Články k osobnosti

Julie Zugarová

  modelka, finalistka české miss 2009

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Julie Zugarová »
 

Zugarová se zbavila zbytečností: Tvář nekryla make-upem a silikonové balony zase oblečením

 
Už jsme si zvykli na to, že Julie Zugarová  (28) není žádná úzkoprsá stydlivka . Když ale v Toskánsku pózovala pro slovenského fotografa Jozefa Ďuricu, překonala samu sebe. Na nových fotkách se objevuje kompletně nahoře bez a své silikonové přednosti kryje pouze rozpuštěnými vlasy.
31.07.2015 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Julie Zugarová (74 článků)

Chalupáři budou koukat: Takhle si užívá majitelka největších silikonů v českém šoubyznysu

 
Začalo léto, a tak mnozí z nás vyrážejí na chaty a chalupy. Přestože to tak na první pohled rozhodně nevypadá, Julie Zugarová  (28) je dívka z Moravy, která miluje přírodu, a proto taky vyrazila na chatu. Nebylo to ale na Šumavu, do Krkonoš či Beskyd, nýbrž do rakouského Kitzbühelu.
02.07.2015 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Julie Zugarová (74 článků)

Svlékat se Zugarová ještě nepřestala: Na své silikony nalákala do vířivky člena kapely Lunetic

 
Koncert kapely Lunetic nebyl jediným lákadlem při otevření sky baru ve Velké Úpě. Organizátoři připravili ještě další těžký kalibr v podobě silikonové krásky Julie Zugarové  (28) v titěrných bikinách.
30.04.2015 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Julie Zugarová (74 článků)

Pánové, s těmito silikonovými balony si můžete zaházet: Zugarová je opět k mání

 
Když jsme se s Julií Zugarovou  (28) setkali posledně, tak zářila štěstím, neboť si po dlouhé době užívala ve funkčním vztahu. Kvůli partnerovi, který žil mimo Prahu, finalistka České Miss 2009 omezila návštěvy večírků a společenských akcí, a dokonce uvažovala o tom, že by se odstěhovala z hlavního města.
25.04.2015 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Julie Zugarová (74 článků)

Svět se nejspíš začne točit obráceně. Silikonka Zugarová zůstala během focení poměrně oblečená

 
Zatímco ona chce s pózováním před objektivem fotoaparátu brzy skončit , ostatní o ni jeví stále zájem. Naposledy Julie Zugarová  (28) pózovala v modelech návrhářského sourozeneckého dua Jakuba a Nikol Ponerových. Nečekejte snímky s téměř odhalenými silikonovými balony ani obnažený zadeček či „nenápadně“ odhalenou bradavku. Fotily se koktejlky i prádlo a výsledné snímky působily na Juliiny poměry nezvykle cudně.
17.03.2015 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Julie Zugarová (74 článků)

Vzlétněte s ní do oblak. Majitelka největších balonů českého šoubyznysu kryla své přednosti jen bezpečnostními pásy

 
Už několikrát jsme vám exkluzivně představili fotky Julie Zugarové  (28) v odvážných polohách. Člověk by řekl, že některé snímky už nemůžou být odvážnější. A přece se majitelka největšího silikonového poprsí v Čechách opět překonala.
20.02.2015 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Julie Zugarová (74 článků)

Pánové, pokochejte se pohledem na největší balony českého šoubyznysu, dokud to jde. Tahle sexbomba prý končí

 
Většinou se předvádí už jen před objektivem fotoaparátu, po několikaměsíční pauze ale Julie Zugarová  (28) znovu provětrala největší poprsí českého šoubyznysu i na přehlídce spodního prádla.
06.02.2015 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Julie Zugarová (74 článků)

Sen každého zemědělce: Majitelka největšího poprsí v českém šoubyznysu špulila zadeček na traktoru

 
Když se vysloví pojem „vesnice“, tak si asi těžko vybavíte Julii Zugarovou  (28) . Ale protiklady se přitahují a fotomodelka s největším silikonovým poprsím v šoubyznysu nafotila snímky pro českého výrobce zemědělské techniky.
24.01.2015 21:56 |

podobné články

Osobnosti: Julie Zugarová (74 článků)

Julie, tohle ale není tvůj přítel! Zadaná prsatice s největšími silikony v šoubyznysu se tiskla k tomuto potetovanému fešákovi

 
Když jsme se naposledy setkali na večírku s Julií Zugarovou  (28) , pochlubila se nám, že je po delší době ve vztahu, a navíc velmi šťastná.
10.12.2014 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Julie Zugarová (74 článků)

Pánové, máte smůlu. Tato majitelka silikonových osmiček už bohužel není k mání

 
Pro muže, kteří tajně toužili po tom, že silikonová kráska Julie Zugarová  (28) se jednou stane jejich partnerkou, si budou muset nechat zajít chuť. Nebo aspoň na čas. Chirurgicky vylepšená brunetka, která je naprosto nepřehlédnutelná díky největšímu poprsí v českém šoubyznysu, je totiž po delší době single života oficiálně zadaná.
19.11.2014 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Julie Zugarová (74 článků)

Sexbomba Zugarová se ještě víc vylepšila: Ňadra už si nejspíš zvětšit nemůže, přifoukla si proto rty

 
Julie Zugarová  (28) se dlouho neobjevila na veřejnosti, teď si ale fanoušci silikonové krásy přišli na své. Někdejší finalistka České Miss, ročníku 2009, vyrazila na večerní akci nejen jako host, ale dokonce se prošla i po mole.
15.11.2014 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Julie Zugarová (74 článků)

Sexy misska Kovandová: Odhalila svůj klenot!

 
Jindy cudná Česká Miss World 2013 Lucie Kovandová (21) vystavila své vnady před objektivem. A v odhalování nezůstala sama. Na focení si přihřála polívičku i sililkonová prsatice Julie Zugarová (28), která dělala Lucii křoví.
13.11.2014 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Julie Zugarová (74 článků) , Lucie Kovandová (72 článků)

Největší české »MELOUNY«: Tyhle vnady vás shodí z postele!

 
Sedmadvacetiletá sexbomba Julie Zugarová, která oslňuje především svým naditým dekoltem, který podle některých patří k vůbec největším na naší malé české scéně, dostala do postele muže s velkým M (a nejen M) Radima Schwaba. A nechali se při tom nafotit!
23.10.2014 23:00 |

podobné články

Osobnosti: Radim Schwab (29 článků) , Julie Zugarová (74 článků)

Maxi velikosti se přitahují: Prsatice Zugarová dostala do postele největšího samce z Fantoma opery

 
Vnadná Julie Zugarová  (27) měla v posteli představitele hlavní role muzikálu Fantom opery Radima Schwaba. Jak se říká, vrána k várně sedá. Majitelka největšího poprsí na české scéně se totiž spojila s krasavcem, který se pyšní také jedním „nej“. Jelikož je bez dvou centimetrů vysoký dva metry, tak patří s Danielem Hůlkou mezi nejvyšší české zpěváky.
20.10.2014 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Hůlka (480 článků) , Radim Schwab (29 článků) , Julie Zugarová (74 článků)

Tohle je skutečná modelka: Praha dnes přivítá nádhernou Češku, která je múzou u Diora

 
Když někdo v Čechách vysloví pojem „modelka“, vybaví se většině lidí Eliška Bučková, Agáta Prachařová nebo třeba Julie Zugarová. Ve světě ale funguje řada úspěšných Češek, které se pohybují v úplně jiném vesmíru zvaném modeling a dodávají tomuto povolání zcela jiný rozměr.
02.09.2014 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Prachařová (2075 článků) , Eliška Bučková (733 článků) , Julie Zugarová (74 článků)

Tak tady se v létě Zugarová schovávala. Své přefouknuté silikony vystavila slunci v jižním Španělsku

 
Během letošního léta krásy Andalusie neobjevovala pouze Dara Rolins  (41) s partnerem Patrikem Rytmusem Vrbovským  (37) , ale vydala se sem také Julie Zugarová  (27) . Sexbomba s největšími silikony u nás si užívala volna se svým mladším bratrem.
29.08.2014 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (1901 článků) , Julie Zugarová (74 článků)

Julie Zugarová, dej si pozor! Tahle slovenská kočička s obřím hrudníkem míří za slávou do Čech

 
"My máme Julii Zugarovou":http://www.extra.cz/tema/julia-zugarova, Slovensko má zase Michaelu Gašparovičovou. Dvacetiletou slovenskou modelku, která se rozhodla, že už je jí země našich východních bratrů malá, a tak má se vší pravděpodobností namířeno k nám do Čech.
21.08.2014 22:30 |

podobné články

Osobnosti: Julie Zugarová (74 článků)

Tahle ňadra způsobila kalamitu: Hvězdní hosté kvůli nim nedávali pozor na cestu a klopýtali

 
Bylo až vtipné pozorovat, jak téměř dvoumetrová a nepřehlédnutelnými šestkami vytuněná hvězdička modelingu Julie Zugarová  (27) způsobuje na premiéře filmu Bony a klid 2 kalamitu. Když kolem ní proudily davy, nešlo si nevšimnout, že snad všichni do jednoho, včetně hvězdných hostů, dámy nevyjímaje, se nezapomněli podívat dívce do přetékajícího výstřihu. A i režisér filmu Vít Olmer potěšil své stárnoucí oko, a stejně jako ostatní pak měl problém udržet rovnováhu bez klopýtnutí.
22.05.2014 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Vít Olmer (71 článků) , Julie Zugarová (74 článků)

Vražedný dekolt! Těhotná operní diva Kalivodová už má pětky

 
Jestli to takhle půjde dál, tak Andrea Kalivodová (36) brzy ve velikosti poprsí trumfne modelku Julii Zugarovou, která se pyšní silikonovými šestkami! Díky hormonálním změnám má operní diva dekolt číslo 5.
19.05.2014 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Julie Zugarová (74 článků) , Andrea Kalivodová (135 článků)

Julie, ty čekáš další zlatokopku? Zestárlá Zugarová nasoukala osmičková ňadra a velké břicho do těsných šatů

 
Julie Zugarová  (27) , dívka, kterou proslavily nesmírně velké plováky (a taky prý kdysi byla v nějaké soutěži pro missky), asi vynalezla dokonalý způsob pro to, jak schovat pokročilý stupeň těhotenství. Stačilo jí k tomu vzít si šaty s ohromným výstřihem, z něhož její přehnaně velké silikonové vnady málem vypadávaly, a nikdo se jejího vysokého stadia těhotenství ani nevšiml!
21.04.2014 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Julie Zugarová (74 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 Další »