Články k osobnosti

Jiří Adamec

  režisér

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jiří Adamec »
 

Hůlka vs. Adamec: PUSTILI SE DO SEBE!

 
Jsou na nože! Daniel Hůlka (49) se rozhádal s Jiřím Adamcem (69). Zpěvák dokonce ani neodletěl do Egypta, kde režisér už několik dnů natáčí videoklip k připravovanému muzikálu Robinson – námořník z Yorku, v němž měl Dan ztvárnit titulní roli.
23.02.2018 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Hůlka (610 článků) , Jiří Adamec (190 článků) , Jiří Adamec (70 článků)

Smolař Daniel Hůlka: Úraz na lyžích! Režisér Adamec je na prášky

 
Zdravotní problémy Daniela Hůlky (49) nekončí. Zpěvák si na lyžích poranil koleno. Tím udělal čáru přes rozpočet režisérovi muzikálu Robinson – námořník z Yorku Jiřímu Adamcovi (69).
12.02.2018 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Hůlka (610 článků) , Jiří Adamec (190 článků) , Jiří Adamec (70 článků)

Sláma z bot koukala! Režisér Jiří Adamec o Drahošovi a prohře se Zemanem

 
ROZHOVOR „Nerozděluje nás prezident, jak mu je často podsouváno, rozdělujeme se my sami,“ říká v reakci na to, co se kolem voleb dělo mezi příznivci Miloše Zemana a příznivci Jiřího Drahoše, známý režisér Jiří Adamec. Řekl také, co podle něj vedlo k prohře Jiřího Drahoše. „Prohrál na celé čáře v debatách s panem prezidentem, ale hlavně ho nakonec podkopli ti, kteří se tolik snažili pošpinit Miloše Zemana. Snažili se tolik, až té účelové hře koukala sláma z bot a hodně voličů se naštvalo,“ míní režisér.
31.01.2018 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Adamec (190 článků) , Miloš Zeman (19879 článků) , Jiří Adamec (70 článků) , Jiří Drahoš (943 článků) , Jiří Sláma (38 článků) , Jiří Sláma (38 článků)

Režisér Adamec: Většina kolegů z branže volila minule pana hrabětě. A prohráli. Dnes stojí ani ne tak za Drahošem, jako proti Zemanovi

 
ROZHOVOR „Já si uvědomuji kvality profesora Drahoše, také je vidím, ale vlétnout do politiky rovnou do pozice prezidenta… nemyslím si, že to je správně,“ říká režisér Jiří Adamec a dodává. „Václav Havel byl sice také politický začátečník, ale to byly jiné časy. Měli bychom o tom před druhým kolem voleb hodně přemýšlet a hodně vážit.“ Známý režisér také řekl, že se domnívá, že údajné „východní“ tendence Miloše Zemana jsou jen nafouknutá bublina. „Miloš Zeman je zcela jistě „západní člověk“, dokonce víc, než kdokoliv z nás,“ říká režisér s tím, že ale prezident jako prognostik vidí „více za roh“ a ví, že ekonomie světa se pomalu přesouvá ze západu na východ.
16.01.2018 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Adamec (190 článků) , Miloš Zeman (19879 článků) , Jiří Adamec (70 článků) , Jiří Havel (348 článků) , Jiří Havel (348 článků) , Jiří Drahoš (943 článků)

Volíme všichni. A principem demokracie je respektování vůle většiny. Popeláři i novináři mají stejný hlas, zlobí se režisér na jisté spoluobčany

 
ROZHOVOR „Možná není vyloučeno, že se ve vedení Evropy konečně najdou politici, kteří pochopili a přiznají, že i migrace má svá pravidla, a pokud nejsou dodržována, že je to pro celou Evropu smrtelně nebezpečné,“ říká v bilančním rozhovoru pro ParlamentníListy.cz známý režisér Jiří Adamec. Zhodnotil kandidáty na prezidenta, novou vládu i letošní volby v Německu a ve Francii.
27.12.2017 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Adamec (190 článků) , Jiří Adamec (70 článků)

Prodávaná vila Adamcových: Zájem Pitta a Angeliny!

 
Snad pro každého majitele jakékoli nemovitosti by byla čest ubytovat pod svou střechou dvě hollywoodské hvězdy – Angelinu Jolie (42) a Brada Pitta (53). Výjimkou je český režisér Jiří Adamec (69)! Než by jim pronajal svou luxusní vilu v pražských Dejvicích, raději ji prodá! Manželka Jana Adamcová (45) si z toho zoufá.
14.12.2017 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1620 článků) , Angelina Jolie (2021 článků) , Jiří Adamec (190 článků) , Jiří Adamec (70 článků)

Režisér Jiří Adamec s manželkou Janou: Přijdou o vilu za 100 milionů! Už toho bylo moc

 
Sto milionů nejspíš brzy přibude na účtě manželů Jany (45) a Jiřího (69) Adamcových! Jejich luxusní dejvická vila je totiž na prodej! K prodeji je nutí poplatky, které musí platit za její údržbu, nedaří se jim ji pronajmout!
13.12.2017 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Adamec (190 článků) , Jiří Adamec (70 článků)

Režisér Adamec (69) s manželkou Janou (45): PŘINUCENI K PRODEJI TÉHLE VILY

 
Sto milionů nejspíš brzy přibyde na účtě Jiřího Adamce (69) a jeho ženy Jany (45)! Jejich luxusní dejvická vila je totiž na prodej. Režisér a bývalá sportovní moderátorka k tomu byli přinuceni okolnostmi. Proč se jí musí zbavit?
13.12.2017 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Adamec (190 článků) , Jiří Adamec (70 článků)

Demokracii neohrožuje Babiš, ale zneuznaní křiklouni, říká rezolutně režisér Adamec. Najednou vadí, že lidé volí. Paní Vášáryová, lidi nejsou padlí na hlavu

 
ROZHOVOR „Je to průšvih, samozřejmě,“ říká k tomu, co se dělo kolem Ortelu a Českého slavíka Jiří Adamec, který byl dlouhá léta režisérem právě této hudební ankety a s něčím podobným se prý za celé ty roky nesetkal. Promluvil i o budoucnosti Evropy a řekl také svůj názor ohledně blížící se volby prezidenta. „Ač se česká média snaží velmi vehementně naznačit, že preference prezidenta Miloše Zemana jdou pomalu ale jistě k ledu, nemyslím si, že jim tahle strategie vyjde,“ říká známý režisér.
08.12.2017 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Adamec (190 článků) , Miloš Zeman (19879 článků) , Jiří Adamec (70 článků)

ROZSTŘEL: Za roli mi nabídli jen flašku vína, sex ne, řekl režisér Adamec

 
Sexuální obtěžování u filmu není nic nového, tak to chodí, prohlásil v Rozstřelu režisér Jiří Adamec. On sám se však ve své praxi nesetkal s tím, že by mu herečka za roli nabízela sex.
14.11.2017 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Steven Seagal (90 článků) , Dustin Hoffman (67 článků) , Kevin Spacey (64 článků) , Jiří Adamec (190 článků) , George Takei (2 články) , Harvey Weinstein (99 článků) , Jiří Adamec (70 článků)

Umělec odhalil, co slyšel z dobrého zdroje o zdraví Miloše Zemana. A dodal: Na východ se dívám s nadějí

 
ROZHOVOR „Slyšel jsem v soukromí na vlastní uši mluvit významného českého lékaře, který je detailně obeznámen se zdravím prezidenta. Tvrdil, že pan prezident je kromě potíží s nohami zcela zdráv,“ říká známý český režisér Jiří Adamec. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz sdělil také, co si myslí o kandidatuře Mirka Topolánka na prezidenta ČR. Promluvil i o EU a o současném Rusku.
12.11.2017 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Adamec (190 článků) , Mirek Topolánek (2126 článků) , Miloš Zeman (19879 článků) , Jiří Adamec (70 článků)

Topolánek? Tomu uvěří jen pár blbců. Směju se, pravily osobnosti. Ale též padlo, jak se expremiér zachoval k mocným našeho světa

 
„Nezapomeňte na to, že Topolánek byl za komunistů důstojníkem Československé lidové armády a teď zavětřil, protože chce geniální trafiku! Tomu člověku může věřit jenom pár blbců, řadoví lidé ne!“ čílí se politický aktivista a předseda Spolku Šalamoun John Bok nad tím, že si Mirek Topolánek sehnal podpisy senátorů a chce se stát prezidentem. „Má první reakce na oznámenou kandidaturu Topolánka? No smál jsem se...,“ přidal se k cupování expremiéra i režisér Jiří Adamec. Naopak vysokoškolský pedagog a publicista Radim Valenčík osobu Topolánka vidí v jiném světle. „Je to první seriózní protikandidát. Má zkušenost z přímého kontaktu se současnou globální mocí – a nepodlehl jí!“ tvrdí rezolutně.
06.11.2017 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Adamec (190 článků) , Mirek Topolánek (2126 článků) , Jiří Adamec (70 článků)

Zoufalá Jana Adamcová: Manžel terorizuje rodinu!

 
Nemůže se dočkat, až zase začne pracovat! Režisér Jiří Adamec (69), který už dva roky nezavadil o pořádnou nabídku, totiž podle slov své manželky Jany (45) terorizuje celou rodinu.
25.10.2017 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Adamec (190 článků) , Jiří Adamec (70 článků)

Slavný režisér: Svinstvo, jak zbohatli. Křiklouni se bojí lidu, proto ty nálepky stran. Čapí hnízdo, směšné. A paní Němcová...

 
ROZHOVOR „Antibabišovské kampani čouhá sláma z bot… Věřím, že čeští voliči to vidí… A ti, kteří házejí na svého politického protivníka kýble špíny, sklízejí opačný efekt, než doufali,“ říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz jen pár dní před volbami známý režisér Jiří Adamec. Promluvil například i o předvolebním zápase o hlasy voličů. „Už jsme si přece všichni zvykli, že v tomto případě platí snad nejvíce, že účel světí prostředky… Proto vulgarity, lži, osočování čteme, vidíme a slyšíme denně ze všech stran,“ říká Jiří Adamec.
18.10.2017 05:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Adamec (190 článků) , Jiří Adamec (70 článků)

Pavel Novotný přirovnal Babiše ke Kramnému a Daně Stodolové. Zato Jiří Adamec za ANO stojí a herec říká: Hlavně to lithium! A jiné umělecké špeky

 
„Andrej Babiš jako vítěz voleb? Pohromou by spíše bylo, pokud by u moci zůstali ti, kteří prodali se ztrátou desítek miliard korun OKD panu Bakalovi a dnes, jedenáct dní před volbami, prodávají ložiska lithia australské společnosti a nepočkají na rozhodnutí nové sněmovny!“ „Větší pohromou nežli Babiš by byli už jenom Kramný a Dana Stodolová!“ řekli v malé anketce ParlamentníchListů.cz na téma možného vítězství hnutí ANO ve volbách do Poslanecké sněmovny režisér Jiří Svoboda a novinář Pavel Novotný. I jiné osobnosti veřejného života se ale rozpovídaly o tom, kdo by měl, anebo neměl být premiérem. Někteří z nich dokonce vzpomenuli i na blížící se volby prezidentské...
11.10.2017 04:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Adamec (190 článků) , Jiří Svoboda (299 článků) , Jiří Svoboda (299 článků) , Pavel Novotný (506 článků) , Jiří Adamec (70 článků) , Jiří Novotný (168 článků) , Daniel Svoboda (26 článků) , Pavel Svoboda (350 článků) , Pavel Svoboda (349 článků) , Jiří Novotný (168 článků) , Pavel Svoboda (350 článků) , Pavel Svoboda (350 článků)

Jana Adamcová: Na truc manželovi se obarvila na blond! To se nepovedlo

 
Bývalá moderátorka Jana Adamcová (45) si splnila sen a je z ní blondýna. Ale její manžel, režisér Jiří Adamec (69) vůbec nadšený není. Jako tmavovláska vypadala daleko lépe.
29.09.2017 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Adamec (190 článků) , Jiří Adamec (70 článků)

„Že si někdo nakradl a jiný to nestihl či neuměl, je přirozené.“ Slavný umělec, známý z TV, o „komouších“ a dnešku

 
ROZHOVOR „Lidé, kteří se neválejí a pracují, by neměli žít v bídě nebo skoro v bídě,“ říká režisér Jiří Adamec v souvislosti s pracovními podmínkami u nás, které mimo jiné popsala ve svých reportážích novinářka Saša Uhlová. Pro ParlamentníListy.cz promluvil o dnešní době i o tom, jak bylo před rokem 1989. „Lépe nebylo, bylo jinak!“ říká o předlistopadové době známý režisér. Prozradil i, jak je to s prací v Americe.
20.09.2017 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Adamec (190 článků) , Jiří Adamec (70 článků)

„Jako umíněná ženská v přechodu!“ Režisér Adamec nekompromisně zúčtoval s Merkelovou, která potvrdila svá slova ze začátku migrační krize

 
ROZHOVOR Známý filmový a televizní režisér Jiří Adamec ParlamentnímListům.cz přiznal, že sledoval průběh jednání Poslanecké sněmovny k vydávání Andreje Babiše k trestnímu stíhání. „Nechápu, že tolika dospělým lidem nedochází, že páchají zločin proti politice jako nástroji komunikace společnosti. Stačilo přece mlčet a hlasovat... Ano, opozice se hodně snažila představitele ANO pokálet, ale vítězem v téhle nesmyslné hře byl, a ve volbách bude, pan Babiš,“ říká k tomu. A na rozdíl od jiných si nemyslí, že by Babiš poslancům v ten den vykládal nesmysly.
16.09.2017 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Adamec (190 článků) , Andrej Babiš (11714 článků) , Jiří Adamec (70 článků)

Režisér Adamec (69): Zničený majetek!

 
Měli v Miami dům s bazénem a zahradou. To poslední ale už u Jiřího (69) a Jany (45) Adamcových neplatí. Hurikán Irma jim zpustošil jejich chloubu, vyrval palmy ze země a pohodil je vedle jako párátka.
13.09.2017 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Adamec (190 článků) , Jiří Adamec (70 článků)

Hurikán Irma pustoší Floridu: Vondráčková už je bez baráku!

 
Olga Matušková (68), Zuzana Belohorcová (41), režisér Jiří Adamec (69), Kristian Kodet (69) a řada dalších českých osobností uplynulé dny, kdy hurikán Irma pustošil americkou Floridu, trnuli, co bouře provede s jejich tamními nemovitostmi. Jediná, kdo už měl „po starostech“, je Helena Vondráčková (70). Dům už totiž nemá!
12.09.2017 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Helena Vondráčková (921 článků) , Jiří Adamec (190 článků) , Zuzana Belohorcová (356 článků) , Jiří Adamec (70 článků) , Jiří Kodet (54 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »