Články k osobnosti

Jiří Zeman

  hokejista

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jiří Zeman »
 

Ovčáček se dopálil při rozhovoru v televizi: Pražští novináři jsou úplně mimo. Pohrdají lidmi, kteří přijdou na náměstí za Zemanem. Zesměšňují jejich dotazy!

 
V pondělním pořadu Pražská kavárna přivítal moderátor a mediální analytik Petr Žantovský tiskového mluvčího prezidenta Miloše Zemana Jiřího Ovčáčka. Hovořili především o tom, jakým směrem se ubírá dnešní žurnalistika a jestli jsou všechny noviny opravdu tak demokratické a nezávislé, jak samy říkají.
20.11.2017 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zeman (929 článků) , Miloš Zeman (18323 článků)

Když Sobotka vykládal, že sní o zemi bez Zemana, moc nám to nepomohlo, připouští Hamáček. ČSSD prý musí získat zpátky 360 tisíc voličů, co uteklo k Babišovi

 
Místopředseda ČSSD Jan Hamáček se nechce ucházet o předsednický post, ale jen znovu o post místopředsedy. Na postu předsedy by rád viděl hejtmana Kraje Vysočina Jiřího Běhounka. V rozhovoru pro Aktuálně.cz také hovořil o voličích, kteří přešli k hnutí ANO a neopomněl ani zmínit pár slov k prezidentu Miloši Zemanovi.
18.11.2017 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (519 článků) , Jiří Zeman (929 článků)

Langer poslal peníze Topolánkovi. Jak to mají Drahoš, Horáček a Zeman?

 
Řada současných nebo bývalých členů ODS přispěla už Mirku Topolánkovi na prezidentskou kampaň. Asi nejznámějším jménem je někdejší ministr vnitra Ivan Langer, z policejních odposlechů také známý jako „Íčko“. Topolánkovi poslal 50 tisíc korun se vzkazem „bez peněz do kampaně nelez“. Jiřímu Drahošovi zase přispěli například europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL) nebo exposlanec Jiří Zlatuška (ANO), bývalý rektor Masarykovy univerzity.
16.11.2017 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (1957 článků) , Jiří Zlatuška (125 článků) , Michaela Šojdrová (101 článků) , Ivan Langer (651 článků) , Jiří Drahoš (152 článků) , Jiří Zeman (929 článků)

Jiří Dienstbier promluvil o prezidentské volbě: V ČSSD mi dělali naschvály, podporovali tajně Zemana. Ten rozdělil společnost. A Topolánka by k těm volbám vůbec neměli pustit

 
Hostem Dvaceti minut Radiožurnálu Českého rozhlasu byl politik ČSSD Jiří Dienstbier. Vyjádřil se především k prezidentským volbám.
09.11.2017 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zeman (929 článků)

Jiří Dienstbier promluvil o prezidentské volbě: V ČSSD mi dělali naschvály, podporovali tajně Zemana. Ten rozdělil společnost. A Topolánka by k těmu volbám vůbec neměli pustit

 
Hostem Dvaceti minut Radiožurnálu Českého rozhlasu byl politik ČSSD Jiří Dienstbier. Vyjádřil se především k prezidentským volbám.
09.11.2017 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zeman (929 článků)

Ringo Čech odhaluje, jak to doopravdy bylo s ním a Zemanovci. A pak už jede: Topolánek, ČSSD, Babiš... A pravda o zdraví Zemana

 
„Topolánek není tak naivní, aby si šil z ostudy kabát. On z toho určitě vytěží mediálně, možná i politicky, ale myslím si, že proti Milošovi nijak výrazně nepůjde,“ říká k novému angažmá expremiéra Mirka Topolánka v prezidentských volbách hudebník, malíř a někdejší poslanec František Ringo Čech. Podle něj ČSSD, ale ani KSČM nekončí, i když jejich volební výsledek je velmi slaboučký. A třeba socialisty nezachrání ani Jiří Paroubek. „Paroubkovi už ujel vlak, i když neříkám, že by nemohl být ve straně platným pomocníkem. Myslím si však, že přišel čas pro to, aby přišli mladší,“ soudí. Komunisté podle něj naberou dech: „Je to zajetá parlamentní strana a až se vzpamatuje, tak bude těžit ze všech těch chyb, co naši noví vládci nasekají. To bude jeden lapsus větší než druhý!“
09.11.2017 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3371 článků) , Mirek Topolánek (1957 článků) , Jiří Zeman (929 článků) , Miloš Zeman (18323 článků)

Zeman nemá rakovinu, vzkázal jeho lékař. Hrad žaluje radního za pomluvu

 
Ošetřující lékař prezidenta Miloše  Zemana   označil zprávy o vážném zdravotním stavu prezidenta za vymyšlené a nepodložené. Podle Miloslava Kalaše z pražské Nemocnice Na Homolce to nepotvrzují lékařská vyšetření. Vyplývá to z vyjádření, které zaslal Zemanův mluvčí Jiří Ovčáček. Lékař podle něj reaguje na zprávy, že prezident údajně trpí rakovinou.
08.11.2017 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zeman (929 článků) , Miloš Zeman (18323 článků)

Jiří Vyvadil: Topolánek prezidentem? Drahoš řve, havlisté vyšilují

 
Máloco mi udělalo radost, jako když náhle Mirek Topolánek ohlásil svou kandidaturu na prezidenta. Tedy ne, že bych ho volil, to určitě ne. Můj favorit je jasný - Zeman. Ale proti těm nudným havlistickým kandidátům Drahošovi a Horáčkovi, je skvělým osvěžením a na politické scéně vyvolal fičák.
07.11.2017 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (1957 článků) , Jiří Zeman (929 článků) , Jiří Drahoš (152 článků)

Další průzkum pro Zemana. Profesor Drahoš kdesi v dáli

 
Z lidí, kteří se chtějí v lednu příštího roku zúčastnit prezidentských voleb, by 34 procent dalo hlas současnému prezidentovi Miloši Zemanovi. Na druhém místě je s 22 procenty bývalý předseda Akademie věd Jiří Drahoš. Textaře Michala Horáčka by nyní volilo 13 procent občanů, další kandidáti zatím oslovili jen zlomek veřejnosti.
06.11.2017 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Michal Horáček (616 článků) , Jiří Drahoš (152 článků) , Jiří Zeman (929 článků)

Potáhne Okamura na Hrad? Zemana by obral o voliče, tvrdí průzkum

 
Sněmovní volby jsou za námi a Česko se pomalu chystá na ty prezidentské. Těm se věnuje i Institut pro Demokracii 21 se svou internetovou hrou Prezident 21, které se zúčastnilo již přes 200 tisíc lidí. Institut z nich nyní vybral vzorek více než 42 tisíc potenciálních voličů. Na základě jejich odpovědí pak hodnotil, kteří kandidáti společně nejčastěji sdílí voliče. Zjistil tak, že například Jiří Drahoš s Michalem Horáčkem sdílejí skoro polovinu voličů. A že v případě kandidatury Tomia Okamury by se mohl Zeman docela zapotit.
05.11.2017 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Michal Horáček (616 článků) , Jiří Drahoš (152 článků) , Jiří Zeman (929 článků)

Pane Kalousku, vykašlete se na to. Šéf TOPky dostal varování už i od Bakaly

 
Návrh blokovat Poslaneckou sněmovnu, který přinesl předseda TOP 09 Miroslav Kalousek, příliš nadšení nevzbudil. „Kalousek je pasé, chybuje, jen by Zemanovi nahrál,“ uvádí v té souvislosti i komentátor serveru Aktuálně.cz Martin Fendrych. A přidává se rovněž profesor fyziky Jiří Chýla, také na serveru Aktuálně.cz, který vlastní Zdeněk Bakala.
02.11.2017 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Bakala (270 článků) , Miroslav Kalousek (6237 článků) , Martin Zeman (249 článků) , Jiří Zeman (929 článků)

Do Událostí, komentářů dorazil Jiří Dienstbier a spustil: Co provádí Zeman, to je na hraně respektu k ústavě

 
Vítěz voleb Andrej Babiš (ANO) už několik dní opakuje, že sestaví menšinovou vládu, protože s ním nikdo nechce vládnout. Tedy až na Tomia Okamuru (SPD), kterého zase v koalici nechce Babiš. Proč se s Babišem do vlády nehrnou jeho bývalí partneři z KDU-ČSL a ČSSD? Ve středečních Událostech, komentářích České televize své pohnutky vysvětlovali lidovec Jiří Bartošek a sociální demokrat Jiří Dienstbier.
01.11.2017 23:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (10604 článků) , Jiří Zeman (929 článků)

Drahoš získává čím dál více miliardářů. Signál, že lidé chtějí změnu, pochvaluje si kandidát

 
Prezidentský kandidát Jiří Drahoš získal další peníze na kampaň. Podle serveru Aktuálně.cz se Drahošovi rozhodl pomoct např. majitel internetového obchodu Mall.cz Jakub Havrlant. Domnívá se, že je načase, aby měla Česká republika po Miloši Zemanovi opět slušného prezidenta.
01.11.2017 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Drahoš (152 článků) , Jiří Zeman (929 článků)

Topolánek se v ČT strašně vysmál dnešní tiskovce Zemana s Babišem

 
V pořadu 90 České televize promluvil do duše politikům expremiér Mirek Topolánek. Andrej Babiš (ANO) by si měl uvědomit, že volby nevyhrál tak drtivě, aby mohl sestavovat menšinovou vládu, a bude muset hledat kompromis. Možná bude muset přenechat post premiéra ODS. Pravicové strany TOP 09, STAN, KDU-ČSL a již zmíněná ODS by měly „skousnout“, že poruší některé předvolení sliby. Zavzpomínal také na dohadování s Jiřím Paroubkem.
31.10.2017 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3371 článků) , Andrej Babiš (10604 článků) , Mirek Topolánek (1957 článků) , Jiří Zeman (929 článků)

Zeman to slízl za metály. Horáček zmínil lunapark, Schwarzenberg ruský kolos

 
Prezidenta Zemana stihla ze státní vyznamenání i tvrdá kritika. Jeho rivalové se kromě Zdeňka Trošky podivují i nad dalšími oceněními. Pro kontroverzního publicistu Petra Žantovského, spisovatele Vlastimila Vondrušku, který brojí proti islámu, ale i Gerharda Schrödera. U něj Karel Schwarzenberg přemítá, zda vyznamenání nedostal spíš za to, že je předsedou správní rady největší ruské ropné společnosti Rosněft. Své si řekl i Jiří Drahoš.
30.10.2017 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3663 článků) , Vlastimil Vondruška (92 článků) , Karel Schwarzenberg (485 článků) , Jiří Drahoš (152 článků) , Petr Zeman (256 článků) , Jiří Zeman (929 článků) , Petra Schröder (1 článek)

Bartoš panáčkoval na Hradě před Kundosemem Kundotamem, vysmál se šéfovi Pirátů Jiří X. Doležal

 
Jiří X. Doležal se v textu pro Reflex.cz vysmál předsedovi Pirátů Ivanu Bartošovi. Hraje si prý na rebela, na svou neotřelou vizáž nalákal mladé voliče, jenže tohle rebelství mu nakonec moc dlouho nevydrželo. Jen týden po tom, co Piráti dosáhli velkého úspěchu ve volbách, seděl Bartoš na Hradě vedle zasloužilých politických matadorů a poslouchal projev prezidenta Zemana, jenž v minulých letech neváhal z úst vypustit slova „ku*da sem, ku*da tam“.
29.10.2017 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Jirka Doležal (229 článků) , Jiří Doležal (229 článků) , Jiří Zeman (929 článků)

Z Hradu zahřmělo na Českou televizi

 
Před novináře dnes předstoupil mluvčí prezidenta Miloše Zemana Jiří Ovčáček, aby se vyjádřil k aktuální politické situaci.
24.10.2017 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zeman (929 článků) , Miloš Zeman (18323 článků)

Moravcův host z britské univerzity: Zeman je prezident komplexů, máme na víc. Jestli ho lidé zvolí znovu, tak se budeme divit

 
V Žižkovské věži přivítal Václav Moravec právního filozofa Jiřího Přibáně, ústavního právníka Jana Kyselu a politologa Lukáše Macka. Hosté se shodli na tom, že rok 2017 je rokem manažerské revoluce v Česku. Nastínili také, co pro nás tato revoluce může znamenat. Na stole se objevil návrh jednobarevné vlády ANO, byť Andrej Babiš nemá většinu.
22.10.2017 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (10604 článků) , Václav Moravec (376 článků) , Jiří Zeman (929 článků) , Jan Zeman (285 článků)

Filozof: ČSSD totálně zradila pracujícího člověka. Okamurova SPD může vykonat mnoho pozitivního. Zeman si jako jeden z mála uchoval zdravý rozum. Soudruzi ze Západu likvidují zdejší firmy

 
ROZHOVOR Kontrarevoluční reakční filozof Jiří Hejlek říká, že ČSSD totálně zradila věc pracujícího člověka a SPD je síla, která může pro budoucnost mnoho pozitivního vykonat. Milovat Evropskou unii a Ježíše Krista se prostě vylučuje. Největší hrozbou jsou dle něj jednoznačně Piráti. Zeman si jako jeden z mála politiků uchoval zdravý rozum.
21.10.2017 04:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zeman (929 článků)

Jiří Kajínek besedoval: Ringo Čech, toho jsem poznal... Romové nelžou, řekli mi, když mě odsoudili

 
REPORTÁŽ „V prezidentských volbách dám samozřejmě svůj hlas Miloši Zemanovi, protože ten jako jediný dodržel slovo a dal mi milost. Přitom Václav Havel znal můj spis, tvrdil, že mi věří, ale neudělal to. Václav Klaus si prostudoval materiály o mém případu a sliboval také, že s tím něco provede. Nakonec ale řekl, že neměl odvahu mne propustit. Víc asi není k tomu už co dodat,“ konstatoval nejslavnější český vězeň Jiří Kajínek, který přijel do ostravského Knihcentra na besedu s autogramiádou své knížky – Můj život bez mříží.
17.10.2017 04:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4663 článků) , Václav Klaus (8800 článků) , Jiří Kajínek (661 článků) , Jiří Havel (327 článků) , Jiří Zeman (929 článků) , Jiří Havel (327 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »