Články k osobnosti

Jiří Pehe

  novinář, politolog

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jiří Pehe »
 

Pehe chce vystrašit Hrad: Ještě budete litovat, že duel s Drahošem nebude moderovat Moravec. Podívejte se, čeho je schopná Witowská!

 
Ve čtvrtek večer 25. ledna se před kamerami České televize odehraje slovní souboj prezidenta Miloše Zemana a jeho vyzyvatele Jiřího Drahoše. Hradní mluvčí Jiří Ovčáček si tropil žerty z moderátora ČT Václava Moravce, který debatu odmítl moderovat. Politolog Jiří Pehe upozorňuje, že na Hradě říkají „hop“, jenže ještě nemají přeskočeno.
20.01.2018 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pehe (320 článků) , Miloš Zeman (19216 článků) , Jiří Drahoš (572 článků) , Jiří Moravec (24 článků) , Václav Moravec (396 článků)

Nad Hradem zavlaje vlajka Ruska nebo Číny. Jiří Pehe a další informují USA o Zemanovi

 
Zahraniční média nenechávají výsledky prvního kola prezidentských voleb v České republice bez odezvy. Ve většině případů se staví negativně k vítězi Miloši Zemanovi, a naopak pozitivně k jeho vyzyvateli Jiřímu Drahošovi.
15.01.2018 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pehe (320 článků) , Jiří Drahoš (572 článků) , Jiří Zeman (999 článků)

FOTO Pehe se neudržel: Zeman se nepodělá hrůzou tváří v tvář krizové situaci jako nějaký Dubček...

 
Útok ukrajinské aktivistky z hnutí Femen na hlavu státu Miloše Zemana okomentovali mimo jiné i šéfredaktor serveru Forum24.cz Pavel Šafr, politolog Jan Kubáček či Jiří Pehe.
13.01.2018 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pehe (320 článků) , Miloš Zeman (19216 článků)

Ať se vláda omluví za Miloše Zemana, vybídl publicista

 
Úterní projev prezidenta Zemana na Pražském hradě, kterým zahájil rok oslav stého výročí existence naší republiky. Používal v něm vulgární výrazy a kdekoho urazil. Politolog Jiří Pehe, ani někdejší disident a novinář Jan Urban k tomu nemohli mlčet.
11.01.2018 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Urban (74 článků) , Jiří Pehe (320 článků) , Miloš Zeman (19216 článků)

Pehe: Zeman je poznamenaný alkoholem

 
Éra Miloše Zemana coby českého prezidenta brzy skončí. Možná. Politolog Jiří Pehe v to alespoň doufá. Doufá v to už kvůli tomu, co Miloš Zeman předváděl na Hradě celých pět let. Politologovo zhodnocení prvního Zemanova období pravděpodobně ani trochu nepotěší skalní zastánce dnešní hlavy prezidenta. Spokojen nebude ani druhý český prezident Václav Klaus.
07.01.2018 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8890 článků) , Jiří Pehe (320 článků) , Miloš Zeman (19216 článků)

Němci jsou nadprůměrní ve výrobě kvalitních aut či dovozu nelegálních migrantů. A taky v cenzuře. Kdypak nám zakážou vtipy o cikánech?! Ptá se odborník na média

 
NEWSROOM TOMÁŠE KŇOURKA Pravidelný dopisovatel naší redakce, místopředseda Rady Českého rozhlasu, se protentokrát pozastavuje hned u několika mediálních problémů současnosti. Ať už jde o přístup k bující cenzuře v Německu nebo ke způsobu, jakým novinář MfD zpovídal dva výrazné slovenské politiky. Stranou nezůstane ani nedávný článek Jiřího Peheho. O tom mimochodem zřejmě nejvíce informovala právě (a pouze) naše redakce.
07.01.2018 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pehe (320 článků)

Okamura naložil arogantnímu Jiřímu Pehemu. Připomněl i peníze od George Sorose

 
Lídr SPD Tomio Okamura se na svém facebookovém profilu vyjádřil k blogu komentátora Jiřího Peheho, jenž podle něj začal zcela nehorázně veřejně urážet naše občany, kteří mají jiný názor než ten jeho správný „multikulturní probruselský“.
07.01.2018 10:40 |

podobné články

Osobnosti: George Soros (135 článků) , Jiří Pehe (320 článků) , Tomio Okamura (1902 článků)

Okamura: Nemá smysl dlouze komentovat každý výkřik, který nemá hlavu ani patu

 
Komentář na facebookovém profilu k blogu Jiřího Pehe
06.01.2018 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pehe (320 článků)

Chválabohu, že toto lze aspoň na Parlamentních listech ještě vyslovit. Prostořeká exministryně o výkřicích pražské kavárny, o Jiřím Pehe a politicích, co se berou smrtelně vážně

 
ROZHOVOR „Současná situace vyžaduje silné vůdce s jasným názorem a odvahou, kteří by byli schopni se za český národ bít, v opačném případě v dohledné době nebude, zač bychom mohli či měli bojovat,“ konstatuje bývalá ministryně spravedlnosti a publicistka Daniela Kovářová. K vrcholící prezidentské kampani pak ještě dodává: „S ohledem na to, koho preferuji, bych si velmi přála, kdyby do druhého kola prezidentské volby postoupil s Milošem Zemanem i Mirek Topolánek; a já bych pak sledovala duel těchto dvou silných osobností. Upřímně si myslím, že většina voličů je dnes už rozhodnuta, komu dá svůj hlas, a debaty v televizi mají jen omezený vliv na jejich další rozhodování.“
04.01.2018 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pehe (320 článků) , Miloš Zeman (19216 článků) , Daniela Kovářová (194 článků)

Pehhhhe... Byli jsme se zeptat lidu na venkově, co soudí o slovech Havlova exporadce

 
Kdo je Pehe? První otázka na naši první otázku. Vypravili jsme se do městečka Přeštice na jižním Plzeňsku a pátrali, co lid běžný a smrtelný říká na příspěvek Jiřího Pehe na jeho blogu, kde se pustil do čecháčkovství a absence známých tváří v posledních desetiletích. Nenašli jsme nikoho, kdo by příspěvek četl, ale je pravda, že jsme nechodili po domech, nezvonili jako předkoledníci. A vzhledem k nedávno oslavenému Novému roku, nedostatku lidského personálu i EET v akci jsme nenašli ani rušné hospody a restaurace, kde by přes halas, tartas a dým nebylo slyšet ani vidět. Kdeže (prapra)praloňské sněhy jsou…
03.01.2018 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pehe (320 článků)

Hloupý sprosťák, co pohrdá lidmi a naším národem. Před ním si můžete jenom uplivnout. Pehe řekl, že Češi jsou podprůměrný národ, a tohle mu vzkázali Babiš, Keller či Okamura

 
ANKETA Politolog Jiří Pehe na svém blogu rozebírá, proč u nás vítězí strany a hnutí, které „obchodují se strachem z migrantů, EU a vlastně všeho cizího“. Vysvětluje to „vše prostupující průměrností“ Čechů. Česká společnost se podle něj „ustrašeně krčí ve své kotlině“, je „podprůměrná“ a „provinciálně ponořená do sebe“.
03.01.2018 04:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pehe (320 článků)

Pane Pehe, radši nečtěte. Andrej Babiš Vás na PL takto velmi ostře setřel za to, jak urážíte český národ

 
Politolog Jiří Pehe na svém blogu rozebírá, proč u nás vítězí strany a hnutí, které „obchodují se strachem“ z migrantů, EU a vlastně všeho cizího. Vysvětluje to „ „všeprostupující průměrností“ Čechů. Česká společnost se podle něj „ustrašeně krčí ve své kotlině“, je „podprůměrná“ a „provinciálně ponořená do sebe“. K celé věci se vyjádřil premiér Andrej Babiš.
02.01.2018 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (11322 článků) , Jiří Pehe (320 článků)

Pehe napsal hnusné věci o „hloupém“ českém národě. A už je tu odpověď...

 
Ekonomka Hana Lipovská a komentátorka Lucie Sulovská se ve svých komentářích na facebookových profilech pustily do komentátora Jiřího Pehe. Nelíbilo se jim totiž, jak se pustil do Čechů.
02.01.2018 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pehe (320 článků)

Pehe účtuje: V národě, kde si většina lidí mimo vysmívanou ‚kavárnu‘ nedokáže přečíst nebo poslechnout nic v nějakém cizím jazyku...

 
Řada českých politiků a komentátorů si pochvaluje, jak dobře se nám vede a že Česká republika je v pořadí šestou nejbezpečnější zemí na světě. Těšíme se i ekonomickému růstu a nízké nezaměstnanosti. „Proč se tedy většina národa tolik bojí a vítězí u nás politické strany a hnutí, jež obchodují se strachem z migrantů, Evropské unie, globalizace a vlastně všeho cizího?“ položil si politolog Jiří Pehe otázky, na které se snažil najít odpověď na svém blogu na serveru Aktuálně.cz.
01.01.2018 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pehe (320 článků)

Celý svět teď ví, co máte rádi: Karel Gott a Ortel v druhých největších novinách USA! Mluví tam k tomu Jiří Pehe

 
Letošní vyhlášení Českého slavíka se dostalo až na přední stránky vlivného amerického deníku The New York Times, který je dle cirkulace vydání na druhém místě všech amerických novin. V jeho článku je věnována hlavní pozornost Karlu Gottovi a skupině Ortel.
07.12.2017 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4560 článků) , Jiří Pehe (320 článků)

Plesl: Sobotkovy názory jsou populární jako spisy V. I. Lenina v roce 88. Příčina výsledku voleb? Ne Putin, ale Drahoš, Sobotka, Pokorný, Špidla, Novotný, Hollan, Bartík, Mitrofanov, Romancov a Pehe

 
Šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl se způsobem sobě vlastním vyjádřil k obavám profesora Jiřího Drahoše, že by prezidentské volby v Česku mohly ovlivnit dezinformace šířené ze zahraničí. Plesl se Drahošovi vysmál, ale nezůstal jen u pana profesora. Naložil také končícímu premiérovi Bohuslavu Sobotkovi (ČSSD), jeho poradci Vladimíru Špidlovi a mnoha dalším.
01.12.2017 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (196 článků) , Vladimír Špidla (264 článků) , Bohuslav Sobotka (9409 článků) , Jiří Drahoš (572 článků) , Jiří Novotný (167 článků) , Jiří Pehe (320 článků) , Jiří Novotný (167 článků) , Jiří Pokorný (35 článků)

Šílený televizní lynč na prezidenta Zemana. Takáč hostům přímo diktoval, co mají říci. A ještě Petr Žantovský objevil něco zajímavého o řádící Monice Pajerové

 
TÝDEN V MÉDIÍCH Šílený televizní lynč prezidenta Miloše Zemana jako důsledek článku o roce 1968 na ruském webu se odehrál v úterních Událostech, komentářích především pod taktovkou moderátora a také lídra úplně nejmenší parlamentní strany. Petr Žantovský v pravidelném mediálním přehledu rozebírá i dění kolem údajné plíživé normalizace v Českém rozhlase, s čímž se vytasila Monika Pajerová. Nejspíš jí vadí, že je Český rozhlas málo agresívní vůči Andreji Babišovi a že mu nevelí lidé s názory, jaké má ona nebo Jiří Pehe či Tomáš Klvaňa.
25.11.2017 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pehe (320 článků) , Miloš Zeman (19216 článků)

Pane Hradílku, prezident Zeman vyděračům neustupuje. Nejslavnější český hladovkář schytává kritiku, ale Jiří Pehe ho srovnává s Palachem

 
Marek Řezanka, Petr Markvart a Jiří Pehe se na svých profilech na sociálních sítích vyjádřili k hladovce, kterou drží disident Tomáš Hradílek kvůli opětovné kandidatuře Miloše Zemana. Pokud současná hlava státu ve svém zájmu o Hrad setrvá, je Hradílek připraven i zemřít.
16.11.2017 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pehe (320 článků) , Miloš Zeman (19216 článků) , Jiří Marek (293 článků) , Petr Marek (155 článků) , Tomáš Marek (70 článků) , Jiří Marek (293 článků) , Tomáš Marek (70 článků)

Tento člověk se vykresluje jako velký manažer? Jiří Pehe se vysmál způsobu, jakým dává Babiš dohromady vládu

 
Podle politologa Jiřího Peheho se sice Andrej Babiš vykresluje jako úspěšný podnikatel a manažerský profesionál, ale menšinovou vládu sestavuje způsobem, který budí rozpaky. Pehe tak na svém blogu na serveru Aktalně.cz zhodnotil Babišovo sestavování menšinové vlády jako amatérské.
03.11.2017 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (11322 článků) , Jiří Pehe (320 článků)

Šok! Co bude dál? Jiří Pehe s redaktorem od Jana Čulíka před kamerou

 
Politolog Jiří Pehe se na serveru Britské listy vyjádřil k výsledkům sněmovních voleb, jež se konaly minulý týden. Rozhovor vedl Bohumil Kartous.
27.10.2017 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pehe (320 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »