber (22) je však cokoliv, jen ne dobrý bitkař. Opět se porval a neskončilo to dobře. K zemi letěl po pár vteřinách boje.
10.06.2016 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (1386 článků)

Co tatéři nenávidí: Tohle vám do očí NIKDY neřeknou!

 
Řada celebrit se obrací na ty nejvyhlášenější umělce v oboru tetování, aby si u nich za nemalé peníze nechala vytvořit v kůži obrázek či nápis. Zmínění tatéři klientům vyhoví, za tučný honorář, samozřejmě. Ovšem svůj názor na jejich zvolený motiv raději neventilují. Protože podle průzkumu jejich osobního vkusu by totiž u všech propadli milovníci tetování jako třeba David Beckham, Miley Cyrusová i Justin Bieber.
07.06.2016 14:05 |

podobné články

Osobnosti: David Beckham (1018 článků) , Justin Bieber (1386 článků)

Justin Bieber má vlastní sérii "smajlíků"

 
Justin Bieber v pátek 3. června vydal v messengerech a na sociálních sítích vlastní kolekci emotikonů. Takzvané smajlíky ušité na míru si celebrity v poslední době oblíbily a rozhodly se v tomto segmentu zábavy vydělávat další miliony. Kolekce Justinových emotikonů samozřejmě není zadarmo.
06.06.2016 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (1386 článků)

Justin Bieber a Jessica Simpson se pochlubili svými přednostmi

 
To nejlepší ze sociálních sítí: Chcete vědět, jaké zajímavé příspěvky se během uplynulého týdne objevily na profilech vašich oblíbených osobností? Přečtěte si následující článek a dozvíte se to.
01.06.2016 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Jessica Simpson (137 článků) , Justin Bieber (1386 článků)

Do oddílu rozkoše vstupují panny ve třinácti. Aby ukájely pohlaváry

 
Severokorejská vláda v rámci propagandy často zveřejňuje snímky, na nichž mladí pionýři a zvláště pionýrky hystericky pláčou u nohou diktátora Kima Čong-una. Obézní politik se směje jako pravá rocková hvězda a nezletilé děti s pionýrskými šátky se chovají jako teenageři na Západě před Justinem Bieberem. Mnohé z nich ale čeká otřesná budoucnost. Už ve třinácti letech jsou panny vybírány do speciálního pionýrského oddílu, jemuž se přezdívá oddíl rozkoše. Ten pak slouží vojenské elitě k ukájení během zvrhlých sexuálních orgií.
01.06.2016 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (1386 článků)

Justin Bieber propaguje spodky s penisem v ruce (FOTO)

 
Zpěvák Justin Bieber loni přijal roli jako tvář spodního prádla Calvin Klein. Součástí kontraktu je nejen nafocení a natočení reklamy, ale také propagace během roku na sociálních sítích. Před víkendem tedy na Instagramu potěšil sedmdesát milionů svých fanoušků snímkem v trenkách této značky. Pro jistotu se v autoportrétu pořízeném před zrcadlem vyfotil s penisem v ruce.
30.05.2016 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Calvin Klein (78 článků) , Justin Bieber (1386 článků)

Justin Bieber randí s krásnou herečkou

 
Zpěvák Justin Bieber se rozhodl pohnout dál na citové úrovni a vpustil do svého života novou ženu. Je jí herečka Nicola Peltz. Kanadská hvězda ji pozvala na steak v Beverly Hills a romantickou večeři si užívali oba dva tak, že emoce podle očitých svědků stříkaly na všechny strany.
30.05.2016 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (1386 článků) , Nicola Peltz (2 články)

Justin Bieber zase chytračí: Předávání cen je falešné

 
Justin Bieber má opět potřebu zdokonalovat svět. Dělá tak po svém a trochu nešťastným způsobem. Vylívá si na sociálních sítích srdce a útočí na projekty, jichž se sám zhusta účastní. Po svém vystoupení na předávání cen Billboard Music Awards v neděli fanouškům napsal, že je to hra plná falše. A že lidé, kteří sedí v hledišti, se sice usmívají, ale všichni ho odsuzují.
25.05.2016 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (1386 článků)

Nejlepším hudebním umělcem se stala Adele, bodoval i Justin Bieber a One Direction

 
Cenu pro nejlepšího umělce si během vyhlašování letošního ročníku hudebních cen amerického magazínu Billboard odnesla britská zpěvačka Adele. Ocenění získala i v kategorii nejlepší zpěvačka a nejlepší album za svůj třetí studiový počin nazvaný 25. Nejlepším zpěvákem byl vyhlášen Justin Bieber, informovaly světové agentury. Nejlepší skupinou se stala chlapecká One Direction.
23.05.2016 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (1386 článků) , One Direction (113 článků)

Mučitel zvířat Justin Bieber chce adoptovat bílé lvíče

 
Kanadský zpěvák Justin Bieber má za sebou celou řadu skandálů týkajících se týrání zvířat. Pořídil si kupříkladu opičku, kterou ilegálně přivezl do Německa. Když mu ji úřady zabavily, přestal se o její osud zajímat. Nedávno se nechal fotit s tygrem chovaným v zajetí, což už bylo pro organizaci PETA moc. Ihned ho vyzvala k omluvě. Teď se ale rozhodl adoptovat bílé lvíče.
23.05.2016 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (1386 článků)

Justin Bieber už nechce pózovat s fanoušky, Azealiu Banks vykopli z Twitteru

 
Chcete vědět, jaké zajímavé příspěvky se během uplynulého týdne objevily na profilech vašich oblíbených osobností? Přečtěte si následující článek a dozvíte se to.
18.05.2016 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (1386 článků)

Dozpíval... Která země zakázala koncert Justina Biebera?

 
Justin Bieber měl tu drzost, že se snažil se svým světovým turné Purpose zavítat i do Argentiny. Země přitom na něj vydala v roce 2014 zatykač. Kanadská hvězda jednak zesměšnila národní vlajku, což odporuje zákonům této jihoamerické země, ale především nechala svými bodyguardy zmlátit před nočním klubem fotografa. V červenci minulého roku soudy v Buenos Aires potvrdily, že zpěvák po překročení hranic země půjde rovnou do vazby. On teď na sociálních sítích svým fanouškům skuhral, že mu argentinská vláda zakázala koncerty.
18.05.2016 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (1386 článků)

Justin Bieber je na duchovní misi

 
Zpěvák Justin Bieber má pár dní volna mezi koncerty svého světového turné a veškerý čas věnuje hledání své duchovní cesty. Proto ho prý vídají meditovat v parcích a bosého chodit po trávníku. Kanadská hvězda nedávno na Instagramu fanouškům oznámila, že se s nimi odmítá fotit, protože není žádné zvíře vystavované v zoologické zahradě.
16.05.2016 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (1386 článků)

Justin Bieber je psychicky na dně. Sláva ho přemáhá

 
Zpěvák Justin Bieber nedobře nese souvislosti své kariéry a především zájem fanoušků a médií o jeho soukromí. Dvaadvacetiletý Kanaďan nemá dost odolnou a vyzrálou psychiku, takže se chová velmi podivně. Viditelně nezvládá důsledky statusu celebrity a na sociálních sítích už se začíná projevovat hostilně vůči těm, kdo ho podporují a živí. Krom toho se v posledních dnech na veřejnosti chová zmateně.
13.05.2016 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (1386 článků)

Justin Bieber: Nebudu se s vámi fotit, nejsem zvíře!

 
Zpěvák Justin Bieber měl zase záchvat negativních emocí. Dvaadvacetiletý Kanaďan se začal vztekat na Instagramu, že není žádné zvíře vystavované v zoologické zahradě. A tudíž se musejí fanoušci smířit s tím, že se s nimi nebude fotit. Nesoudný a často také nestoudný hudebník tvrdí, že by se z focení se svými obdivovateli zbláznil.
12.05.2016 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (1386 článků)