Články k osobnosti

Jiří Adamec

  režisér

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jiří Adamec »
 

ROZSTŘEL: Za roli mi nabídli jen flašku vína, sex ne, řekl režisér Adamec

 
Sexuální obtěžování u filmu není nic nového, tak to chodí, prohlásil v Rozstřelu režisér Jiří Adamec. On sám se však ve své praxi nesetkal s tím, že by mu herečka za roli nabízela sex.
14.11.2017 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Steven Seagal (89 článků) , Dustin Hoffman (63 článků) , Kevin Spacey (54 článků) , Jiří Adamec (181 článků) , George Takei (2 články) , Harvey Weinstein (76 článků) , Jiří Adamec (61 článků)

Umělec odhalil, co slyšel z dobrého zdroje o zdraví Miloše Zemana. A dodal: Na východ se dívám s nadějí

 
ROZHOVOR „Slyšel jsem v soukromí na vlastní uši mluvit významného českého lékaře, který je detailně obeznámen se zdravím prezidenta. Tvrdil, že pan prezident je kromě potíží s nohami zcela zdráv,“ říká známý český režisér Jiří Adamec. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz sdělil také, co si myslí o kandidatuře Mirka Topolánka na prezidenta ČR. Promluvil i o EU a o současném Rusku.
12.11.2017 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Adamec (181 článků) , Mirek Topolánek (1959 článků) , Miloš Zeman (18336 článků) , Jiří Adamec (61 článků)

Topolánek? Tomu uvěří jen pár blbců. Směju se, pravily osobnosti. Ale též padlo, jak se expremiér zachoval k mocným našeho světa

 
„Nezapomeňte na to, že Topolánek byl za komunistů důstojníkem Československé lidové armády a teď zavětřil, protože chce geniální trafiku! Tomu člověku může věřit jenom pár blbců, řadoví lidé ne!“ čílí se politický aktivista a předseda Spolku Šalamoun John Bok nad tím, že si Mirek Topolánek sehnal podpisy senátorů a chce se stát prezidentem. „Má první reakce na oznámenou kandidaturu Topolánka? No smál jsem se...,“ přidal se k cupování expremiéra i režisér Jiří Adamec. Naopak vysokoškolský pedagog a publicista Radim Valenčík osobu Topolánka vidí v jiném světle. „Je to první seriózní protikandidát. Má zkušenost z přímého kontaktu se současnou globální mocí – a nepodlehl jí!“ tvrdí rezolutně.
06.11.2017 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Adamec (181 článků) , Mirek Topolánek (1959 článků) , Jiří Adamec (61 článků)

Zoufalá Jana Adamcová: Manžel terorizuje rodinu!

 
Nemůže se dočkat, až zase začne pracovat! Režisér Jiří Adamec (69), který už dva roky nezavadil o pořádnou nabídku, totiž podle slov své manželky Jany (45) terorizuje celou rodinu.
25.10.2017 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Adamec (181 článků) , Jiří Adamec (61 článků)

Slavný režisér: Svinstvo, jak zbohatli. Křiklouni se bojí lidu, proto ty nálepky stran. Čapí hnízdo, směšné. A paní Němcová...

 
ROZHOVOR „Antibabišovské kampani čouhá sláma z bot… Věřím, že čeští voliči to vidí… A ti, kteří házejí na svého politického protivníka kýble špíny, sklízejí opačný efekt, než doufali,“ říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz jen pár dní před volbami známý režisér Jiří Adamec. Promluvil například i o předvolebním zápase o hlasy voličů. „Už jsme si přece všichni zvykli, že v tomto případě platí snad nejvíce, že účel světí prostředky… Proto vulgarity, lži, osočování čteme, vidíme a slyšíme denně ze všech stran,“ říká Jiří Adamec.
18.10.2017 05:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Adamec (181 článků) , Jiří Adamec (61 článků)

Pavel Novotný přirovnal Babiše ke Kramnému a Daně Stodolové. Zato Jiří Adamec za ANO stojí a herec říká: Hlavně to lithium! A jiné umělecké špeky

 
„Andrej Babiš jako vítěz voleb? Pohromou by spíše bylo, pokud by u moci zůstali ti, kteří prodali se ztrátou desítek miliard korun OKD panu Bakalovi a dnes, jedenáct dní před volbami, prodávají ložiska lithia australské společnosti a nepočkají na rozhodnutí nové sněmovny!“ „Větší pohromou nežli Babiš by byli už jenom Kramný a Dana Stodolová!“ řekli v malé anketce ParlamentníchListů.cz na téma možného vítězství hnutí ANO ve volbách do Poslanecké sněmovny režisér Jiří Svoboda a novinář Pavel Novotný. I jiné osobnosti veřejného života se ale rozpovídaly o tom, kdo by měl, anebo neměl být premiérem. Někteří z nich dokonce vzpomenuli i na blížící se volby prezidentské...
11.10.2017 04:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Adamec (181 článků) , Jiří Svoboda (280 článků) , Jiří Svoboda (280 článků) , Pavel Novotný (490 článků) , Jiří Adamec (61 článků) , Jiří Novotný (164 článků) , Daniel Svoboda (23 článků) , Pavel Svoboda (331 článků) , Pavel Svoboda (330 článků) , Jiří Novotný (164 článků) , Pavel Svoboda (331 článků) , Pavel Svoboda (331 článků)

Jana Adamcová: Na truc manželovi se obarvila na blond! To se nepovedlo

 
Bývalá moderátorka Jana Adamcová (45) si splnila sen a je z ní blondýna. Ale její manžel, režisér Jiří Adamec (69) vůbec nadšený není. Jako tmavovláska vypadala daleko lépe.
29.09.2017 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Adamec (181 článků) , Jiří Adamec (61 článků)

„Že si někdo nakradl a jiný to nestihl či neuměl, je přirozené.“ Slavný umělec, známý z TV, o „komouších“ a dnešku

 
ROZHOVOR „Lidé, kteří se neválejí a pracují, by neměli žít v bídě nebo skoro v bídě,“ říká režisér Jiří Adamec v souvislosti s pracovními podmínkami u nás, které mimo jiné popsala ve svých reportážích novinářka Saša Uhlová. Pro ParlamentníListy.cz promluvil o dnešní době i o tom, jak bylo před rokem 1989. „Lépe nebylo, bylo jinak!“ říká o předlistopadové době známý režisér. Prozradil i, jak je to s prací v Americe.
20.09.2017 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Adamec (181 článků) , Jiří Adamec (61 článků)

„Jako umíněná ženská v přechodu!“ Režisér Adamec nekompromisně zúčtoval s Merkelovou, která potvrdila svá slova ze začátku migrační krize

 
ROZHOVOR Známý filmový a televizní režisér Jiří Adamec ParlamentnímListům.cz přiznal, že sledoval průběh jednání Poslanecké sněmovny k vydávání Andreje Babiše k trestnímu stíhání. „Nechápu, že tolika dospělým lidem nedochází, že páchají zločin proti politice jako nástroji komunikace společnosti. Stačilo přece mlčet a hlasovat... Ano, opozice se hodně snažila představitele ANO pokálet, ale vítězem v téhle nesmyslné hře byl, a ve volbách bude, pan Babiš,“ říká k tomu. A na rozdíl od jiných si nemyslí, že by Babiš poslancům v ten den vykládal nesmysly.
16.09.2017 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Adamec (181 článků) , Andrej Babiš (10605 článků) , Jiří Adamec (61 článků)

Režisér Adamec (69): Zničený majetek!

 
Měli v Miami dům s bazénem a zahradou. To poslední ale už u Jiřího (69) a Jany (45) Adamcových neplatí. Hurikán Irma jim zpustošil jejich chloubu, vyrval palmy ze země a pohodil je vedle jako párátka.
13.09.2017 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Adamec (181 článků) , Jiří Adamec (61 článků)

Hurikán Irma pustoší Floridu: Vondráčková už je bez baráku!

 
Olga Matušková (68), Zuzana Belohorcová (41), režisér Jiří Adamec (69), Kristian Kodet (69) a řada dalších českých osobností uplynulé dny, kdy hurikán Irma pustošil americkou Floridu, trnuli, co bouře provede s jejich tamními nemovitostmi. Jediná, kdo už měl „po starostech“, je Helena Vondráčková (70). Dům už totiž nemá!
12.09.2017 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Helena Vondráčková (909 článků) , Jiří Adamec (181 článků) , Zuzana Belohorcová (341 článků) , Jiří Adamec (61 článků) , Jiří Kodet (49 článků)

Kauza Čapí hnízdo zhasne jak svíčka, soudí režisér Adamec. Nervózní politické strany prý vsadily na to, že lidé jsou hloupí a závidí

 
Známý režisér Jiří Adamec momentálně pobývá v Miami ve Spojených státech, ale i tak dobře sleduje, co se u nás děje na politické scéně. Kauza s možným policejním obviněním šéfa hnutí ANO Andreje Babiše mu pochopitelně neunikla. „Načasování téhle ‚akce Babiš‘ před zahájením vrcholu předvolební kampaně jistě něco znamená. Neexistuje mnoho způsobů, jak zastavit hnutí ANO, aby nevyhrálo volby. Jedním z nich je nasadit Andreji Babišovi psí hlavu a pokud možno ho před volící veřejností hodně pošpinit,“ říká. Podle něj ale lid není hloupý a všechny zoufalé pokusy o likvidaci silného protivníka prohlédne a naopak dá Babišovi hlas o to více voličů. „Tento způsob boje s politickým rivalem se mi zdá hodně nešťastný a je důkazem, že v ostatních politických stranách panuje velký neklid,“ dodává k tomu mimo jiné.
18.08.2017 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Adamec (181 článků) , Andrej Babiš (10605 článků) , Jiří Adamec (61 článků)

Umělec obvinil Šimona Pánka z vážné věci. Poslal vzkaz kritikům Babiše a vypořádal se s poměry po roce 1989

 
ROZHOVOR „I tady na Floridě potkáváme na parkovištích před obchody a v obchodech muslimské ženy a dívky, ale zahalené od hlavy po paty jsme tady nepotkali ani jednu. Šátky na vlasech, to ano, ale víc ne,“ říká režisér Jiří Adamec, který tráví část roku s rodinou v Miami. Řekl svůj názor na koupání v burkinách na českých veřejných koupalištích a promluvil i ohledně dalšího útoku, který se odehrál v pátek v Německu. „Nerozumím tomu, jak je možné, že jsou evropští vůdcové stále stejně slepí i hluší,“ říká známý režisér.
31.07.2017 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Adamec (181 článků) , Jiří Adamec (61 článků)

Režisér Adamec odhalil soukromí v Miami: Hostil překvapivou návštěvu

 
Milá návštěva zaklepala na dveře Jiřího (69) a Jany (45) Adamcových v Miami. „Přiletěli Janini rodiče! Jasmínka a Daník se už nemohli dočkat,“ prozradil režisér.
28.07.2017 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Adamec (181 článků) , Jiří Adamec (61 článků)

Režisér Adamec: Málem ho zruinovala špatná investice!

 
Úspěšný režisér Jiří Adamec vlastní dva nádherné domy. Jeden u nás v České republice v Dejvicích, jeden v krásném americkém Miami. Oba domy si rodina naplno užívá a miluje. Adamec, ale neměl vždy šťastnou ruku a rozhodl se investovat peníze do bytu, který je málem zruinoval…
09.07.2017 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Adamec (181 článků) , Jiří Adamec (61 článků)

Jiří Adamec: Televize ho poslaly do důchodu!

 
Příští rok ho čekají sedmdesátiny. Režisér Jiří Adamec (69) promluvil o tom, jak točil před 33 lety Sanitku, proč už televizní seriály nedělá a co ho táhne do Ameriky.
21.06.2017 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Adamec (181 článků) , Jiří Adamec (61 článků)

Jiří Adamec: Televize ho poslaly do důchodu!

 
Příští rok ho čekají sedmdesátiny. Režisér Jiří Adamec (69) promluvil o tom, jak točil před 33 lety Sanitku, proč už televizní seriály nedělá a co ho táhne do Ameriky.
17.06.2017 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Adamec (181 článků) , Jiří Adamec (61 článků)

Trpaslíci, tajemný vzkaz z ČT, do pláče. Slavný režisér pohovořil o Andreji Babišovi i dalších věcech

 
ROZHOVOR „Že pan Sobotka v souboji s panem Babišem zapláče nad výdělkem, jsem byl přesvědčený od samého začátku toho hloupého sporu,“ říká ohledně toho, co se dělo mezi Bohuslavem Sobotkou a Andrejem Babišem režisér Jiří Adamec. Promluvil i o teroristických útocích, které se v minulých týdnech odehrály v Anglii. „Všechny spory blednou, když začnou umírat nevinné děti. Z toho se mi i teď, když o tom spolu hovoříme, ježí chlupy na celém těle a je mi do pláče,“ říká známý režisér.
11.06.2017 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Adamec (181 článků) , Andrej Babiš (10605 článků) , Bohuslav Sobotka (9327 článků) , Jiří Adamec (61 článků)

Exkluzivní foto: Takhle bydlí Jiří Adamec (69) a jeho rodina na Floridě!

 
Už zase balí kufry! Rok se sešel s rokem a rodina režiséra Jiřího Adamce (69) se opět chystá na prázdniny za velkou louži. Jak dokazují fotky, které unikly z rodinného archivu, Adamcovi svůj americký domov na západním pobřeží Floridy vylepšili.
02.06.2017 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Adamec (181 článků) , Jiří Adamec (61 článků)

Režisér Jiří Adamec se s tím nemaže: Zapřáhl 8letou dceru!

 
Televize na něj zapomněly, tak připravuje muzikál. Jiří Adamec (69) chystá v Plzni původní český muzikál Marilyn. „Hraje, tančí a zpívá i naše osmiletá Jasmínka,“ prozradil režisér Blesku.
16.05.2017 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Adamec (181 článků) , Jiří Adamec (61 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »