Články k osobnosti

Jiří Paroubek

  politik

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jiří Paroubek »
 

Děsivý pád Paroubkové: Volejte záchranáře!

 
»Hlavně to zdravíčko« říká se při různých příležitostech. A zatímco manžela, expremiéra Jiřího Paroubka (64), se jí podařilo dostat do formy, sama má problém - Petře Paroubkové (43) minulý víkend na lyžích vypověděly službu nohy. Výsledek? Utržený vaz a berle!
17.01.2017 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3079 článků) , Petra Paroubková (373 článků)

Petra Paroubková je o berlích: Na lyžích si utrhla kolenní vaz

 
»Hlavně to zdravíčko« – říká se při různých příležitostech. A zatímco manžela, expremiéra Jiřího Paroubka (64), se jí podařilo dostat do formy, sama má problém. Jak potvrdila Blesk.cz, Petře Paroubkové (43) minulý víkend na lyžích vypověděly službu nohy. Výsledek? Utržený vaz a berle!
16.01.2017 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3079 článků) , Petra Paroubková (373 článků)

Jiří Paroubek udeřil: Korupce v ČSSD začíná u Sobotky a jeho zájmové skupiny. Kompro na Trumpa? Stejná sra... jako Kubiceho zpráva. Hra zpravodajských služeb

 
ROZHOVOR Bohuslav Sobotka nesnese konkurenci a nepřipustí pluralitu názorů ve straně, myslí si bývalý premiér a předseda ČSSD Jiří Paroubek. „Vedení je složené z lidí, u kterých nehrozí, že by ho někdy převýšili. To je špatně. Cesta k dalším debaklům. Bez Sobotky by bylo sociální demokracii podstatně lépe,“ domnívá se v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz. Zpráva tajných služeb proti Trumpovi je dle něj podobná Kubiceho zprávě. „Je to sračka úplně stejná. Člověk si musí odplivnout. Cílem je znevěrohodnit ho, oslabit v kolenou, ukázat ho jako někoho, kdo byl zvolen při podpoře cizí moci. V pozadí jsou politické zájmy a také zbrojaři, kterým se v případě resetu vztahů s Ruskem zužují možnosti kšeftů,“ konstatuje.
14.01.2017 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3079 článků) , Bohuslav Sobotka (7828 článků)

Je to hujerství! Komárek ještě jednou o Chovancově úřadu

 
Poslanec Babišova hnutí ANO Martin Komárek ve čtvrteční Kauze dne na Rádiu Impuls usedl proti šéfredaktorovi MF Dnes Jaroslavu Pleslovi a spustil. Rozdupal Centrum proti terorismu a hybridním hrozbám Milana Chovance (ČSSD) a nijak zvlášť nešetřil ani veřejnoprávní média. Nakonec se pustil do Jiřího Paroubka a komunistů.
12.01.2017 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3079 článků) , Jaroslav Plesl (126 článků)

Jiří Paroubek prozradil, co říká jeho žena o ČSSD. V Lidovém domě mít radost nebudou

 
Expremiér Jiří Paroubek usedl ve středeční kauze dne proti moderátorce Zuzaně Bubílkové a spustil kanonádu. Bohuslav Sobotka (ČSSD) určitě nebude mít radost. Sociální demokraté prý pro Paroubka nic dobrého neudělali, říká jeho manželka, tak proč by teď měl ČSSD pomáhat. Došlo i na server ParlamentníListy.cz.
11.01.2017 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Bubílková (109 článků) , Jiří Paroubek (3079 článků) , Bohuslav Sobotka (7828 článků)

Paroubek promluvil: ČSSD děsivým způsobem zanedbala kauzu Altner. Lidé kolem Horáčka jsou děti. Zeman je při dohodě s Babišem neodstranitelný

 
ROZHOVOR „Smutné je, kam se tihle Sobotkové a Starcové dostali s celým tímto právním sporem, který byl přitom rozehrán vcelku dobře. Oni totiž pozměnili právní zastoupení, zredukovali ho a zničili v podstatě konstrukci, která fungovala,“ lamentuje někdejší předseda ČSSD Jiří Paroubek nad tím, jak se sociální demokraté neumějí vypořádat s kauzou Altner, která je může připravit i o Lidový dům. Někdejší premiér v rozhovoru ParlamentníchListů.cz rozebírá také to, jak mohou dopadnout sněmovní volby v tomto roce. Podle něj jejich vítězem bude opravdu Andrej Babiš.
06.01.2017 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3079 článků) , Andrej Babiš (7810 článků) , Jiří Zeman (771 článků)

Jiří Vyvadil: Jirka Paroubek klesl ve své snaze stát se prezidentem snad nejhlouběji…

 
Abych byl spravedlivý, zatím jsem kritizoval nesoudnost potencionálních protikandidátů na prezidenta z tzv. liberální pravice: Horáček, Pithart, onen agent CIA z člověka v Tísni…, jméno mi vypadlo….
02.01.2017 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3079 článků)

VIDEO To musíte takhle cvakat zubama. Jiří Paroubek předcvičoval a odhalil víc o návratu do politiky

 
Rozhovor uprostřed cvičení poskytl projektu Kilák expremiér Jiří Paroubek. Celý záznam videa, v němž Paroubek nevyloučil ani možnou kandidaturu na prezidenta, přinesl server Týden.cz.
02.01.2017 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3079 článků)

Naprosto zničující dopad na ČSSD. Bojím se to vyslovit. Jiří Paroubek a zlé varování Sobotkovi

 
ROZHOVOR Naprosto brutálně se podle bývalého předsedy ČSSD Jiřího Paroubka chovali bývalí čelní představitelé Ústeckého kraje z řad ČSSD, namočení do aféry s dotačními podvody. A vyslovuje jména jako Houska, Vaňhová, Fišera, Kouda. Kauza, která zasahuje i do Karlovarského kraje, může podle něj sociální demokracii obrovsky poškodit a mít pro ni zcela zničující charakter. „Bojím se i vyslovit jaký,“ říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz. „Nic ale ještě není ztraceno. Předseda ČSSD Sobotka však musí udělat radikální řez a oddělit se od těch lidí. Dokázat, že chce bojovat proti korupci nejen slovně, ale i fakticky. Chce to rozhodný čin,“ nabádá Jiří Paroubek.
19.12.2016 04:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3079 článků) , Jiří Fišer (33 článků)

Jiří Vyvadil: Co s Paroubkem, co s ČSSD?

 
Strany přicházejí a odcházejí. Nejsou ničím více než institucionální formou prosazování určitých politických zájmů či nálad.
13.12.2016 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3079 článků)

Překvapení ve striptýzovém baru: Veselil se tu Jiří Paroubek s Michalem Davidem

 
Vánoční večírek v striptýzovém podniku v centru Prahy si nenechal ujít muzikant Michal David (56) nebo expremiér Jiří Paroubek (64). I když by se mohlo zdát, že pánové vyrazili na tajňačku obdivovat křivky sličných tanečnic, tak oba doprovázely jejich manželky.
13.12.2016 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1191 článků) , Jiří Paroubek (3079 článků)

Paroubek se hlásí do služby. Co si s ním sociální demokracie počne?

 
Jiří Paroubek dal najevo, že by se rád znovu sblížil s Českou stranou sociálně demokratickou. Ta o to příliš nestojí. Měla by rady svého bývalého předsedy brát vážně a pokusit se najít si k němu cestu a nebo na něho raději zapomenout?
11.12.2016 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3079 článků)

Čínská spojka. Paroubek odhalil plány na příští rok

 
Pomáhat podnikatelům z Česka a Číny se rozhodl bývalý premiér a předseda ČSSD Jiří Paroubek. Jak informuje server Euro.cz, rozhodl se příští rok otevřít nové česko-čínské centrum.
09.12.2016 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3079 článků)

Elity nevnímají zájmy obyčejných lidí. Žádný radar USA v Česku. Dienstbier a ta jeho ochota přijímat uprchlíky... Jiří Paroubek tvrdě udeřil

 
ROZHOVOR „Výměna ministrů po prohraných volbách je věcí zcela normální a také prospěšnou v případě některých tváří, které voličské hlasy určitě nepřináší, jako je například Jiří Dienstsbier s tou svojí ochotou přijímat uprchlíky, což rozhodně není většinovým postojem sociální demokracie,“ hodnotí poslední kroky Bohuslava Sobotky bývalý český premiér Jiří Paroubek. Ten si také myslí, že ČSSD by mohlo vrátit její dřívější popularitu, kdyby se zaměřila na témata, jako je například zavedení progresivní daně pro největší firmy monopolního charakteru, anebo pokud by aktivně vystupovala proti záměru Spojených států vybudovat u nás vojenské základny.
04.12.2016 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3079 článků)

Nejen Jiří Paroubek. Comeback v ČSSD chystá i někdejší vlivný poslanec, slavný kvůli kakau

 
Sociálnědemokratický politik Michal Kraus, který musel opustit Poslaneckou sněmovnu po aféře kolem továrny na zpracování kakaa v Ghaně, je znovu v aktivní politice. Stal se šéfem okresního výboru v Semilech. Informoval o tom server Aktuálně.cz.
03.12.2016 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3079 článků) , Jiří Kraus (47 článků) , Jiří Kraus (47 článků)

Paroubek: Vrátí se do ČSSD?

 
Dojde k velkému politickému návratu Jiřího Paroubka(64)? Exšéf ČSSD a premiér by rád pomohl své bývalé straně k lepšímu volebnímu výsledku. Nebude to ale tak jednoduché.
03.12.2016 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3079 článků)

Paroubek o politickém návratu: ČSSD bych pomohl, ale žena nadšená není

 
Sociální demokracie pod vedením premiéra Bohuslava Sobotky (45) je podle expředsedy Jiřího Paroubka (64) v problémech. Jako blanický rytíř teď zvažuje, že po šesti letech přispěchá na pomoc, k čemuž ho přemlouvají některé místní organizace ČSSD. O možném návratu dekády promluvil pro Blesk.
03.12.2016 05:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3079 článků)

Jiří Paroubek nejezdí na dovču jen se svou mladou ženou Petrou, ale rovnou si s sebou bere i tu druhou! Bermudský trojúhelník hadr!

 
Politik Jiří Paroubek se vrací zpět na politickou scénu. To by zas až tak nikoho nepřekvapilo jako to, že si vyjíždí na dovolené jak se svou nynější manželkou... tak ale i se svou exmanželkou! Je tohle politicky korektní, pane expremiére?
02.12.2016 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3079 článků)

Návrat Jiřího Paroubka do ČSSD. Nové a zásadní informace

 
Hostem Dvaceti minut Radiožurnálu byl expremiér a bývalý předseda ČSSD Jiří Paroubek. Mimo jiné sdělil své názory k současnému premiérovi a svému nástupci Bohuslavu Sobotkovi (ČSSD).
02.12.2016 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3079 článků) , Bohuslav Sobotka (7828 článků)

Naformuluji až 15 témat, která osloví voliče, říká Paroubek. Tak třeba homosexuálové...

 
Expremiér Jiří Paroubek se znovu zhurta pustil do ČSSD; strana je podle jeho názoru bezradná a snaží se vyhýbat konfliktům se šéfem hnutí ANO Andrejem Babišem. A to je podle expremiéra zásadní chyba. Sám by prý dokázal najít 12 až 15 témat, u nichž by se mohl se současným ministrem financí pustit do křížku a získat pro ČSSD popularitu. Sociální demokracii kupříkladu vytkl, že se vůbec nezajímá o homosexuály.
02.12.2016 11:01 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3079 článků) , Andrej Babiš (7810 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »