Články k osobnosti

Jiří Zonyga

  zpěvák, vítěz soutěže x factor

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jiří Zonyga »
 

Zpěvák Jiří Zonyga (52): Z kamioňáka bude zlobr!

 
Ve čtvrtek to bude devět let, kdy Jiří Zonyga (52) vyhrál soutěž X Factor. Původně dřevorubec, který pracoval jako řidič kamionu, se jak mávnutím kouzelného proutku ocitl ve světě showbyznysu a dodnes jej neopustil. Jde z jednoho muzikálu do druhého a dostává i role hodně netradiční. Medvěda už hrál, a nyní střihne zeleného zlobra Shreka v muzikálu, který bude jezdit po republice.
28.05.2017 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zonyga (40 článků)

Pamatujete si ještě na vítěze X-Factoru? Jiří Zonyga pěkně zešedivěl a kil navíc se nezbavil

 
První a jediný ročník pěvecké soutěže X Factor ovládl řidič kamionu Jiří Zonyga (52). Vyhrál pěknou částku milion korun a otevřely se mu dveře do českého šoubyznysu. Jak s tím vším vlastně urostlý chlap naložil? Živí se vůbec ještě zpěvem?
15.12.2016 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zonyga (40 článků)

Mefisto mu dává zabrat! Zonyga si léčí unavené oči

 
Bylo to pro něj poněkud hektické. Jiří Zonyga naskočil do muzikálu Mefisto doslova za pět minut dvanáct, když nahradil Jana Ježka. A tak musel dřít do úmoru, stejně jako ostatní, kteří si tak museli zvykat na nového parťáka.
14.12.2016 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zonyga (40 článků) , Jiří Ježek (42 článků)

Herci z Divadla Kalich Suchařípa s Křížem se alkoholu na slunci nebojí!

 
Pitný režim se musí dodržovat. Herci z Divadla Kalich nejdřív odehráli tenisový turnaj, pak degustovali víno a pálenku. I když venku pálilo slunce, tak se toho David Suchařípa (51) nebo Jiří Zonyga (51) nebáli...
07.06.2016 15:05 |

podobné články

Osobnosti: David Suchařípa (43 článků) , Jiří Zonyga (40 článků) , Jiří Kříž (16 článků)

RockOpera se utká s Goetheovým Faustem

 
RockOpera Praha chystá novou rockovou operu Faust na motivy díla J. W. Goetha z dílny Milana Steigerwalda a Pavly Forest. V režii Romana Štolpy vytvoří titulní roli Jiří Zonyga, Mefista ztvární Viktor Dyk, Hospodina Pavla Forest. Premiéra v holešovickém sídle RockOpery se uskuteční 11. prosince.
27.10.2014 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Roman Štolpa (62 článků) , Viktor Dyk (116 článků) , Viktor Dyk (116 článků) , Jiří Zonyga (40 článků) , Pavla Forest (9 článků)

Jak se změnil první vítěz X Factoru? Takhle slavil padesátiny s dvojicí medvědů

 
Už to je šest let, co řidič kamionu z Lanžhotu zazářil v prvním X Factoru a stal se jeho historicky prvním vítězem. A také nejstarším, tenhle týden totiž Jiří Zonyga oslavil padesáté narozeniny. "Ani se mi moc slavit nechtělo. Leda snad to, že jsem se jich ve zdraví dožil," smál se Zonyga.
15.09.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zonyga (40 článků)

První vítěz českého X Factoru po letech od soutěže: Bývalý kamioňák ještě teď vydělává balík

 
Když před pár lety vyhrál první český X Factor, byl z toho obrovský řidič kamionu Jiří Zonyga dost v šoku, život se mu otočil o sto osmdesát stupňů, ale nelituje dodnes. "Zvlášť když si vzpomenu na své různé šéfy nebo dispečery. Teď si dělám, co chci, vybírám si práci, která mě baví," řekl Super.cz.
25.02.2014 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zonyga (40 článků)

Vítěz českého X Factoru po letech přiznal: Bez panáka to v televizi nešlo

 
Když se v Česku před šesti lety poprvé objevila hudební reality show X Factor, překvapivě v ní zvítězil kamioňák Jiří Zonyga. Jeho zkušenosti z natáčení by si ovšem účastníci druhé řady neměli brát příliš k srdci.
16.02.2014 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zonyga (40 článků)

Jsou více než kolegy z televizní soutěže? Pártlová a Zonyga spolu dva roky žili

 
Martina Pártlová odstartovala před šesti lety svou kariéru v X Factoru, kde se sblížila s vítězem soutěže Jiřím Zonygou. Jejich přátelství mělo po skončení televizního pořadu zajímavé vyústění.
31.01.2014 05:35 |

podobné články

Osobnosti: Martina Pártlová (165 článků) , Jiří Zonyga (40 článků)

Dopřejte si dovolenou snů: Užívejte exotické jídlo, aniž byste přibrali, a zažijte intimní chvilky, o kterých jste nesnili…

 
Míša Nosková i Jiří Zonyga mají s výrobky společnosti Danare a.s. ty nejlepší zkušenosti: Míša je již rok symbolem účinnosti Obezinu after diet, který zajišťuje, aby si udržela svou štíhlou postavu. Jiří Zonyga se stal tváří nového přípravku STOIN™, díky němuž dosáhnou muži erekce snáze, rychleji a déle vydrží. Přírodní složky spolu s aminokyselinami zajistí mužům více síly a kvalitnější dlouhotrvající prožitek. Jirka nám osobně potvrdil, že i když pomoc nepotřebuje, bylo to se STOINem lepší než obvykle. A co ještě v Danare umíme? Můžeme vám pomoci zhubnout, aniž byste se trápili dietami. Hubnutí bez diety zajistí OBEZIN™, díky kterému Klára Kolomazníková, Pavel Vohnout a Leona Šenkovou zhubli za 3 měsíce celkem 41 kilogramů.
26.07.2013 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Klára Kolomazníková (90 článků) , Leona Šenková (119 článků) , Jiří Zonyga (40 článků) , Pavel Vohnout (55 článků)

Vítěz X Factoru Zonyga přiznal užívání přípravku na erekci

 
Pro Jiřího Zonygu byla pěvecká soutěž X Factor splněním životního snu. Vyhrál milion korun a mohl také skončit s řízením kamionu a vrhnout se do showbyznysu. Hraje v muzikálech, ale proč si nepřivydělat i reklamou? Stal se tváří přípravku na erekci. Další články k tématu: Zonyga v Hoodovi tančí a šermuje naplno, málem už spadl z jeviště Vítěz X Factoru Zonyga se řítil v obci téměř stovkou a přišel o řidičák Zonyga má orlici, se slavíkem nepočítá Jiří Zonyga: Milion jsem ještě neutratil, jsem totiž skrblík Zonyga a Ruml z X Factoru: Snad neupadneme v zapomnění
03.07.2013 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zonyga (40 článků)

Prožijte dovolenou snů: Užívejte exotické jídlo, aniž byste přibrali, a zažijte intimní chvilky, o kterých jste nesnili…

 
Míša Nosková i Jiří Zonyga mají s výrobky společnosti Danare a.s. ty nejlepší zkušenosti: Míša je již rok symbolem účinnosti Obezinu after diet, který zajišťuje, aby si udržela svou štíhlou postavu. Jiří Zonyga se stal tváří nového přípravku STOIN™, který umožňuje delší a intenzivnější milostné prožitky. Přírodní složky spolu s aminokyselinami zajistí mužům více síly a kvalitnější dlouhotrvající erekci. Jirka nám osobně potvrdil, že i když pomoc nepotřebuje, bylo to se STOINem lepší než obvykle. A co ještě v Danare umíme? Můžeme vám pomoci zhubnout, aniž byste se trápili dietami. Hubnutí bez diety zajistí OBEZIN™, díky kterému Klára Kolomazníková, Pavel Vohnout a Leona Šenkovou zhubli za 3 měsíce celkem 41 kilogramů.
01.07.2013 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Klára Kolomazníková (90 článků) , Leona Šenková (119 článků) , Jiří Zonyga (40 článků) , Pavel Vohnout (55 článků)

Jiří Zonyga: Když už nemůžu, tak si pomůžu

 
Vítěz soutěže X-Factor Jiří Zonyga (48) zvládá víc než leckterý třicátník. V Johance z Arku je zamilován do Lucie Šoralové, Báře Basikové dělá manžela v muzikálu Lucrezia Borgia a nejnověji je partnerem Míši Noskové v divadle Semafor. Kromě toho účinkuje i v pohádkovém muzikálu Kapka medu pro Verunku a v Divadle Kalich získal roli v nově připravovaném představení Mauglí. Neustále přejíždí mezi Moravou a Prahou a přitom stíhá ještě vystupovat s vlastní kapelou. Kde bere svou mužnou sílu? Vyzkoušel nový přírodní přípravek STOIN™.
17.06.2013 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Bára Basiková (566 článků) , Lucrezia Borgia (24 článků) , Lucia Šoralová (130 článků) , Jiří Zonyga (40 článků) , Johanka z Arku (52 článků)

Co je tohle za »teplé bratry«? Muzikáloví zpěváci si jen vyrazili na pánskou jízdu!

 
Obvykle to bývá většinou dámská záležitost, ale chlapi umí také držet spolu! O tom nás přesvědčili muzikáloví zpěváci Braňo Polák (39), Jiří Zonyga (48) a Petr Kutheil (31)!
05.11.2012 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Braňo Polák (53 článků) , Jiří Zonyga (40 článků) , Petr Kutheil (53 článků)

Zonygo, kam to zíráš? Chlupatý zpěvák očumoval P Factor nahého Kutheila

 
Vítěz X Factoru Jiří Zonyga a účastník Hlasu Česko Slovenska Petr Kutheil jsou sice pořádní chlapi, ale když přijde na vanu, chovají se v ní jako malí výrostci. Podívejte, jak spolu řádili nedaleko Karlových Varů ve vaně, v níž chyběla snad už jen pověstná plovoucí kačenka! Podívejte se na skutečně vtipné fotky z řádění celkem tří dospělých pánů, z nichž jeden nezapomněl zkontrolovat vybavení svého kolegy z divadla!
29.10.2012 23:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zonyga (40 článků) , Petr Kutheil (53 článků)

Hvězda padá dolů: Finalista X Factoru Ondřej Ruml skončil jako pouliční muzikant

 
Zpěvák Ondřej Ruml  (31) sice skončil za Jiřím Zonygou jako druhý v show X Factor, ale závratné sumy nevydělává. I když hraje například krále jezerních lidí v muzikálu Klíč králů, zkoušel si přivydělat i jako pouliční muzikant.
15.10.2012 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Ruml (161 článků) , Jiří Zonyga (40 článků) , Ondřej Klíč (1 článek)

Dádo, tohle jsi svého syna určitě neučila. Mladý Slováček se na zkoušce porval s Jiřím Zonygou

 
Zkoušky muzikálu Kapka medu pro Verunku jsou v plném proudu. V některých scénách uvidíme výkony, co berou dech a ve kterých jde doslova o život. Herci musí šplhat do výšky po laně, topit se v bažině, nebo zápasit s čerty a ještě při tom radostně zpívat. Nebezpečných výkonů, které musejí zvládnout, je na jedno představení až až.
21.07.2012 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zonyga (40 článků)

Korpuletní finalistku SuperStar Leonu Šenkovou navlékli do obrovského korzetu. Proboha proč?

 
Tohle bylo opravdu těžkotonážní duo. Naštěstí nejen váhově, ale i mohutnými hlasy. Finalistku SuperStar Leonu Šenkovou dali dohromady s vítězem X-Factoru Jiřím Zonygou a ti dva naprosto ovládli pódium. Než ale otevřeli ústa, lapali po dechu diváci. Kdo mohl obléknout korpuletní zpěvačku do rozměrného bílého korzetu?
19.02.2012 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Leona Šenková (119 článků) , Jiří Zonyga (40 článků)

VIDEO Noid udělal z Ráchel masakr!

 
Pondělní večer na TV Barrandov patřil hitům 80. let. Ty si v přímém přenosu střihli Lenka Filipová, Vašek Noid Bárta, Pavel Vítek, Jiří Zonyga, Tomáš Savka, Pepa Vágner, Roman Vojtek, Heidi Janků, Martina Balogová a Jan Bendig.
28.10.2011 00:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Savka (58 článků) , Lenka Filipová (123 článků) , Roman Vojtek (534 článků) , Josef Vágner (53 článků) , Pavel Vítek (99 článků) , Heidi Janků (469 článků) , Josef Vágner (53 článků) , Pavel Vítek (99 článků) , Jan Bendig (243 článků) , Martina Balogová (70 článků) , Josef Vojtek (572 článků) , Václav Bárta (1131 článků) , Jiří Zonyga (40 článků) , Martin Vojtek (16 článků) , Jiří Bárta (244 článků) , Jiří Vítek (52 článků) , Jiří Bárta (244 článků)

To byl náš hit ovládly Holky z naší školky!

 
Pondělní večer na TV Barrandov patřil hitům 80. let. Ty si v přímém přenosu střihli Lenka Filipová, Vašek Noid Bárta, Pavel Vítek, Jiří Zonyga, Tomáš Savka, Pepa Vágner, Roman Vojtek, Heidi Janků, Martina Balogová a Jan Bendig. Do semifinále postoupily Holky z naší školky a Hurikán. Příště si vychutnejte největší hity 90. let. Černí andělé, Dívám se dívám, Hrobař, Země vzdálená, Sbírka zvadlejch růží, Když muž se ženou snídá a Život je takovej. V netradičním pojetí je živě zazpívají špičky naší popmusic v pondělí 31. 10. v osm večer na Barrandově.
27.10.2011 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Savka (58 článků) , Lenka Filipová (123 článků) , Roman Vojtek (534 článků) , Josef Vágner (53 článků) , Pavel Vítek (99 článků) , Heidi Janků (469 článků) , Josef Vágner (53 článků) , Pavel Vítek (99 článků) , Jan Bendig (243 článků) , Martina Balogová (70 článků) , Josef Vojtek (572 článků) , Václav Bárta (1131 článků) , Jiří Zonyga (40 článků) , Martin Vojtek (16 článků) , Jiří Bárta (244 článků) , Jiří Vítek (52 článků) , Jiří Bárta (244 článků)
« Předchozí 1 2 Další »